Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Tue Mar 13, 2018 1:30 pm

pa šta je tu loše?
nije tvoje, vratiš onome ko jeste ili sačekaš da panduri vrate

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Вести

Postby fedayn82 » Tue Mar 13, 2018 1:38 pm

Na danasnji dan...

Image
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Tue Mar 13, 2018 1:50 pm

Rođaci wrote:pa šta je tu loše?
nije tvoje, vratiš onome ko jeste ili sačekaš da panduri vrate
Jel ti zaista misliš da će panduri da vrate? Pa sav kriminal počinje od njih
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Tue Mar 13, 2018 2:09 pm

Da li neko zna sta komunjare i omladinci i omladinke imaju toliko protiv Djindjica? Od NS do BG isarali sve gde se spominje njegovo ime ili kao ovaj mural u BG...
Last edited by Nikodije on Tue Mar 13, 2018 2:11 pm, edited 1 time in total.

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: Вести

Postby Neapoli » Tue Mar 13, 2018 2:10 pm

fedayn82 wrote:Na danasnji dan...

Image


Laka im crna zemlja.

Kako bre ti ljudi iz teksta spavaju nocu? Odakle im tolika hrabrost da nocu sklope oci i spavaju spokojno?

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Tue Mar 13, 2018 2:29 pm

Nikodije wrote:Da li neko zna sta komunjare i omladinci i omladinke imaju toliko protiv Djindjica? Od NS do BG isarali sve gde se spominje njegovo ime ili kao ovaj mural u BG...

Pa lik je sušta suprotnost komunizmu, bio zagovornik liberalnog kapitalizma, on i njegova stranka doneli privatizaciju u Srbiju.
Po NS se mogu videti grafiti ne u EU, NATO, za Kosovo. Ne znam samo koja je to ekipa, pretpostavljam da nisu nekadašnji AFANS, izgleda je stvarno omladina u pitanju. Uglavnom ispade više patriotska od svih "patriotskih" organizacija.
Čitao sam negde tekst jutros, mislim da je u pitanju neki studentski pokret u pitanju koji podržava tu ekipu, i lepo su napisali. Đinđića je spasilo to što je ubijen, barem ceo taj njegov mit koji ga je okruživao. Jer da je poživeo dovoljno dugo, bio bi ono što je sada Vučić.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Tue Mar 13, 2018 3:10 pm

а и био је први градоначелник Београда који је бар симболички додуше и буквално скинуо петокраку.


Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue Mar 13, 2018 4:20 pm

čompika wrote:
Nikodije wrote:Da li neko zna sta komunjare i omladinci i omladinke imaju toliko protiv Djindjica? Od NS do BG isarali sve gde se spominje njegovo ime ili kao ovaj mural u BG...

Pa lik je sušta suprotnost komunizmu, bio zagovornik liberalnog kapitalizma, on i njegova stranka doneli privatizaciju u Srbiju.
Po NS se mogu videti grafiti ne u EU, NATO, za Kosovo. Ne znam samo koja je to ekipa, pretpostavljam da nisu nekadašnji AFANS, izgleda je stvarno omladina u pitanju. Uglavnom ispade više patriotska od svih "patriotskih" organizacija.
Čitao sam negde tekst jutros, mislim da je u pitanju neki studentski pokret u pitanju koji podržava tu ekipu, i lepo su napisali. Đinđića je spasilo to što je ubijen, barem ceo taj njegov mit koji ga je okruživao. Jer da je poživeo dovoljno dugo, bio bi ono što je sada Vučić.


Човек је био комуниста у младости. Логично јер му је отац био припадник црвене буржуазије у ЈНА.
Него чујем да један од динамичног новосадског легендарног црвенго дуа, Млађа и Дашко, има везе са Вучићем преко Вулинових фирми, консалтинг и тако то.
Па ако можеш да демантујеш то или потврдиш?

Иначе је л још постоји "црна кућа"?

Рекао бих да скидање петокраке са Старог двора има више везе са спо.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Вести

Postby Новосадиста » Tue Mar 13, 2018 4:25 pm

Nexon wrote:
čompika wrote:
Nikodije wrote:Da li neko zna sta komunjare i omladinci i omladinke imaju toliko protiv Djindjica? Od NS do BG isarali sve gde se spominje njegovo ime ili kao ovaj mural u BG...

Pa lik je sušta suprotnost komunizmu, bio zagovornik liberalnog kapitalizma, on i njegova stranka doneli privatizaciju u Srbiju.
Po NS se mogu videti grafiti ne u EU, NATO, za Kosovo. Ne znam samo koja je to ekipa, pretpostavljam da nisu nekadašnji AFANS, izgleda je stvarno omladina u pitanju. Uglavnom ispade više patriotska od svih "patriotskih" organizacija.
Čitao sam negde tekst jutros, mislim da je u pitanju neki studentski pokret u pitanju koji podržava tu ekipu, i lepo su napisali. Đinđića je spasilo to što je ubijen, barem ceo taj njegov mit koji ga je okruživao. Jer da je poživeo dovoljno dugo, bio bi ono što je sada Vučić.


Човек је био комуниста у младости. Логично јер му је отац био припадник црвене буржуазије у ЈНА.
Него чујем да један од динамичног новосадског легендарног црвенго дуа, Млађа и Дашко, има везе са Вучићем преко Вулинових фирми, консалтинг и тако то.
Па ако можеш да демантујеш то или потврдиш?

Иначе је л још постоји "црна кућа"?

Рекао бих да скидање петокраке са Старог двора има више везе са спо.



Postoji CK13, ali ne vise onako kao nekad, izgleda da se i oni podelise, ima tamo u Kineskoj Cetvrti neki kao skvot, DC-Drustveni Centar, klasicni pederi i lezbejke, plus pajdo... Sem par nekih starijih momaka, to su sve klasicni misevi koji izlaze iz rupa samo u toku noci sa dva tri spreja i rade to sto rade, ne daj Boze da ih ljudi navataju posto sa raznih strana cujem da su se popeli ljudima na kurac sa grafitima i porukama iz 50-tih godina proslog veka...
стадион-место народног бунта!

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Вести

Postby Новосадиста » Tue Mar 13, 2018 4:26 pm

Pritom presaraju sve sto ima veze sa patriotizmom, srpskom tradicijom kulturom i nasledjem!
стадион-место народног бунта!

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Tue Mar 13, 2018 4:48 pm

Ako si mene pitao, ja za tog Daška i Mlađu sam čuo samo na radiju u kolima, imaju neki blentav humor pa ih nisam ni slušao, a kamoli neke njihove političke pozadine.
CK postoji, ponekad vidim da idu neke izložbe i projekcije, uglavnom od kolega iz struke to čujem. Generalno koliko sam primetio je utihnula cela ta antifašistička scena, ali u NS su utihnula sva dešavanja, što politička, navijačka, bilo kakva. Umrtvljen grad totalno u svakom smislu, jedino što se dešava zanimljivo u gradu su ovi rejveri drogoši :D

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Tue Mar 13, 2018 4:55 pm

jedna riba koju znam stalno ide u nešto što se zove Baza
zašto tamo još niko nije bacio bombu? :mrgreen:

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Tue Mar 13, 2018 5:03 pm

I kurceve patriote i komunisti i jedni i drugi koji grafitima po gradovima sire svoje politicke parole su idioti kojima treba odseci prste.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Tue Mar 13, 2018 5:12 pm

Rođaci wrote:jedna riba koju znam stalno ide u nešto što se zove Baza
zašto tamo još niko nije bacio bombu? :mrgreen:

Ma Baza je zajebancija lokal, limunadica...

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Вести

Postby Улични ратник! » Tue Mar 13, 2018 5:19 pm

Čompika kad si već pomenuo novosadsku antifu zanima jel su imali neke ozbiljnije akcije,tuče itd ja sam isto iz Novog Sada a nikad baš nisam čuo da su imali ozbiljno šibanje doduše samo sam načuo da su ranijih godina bili strah i trepet skinsima u gradu al ništa konkretno?

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Tue Mar 13, 2018 5:21 pm

jedino što se dešava zanimljivo u gradu su ovi rejveri drogoši :D


Bio skoro u Ns-u, klub neki na tvrdjavi pecina neka. Pije se samo voda :D
Често одем до на село

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Вести

Postby Србохолик » Tue Mar 13, 2018 5:39 pm

svuda.prisutan wrote:Ne mozes da poredis Norvesku i Srbiju, tj balkan, ne samo Srbiju. Ti da si finansijski stabilan, i da ti nije potreban novac (posto ga vec imas dovoljno za pristojan zivot), ne bi ga dirao ni ti (ne mislim na tebe direktno, vec na generalno nase ljude). Narocito kada je restoran ili neko elitnije mesto u pitanju, nije neka kafancuga, birtija...

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka


Написао сам баш због тога што Балканаца има и Арапа има сада на кило горе, могао је врло лако да неко падне у искушење и запали напоље, контам да га је једино спасило што је остао у ресторану, због камера и слично, да је на улици не дај Боже нашао би вероватно документа у некој оближњој канти.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Tue Mar 13, 2018 6:13 pm

1958 wrote:
jedino što se dešava zanimljivo u gradu su ovi rejveri drogoši :D


Bio skoro u Ns-u, klub neki na tvrdjavi pecina neka. Pije se samo voda :D

To je Tunel, grotlo jedno...

Ulični ratnik - stvarno ne bih imao pojma da su ikada bili nešto preterano ozbiljni u tom smislu, možda 90-ih jedino... Malo je to prenaduvano sve, NS je imao jaku muzičku scenu, među kojom je bilo dosta antifašista, skinsa jedne i druge strane... Naravno takvih je bilo i na tribinama ranih 2000-ih...
U tom smislu bilo ih je, ali nekih sukoba se ne sećam...
Možda neko stariji i bliže toj priči bi mogao da napiše, ima ih na forumu. Nas to kao klince nije previše zanimalo, samo tribina...

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue Mar 13, 2018 6:29 pm

čompika wrote:Ako si mene pitao, ja za tog Daška i Mlađu sam čuo samo na radiju u kolima, imaju neki blentav humor pa ih nisam ni slušao, a kamoli neke njihove političke pozadine.
CK postoji, ponekad vidim da idu neke izložbe i projekcije, uglavnom od kolega iz struke to čujem. Generalno koliko sam primetio je utihnula cela ta antifašistička scena, ali u NS su utihnula sva dešavanja, što politička, navijačka, bilo kakva. Umrtvljen grad totalno u svakom smislu, jedino što se dešava zanimljivo u gradu su ovi rejveri drogoši :D


Беше "Red union", је л си чуо за то?

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вести

Postby B.Centrale » Tue Mar 13, 2018 6:35 pm

Mi smo nekad davno isli u studio 24, blejali tamo sa raznoraznim pankerima, hardcore ekipom, bejahu i neki levi aktivisti, mada bese i regularno svetaq. jel to jos uvek postoji?
bologna centrale


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests