Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Aug 28, 2019 9:05 am

Видим пургери почели да праве мурале по максимиру уласка српских коњаника у загреб 1918.

Image

Тако треба, да знате коме сте служили.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Wed Aug 28, 2019 11:51 am

Nikodije wrote:Uopste mi nije cilj da se ovo pretvori u raspravu o BG blizancima i titovim klubovima, drzavnim projektima i slicno, ja sam prvi za to da se pomaze svim klubovima i nemam nista protiv da drzava javno i transparentno pomaze Zvezdu i Partizan jer ruku na srce to su dva giganta za koga navija 10ak miliona ljudi. Samo da neke mrvice koje ostanu udele i drugima. Znaci brate nemoj da dozvolis da ti neki dug za struju ili vodu gasi neki FK koji zivi 60ak i vise godina a bilo je takvih primera mali milion. Ok oprosti Zvezdi milione, daj im drzavne najace firme da ih sponzorisu, neka jbg cela zemlja navija za njih ja to iskreno bez imalo sarkazma i ironije postujem i mislim da je to ok, ali onda moras da pomognes jednu Vojvodinu a ne da neki debil uzima od kluba milione i jos preti tuzbama, pustanjem menica i slicno. Nemoj da dozvolis da jedan Bajatovic vedri i oblaci, sve na stetu kluba. Nemoj da dozvolis braci Toncev da se iseravaju tamo u svojim klubovima itd... Znaci ovde dok ne dodje privatni kapital u klubove i dok zvanicno ne budu privatni drzava treba da u skaldu sa njihovim vrednostima pomaze klubove. Samo plasim se da svaki taj kredit nije uziman zboh Zvezde ili Partizana nego zbog licnih dzepova i interesa. A dobro da ne duzim dalje...



Управо тако су и узимани сви ти кредити. Нико нормалан ко је хтео да ради у интересу клубова не би узимао кредите под таквим условима. И не сипа држава паре у клубове зато што их воли већ зато што из њих краде.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Aug 28, 2019 3:24 pm

Pa upravo to. Kenjamo ovde kada se pojavi vest da su se ugradili u izgradnju puta, fabrike, o nameštenim tenderima. A svi slepi kad se radi o fudbalskom klubu za koji navijaju. Buraz, ako ne shvataš da taj klub za koji navijaš, da su unutra strukture iste kao i u svim ostalim mutnim poslovima, dovedene da izvuku drzavne pare, istale se i uzivaju nauštrb tvog drugara, komšije, tvoje žene ili deteta ma na kraju samog tebe.
nemam pojma jebote... i prva dva mesta debelo ispred ostalih, Zvezda i Partizan, ali i svaki klub koji ima "mesa" je isto poligon za te stvari.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Wed Aug 28, 2019 4:22 pm

Pa dobro, a šta je tu nenormalno u državi koja je nenormalna po definiciji? Državno preduzeće kao i svako drugo, uđu pare na jedna vrata, izađu na peta vrata ili kroz otškrinut prozor. Sad...to što su to u ovom slučaju Zvezda i Partizan, tj. Titovi blizanci (daće Bog jednog dana da ih imam :mrgreen:) to je već druga stvar. Da postoji neki treći/pedeset i peti klub koji bi doveo istu količinu ljudi na stadion, da je toliko popularan, na isti način bi se upumpavale, tj. ispumpavale pare iz tog DRŽAVNOG preduzeća.

Ako vam je lakše, evo ja prvi želim svim klubovima u Srbiji da im država pomogne kao i Zvezdi što pomaže. Pa sad, ako mislite da su nas usrećili, onda ok, ako ne...onda izvinite na malerisanju :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Thu Aug 29, 2019 7:54 am

Мени је смешна ова прича о новца...Па прво да ли ви стварно верујете да тај неки милион који се да Звезди или гробарима је новац који је неко рекао хммм ај нећемо да асфалтирамо ову улицу дајте њима.
И морате ви ипак навијачи мањих клубова да схватите, Звезда је привукла 200.000 Срба који су хтели да иду на неку утакмицу не да виде Месија или К.Роналда, кад је пренос утакмице по 80% Србије гледа ту утакмицу.

Притом бар из Звезде далеко се више пара испумпава и отима, него што се упумпава, држава кад год је требало је узимала лову. Па ми смо 1992 године продали цео састав који је био првак света и европе, а онда смо после годину дана били на просјачком штапу, зато што је држава велики део тих средстава од продаје те генерације једноставно узела уз просто образложење рат је и крај. О ситним лоповлуцима нећу ни да причам...Па ко је довео малог Мишковића у Звезду, па држава, шта се тад радило у клубу, где су паре...Дакле ноторна неистина је да држава само даје и даје, напротив.

Притом све исто што се ради на том нивоу са Звездом, све то исто се ради само наравно на мањем и неком локал нивоу и у Новом Саду и у Нишу и свуда, наравно то је самим тим што је то локални ниво је мањи сам по себи и о мањој лови се ради, али је идентично по структури и свему осталом.

Шта као покрајинска влада у Војводини не упумпава нека средства у Војводину, па што бре у Бегечу рупа до рупе, а тамо се прича о новом стадиону, даје се лова клубу и све остало. Па Вучевић, Тончев, Бајатовић...шта су они, екс првотимци? Јел у било ком клубу постоји нека здрава прича без уплитања политике, државног новца или чега сличног, не постоји. Само наравно да то није исто код Звезде и код Спартака из Суботице, нити може бити када за један навија 70% Србије, а за други клуб 0.1 % Србије.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Thu Aug 29, 2019 8:01 am

А Данас је смешан и некако ми је драго како су се сви другосрбијанци окупили ових пар дана. Чуј Данас на дан реванша са Јанг Бојсом на целој насловној о Звезди, еј па пресмешно. Данас је иначе лист који ако би имали само те новине и не знате резултат рецимо реванша са Јанг Бојсом и у тим новинама то да тражите, тешко да би нашли, то причам због људи из унутрашњости пошто не знам да ли се у унутрашњости и продаје.

О тенку, нетенку, борним колима која су направљена од иверице, то је само смешније, упецали су се као сомине и нека их.

Тарзанија, Калинић, Сергеј, нво, данас...мислим да је фалио само још Чеда Јовановић и Соња Лихт

Мислим да су гајили трачак наде, да ће не знам уефа да нас избаци из европе на 30 година и да су се јако сморили кад су чули да се овима из уефе јебе за тенк испред стадиона.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Thu Aug 29, 2019 9:34 am

brucelee wrote:Мислим да су гајили трачак наде, да ће не знам уефа да нас избаци из европе на 30 година и да су се јако сморили кад су чули да се овима из уефе јебе за тенк испред стадиона.


Sredio Deki Stankovic :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Thu Aug 29, 2019 9:43 am

Има ли коментара са "оног" форума?
Choose Life

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вести

Postby idemoo » Thu Aug 29, 2019 10:42 am

Овај напад на аутопуту мени делује као тешка намештаљка, из неког разлога. Изашао и снимак, из перспективе неког ко је очигледно у тој екипи нападача (није неки успутни пролазник). Ништа у овој земљи није случајно

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Thu Aug 29, 2019 11:14 am

idemoo wrote:Овај напад на аутопуту мени делује као тешка намештаљка, из неког разлога. Изашао и снимак, из перспективе неког ко је очигледно у тој екипи нападача (није неки успутни пролазник). Ништа у овој земљи није случајно

?

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вести

Postby idemoo » Thu Aug 29, 2019 11:33 am


User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Thu Aug 29, 2019 11:34 am

Ili je mozda snimak zavrsio na drustvenim mrezama jer kako vec to ide kod nas, posaljes jednu fotku/snimak da se pohvalis, ovaj posalje nekom petom i za 10 minuta imas snimak na CNNu...mislim, lupam...al eto i to moze da bude scenario, bez nekih teorija zavera.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Thu Aug 29, 2019 5:55 pm

a ko je koga ovde napao?

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Sat Aug 31, 2019 11:10 am

Тарзанија, Калинић, Сергеј, нво, данас...мислим да је фалио само још Чеда Јовановић и Соња Лихт


Sta se sada desava sa tom tarzanijom? Imali su sprdacke tekstove jedno vreme, cak bili i zanimljivi, zatim su krenuli da se loze na pedjere i ostale sektase i od tad sam prestao da pratim. I dalje su u toj prici?
Често одем до на село

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Вести

Postby Batke » Sat Aug 31, 2019 12:52 pm

Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sat Aug 31, 2019 4:30 pm

oklen se čita ovo, od prve ili poslednje, gde je početak?

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sat Aug 31, 2019 4:53 pm

vidim sve je nepovezano, mozda je neko obrisao taj prvi post

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Sun Sep 01, 2019 4:27 pm

Batice pojasni nam
Често одем до на село

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Вести

Postby 1748 » Sun Sep 01, 2019 8:37 pm

pa to su uglavnom momci iz Dnevnjaka, time se zanimaju batalili su tarzaniju
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sun Sep 01, 2019 9:35 pm

našao sam negde kopirajući deo testa, arhivu neku.
Sve u svemu neki Zapata je napisao tekst na Vukajliji.
Suma sumarum, svi su pisali na Vukajliji, pa je 2011 krenula Tarzanija na kojoj je i on pisao. Lerari ga za pare, u fazonu nema keša od sajta Tarzanije, plaćaju domen tralala, a u stvari lik "voćkice me upropastile" uzimo pare, po njihovom pisanju 6-7 soma evra jer je narkoman.
I valjda su se naljutili što su koristili Tarzanijin sajt i stranicu da promovišu Dnevnjak iako je samo njih par furalo tu priču i uzimalo keš od Dnevnjaka.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 86 guests