Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Sat Apr 20, 2019 7:05 am

Nexon wrote:Озбиљно питање да ли је било више људи,

Image


Da se ne lazemo, 19.4. je bilo oko 50.000 ljudi, juce je bilo 150.000 na koji nacin, ali tako je.

Smesne su mi ove fotke, ko Mitrovic na pinku sto je prikazivao snimke opozicije 3h pred skup i stalno objavljivao te iste.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Вести

Postby santamarija » Sat Apr 20, 2019 7:11 am

brucelee wrote:Da se ne lazemo, 19.4. je bilo oko 50.000 ljudi, juce je bilo 150.000 na koji nacin, ali tako je.


Obrno si datume,ali skontali smo :D ja ne kazem da je ova opzicija cvece,ima likova tu kojih se uzasavam, ali bas zbog ove medijske blokade i ispranih mozgova ovih starijih ljudi i vredjana inteligencije,njihove bahatosti,njihovih glupih komentara i tih emisija na pinku,treba ove oterati u tri lepe materine...

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Вести

Postby bojan23 » Sat Apr 20, 2019 9:19 am

Rođaci wrote:
santamarija wrote: je li moguce da nema nigde snimka ovog konja koje je pesme pevao ?


bio prenos na Pinku, gledao sam
pevao ljubavne, Amsterdam itd, bukvalno nijednu političku

ako ništa, na kraju je rekao "Kosovo je Srbija!", valjda nije izdržao da baš ni to ne kaže

Inače lik živi u Sloveniji, a peva na skupu budućnost Srbije. Jebem te živote!
Juče druga smena pa sam prošao kroz grad, kakve kreature su došle na ovaj skup, vidiš im po facama da su blago retardirani.
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sat Apr 20, 2019 10:54 am

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:790148-BORA-DjORDjEVIC-ZA-NOVOSTI-Svirali-smo-zbog-savesti-i-patriotizma

ODLUČILI smo da sviramo iz čisto patriotskih razloga. Vučić, Dačić i drugi, konkretno rade za Srbiju, a u zahtevima opozicije vidimo isključivo želju za vlašću. Ne želimo da sviramo za "žute", koji su prodali Kosovo budzašto! Ne želimo da sviramo za onu što šamara nesrećnika sa Kosova. Čast nam je da delimo binu sa junacima sa Košara. Savest nam nalaže da pevamo za Srbiju.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Sat Apr 20, 2019 12:17 pm

zemlja i narod koji u aleji zasluznih gradjana imaju mesta za sabana saulica ali ne i za dobricu erica
i ne zasluzuje nista bolje nego sto im je sad

da se malo manje slusao saban a malcice vise citao eric mozda juce ne bi imali poplavu mladih ljudi
koji vidis da su zaposleni preko veze u nekoj drzavnoj ustanovi,stranacki mozgovi tacno vidis sredili se za miting,pice peske od buvljaka do trga
a prestave nemaju koja je to razdaljina

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Вести

Postby reziser » Sat Apr 20, 2019 12:20 pm

Свирао 89-е Јовићу у Пазови,хвалио 90-е Вука и био у Спо,почасни члан сдс-а покојног Рашковића,од 95-е члан дсс,подржао Дос 2000-е.У време "славе"Веље Илића(јесен-зима 2000-е)хвалио се да је нс по завичајној линији.Кењао о Бечким коњушарима,а леб једе у Словенији.Ретко недоследан човек,који би имао статус иконе/мита/легенде да је умро пре 30 година.Овако бојим се памтиће га као будалу,а заправо је један од највећих песника Европе у другој половини 20-ог века.Сам пао-сам се убио.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sat Apr 20, 2019 12:21 pm

фикрета wrote:da se malo manje slusao saban a malcice vise citao eric mozda juce ne bi imali poplavu mladih ljudi



+1, što kaže omladina

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Вести

Postby Grobar do groba » Sat Apr 20, 2019 1:38 pm

фикрета wrote:da se malo manje slusao saban a malcice vise citao eric mozda juce ne bi imali poplavu mladih ljudi


Da,a inace sigurno 90 posto ovog foruma,i navijackog sveta u Srbiji uopste je odlicno upoznato sa pisanjem i stvaralastvom Dobrice Erica :lol: :lol: :lol:

Daj ljudi,ne lupajte vise gluposti ovog tipa,slazem se sa vecinom gore iznad napisanog naravno,ali floskule ovog tipa su tezak idiotizam.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sat Apr 20, 2019 1:51 pm

pa ne misli samo na Dobricu, nego generalno na normalne stvari, a ne kojekakve Šabane, Džejeve i sličnu gamad

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Вести

Postby santamarija » Sat Apr 20, 2019 2:10 pm

Iz cisto patriotiskih razloga za mene je umro i moze da mi se napusi sit kurca. Sigurno je da necu propustiti priliku da ga sretnem na Regati,ako mi zeludac bude mogao da svari uopste ovo sto je kenjac rekao. Jebo mi pas mater kada sam mu oprostio i angazman u vladi kostunice.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Sat Apr 20, 2019 3:05 pm

Grobar do groba wrote:
фикрета wrote:da se malo manje slusao saban a malcice vise citao eric mozda juce ne bi imali poplavu mladih ljudi


Da,a inace sigurno 90 posto ovog foruma,i navijackog sveta u Srbiji uopste je odlicno upoznato sa pisanjem i stvaralastvom Dobrice Erica :lol: :lol: :lol:

Daj ljudi,ne lupajte vise gluposti ovog tipa,slazem se sa vecinom gore iznad napisanog naravno,ali floskule ovog tipa su tezak idiotizam.


da,90% navijackog sveta u srbiji su neuki neskolovani ljudi,idioti,narkomani i lopovi,bas onakvi kakvim nas opisuje dragan vucicevic i ta bagra
cestitam momce pobedio si,obrnuo si super maria u levo

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Вести

Postby mungos » Sat Apr 20, 2019 6:59 pm

Puno ocekujete od humanoida koji je karijeru napravio lopovlukom.

ukizaminje
Posts: 46
Joined: Wed Jan 25, 2017 4:39 pm

Re: Вести

Postby ukizaminje » Sat Apr 20, 2019 8:43 pm

фикрета wrote:
Grobar do groba wrote:
фикрета wrote:da se malo manje slusao saban a malcice vise citao eric mozda juce ne bi imali poplavu mladih ljudi


Da,a inace sigurno 90 posto ovog foruma,i navijackog sveta u Srbiji uopste je odlicno upoznato sa pisanjem i stvaralastvom Dobrice Erica :lol: :lol: :lol:

Daj ljudi,ne lupajte vise gluposti ovog tipa,slazem se sa vecinom gore iznad napisanog naravno,ali floskule ovog tipa su tezak idiotizam.


da,90% navijackog sveta u srbiji su neuki neskolovani ljudi,idioti,narkomani i lopovi,bas onakvi kakvim nas opisuje dragan vucicevic i ta bagra
cestitam momce pobedio si,obrnuo si super maria u levo

Pa obrati malo vise paznju oko sebe i pogledaj omladinu. Sta sad ces da mi kazes kad ides na tekmu nebitno gostovanje ili kuci klinci od 16,17 ne mrcu i duvaju non stop, beze ili uopste ne idu u skolu, kradu babama i slicno. Niko ne tvrdi da su svi takvi ali previse je takvih sto se vidi i po tome kakav je odnos medju ljudima danas. Umesto da se sve tako gura pod tepih bolje da se uradi nesto po tom pitanju samo steta kada vecina onih na koje se ugledaju su bili i jos su takvi.
Zato nas i ima ovoliko koliko ima jer takve klince ce da prodje gas,zavrsice na robiji,ubice nekoga ili sta god i imas unisten zivot i prazne tribine.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sat Apr 20, 2019 10:42 pm

njasvi wrote:Image

:smajlikojipovraća:

Gde vam je Ostoja? Nije valjda iskulirao?
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Sat Apr 20, 2019 10:55 pm

a valjda je tu negde
04 X 1945

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Вести

Postby fedayn82 » Sat Apr 20, 2019 11:10 pm

Image
Ниси храбар као Јагода!

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Sun Apr 21, 2019 1:05 am

Najveće zlo koje je Srbiju utuklo poslednjih 30 godina je jebena 8. sednica. Fedayine, jebala vas Komunistička partija da vas jebala. Zajedno sa Slobom do dana današnjeg sa pičkoustim. Odjebite već jednom. Kao kuga ste! 100 godina se vrtite i vladate. #Mršupičkumaterinu komunisti
(Street Force / Curva Orientale)

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Sun Apr 21, 2019 8:46 am

#idiote,pomesao si coveka

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Вести

Postby Grobar do groba » Mon Apr 22, 2019 11:40 pm

фикрета wrote:
Grobar do groba wrote:
фикрета wrote:da se malo manje slusao saban a malcice vise citao eric mozda juce ne bi imali poplavu mladih ljudi


Da,a inace sigurno 90 posto ovog foruma,i navijackog sveta u Srbiji uopste je odlicno upoznato sa pisanjem i stvaralastvom Dobrice Erica :lol: :lol: :lol:

Daj ljudi,ne lupajte vise gluposti ovog tipa,slazem se sa vecinom gore iznad napisanog naravno,ali floskule ovog tipa su tezak idiotizam.


da,90% navijackog sveta u srbiji su neuki neskolovani ljudi,idioti,narkomani i lopovi,bas onakvi kakvim nas opisuje dragan vucicevic i ta bagra
cestitam momce pobedio si,obrnuo si super maria u levo

Tacno je da nisu,ali svakako 95 posto njih nisu ljubitelji pisanja Dobrice Erica ili ruskih klasika.Daj jbt nemoj da se foliramo,21.vek je,zna se u kom vremenu zivimo.Ne kazem da je to ispravno,ali je tako.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
MisterNO
Posts: 120
Joined: Mon Sep 24, 2018 2:08 pm
Location: srb
Contact:

Re: Вести

Postby MisterNO » Wed Apr 24, 2019 3:10 pm

Албанци насељавају села по Шумадији?!

Насеље Грошница, град Крагујевац. Пре пар дана су се доселили Албанци, две куће нас деле… Кућу им је продао наш човек за дебеле паре. Имам и информацију да ће ускоро стићи и многобројна фамилија, која такође треба да купи куће. Цео текст ОВДЕ.
Sergio Bonelli: Mister No je nastao prema stvarnom liku kojeg sam video na jednom putovanju


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests