Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Tue Feb 05, 2019 11:20 pm

Da zanemarimo mi ovu propaganda kako zive deca politicara na vlasti nego da vidimo koja je glasacka baza Madura i nekada Caveza?

Ili ajde na ovom nasem primeru...
Koja je glasacka baza Aleksandra Vucica? Penzioneri i krezubi provincijalci jel tako?! E zato ja ne podrzavam ove kurceve gradjanske proteste (niti sam glasao za SNS iako im je sediste u mom bloku da se razumemo) jer debrostojeci kukaju sto su izgubili privilegije...

Hocete jos konkretniji primer? Jel se secate onih vaucera i kampanje kako treba letovati u Srbiji na planinama,na jezerima,po banjama...itd? I onda dodju anti-vucicevci neka kurceva "srednja klasa" koja inace protestuje zbog loseg standarda (prima jedno 40 000din ali hoce evropski prosek plate) i na pescanoj plazi sa egzoticne destinacije salje sliku sa letovanja gde je na pesku ispisano VUCICU IZVINI!

MORE MRS U PICKU LEPU MATERINU... I KAO LOS STANDARD,A OVAJ NAROD PO UNUTRASNJOSTI JEDVA SKUPI I ZA TE VAUCERE.

Znaci,komuniste na vlast i to sve lepo pootimati.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Tue Feb 05, 2019 11:36 pm

nema veće privilegije od Kefalonije, tako je

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Wed Feb 06, 2019 12:05 am

I onda ti proradi kompleks prema nekom tamo iz EU sto ide na letovanje na Kubu,a ti u Kefaloniju :roll:

E bravo tu te cekam! To je to...znas li koliko ljudi po unutrasnjosti uopste ne ide na letovanje i to godinama?
Pazi liberalno-gradjanska opcija se pita zasto Vucic dobija izbore? Pa ti kad das tom muceniku iz unutrasnjosti koji uopste nema poso neku platu od 25 000,dovedes nekog investitora, kako ovaj nas predsednik kaze i sl. pa on ce da peva....ne kazem da je to dobar standard i da tako treba da se zivi sa 25 000,samo konstatujem zasto narod ne glasa za liberalno gradjansku opciju.

Imam ja jednog kolegu,preslikan ti u nacinu razmisljanja,cak je i glasao za DJB...i kaze on meni:
"Vidis ti kako narod zivi (njemu inace cale i keva sluzbenici bili,radili u banci i centru za socijalni rad),a i ovaj narod blesav sto glasa za Vucica,sve nesto krezubo,neobrazovano i primitivno..."
Pitam ja njega:
"Dobro,godinama si ti u DS-u,vagao si se izmedju Jankovica i Radulovica i prihvatio DJB opciju...sta liberali i gradjanisti nude krezubima,neobrazovanima i primitivnima iz unutrasnjosti,posto im ovaj daje 25 000,sta bi im ti ponudio,kakav program da ih izvuces?"...
On onako gleda me kao:
"Pa nisam razmisljao o tome i ne znam kako su liberali I gradjanisti to regulisali"... :roll:

HOCETE JA DA VAM KAZEM KAKO SU TEGULISALI ? NIKAKO! KURCEVA "SREDNJA KLASA" I NE RAZMISLJA O NAJSIROMASNIJIM SLOJEVIMA GDE VUCIC DOBIJA!

JER KAD POGLEDAS,OVAJ KREZUBI KAD TE PITA:
"VUCIC MI DAJE PLATU 25 000 I SOCIJALNU VILICU,A STA TI MENI DAJES?"

- NE MOGU NISTA DA TI OBECAM,MENI JE PLATA MALA I LETUJEM SAMO U GRCKOJ,JEBIGA JA SAM ISKOMPLEKSIRAN STO NE MOGU DA LETUJEM NA KUBI...

- NISTA MI NE NUDIS? PA STO JA DA GLASAM ZA TU TVOJU SREDNJEKLASNU LIBERLANO GRADJANSKU OPCIJU I DA SETAM PROTIV VUCICA,KAD JA DO JUCE NISAM NI IMAO POSAO I NISAM NIGDE LETOVAO!DA SE NOSIS I TI I PROTESTI U PICKU LEPU MATERINU!

PS Ja sam ovo malo iskarikirao,ali ovo vam je sustina. ;)

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Feb 06, 2019 12:13 am

treba deliti drogu, znaš koliko bi se tek na taj način skupilo glasova

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Wed Feb 06, 2019 12:20 am

fedayn wrote:Znam,pricali smo o tvom odlasku u Venecuelu 2016.god na pm. tada sam bio gradski boem na forumu.Pitao si me kakva je situacija...Nego ja tebe da pitam,a sto taj siromasni narod i radnicka klasa koja jedva sastavlja kraj sa krajem glasa za Madura?Koliko znam on je pobedio na izborima,a ovaj otporaski supak sto se samopdoglasio za predsednika je manjina,i to ona dobrostojeca koja samo nesto kuka i sere.

Evo i Dalton prica o kojekavim zubarkama koje su protiv Madura?! A koliko mi se cini ni tvoja riba nije nije bas tako slabog imovnog stanja.

Cuj to to,jebes demokratiju ...ja sam predsednik...pa zato su komunisti i krenuli sa revolucijama,jer su videli da kad god su pobedjivali u ravnopravnoj trci da su izbori ponistavani....Imate nas primer visestranackih izbora u Kraljevini Jugoslaviji.

MADURO IZDRZI!

Image


Kakve bre veze ima da li je neko zubar ili pekar ako ima validne argumente ? o cemu ti pricas covece, pa bolje zive peraci prozora u Srbiji od njihovih zubara trenutno. Ja za svoju ribu (niti za sebe) nikad nisam pominjao nikakvo imovinsko stanje i neverovatno mi je sta ti povlacis uopste kao argumente, jos sam sebe ubedis da si to negde video/procitao.

Zasto ljudi glasaju za Vucica a narod bezi iz Srbije? Manipulacije, drzanje svih medija pod kontrolom, strah da se ne izgubi posao, koristoljublje i naravno deo koji je verovatno istinski za njega. Preslikana situacija tamo, samo jos mnogo gore, ipak je Latinska Amerika u pitanju.
Opozicija je pobedila na izborima za nacionalni parlament (imali vecinu) i sta je Maduro uradio? Kreirao konstitutivni parlament i njemu dao vece nadleznosti, tako da ako opozicija pokusa da sprovede neki zakon, to mora i njegov novi parlament da odobri prvo. Eto, to rade "tvoji", a borba nije bila ravnopravna to si definitivno u pravu. Da ne pricam o cirkusu od predsednickih izbora od prosle godine.... Covek je dobio VISE GLASOVA nego dok je Cavez bio ziv, koji je bio mnogostruko omiljeniji i simpaticniji kao lik od Madura.

A inace, od kad se ti brines za demokratiju? Komunisti, ravnopravna borba.... :lol:

Ovime bih zavrsio dalju prepisku, jer si neupotrebljiv za neku konstruktivnu raspravu, pritom zaslepljen do bola. Ako si trol, skidam kapu.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Wed Feb 06, 2019 12:53 am

Kakve bre veze ima da li je neko zubar ili pekar ako ima validne argumente ? o cemu ti pricas covece, pa bolje zive peraci prozora u Srbiji od njihovih zubara trenutno. Ja za svoju ribu (niti za sebe) nikad nisam pominjao nikakvo imovinsko stanje i neverovatno mi je sta ti povlacis uopste kao argumente, jos sam sebe ubedis da si to negde video/procitao.


Ne..ne...ne...decko...O CEMU TI PRICAS????
Kakvi peraci prozora u Srbiji i zubari u Venecueli?!?!?

JA TI PRICAM O ODNOSU ZUBARA (ILI BILO KOJIH AKADEMSKIH GRADJANA SA DIPLOMOM) I PERACU PROZORA U VENECUELI PREMA MADURU!
OVI FAKULTETSKI DRKOSI MNOGO BOLJE ZIVE OD PERACA PROZORA,PA IPAK PERAC PROZORA DAJE GLAS MADURU,A OVAJ TVOJ UMISLJENI ZUBAR ILI KOJI GOD AKADEMSKI GRADJANIN DAJE GLAS OPOZICIONARU KOJI JE ISAO NA KURS OBOJENIH REVOLUCIJA.

U favelama ce Maduro kao i Cavez uvek dobijati izbore,dok ovaj tvoj nalickani umisljenko nece nikad.E sad to projektuj na Srbiju sa slucajem Aleksandar Vucic.

Ili da ti pojasnim posto si ista sorta kao i Rodjak...jebe se srpskom seljaku za to sto ti imas ribu u inostranstvu,putujes po juznoj americi,imas po tvojim merilima malu platu za evropske standarde....
JEBE MU SE ZA GRADJANSKE PROTESTE ON NEMA NISTA OD TOGA STO TI IMAS,NE VODITE ISTI NACIN ZIVOTA,NEGO GLEDA KAKO DA PREZIVI,PA MAKAR I SA CRKAVICOM.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Wed Feb 06, 2019 8:20 am

Ko mu jebe mater kad nije ucio skolu
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Wed Feb 06, 2019 8:30 am

fedayn wrote:
Kakve bre veze ima da li je neko zubar ili pekar ako ima validne argumente ? o cemu ti pricas covece, pa bolje zive peraci prozora u Srbiji od njihovih zubara trenutno. Ja za svoju ribu (niti za sebe) nikad nisam pominjao nikakvo imovinsko stanje i neverovatno mi je sta ti povlacis uopste kao argumente, jos sam sebe ubedis da si to negde video/procitao.


Ne..ne...ne...decko...O CEMU TI PRICAS????
Kakvi peraci prozora u Srbiji i zubari u Venecueli?!?!?

JA TI PRICAM O ODNOSU ZUBARA (ILI BILO KOJIH AKADEMSKIH GRADJANA SA DIPLOMOM) I PERACU PROZORA U VENECUELI PREMA MADURU!
OVI FAKULTETSKI DRKOSI MNOGO BOLJE ZIVE OD PERACA PROZORA,PA IPAK PERAC PROZORA DAJE GLAS MADURU,A OVAJ TVOJ UMISLJENI ZUBAR ILI KOJI GOD AKADEMSKI GRADJANIN DAJE GLAS OPOZICIONARU KOJI JE ISAO NA KURS OBOJENIH REVOLUCIJA.

U favelama ce Maduro kao i Cavez uvek dobijati izbore,dok ovaj tvoj nalickani umisljenko nece nikad.E sad to projektuj na Srbiju sa slucajem Aleksandar Vucic.

Ili da ti pojasnim posto si ista sorta kao i Rodjak...jebe se srpskom seljaku za to sto ti imas ribu u inostranstvu,putujes po juznoj americi,imas po tvojim merilima malu platu za evropske standarde....
JEBE MU SE ZA GRADJANSKE PROTESTE ON NEMA NISTA OD TOGA STO TI IMAS,NE VODITE ISTI NACIN ZIVOTA,NEGO GLEDA KAKO DA PREZIVI,PA MAKAR I SA CRKAVICOM.


Smesna ti je argumentacija cim ti polemiku o Venecueli uvlacis u neku licnu raspravu i pominjes nekakvog srpskog seljaka, a u stvari misleci na sebe, ocigledno frustriran nekim svojim zivotnim okolnostima za koje ti ja nikako nisam kriv.

Budi pozdravljen

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Wed Feb 06, 2019 10:19 am

Aj molim vas ga nemojte citirati da ne moramo da čitamo i mi kojima je blokiran
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Wed Feb 06, 2019 10:42 am

Vala u pravu si. Prva osoba koju sam ikad u zivotu stavio na ignore

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Wed Feb 06, 2019 11:19 am

Smesna ti je argumentacija cim ti polemiku o Venecueli uvlacis u neku licnu raspravu i pominjes nekakvog srpskog seljaka, a u stvari misleci na sebe, ocigledno frustriran nekim svojim zivotnim okolnostima za koje ti ja nikako nisam kriv.

Budi pozdravljen


Za tvoju informaciju,ja sam fakultetski obrazovan i zivim na najbogatijoj opstini u BG.Bar je to do skoro bila...Ali ne ignorisem cinjenicu sirokih narodnih masa i siromasnih slojeva koje glas daju Vucicu/tj. u ovoj nasoj polemici Maduru.Kao sto mene stavljate na ignore,tako stavljate na ignore i vecinu Srbije koja ne pise po forumima o svojim letovanjima,ribama strankinjama,nedovoljnim platama za EU uslove itd.
Zato ce Vucic jos dugo da dobija izbore u Srbiji,kao i Maduro u Venecueli.Valjda ces nekada videti ovu poruku...i nastavi da setas po ulicama BG...nasetaces se ... ;)

Ko mu jebe mater kad nije ucio skolu


To i ovaj moj prijatelj kaze...na to se svode vasi argumenti.Izadjite iz vaseg virtuelnog sveta "We hate Mr.Vucic and Comrade Maduro,because we are liberals and we are so fucking cool"... putujte po Srbiji,zadjite medju obican narod malo da vidite kako se prezivljava.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Вести

Postby kocka » Wed Feb 06, 2019 11:23 am

Сви демократе, а неистомишљенике стављају на ignore :lol:

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Вести

Postby Врховна команда » Wed Feb 06, 2019 11:25 am

kocka wrote:Сви демократе, а неистомишљенике стављају на ignore :lol:


То сам и ја сад хтео да напишем :D Зато нас и прска психопата кад ми не можемо имати нормалну дискусију него одмах игнорисање и прозивке оног ко мисли дијаметрално супротно...

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Wed Feb 06, 2019 11:30 am

kocka wrote:Сви демократе, а неистомишљенике стављају на ignore :lol:


Ti si kocka jedan od retkih sa kojim moze da se vodi zdrava diskusija na forumu,iako se ti i ja po mnogim pitanjima nismo slagali.Gde sam ja to njega uvredio...Evo javno cu da mu se izvinim..? Na licnom primeru sam mu objasnio zasto sve tako funkcionise kako funkcionise..to je njega pogodilo.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Wed Feb 06, 2019 11:32 am

Ne palite se, u pitanju je internet polemika, a za ovu konkretno vidim da ne ide nikuda tako da je moje pravo da sasecem to u korenu i ignore je sjajna opcija za to. Da je diskusija bila normalna, ne bi bilo ignore, al posto covek zalazi u to sta ja radim u privatnom zivotu i reflektuje to na raspravu koja nikako nema veze s tim, onda to nema veze sa suprotnim stavovima vec sa gubljenjem poente za daljom raspravom.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Wed Feb 06, 2019 11:34 am

Врховна команда wrote:То сам и ја сад хтео да напишем :D Зато нас и прска психопата кад ми не можемо имати нормалну дискусију него одмах игнорисање и прозивке оног ко мисли дијаметрално супротно...


Да, нормална дискусија је баш могућа са њушкама који маштају о обнови Титовог једнопартијског система и хотела на Голом отоку.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Wed Feb 06, 2019 11:36 am

lost&found wrote:Ne palite se, u pitanju je internet polemika, a za ovu konkretno vidim da ne ide nikuda tako da je moje pravo da sasecem to u korenu i ignore je sjajna opcija za to. Da je diskusija bila normalna, ne bi bilo ignore, al posto covek zalazi u to sta ja radim u privatnom zivotu i reflektuje to na raspravu koja nikako nema veze s tim, onda to nema veze sa suprotnim stavovima vec sa gubljenjem poente za daljom raspravom.


:lol:

Jel sam vam rekao? Covek umislio da sam ja ljubomoran na njegov raskosan zivot i sto on kara crnpurastu latinoamerikanku,tj. umace u cokoladu da se tako sliovito izrazim...

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Wed Feb 06, 2019 11:39 am

Ти си љубоморан на било кога што умаче, пошто те је мајка природа спречила да то радиш и сам. Али не брини, битно је да си данас побио виртуелних четника не зна им се броја...

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Вести

Postby kocka » Wed Feb 06, 2019 11:55 am

lost&found wrote:Ne palite se, u pitanju je internet polemika, a za ovu konkretno vidim da ne ide nikuda tako da je moje pravo da sasecem to u korenu i ignore je sjajna opcija za to. Da je diskusija bila normalna, ne bi bilo ignore, al posto covek zalazi u to sta ja radim u privatnom zivotu i reflektuje to na raspravu koja nikako nema veze s tim, onda to nema veze sa suprotnim stavovima vec sa gubljenjem poente za daljom raspravom.

Шта би било да је дискусија уживо ? Лупио би га пепељаром у главу ?

Твоје је право да престанеш са дискусијом, али ignore. Ти сам причаш о свом приватном животу, па се онда буниш када га неко узима у уста. Смешно.

Јел могуће да ви не можете да гледате шта човек пише, макар то биле и највеће будалаштине без да истог ставите на ignore ?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Feb 06, 2019 12:00 pm

nisu fedayn i Nexon problem, to može da se čita
ali Mićarica je morao na ignore, to je već potpuno drugi nivo nebuloza


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests