Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Вести

Postby mungos » Sun Jan 22, 2017 6:31 pm

Занимљиво да је Веља "од све деце" први ударио на Андреја којег нико не сме да помене још од оног срања на паради, а човек буквално мафија годинама. Додуше кад размислим можда је и спомињао неко, али сам се трудио да не пратим домаћи брлог. Јуче струја, данас Веља издао слику, сутра ће опет неки спин "воз" да напакују нема да фали.


kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Вести

Postby kopriva » Sun Jan 22, 2017 6:33 pm

Brdjo presubjektivan si. Ljudi ispisu dve strane o sudbinama tih ljudi dole i ti opet guras svoju pricu. Ne kazem da nema ljudi koji su prodali kuce iz cistog profita, ali opet se ponavljam, nemojte da generalizujete stvari. Mitrovica i sever Kosmeta je opstao iskljucivo zahvaljujuci narodu dole. Dakle nisu samo prodali i otisli vec su ipak uspeli nesto da sacuvaju. Naravno Tadici i pickousti su uspeli i to da useru. U narodu postoji ta sposobnost da se samoorganizuju, ali ne vredi kada nas najveci sljam, dno dna od ljudi vodi evo od kada znam za sebe.
Brdjo samo da dodam ovo sto si rekao za glasanje za HIlari, ne vidim razliku izmedju tih ljudi i ovih u Srbiji sto glasaju za DS, SNS, LDP itd. Dakle posto ima takvih u Srbiji zasto ih ne bi bilo u Americi?
Sto se tice dijaspore, mi ne mozemo vise nego da doniramo dobrotvornim organizacijama, tipa SZS. Mi nemamo nikakvu instituciju koja nas vezuje sa maticom. Crkva, ambasada, neko ministartstvo, sve je sjebano.
Dok se globalna situacija u svetu ne promeni, pre svega na Balkanu, nama ne ostaje puno opcije nego (kao sto vec neko rece vise puta) da pravimo decu i stvaramo porodice.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 22, 2017 7:49 pm

Ови тзв. медији по Србији не смеју да објављују слику, само на једном месту од значајних медија а нису они другосрбијански, изгледа да постоји нека тајна веза.

Image

"Kada sam dobio slike iz policije bio sam šokiran. Ministar Lončar sa Dušanom Spasojevićem zagrljeni u Šilerovoj ulici. Na slikama je i čuveni doktor koji je pobegao u Kanadu, a koji je eliminisao neke svedoke. I on je u toj grupi sa Lončarom. Tu su kum, i Spasojević i Opačić", rekao je Ilić, navodeći da mu je žao što mu je obijen auto i, kako je rekao, ukradene Čankove i Šešeljeve slike, koji je tata Zemunskog klana, i koji je pobegao u Hag kako bi se sklonio.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sun Jan 22, 2017 8:11 pm

Nexone bukvalno si pre 3 posta pre 2 SATA objavio istu sliku i isti citat. Ne kontam, ili udaraš na više frontova i nemaš pojma da li si ovde već stavio, ili ti ova tema služi kao glasilo za tebe ili pitaj boga koga, šta ja mogu što nisu objavili, idi šalji mejlom svim redakcijama...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sun Jan 22, 2017 8:19 pm

ili ima dnevnu normu koju mora da ispuni

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Sun Jan 22, 2017 8:49 pm

Krajisnik wrote:
SAO_Zeljin wrote:
Krajisnik wrote:

Крајишници нису продали све, јер тамо нико неће да купује куће, по брдима и у оним забаченим селима, јер Шокци немају кеша као Жуге. Тако да немој да стављаш у исти кош Крајишнике и Косоваре, јер није исто. Људи из Крајине су у НС и БЛ дошли на тракторима, а не у Аудијима.


A sta ti to hoces da kazes, da vredis vise nego neki proterani Srbin sa Kosmeta? Ne znam da li je veca glupost to sto kazes da su svi Srbi sa Kosmeta izbegli u audijima ili to sto kazes da su svi iz Krajine izbegli na traktorima. Ne znam ni odakle ti ideja da sebi das za pravo da delis ljude i da ti odredjujes ko ce u koji kos da bude svrstan

Не брате, не кажем да су сви Срби са КиМ дошли у аудијима, далеко од тога. Али истина је да има доста тих који су продали узели грдне паре, и живе сад у центру БГа и боли их ђока. Мене то не итересује, нити им завидим, нити их осуђујем, свако са својом кућом и огњиштем ради шта хоће. Али не може да ми ставља у исти кош те Србе који су све продали и Србе коју нису продали ни метар земље своје (мислим и на Крајишнике и Косоваре који нису продали своју земљу).


Hajde polako ponovo procitaj sta si napisao u prethodnom postu pa ces videti sta si rekao a sta nisi rekao. Generalizujes stvari i jedan deo naseg naroda nipodastavas. Sticaj je nekih okolnosti sto je u jednom trenutku kuca na Kosmetu vredela kao dva stana u bg ali za to nisu krivi ti Srbi sa Kosmeta niti moze da im se zameri takva transakcija. Ako je neko kriv onda je to ova drzava koja nije pitala tog siptara odakle njemu 200000 maraka da ponudi Srbinu za imanje. I sam znas koliko je Srba napustilo svoja imanja u Krajini od 1945 - 1990, jednostavno ljudi idu tamo gde ce im biti bolje i niko ne moze da im zameri zbog toga

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Sun Jan 22, 2017 8:53 pm

čompika wrote:Nexone bukvalno si pre 3 posta pre 2 SATA objavio istu sliku i isti citat. Ne kontam, ili udaraš na više frontova i nemaš pojma da li si ovde već stavio, ili ti ova tema služi kao glasilo za tebe ili pitaj boga koga, šta ja mogu što nisu objavili, idi šalji mejlom svim redakcijama...




Аха издајниче, ти зли члану странке, колико ти је Вучић платио да нападаш нексона? Знамо ми добро зашто ти то пишеш! :mrgreen:


Rođaci wrote:ili ima dnevnu normu koju mora da ispuni



И ти исто! Колико су ти платили Радуловић, Циа, Вучић и Брисел да се качиш на леђа нексону? :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sun Jan 22, 2017 9:04 pm

samo jednog gazdu priznajem :mrgreen:

Image

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sun Jan 22, 2017 9:20 pm

@Kopriva, mozda, kazem da je nama lako sa ove daljine iz ovog vremenskog perioda da pricamo kad nismo bili u njihovoj kozi. Ja samo pisem na osnovu svog poznanstva sa ljudima odozdo koji su to prosli. Moje misljenje je da je to nas narod mogao pametnije i bolje da odradi ali, opet, to je samo moje misljenje. Jednostavno me nerviraju ti ljudi koji su prodali dole sve sto su imali jer im je zinulo dupe za pare a onda na sva usta Kosovo je Srbija, prodali te politicari. Ma jesu oni picketine ali nisi ni ti bolji jer si to dozvolio. Ovo za Hilari nisam ja pisao ali nema ni veze.

SAO_Zeljin wrote:jednostavno ljudi idu tamo gde ce im biti bolje i niko ne moze da im zameri zbog toga

Ali onda neka takvi ljudi ne seru i ne bune se kad ih neko pljuje. I neka ne kukaju za domovinom kad za tu domovinu nisu mrdnuli dupetom.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Krajisnik
Posts: 43
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:05 pm

Re: Вести

Postby Krajisnik » Sun Jan 22, 2017 9:38 pm

SAO_Zeljin wrote:
Krajisnik wrote:
SAO_Zeljin wrote:
A sta ti to hoces da kazes, da vredis vise nego neki proterani Srbin sa Kosmeta? Ne znam da li je veca glupost to sto kazes da su svi Srbi sa Kosmeta izbegli u audijima ili to sto kazes da su svi iz Krajine izbegli na traktorima. Ne znam ni odakle ti ideja da sebi das za pravo da delis ljude i da ti odredjujes ko ce u koji kos da bude svrstan

Не брате, не кажем да су сви Срби са КиМ дошли у аудијима, далеко од тога. Али истина је да има доста тих који су продали узели грдне паре, и живе сад у центру БГа и боли их ђока. Мене то не итересује, нити им завидим, нити их осуђујем, свако са својом кућом и огњиштем ради шта хоће. Али не може да ми ставља у исти кош те Србе који су све продали и Србе коју нису продали ни метар земље своје (мислим и на Крајишнике и Косоваре који нису продали своју земљу).


Hajde polako ponovo procitaj sta si napisao u prethodnom postu pa ces videti sta si rekao a sta nisi rekao. Generalizujes stvari i jedan deo naseg naroda nipodastavas. Sticaj je nekih okolnosti sto je u jednom trenutku kuca na Kosmetu vredela kao dva stana u bg ali za to nisu krivi ti Srbi sa Kosmeta niti moze da im se zameri takva transakcija. Ako je neko kriv onda je to ova drzava koja nije pitala tog siptara odakle njemu 200000 maraka da ponudi Srbinu za imanje. I sam znas koliko je Srba napustilo svoja imanja u Krajini od 1945 - 1990, jednostavno ljudi idu tamo gde ce im biti bolje i niko ne moze da im zameri zbog toga


Брате, немам ја живаца да се расправљам са тобом, само ти кажем, није океј да Србе из РСК и Србе са КиМ који су продали имања ставља на исту страну. Ето то је поента целе приче. Ако нешто хоћеш да ми објасниш пиши на пп, да не затрпавамо више овде људе, јер овако може у недоглед. Поздрав.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Sun Jan 22, 2017 10:29 pm

Dobro je da se povela neka rasprava o Kosmetu, makar to bilo i ovo napusavanje oko gluposti.. cini mi se da se na ovoliko strana (2-3strane) nije pisalo jos od barikada na severu. e sad kad bi ta energija uspela da se preusmeri na skupljanje neke pomoci narodu dole to bi bilo super. Ne bi bilo prvi put da se nesto tako ovde organizuje, a dosta dugo nije bilo. Ako moze administracija ili neki clan koji je upucen da organizuje temu gde cemo skupiti prilog nekoj porodici npr juzno od Ibra za vesmasinu i sporet nebitno, bitno je samo da uradimo nesto, a ne da serundamo samo... svako od nas da uplati i simbolicno nesto skupilo bi se para dovoljno da se uradi bar neko dobro delo, svaki clan foruma da uplati 500 ili soma mesecno to bi bila ne tako mala cifra i za neko vreme bi imali kesa da konkretno pomognemo.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 22, 2017 11:50 pm

Ниједан медији не сме да објави ове вељине фоткице, врло сам разочаран. Па где нестадоше данаси, н1, цирнсови, бирсови, инсајдери...Штета што Вучић ради за исте газде иначе бих уживао да гледам како пузају пред њим. Овако ми није интересантно, све се своди на ко ће да буде на власти да краде новце. Политика им је иста-Брисел, Берлин...

Реакција
Posts: 37
Joined: Mon Aug 22, 2016 6:08 am

Re: Вести

Postby Реакција » Mon Jan 23, 2017 4:15 am

Brdja wrote:Jel moguće da taj narod dole nije mogao da se skupi pa da uzvrati maltretiranje, paljenje, prebijanje? Ok, država ih ne podržava ali koga ovde pa podržava? Zna se da na državu ne možeš da se osloniš. Skupiš se, napraviš neku grupu i vratiš zub za zub ako ne gore. Mislim da ne bi tako lako pokupovali sve naše kuće. Naravno, to se ne odnosi na ove što su ostali po kuća-dve pa i nemaju drugog izbora. Imam poznanike koji su još na početku prodali svoja imanja dole za ogromne pare i došli u Bg. Sada ih naravno zabole za Kosovo i oni prvi ne bi išli da ratuju za njega. E ti ljudi su problem, njima je bilo super što su dobijali tolike pare. Taj narod je počeo da izdaje Kosovo a ne političari. Političari su samo dovršili.

Edit: za ovog reaktivnog borca... Boli istina, vidim... Lakše je ratovati na netu... A i zima je sad, hladno je


Хаха који си ти циркузант уствари како само лијечиш своје фрустрације и провоцираш друге својим глупостима и јајарлуком. Јел то почео рат? није још колико видим.. а и кад почне не брини то неће бити твој проблем јер ћеш ти дркати курац у свом топлом стану у Београду. А док не дође дан за ослобођење свете српске земље са својом браћом се борим на други начин колико год могу да помогнем нашем напаћеном народу у енклавама који је остао доле, док ти у животу ни 200 динара дао ниси за српски народ на Космету руку у ватру могу да ставим, ал нека ти имаш за фистајлере, стефан брауне и остале содоме и гоморе, теби је ђаво узео душу.

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Mon Jan 23, 2017 8:55 am

Kad ste već na temi oko Kosova, http://cojstvo.rs/ zanimljiva stranica skroz.Dosta slika i izvestaja iz prve ruke.
Ako administracija hoce nek prebaci u podforum srpstvo.
Choose Life

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Mon Jan 23, 2017 9:27 am

Reaktivni, ti si dečko zaista car. Nisam znao da u manastiru imate internet. Živi ti i dalje svoj velikomučenički život, pusti nas grešnike da se grejemo na Fristajleru i žrtvujemo kokoške u Stefan Braunu. Kad smo već zapalili vatru da se grejemo, daj tu ruku, treba nam za potpalu. Ne shvatam kako možeš da napišeš o nekome nešto a da nemaš pojma ništa o njemu. Ali dobro, živi u zabludi da si ti najveći Srbin. Jedino što mislim da ćeš imati problema sa onim Arkanom aka Milošem Obilićem iz Srpske časti. Tu ste po mentalitetu. A kad već kažeš da nećeš da mi odgovaraš, zbog čega me onda i dalje spominješ. Jel to kompleks niže vrednosti ili šta. Namerno ti nisam ovde stavio znak pitanja da ne pomisliš da sam te pitao nešto pa da moraš opet da se trudiš da odgovoriš. Ako ipak kompleksi opet budu jači od tebe, imaš pp pa izvoli, nemoj više smarati temu. Pozdrav iz toplog Beograda.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Реакција
Posts: 37
Joined: Mon Aug 22, 2016 6:08 am

Re: Вести

Postby Реакција » Mon Jan 23, 2017 9:53 am

Одговарам ти у инат и даље јер си исфрустрирана субјективна теткица и волим да гледам како истресаш своје комплексе и фрустрације , поздрав несрећниче.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Mon Jan 23, 2017 3:16 pm


User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Mon Jan 23, 2017 4:59 pm

Image
04 X 1945

Мента
Posts: 84
Joined: Sat Feb 06, 2016 2:59 pm

Re: Вести

Postby Мента » Tue Jan 24, 2017 2:56 pm

Миша Вацић, убила га водитељка :D

https://www.youtube.com/watch?v=CyBZt_NgAQc

User avatar
oi!
Posts: 114
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:00 pm

Re: Вести

Postby oi! » Tue Jan 24, 2017 3:06 pm

Beograd -- Sada već bivši savetnik u Kancelariji za Kosovo i Metohiju Miša Vacić potvrdio je da je dobio otkaz i optužio je Marka Đurića da ga je "izdao".

IZVOR: B92 UTORAK, 24.01.2017. | 14:19


:mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests