Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Fri Apr 10, 2020 11:44 am

жабац wrote:Пишај по некучкарима.


I cargo-u :mrgreen:
Често одем до на село

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Вести

Postby жабац » Fri Apr 10, 2020 12:40 pm

хахахха да, да, и та гомна сам заборавиЈо.

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Fri Apr 10, 2020 2:08 pm


https://arhiva.vesti-online.com/Vesti/S ... bili-brata
Nisam pojma imao da je ovaj čovek, ovako završio
Choose Life

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Fri Apr 10, 2020 2:19 pm

Ima na Balkan info emisija sa Fedjom gde detaljno objasnjava taj slucaj.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Вести

Postby Vinz » Sun Apr 12, 2020 8:44 pm

Овај у ЦГ ухапсио Амфилохија (не желим да улазим у полемику о Амфилохију), али да ли је могуће бре да је то у Дневнику буквално последња вест пре дела о спорту. Невероватно

User avatar
ciganstura
Posts: 77
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:35 am

Re: Вести

Postby ciganstura » Tue Apr 14, 2020 2:34 pm



Отишао један од најбољих српских синова и хероја! Почивај у миру ! :cry:
Сви ми дугујемо себе некој деци, будимо потомци, да би били преци!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue Apr 14, 2020 7:00 pm

Велики човјек великог срца, велики родољуб и велики доктор!
Слава му!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Kockalone
Posts: 287
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Tue Apr 14, 2020 8:45 pm

Највећи дио рата једини хирург у Српском Сарајеву. Човјек је свима дао примјер људскости и патриотизма. Слава му.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Вести

Postby несуна реса » Tue Apr 14, 2020 9:20 pm

вечна слава и хвала !
Космет је Србија !

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Apr 18, 2020 9:57 pm

Ево мене, ево вас. Морам рећи да не знал да ли да сам срећан или уплашне са мојим невероватнимк 7, 8 и 9 чулом који ми се јавља.
Дакле, пре око 2 месеца повела се прича о мигрантима у Србији и како ће се они враћати назад из ЕУ у Србију јер су у Србији примали азил(иако није јасно зашто). Тада мене нападоше да сам онакв, овакав, те не волиш мигранте, те ти си друже Радован говно итд.

савабјан wrote:Od reci do reci se slazem sa riperom. Bukvalno se iskljucivo koristi u dnevnopoliticke svrhe to sranje.

Nexon wrote:
А што се тиче уговора, аустријски министар унутрашњих послова који је то испричао је из ФПО, који су били на власти мислим од 2017 до 2019.

Tokom moje ministarske odgovornosti došlo je i do ugovora sa Srbijom, gde ljude koji su u Austriji dobili negativan odgovor (na zahtev za azil, prim. DW) i moraju da napuste zemlju – ali njihove države ne žele da ih prime nazad – šaljemo u jednu drugu zemlju, naime Srbiju, kako bi se uspostavila razlika da li neko ovde (u Austriji, prim. DW) može biti legalno ili ne.“


Дакле, током његовог министровања 2017-2019.


Zaboravio sam na ovo da ti odgovorim. Jovana Gligorijevic, koja je gostovala za Boskom u Utisku nedelje je na tu njegovu konstataciju iznela cinjenice, jer se jelte devojka bavi ozbiljno istrazivackim novinarstvom, da je ugovor potpisan 2002 godine cini mi se. I tu je poklopila samozvanog vrsnog strucnjaka za migrantsku krizu(tako se sam nazvao u emisiji) Boska Obradovica koji takodje iznosi polucinjenice o migrantskoj krizi. A Bosko je bio u tom momentu NO SOUND.




Али не лези шејтану, пре пар дана појави се вест из Аустрије,
Дојче веле: Постоји уговор с Аустријом о враћању миграната!

Аустријско Министарство унутрашњих послова потврдило је да постоји радни споразум са Србијом о враћању одбијених тражилаца азила, сазнаје DW. Детаљи су означени као тајна, а нејасно је и како се споразум спроводи.

Мистериозни споразум је месецима изазивао буру у Србији, још откако је бивши аустријски министар унутрашњих послова Херберт Кикл прошлог септембра у једној телевизијској емисији тврдио да такав споразум постоји.

Аустрија, наводно, према том документу у Србију може да врати одбијене тражиоце азила уколико су ови раније прошли кроз Србију, а депортација у земље порекла није могућа.


На упит DW у јануару ове године Кикл, утицајни политичар десничарске Слободарске странке Аустрије, поручио је да је такав „радни споразум“ испреговаран, али није био сигуран да ли је и потписан и како се спроводи.


Сада је Министарство унутрашњих послова у Бечу коначно потврдило: „радни споразум“ постоји, потписан је 24. априла прошле године. То је Министарство написало у одговору на парламентарни упит аустријских Либерала, у који ДW има увид. Либерали су имали детаљна питања о случају, страхујући да Аустрија на мала врата и кршећи људска права шаље одбијене тражиоце азила у Србију.

На конкретнија питања, рецимо шта Србија добија за узврат, одговор Министарства гласи: „О међусобним правима и обавезама које дефинише радни споразум је договорена обострана ћутња.“


http://www.pravda.rs/2020/4/15/dok-nas- ... -u-srbiju/

Колико смо оно поделили азила-600 000? Како је то лепо.

Хтео бих овом приликом да поздравим све озбиљне новинаре који си баве истраживањем као госпођица Глигоријевић. Такође бих поздравио севјебан, рипер и так даљше.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sat Apr 18, 2020 10:49 pm

Radule najjači

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Apr 19, 2020 6:09 pm

О, ђе си ти рођени, што се чини? Много си ми недостајао, да се ниси мимикрички-електронички мењао по електроничким зборишитима укључујући и овај? Преживео си сечу ботова, то поштујем. Време је да се воздигне устанак противу електроничких дахија преко баре.
Али имам једно питање: како објашњаваш да су углавном највише настрадале земље са лево-либералним владама типа Италија, Шпанија, Француска, Холандија, Шведска, Њујорк? Има неких изузетака типа Британије, које сваккао настрадају, слаб имунитет због инцеста. Да није због тога што су се због твоје љубљене мултикултуре позивали на лизање кинеза из Вухана? Па то није требало радити, али љубав ће широм света победити на крају. Ја ти гарантујем.
Само да нам се врати ен-бе-а и да нам ejч-би-о никада јачи. Каква ће то поново бити доминација запада, никада јача.
Хајд' уздравље, хтео бих те посветити песму чувеног кант аутора Момчила Бајаге-мирис раног пролећа и благи бол у грудима али мислим да то није прикладно у овоме моменту.
Зато те поздрављам радосним хришћанским поздравом-Христос васкресе!

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sun Apr 19, 2020 7:19 pm

Kojim dobrom Nexone?
Vaistinu voskrese!

Aj sad bez zajebancije, ionako smo svi dokoni. Misliš li da će iz ovoga izaći kao pobednik Kina, Rusija i ostali iz tog bloka?
Odakle će doći silne milijarde potrebne za oporavak, sem iz štamparije? I čija valuta se štampa nekontrolisano već decenijama, a ceo svet je koristi i plaća naftu njome?

p.s. Kao što neko reče u Italiji, uradili smo sve što jedno demokratstvo društvo može, iliti kurac.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Mon Apr 20, 2020 2:40 am

https://www.youtube.com/watch?v=WpZbS1AAKlw

Papa Francisko ili od miloste Franjo...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Tue Apr 21, 2020 11:30 am



sve je to zbog bavarskih Iluminata...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue Apr 21, 2020 11:50 am

Ко једном почне да чита теорије завера и илуминате, чуваре ватре, владари сенке. Озбиљно упада у параноју веруј ми нису то мале ствари доста ту чињеница има.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Tue Apr 21, 2020 12:42 pm

Da te ispravim, dosta tu ima prostora za manipulacije.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue Apr 21, 2020 1:43 pm

Имаш простора манипулације и у цртаним филмовима а камо ли у овим стварима...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue Apr 21, 2020 1:56 pm

Да не буде да сам и ја у лудуло али 5G мрежа па ова епидемија, па ће бити вакцинација "чиповање људи" теххнологија је на врхунцу а напредује све више и више толико су јаки да микробе праве и измјењују како хоће значи оно што не можеш да видиш голим оком...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Tue Apr 21, 2020 3:29 pm

A sta je konkretno problem sa 5G mrezom?

Koji naucnik je objasnio (negativan) uticaj 5G mreze na ljude? Kako se zove taj naucnik? Koje su njegove reference? Koja studija? Koji casopis je to objavio? Koja je razlika u zracenju 3G, 4G i 5G mreze? Koliko antena 5G mreze zraci oko sebe? Koja je razlika izmedju zracenje 5G antene i kompjutera/mobilnog telefona/WiFi rutera/Bluetooth uredjaja u prostoru kojem boravite (auto, kafic, soba, kuca, stan, ulica, itd.)? Koje su dozvoljene granice zracenja ljudskog organizma? Koje su dozvoljene granice zracenja u prirodi? Kako ste vi dosli do zakljucka da 5G ne valja? Dokaz?

Jako mi ide na nerve sto ljudi koji debatuju o ovome kao prvo ne znaju ni jedinicu tog zracenja, a ne nesto vise strucnije o tome da kazu. Ja sam zavrsio masinski fakultet u Beogradu, pre toga elektrotehnicku skolu u Pancevu. Bio sam osrednji student i isto takav i ucenik. Slozicete se da je u tim skolama bilo reci o fizici kao fizici i ostalim granama te nauke. Ja iskreno nemam pojma o ovome i NIJE ME SRAMOTA DA KAZEM TO, pa mi malo ide na kurac to sto neko gugla 3 sata i nakupi se sranja, pardon htedoh reci znanja od Miroljuba Petrovica i slicnih, pa onda drvi o negativnom uticaju 5G mreze na ljudski ogranizam. Za svakog ko bi zeleo da diskutuje o ovome, jako bi bilo lepo da argumentovano sa referencama odgovori na pitanja koja sam postavio gore.

Sa druge strane HARPa, 5G mreza, Iluminata, Vatikana, CIA, Bilderberg grupe, Jevreja, Masona, Arapa, Putina i Merkelove imate sitne probleme kao sto su recimo...seca suma, trovanje voda, industrijska zagadjenja (tretiranje Srbije kao da je neka kineska provincija), recimo to sto ce Srbija postati glavni izvoznik litijuma (pogledajte malo o tome kako se dobija litijum i kako taj proces utice na okolinu) su samo neki od problemcica.

Dakle, imamo situaciju gde nam se kuca rusi (ekolosko stanje Zemlje), bukvalno ceka povetarac da ode sve u picku materinu, a onda se vodi rasprava (pa sve i da je taj 5G toliko stetan) da li saksija treba da bude zute ili crvene boje.

Najveci problem u nas i ne samo u nas je sto smo zaboravili reci i recenice kao sto su recimo "Ne znam i nisam dovoljno informisan o ovoj temi." i da se izgovaranje takve recenice dozivljava kao licni poraz. Kada budemo naucili da iskreno kazemo sledece o nekakvim temama, mislim da cemo biti mnogo zdravije u drustvo u svakom smislu. Al to su verovatno Himalaji u sujeti svakog od nas, pa mi se cini da bi neki ljudi lakse goli i bosi presli Himalaje nego rekli "ja se ne razumem u ovo i ne bih da pricam nesto o necemu sto ne znam".

Dopuna:
Imam utisak da kako godine prolaze i kako informacije postaju dostupnije, kako se internet razvija da ljudi postaju sve gluplji, pa tako recimo u 21. veku imate ekipu koja veruje da je Zemlja ravna ploca i imate ekipicu antivaksera, da ne pricamo vanzemaljcima i ostalim carevima. Davno sam rekao da je internet istovremeno nesto najbolje i najgore sto se desilo covecanstvu i svakim danom sam ubedjeniji u istinost toga.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: svuda.prisutan and 29 guests