Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Wed Jun 21, 2017 9:26 pm

Brdja wrote:A jel ti shvataš da je kod nas u zemlji nemoguće urediti bilo šta? I nikad neće biti uređeno.




:)

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Thu Jun 22, 2017 12:14 am

Nexon wrote:Можда прво да уредимо државу нпр. правни систем, за почетак, па да причамо шта можемо а шта не.
Је л ви схватате колико ово је труло?

Shvatam ja koliko je trulo, nažalost u svom poslu imam prilike da čujem i vidim svašta, i veća mi je radost kad imam da radim čitav dan nego sat vremena pauze gde imam priliku da saznam šta sve rade.
Ali ko će to da menja? Jedan čitav grad veličine Novog Sada je za deceniju otišao iz zemlje, i to nije otišao ološ, otišli su vredni, pametni i obrazovani ljudi. Ostaje onaj ko je u šemi, i manjina koja uspe da napravi nešto svoje privatno. Naša deca će biti u mnogo goroj situaciji nego mi, odgajaćemo ih siromašniji nego što su bili naši roditelji, okruženi šljamom koji će vaspitati decu pitaj boga kako. A to je po meni jedini način korenitog menjanja države, rađanje novih ljudi koji će biti vaspitani na pravi način i biti bolji nego što smo mi.
Svako ko nešto normalno pokuša da promeni ili udari u zid i nemoćan je, ili ga diskredituju.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu Jun 22, 2017 12:36 am

О чему уопште причате, не могу бре жене да дођу на ред за депилацију од ''мушкараца'', какво курац враћање отетих територија? Ко ће да иде да врати Космет? Ови што чупају обрве и облаче се у зари?

Ситуација је крајње трагикомична, идиоти продају глас за црвену и на све водеће фунције доведу ментоле са купљеним дипломама који треба да поведу у рат за ослобођење окупираних територија издепилиране педере са исчупаним обрвама којих су пуни соларијуми?

Лепо вам рече Брђа ако се не варам, радите на себи и својој породици. Од високе политике и ратовања на интернету нема леба.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Thu Jun 22, 2017 12:48 am

čompika wrote:
Nexon wrote:Можда прво да уредимо државу нпр. правни систем, за почетак, па да причамо шта можемо а шта не.
Је л ви схватате колико ово је труло?

Shvatam ja koliko je trulo, nažalost u svom poslu imam prilike da čujem i vidim svašta, i veća mi je radost kad imam da radim čitav dan nego sat vremena pauze gde imam priliku da saznam šta sve rade.
Ali ko će to da menja? Jedan čitav grad veličine Novog Sada je za deceniju otišao iz zemlje, i to nije otišao ološ, otišli su vredni, pametni i obrazovani ljudi. Ostaje onaj ko je u šemi, i manjina koja uspe da napravi nešto svoje privatno. Naša deca će biti u mnogo goroj situaciji nego mi, odgajaćemo ih siromašniji nego što su bili naši roditelji, okruženi šljamom koji će vaspitati decu pitaj boga kako. A to je po meni jedini način korenitog menjanja države, rađanje novih ljudi koji će biti vaspitani na pravi način i biti bolji nego što smo mi.
Svako ko nešto normalno pokuša da promeni ili udari u zid i nemoćan je, ili ga diskredituju.


Mislim da je ovo kljuc, jezivo mi je kad pomislim koliko sam samo kvalitetnih nasih ljudi upoznao u Americi. Dobar deo ih je i na direktorskim pozicijama u najvecim firmama, programera i inzenjera kolko oces, cak i ljudi iz polja medicine ima solidno. Ne mogu a da ne pomislim da li bi i koliko Srbija bila bolja zemlja da se samo polovina tih ljudi vrati nazad. Al jbg, sto Brdja rece, vecini je pun kurac borbe sa vetrenjacama, jednostavno sistem je truo, los i mora iz korena da se menja, al se plasim da nece biti neophodnog kvaliteta u zemlji da to menja, cak i da postoji volja (a i to pitanje koliko je realno).
Prva stvar koju bih ukiniuo u Srbiji je televizija. Mislim da je na svu muku, to sranje mentalno i duhovno jos dodatno osakatilo Srbe.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Thu Jun 22, 2017 1:54 am

Nadovezao bih se na ovo oko odlazaka iz Srbije. Trenutna situacija je da se za termin u nemačkoj ambasadi čeka oko 3 meseca. Za termin za radnu vizu. To je kvalifikovana radna snaga (neko manje, neko više) koja odlazi iz Srbije. Neki idu odmah da rade a neki na dodatno školovanje pa onda posao. To dodatno školovanje je više zarad prihvatanja naše diplome tamo. To su samo ljudi koji odlaze legalno i to u jednu zemlju. Šta je sa ostalim zemljama? Ovde će nažalost ostati čista jeftina radna snaga sa ponekim zalutalim školovanim čovekom.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Thu Jun 22, 2017 3:13 am

Nexon wrote:
Србохолик wrote:http://mondo.rs/a1018330/Info/Svet/Navijac-Dimitrije-Sasa-Karan-poginuo-u-Siriji.html


Одређен број људи је из Донбаса, не само Срба, отишао у Сирију да ратује. Он је био добровољац у Донбасу.
Нека му је лака црна земља.


Neksone imas li podatak koliko se Srba bori u Siriji na strani Asada? Koliko ih je okvirno otislo iz Donbasa? Za ove nase ekberovce koji se bore na strani ID i Nusre se zna, ali koliko se Srba bori makar i okvirno na strani Asada?
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Thu Jun 22, 2017 4:16 am

Pošto nemam edit, nadovezao bih se na prethodni post jer vidim da nisam napisao da je tolika gužva od prevelikog broja zahteva.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Fri Jun 23, 2017 8:22 pm

kakva izlozba polusveta
a klima ne radi :D


davno davno kad je ruski patrijarh dolazio kod slobe
i marko onako ofarban u plavo ga pozdravlja u fazonu gde si brate,baci kosku
e ovi su zajebali marka

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Fri Jun 23, 2017 9:42 pm

Шта сам ја погледао, лед те јебо. Какав Слоба, које поређење... Је л' сам ја добро видео да је на крају био глумац који је глумио Теслу, који је имао визију будућности, и у њој Београд на води и Вучић?
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Вести

Postby mungos » Fri Jun 23, 2017 11:08 pm

Image

lep

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Fri Jun 23, 2017 11:24 pm

prince,patriarch and prime minister walk into a bar...
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Sat Jun 24, 2017 2:07 am

pertla wrote:prince,patriarch and prime minister walk into a bar...


Burnawitch? :D

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Вести

Postby lider » Sat Jun 24, 2017 10:36 am

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=06&dd=21&nav_category=12&nav_id=1274400

Читам сад ову вест и сморио сам се скроз, јел могуће да је и овде дошло до поделе. Како ће сад лгбт да се избори за своја "угрожена" права? Како ће ионако већ напаћени и угњетавани гејеви да осете бољитак у својим животима и да ли ће икад моћи искрено и без осуде јавности да искажу истополну љубав према својим партнерима? Туга је вечна и бол неиздржив јер ова подела наводи на то да ће још воде Дунавом протећи док се овакви горући проблеми подела не реше. Да ли су сви грађани ове напаћене државе свесни да се оваквом поделом и организовањем две параде ми још више удаљавамо од ЕУ, да европејци не желе 10 одвојених парада, да је једини и сигурни пут ка евро интеграцијама да сви станемо под баријак дугиних боја.

Мудро збори Мајор Хелена (има снимак на линку који сам поставио), сам тоналитет њеног говора тотално ме узбудио и штета што кадар није био мало ниже да видимо те предивне груди једне тако пријатне особе.
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Sat Jun 24, 2017 12:20 pm

Кудрави Гаучос wrote:Шта сам ја погледао, лед те јебо.

Ja kontam da samnom nesto nije u redu kad sam pazljivo odgledao ceo prenos :shock: kad ono nisam jedini :mrgreen:
Ujakinja mu ukrala show,falilo je samo da na kraju izvuce bic i neki krozni sado mazo kostim da ga zajase.


E da falilo je da Dodik izvadi stoju da zakiti trubace i naruci NEMA RAJA BEZ RODNOGA KRAJA.Al to bi bilo do jaja,ovako je bilo bas bolesno....

...i vrucina hahahahaha jel vam vruce lozi Milisaveeee

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Sat Jun 24, 2017 12:22 pm

od svih dupeuvlakaca, ova mi je pri vrhu liste...
babetini odvratnoj se vide crvene gace :cry:
Image

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Sat Jun 24, 2017 3:24 pm

tizlabor wrote:
Кудрави Гаучос wrote:Шта сам ја погледао, лед те јебо.

Ja kontam da samnom nesto nije u redu kad sam pazljivo odgledao ceo prenos :shock: kad ono nisam jedini :mrgreen:
Ujakinja mu ukrala show,falilo je samo da na kraju izvuce bic i neki krozni sado mazo kostim da ga zajase.


E da falilo je da Dodik izvadi stoju da zakiti trubace i naruci NEMA RAJA BEZ RODNOGA KRAJA.Al to bi bilo do jaja,ovako je bilo bas bolesno....

...i vrucina hahahahaha jel vam vruce lozi Milisaveeee


Било је и тих готивних моментата на свадби:

https://www.facebook.com/negujmosrbskijezik/videos/1863281563999692/

У читавом том лудилу и патологији, пијанство је освежење, пијмо пијте, боље бити пијана будала, него само будала, ај живели.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вести

Postby fuck_off » Sat Jun 24, 2017 7:22 pm

Image
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Sat Jun 24, 2017 9:57 pm

fuck_off wrote:Image


:lol: :D

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jun 28, 2017 10:14 am

Је л шлагер певач изнад решио да понижава Србију још мало са избором корумпиране хрватске лезбејке на Видовдан тј. данас?

Узгред, колико тај човек везе нема са ничим показује да у данашње време, када се у САД променила администрација, која је десна и конзервативна, ставио хомоса на чело Владе да би се додворио западу. То је имало неког перверзног смисла за време Обаме, јер је он то форсирао, а по причама је и сам бисексулан, али данас када потпредседник САД Пенс иде на породичне шетње, као промоцију здраве породице, је потпуна глупост и елементарно непознавање кретања у свету.
Да не говорим да су његове газде из ЦДУ, хришћанске-демократе, који нису љубитељи хомоса, мада то неће отворено рећи, пошто се ради, као што им и име каже, о конзервативцима хришћанских начела.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Jun 28, 2017 3:23 pm

Image


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests