Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Вести

Postby Очајник » Sat Feb 17, 2018 8:30 pm

Немој булазнити. Ни 24 месеца нама не би било довољно.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sat Feb 17, 2018 11:05 pm

A ko će ići da ratuje? Hoćeš li ti možda? Svi vi veliki Srbi što serendate po internetu ćete prvi da se žalite na ravne tabane i krivu kičmu.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Sat Feb 17, 2018 11:12 pm

Brdja wrote:A ko će ići da ratuje? Hoćeš li ti možda? Svi vi veliki Srbi što serendate po internetu ćete prvi da se žalite na ravne tabane i krivu kičmu.


Image

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Sun Feb 18, 2018 12:36 am

Brdja wrote:A ko će ići da ratuje? Hoćeš li ti možda? Svi vi veliki Srbi što serendate po internetu ćete prvi da se žalite na ravne tabane i krivu kičmu.



Сиротиња, ко ће други. У рату увек најебе сиротиња.

suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Вести

Postby suburban rebel » Sun Feb 18, 2018 2:14 am

Очајник wrote:Немој булазнити. Ни 24 месеца нама не би било довољно.


Legija je rekao da mu treba 48 sati. Treba te streljati zbog defetizma!

vojnik_revolucije
Posts: 31
Joined: Fri Mar 10, 2017 11:37 am

Re: Вести

Postby vojnik_revolucije » Sun Feb 18, 2018 6:31 am

Brdja wrote:A ko će ići da ratuje? Hoćeš li ti možda? Svi vi veliki Srbi što serendate po internetu ćete prvi da se žalite na ravne tabane i krivu kičmu.


Bravo! nie problem za one koji ce da se zale nego na one koji su se vec zalili kad je trebalo a sad glume nacionaliste i velike rodoljube. pogledaj samo nasu desnicu sve neki veliki Srbi a niko u ratu nije bio. nisu hteli da ratuju za Slobu, znam.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sun Feb 18, 2018 8:25 am

Војска треба да ратује, јел имамо војску или немамо, а што се тиче нас, не брини се ти, дође до мобилизације ето нас доле међу првима.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Sun Feb 18, 2018 9:16 am

Ja cu prvi zapaliti preko ako dodje do sranja, da se odma' javim. Da ne bude posle nisam rek'o
(Street Force / Curva Orientale)

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Feb 18, 2018 11:12 am

Очајник wrote:Немој булазнити. Ни 24 месеца нама не би било довољно.


Са југа Србије 2001 су очишћени за 1 дан, буквално, практично без жртава на нашој страни.
Да, знам, није то исто али зависи шта би био циљ акције.
Ја не говорим ни да треба ни да не треба, само константујем да зависи од плана и циља.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Sun Feb 18, 2018 12:34 pm

Aman ljudi ko??? Sa cim??? Shvatite da ovo nije 98. godina kada je samo Pristinski korpus bio brojcano I tehnicki nadmocniji od celokupnog danasnjeg sastava vojske Srbije.
Jel bi iko normalan danas isao da slusa naredjenja dezertera ministra vojnog?
Generala postavljenih politicki?
Ma komandir voda bi vam bio sns bot koji bi bez problema komandovao juris kroz minsko polje.

I sve I da nije tako,sta cemo kad recimo udjemo u Pristinu? Sa cim da je drzimo? Da damo siptarima po sendvic da lepe plahate za Vucica I pevaju Lukasove pesme? Mislim to bi verovatno bio plan centrale...

Ne zamlacujte se...

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Sun Feb 18, 2018 12:40 pm

nevezano za pricu o kosovu i metohiji
jel dobio jos neko poziv za vojnu vezbu?

i da dodje do nekog sukoba,rata,a nece
ici ce onaj ko mora
kao sve ove predhodno godine

Војска треба да ратује, јел имамо војску или немамо, а што се тиче нас, не брини се ти, дође до мобилизације ето нас доле међу првима.

govno malo,pre nego sto krenes u oslobodjenje svetih srpskih teritorija
ne zaboravi da si mi obecao da ces da me bijes,aj prvo to pa nastavi dole

Ja cu prvi zapaliti preko ako dodje do sranja, da se odma' javim. Da ne bude posle nisam rek'o

nista drugo nije ni za ocekivati od takvih
za koga da ratujes kad ti u srbiji ne rade aplikacije za fejs

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sun Feb 18, 2018 1:13 pm

Pa ako si šmeker nećeš čekati mobilizaciju. Budi dobrovoljac. Čuj, imamo vojsku, neka idu drugi da ginu a ja ću da srbujem po netu.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Sun Feb 18, 2018 1:26 pm

Jel bi ti iso Brđo?
Choose Life

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Sun Feb 18, 2018 1:29 pm

Sto se tice vojske i ratovanja, to je teska prica i nedo bog nikome da mora da dozivi rat. Ali ako smo vec kao drzava usli u pricu oko profesionalne vojske onda je logicno da najveci teret u nedaj boze nekom sukobu ponesu oni. Plata je bedna kao i stanje u vosjci ali brate ako hoces da budes profi vojnik moras da budes svestan da postoji rizik i da ce mozda doci dani kada ces blejanje zameniti rovom i polozajem na prvim linijama. Ali ako mi kao zemlja sebi dozvolimo taj luksuz da ratujemo u 21 veku onda jbg...

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Sun Feb 18, 2018 1:32 pm

Ja sam jednom bezo, cekao oca sa fronta, pratio kumove i bracu na ratista Hrvatska i Kosmet i samo se zahvalim bogu sto sam ih docekao kuci zive i zdrave. Kako je bilo mojoj majci i ostalim familijama iscekujuci vesti i njihova lica ponovo da vide znaju samo one... Strasno

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sun Feb 18, 2018 1:41 pm

друг члан wrote:Jel bi ti iso Brđo?
Niti pozivam na rat niti bih išao niti želim bilo kome da proživi sve to što rat donosi. A ako nešto mrzim to je kurčenje i pozivanje na rat raznih mićara koji bi za 24h pobili sve šiptare i oslobodili Kosovo. Sve Srbin do Srbina, sve moj do mojega.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Sun Feb 18, 2018 1:47 pm

Ok.Bez tenzije,samo sam pitao za misljenje
Choose Life

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sun Feb 18, 2018 1:53 pm

Taman posla, nema tenzija. I ja samo kažem svoje mišljenje. Na rat mogu da pozivaju samo ljudi koji od toga imaju koristi a najviše se na te priče pale neinteligentne osobe.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sun Feb 18, 2018 2:02 pm

Kakvo crno ratovanje, pa mi nemamo para ni za puškaranje od dve nedelje. A i šta da radiš sa tom teritorijom, populacija oko 2 miliona, od toga manje od 10 posto Srba. Da je etnički očistiš, sravniš sa zemljom skoro 2 miliona šiptara i još pitaj boga koliko Albanaca koji dođu da brane braću?
Teorijski nije moguće ratovati, nemamo resurse, ni ljude, ni pare ni tehniku. I to sve pod uslovom da nas puste strane sile da se pobijemo onako na fer.
Druga stvar je moral, borbena gotovost. Pa pola ljudi iz profesionalne vojske bi dezertiralo. A sirotinju da vodi u rat Veljko Ražnatović...
Ta zemlja više nije naša i neće biti verovatno nikad. Jebiga, teško je to rezonovati hladne glave ali činjenice pobijaju svako naše loženje. Znam da je neuporedivo i način na koji se došlo do nezavisnosti, i istorijski kontekst, ali to je kao kada bi Mađari hteli nazad Vojvodinu, pa kakvi god da smo metiljavi, dobili bi je kurac.
I što je najgore, za 100-150 godina istorija će sve to samleti, i ostaće zapisano da su se oni izborili za svoju nezavisnost. Sva trgovina organima, drogom i pomoć stranih sila je već sada zaboravljena sem što je mi naravno pamtimo jer su nama to uradili. A zamisli kroz jedan vek...
Last edited by čompika on Sun Feb 18, 2018 2:05 pm, edited 1 time in total.

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Вести

Postby БорацБЛ » Sun Feb 18, 2018 2:05 pm

Дајте људи какав рат, што каже брђа на рат могу да позивају само они који имају користи од њега, и људи попуд мићаре који гледају свакакве глупости на нету, па се пале на све и свашта.
Делтон, теби ће жене доћи главе, и прије него што рат почне :D


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests