Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Feb 15, 2017 10:53 pm

Треба сачекати и видети да ли је ово маневар СНС. Да видимо шта ће одлучити у петак.

rakija_crew
Posts: 52
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:17 pm

Re: Вести

Postby rakija_crew » Wed Feb 15, 2017 11:00 pm

http://www.blic.rs/vesti/politika/vucic ... eo/smybrhl

Kakva odvratna bagra na jednom mestu, skrnave "mars na drinu"...Gde mi zivimo....

p.s. Tizla ladno pogodio da ce Toma da se napije i kandiduje, svaka cast!! :mrgreen:

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Wed Feb 15, 2017 11:09 pm

Sretenje 19:00 kraj svecanosti...Toma okupljenima:"Ajmo negde na po jednu..."
Sretenje 22:00.....IZADJI NA CRTU SISOOOO,ASAAAAAAAA


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Kakav rijaliti,tri zavadjena kuma u igri,ako vrate i Vuka koji se Draska,imacemo poker kumova leptejebo!

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Wed Feb 15, 2017 11:56 pm

vinjakboy wrote:Најјача варијанта би сад била да се кандидује и Николић, типа испред неке групе грађана или слично. Чак би можда имао и неке шансе, уколико би га народ видео као супротстављеног Вучићу. А дефинитивно би му у првом кругу откинуо добар део гласова. Мада, гарант одговарајуће последице већ чуче у некој фиоци и чекају да буду извучене у случају непослушности...


Мишн акомплишд, идемо даље :mrgreen:

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Thu Feb 16, 2017 12:08 am

seselj na tviteru show pravi :mrgreen:

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Feb 16, 2017 12:27 am

Тако што прозива Тому, боље би му било да обрати пажњу на своју стрнаку,
Radikali prešli u SNS
Politika
18:15, 15.02.2017.
Članovi Srpske radikalne stranke Opovo su nakon jučerašnje odluke Predsedništva Srpske napredne stranke da je Aleksandar Vučić kandidat za predsednika Srbije danas pristupili Opštinskom odboru SNS Opovo i time izrazili želju da daju podršku njegovoj kandidaturi.


Него нешто овде мало људи коментарише. Да се нису разочарали?

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu Feb 16, 2017 12:36 am

А ти напредњачино, јеси ли ти разочаран? Или си срећан што ћеш добијати по два сендвича? :lol:

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Вести

Postby Modus Operandi » Thu Feb 16, 2017 12:38 am

Nexon wrote:
Него нешто овде мало људи коментарише. Да се нису разочарали?


Шешељ је узео паре од Вучића да га не напада, то је јасно ко дан. Са тим чином се сврстао међу српске издајнике, посро по свему ономе што је у Хагу урадио, него Нексоне мора ли оно баханалисање у "Касини" од стране Двери и Бошка Обрадовића?
Каква промена од човека са све оним педерским тесним оделима, осећа се западни утицај Јасмине Вујић ;)

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Feb 16, 2017 12:42 am

Ја сам стари напредњак, знају ме овде.
Оно у Касини што су ђипали на "Систем те лаже"? Знаш како, једном се слави 18 година. Ја то не бих радио тако, ја бих направио неки футуризам у Дому омладине, неко лудило. Иначе поздрављам модерност у раду Двери само то морају боље да уобличе.

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Istok » Thu Feb 16, 2017 12:51 am

Samo nek sizofrenicar izgubi vlast, za pocetak. Sasvim je svejedno, Jankovic, Nikolic, Kolinda ili Canak, samo da ovaj i njegov brat odu, a samim tim ce i njegov prijatelj Djukanovic da bude uzdrman i to debelo. Svakako, kao Srbin iz Cg, imam pravo glasa u Srbiji i iskoristicu ga najvjerovatnije za Boska Obradovica.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Feb 16, 2017 1:14 am

info

Image

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Feb 16, 2017 1:22 am

Istok wrote:Samo nek sizofrenicar izgubi vlast, za pocetak. Sasvim je svejedno, Jankovic, Nikolic, Kolinda ili Canak, samo da ovaj i njegov brat odu, a samim tim ce i njegov prijatelj Djukanovic da bude uzdrman i to debelo. Svakako, kao Srbin iz Cg, imam pravo glasa u Srbiji i iskoristicu ga najvjerovatnije za Boska Obradovica.


Ниеј баш тако. Вучић је део једног система којег је наследио. Он се само понудио да буде кооперативни од жутих раније по питању КиМ. Немци су га инсталирали због тога. Елем, ја сам раније писао да је он направио велики проблем са тиме јер је спустио лествицу јако ниско што се тиче продаје националних интереса. Проблем је систем, многи који желе на Вучићево место су исти као и он.

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Вести

Postby ZoranKalezic » Thu Feb 16, 2017 1:48 am

prcko wrote:Image

:mrgreen:



a ispod kappa Partizanova trenerka..
Чије овце тога и планина

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Thu Feb 16, 2017 11:37 am

rizzler wrote:super....smatrajte da ste obojica glasali za zvalavog u tom slucaju


Izaci cu, uvek sam izlazio, ionako je isti kurac. Podrzacu tizlaborovog kandidata deluje mi kao dobar co'ek.
Често одем до на село

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Feb 16, 2017 11:44 am

Што се мало пише а пинк јутрос гори...пропадоше људи, доведу их без шминке па пре сунца изггледају као Сава Савановић да причају приче о злом чичи из бајчетинске воденице-Томи д Грофу.




Бошко Обрадовић: Томислав Николић би био одличан заштићени сведок сарадник против Вучићеве криминалне власти


Бекство Велимира Илића и Томислава Николића са брода који тоне има смисла само ако открију истину о корумпираном, пљачкашком и преварантском систему власти коме су служили.

Иако су се побунили тек кад су њихови лични интереси и функције доведени у питање – њихово јавно сведочење је од интереса грађана и обојица би били одлични заштићени сведоци сарадници против Вучићеве криминалне власти.

Од Николића очекујем да каже све што зна о Вучићу: једино тако ће моћи часно да сиђе са политичке сцене. Пет година је беспоговорно служио интересима Александра Вучића и ове погубне власти – ово је последња шанса да спасе своју душу. Ако се опет договори са Вучићем око поделе плена, то ће значити да је коруптивна и бескичмењачка црта његовог карактера дефинитивно победила.

Томислав Николић не би смео да икада више буде било шта у српској политици. Он би требало са породицом да се склони као Борис Јељцин у своје време и власт препусти новим људима. За узврат морао би да јавности, тужилаштву, полицији и суду исприча истину о напредњачкој пљачки и лоповлуку који је достигао криминалне размере.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Feb 16, 2017 11:50 am

Vučićević izgoreo jutros kod onog mongoloida Srđana

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Thu Feb 16, 2017 12:07 pm

1958 wrote:
rizzler wrote:super....smatrajte da ste obojica glasali za zvalavog u tom slucaju


Izaci cu, uvek sam izlazio, ionako je isti kurac. Podrzacu tizlaborovog kandidata deluje mi kao dobar co'ek.

Hvala,pozivam i ostale da se pridruze!

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Вести

Postby ultra mentalitet » Thu Feb 16, 2017 1:06 pm

Rođaci wrote:Vučićević izgoreo jutros kod onog mongoloida Srđana




Hahhahahaha kakav debil :mrgreen:

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Feb 16, 2017 1:46 pm

Шешељ све поновио што овај изнад рекао на пинку и још се понудио,

Војислав Шешељ: Николић је издао СНС, добиће 3 %; Најбоље решење за Србију је да ја будем председник, а Вучић премијер

Занимљиво је да је Драган Ј. Вучићевић ујутру наговестио да се један од политичара састао са Мирославом Мишковићем на салашу код Ченеја, али није именовао о коме је реч.

Затим је Шешељ на конференцији за новинаре изјавио да "претпоставља да су већ чули да се Томислав Николић састајао са Мишковићем у једном војвођаском селу", иако нико пре тога није такву информацију изнео у јавност осим Вучићевића.



Image

Подебљао сам шта је онај горе на пинку рекао а Шешељ поновио од речи до речи, проверите ако не верујете.

Најбоље од свега када се Вучић сутра повуче јер је такав какав је.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: RE: Re: Вести

Postby Bunt » Thu Feb 16, 2017 2:08 pm

[quote="Nexon"]Што се мало пише а пинк јутрос гори...пропадоше људи, доведу их без шминке па пре сунца изггледају као Сава Савановић да причају приче о злом чичи из бајчетинске воденице-Томи д Грофу.

Verovatno zato što svako sa imalo mozga, obraza, dostojanstva i svesti ne gleda taj program. A pogotovo ne njihove "vesti", "novinare", "voditelje", "goste" i "intervjue".

Verovatno zato što čitava trenutna politička scena prija samo voajerima, sadistima, mladim političkim lavovima i pavijanima (2% lavova, 98% pavijana).

Verovatno zato što svako ko je osetio proteste 90-ih i ispratio karijere svih tih lobanja koje su tada defilovale kroz opozicione partije čeka da se pojavi neko dostojan komentara.

1989


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests