Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Вести

Postby mungos » Fri Nov 11, 2016 5:41 pm

Ladno pokrali Hakainde Hichilemu, kud ide ovaj svet, kako cemo zivet sada

https://www.elections.org.zm/general_election_2016.php

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Fri Nov 11, 2016 6:12 pm

Кудрави Гаучос wrote:Ваистину...

http://hotsport.rs/wp-content/uploads/2014/12/fotka-640x426.jpg

:lol:


čist debilizam

dennycrane wrote:a new balance dresove nosi i najveci fudbalski klub, jel tako, rodjaci? :)


smeće od kluba, sva nada u Kontea i Gvardiolu ove godine :mrgreen:

Grandad
Posts: 58
Joined: Sun Feb 21, 2016 4:43 am

Re: Вести

Postby Grandad » Fri Nov 11, 2016 7:43 pm

Grandad wrote:Ugradio Windows 10 na komp od 300 jevra, pa me zezaju zvuk i slika. Elem, zbog toga, sva izborna desavanja sam pratio na kablu, preko CNN-a. Moram i ja da se slozim da su svi elektronski i pisani mediji bili ekstremno subjektivni i javno naklonjeni Klintonovoj. Nema dalje!

Za mene ostaje enigma kako je Tramp uspeo da odnese pobedu u Viskonsinu i Floridi, a ova (tek donekle) u Koloradu.
Zanima me misljenje nekog ko je upucen, kako su republikanci uspeli da osvoje 2/3 glasova Teksasana?
Zato, sto je meni malo kontradiktorno da Ron Pol i ovi ostali pobornici za nezavisni Teksas, daju podrsku coveku koji ce da ugusi Separatisticki pokret, jer to prvi nece da tolerise, sta god narod odlucio.
Postoji to Klinton jezgro spiksa na jugu, jugo-zapadu, prvenstveno mislim na El Paso i siru okolinu, ali... Bog blagoslovio Diksilend, u svakom slucaju. Vreme je za munsajn i Rebel Son.


Ovo je vise bila konstatacija, a boldovano je bilo pitanje... nisam pitao gde je najdominantnija bela rasa, jebiga...

Inace, ne bih vam (pre izbora) dao kvotu 1.01 da Klinton ne osvaja Nju Meksiko.

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Istok » Fri Nov 11, 2016 8:07 pm

Nikako da pronadjem podatak o ukupnoj izlasnosti naroda na ovim izborima u SAD-u?

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Nov 11, 2016 8:40 pm

Између осталог због оваквих ствари је Трамп победио

California High School Girl Attacked For Supporting Trump



О томе неће да причају највећи национални медији већ спуштају више на локал јер није политички коректно.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вести

Postby Desnoruki levak » Fri Nov 11, 2016 9:00 pm

I dalje postoji teoretska šansa za Klintonku...toliko stvari je bilo bez presedana na ovim izborima, više ništa ne može kategorički da se odbaci kao nemoguće.

U svakom slučaju, vrlo čudan ovaj njihov izborni sistem.

https://www.yahoo.com/news/millions-sign-petition-urging-electoral-college-to-elect-hillary-clinton-175038196.html

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Fri Nov 11, 2016 9:31 pm

Sve je jasno kad Majli Sajrus plače za ovom


mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Вести

Postby mungos » Fri Nov 11, 2016 10:24 pm

Nexon wrote:Између осталог због оваквих ствари је Трамп победио

California High School Girl Attacked For Supporting Trump



О томе неће да причају највећи национални медији већ спуштају више на локал јер није политички коректно.


https://twitter.com/i/moments/796417517157830656

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Nov 11, 2016 11:13 pm


niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Sat Nov 12, 2016 9:36 am



brate mili, tesko mi da poverujem da je ovo sve istina i da je ovo 2016. godina i da ljudska rasa ima takve primerke medju sobom.

kako su nas samo ispalile Maje za onu 2012. i svijeta smak, nikad im necu oprostiti.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Sat Nov 12, 2016 11:53 am

Јеботе побише се ови лидери у демократији због резултата избора, ахахахахахахах. Овај Трамп ми је дефинитивно ублажио болне ране од двоструког Змајевог неуспеха. Добили сте Парове, много вам је и други највећи ријалитеј.

Никад јача планета, идемо састанак Ким, Трамп, Шешељ, и онај ћоман с Тајланда, Довла на телефону преклиње Трампа да престану срања да праве, ало искулирајте, чекај, чекај ало, стани, дај ми Воју...

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Sat Nov 12, 2016 12:52 pm

Кудрави Гаучос wrote:и онај ћоман с Тајланда,


са Филипина

"Ne želim više da se svađam, jer je Tramp pobedio", rekao je Duterte u obraćanju filipnskoj zajednici tokom posete Maleziji, preneo je Rojters.


Не знам дал пратите али и Бугари су на путу да добију занимљиву главу на изборима, бивши генерал и пилот, Румен Радев, сутра се у другом кругу бори слично као и у Америкама са женом из владајуће партије.

Пратећи тренд сад је наша шанса века да изаберемо најлуђег од свих, Шекија, и постанемо лидери у региону, стварно лидери у руској федерацији, у руској думи, у европској унији, у Америци, у Њујорку, Срби ће бити лидери и тај дан ће доћи!

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Вести

Postby Morbid » Sat Nov 12, 2016 1:36 pm

jel može neko iz Teslića da kaže zašto su nagrdili onog momka toliko??
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Sat Nov 12, 2016 2:05 pm

Влада Паликућа wrote:
Кудрави Гаучос wrote:и онај ћоман с Тајланда,


са Филипина

"Ne želim više da se svađam, jer je Tramp pobedio", rekao je Duterte u obraćanju filipnskoj zajednici tokom posete Maleziji, preneo je Rojters.


Не знам дал пратите али и Бугари су на путу да добију занимљиву главу на изборима, бивши генерал и пилот, Румен Радев, сутра се у другом кругу бори слично као и у Америкама са женом из владајуће партије.

Пратећи тренд сад је наша шанса века да изаберемо најлуђег од свих, Шекија, и постанемо лидери у региону, стварно лидери у руској федерацији, у руској думи, у европској унији, у Америци, у Њујорку, Срби ће бити лидери и тај дан ће доћи!


Шешељ је за председника материјал, Змај премијер, лидерство, регион, интеграције. Баја министар културе, Јелена Милић министарка за Русију, чисто јер се зајебавамо боље од осталих, Вулина на здравље да дели лекове раји, Тароту Милану дати министарство вера, имаћемо државу, имаћемо зајебанцију никад јачу, треба само препознати тренутак, куцнуо је час да сјебемо ово говно од планете и испунимо своју небеску мисију, и дочекамо ванземајце своји на своме. 2020. трилатерална комисија и билдерберзи има да траже визе да могу да присуствују снимању звезда гранда, 2021. Нови Сад европска престоница културе, само ако сад одиграмо прави потез, и зато једва чекам председничке изборе.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Sat Nov 12, 2016 2:50 pm

Једва чекам састанак Путина и Трампа, то ће бити шоу за памћење :mrgreen:

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Nov 12, 2016 4:29 pm

Неће бити ништа. Немојте се палити на разне приче, није то тако као што замишљате и што вам разни кловнови по Србији причају. Наш положај се уопште неће нешто поправити. Трамп ће више да мења САД изнутра, спољна политика САД се не мења тако лако. Постоји нешто што се у САД зове deep state то су: најбогатији људи, врхунски научници, генерали војске, обавештајне службе, који држе ту државу у позадини и ту нема зајебавања са неким председником који дође и оде за 4 или 8 година, док ти људи раде у државном апарату, или на неки други начин су повезани са државом, по 30-40 година. Требали сте да видите мејлове што је Викиликс објављивао о Хилари, највеће сазнање није било о Хилари већ о Обами, којем су 2008 цео кабинет саставили људи са Вол Стрита, буквално.
Али је важно што је Хилари издувала, ако ништа друго онда симболички за деведесете.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Sat Nov 12, 2016 4:40 pm

Једино што је позиивно за нас, у целој причи, је што ћемо имати далеко мањи притисак него да је Клинтонка победила, и што би Трамп могао да нам се мало одужи за то што је победио у свим местима где има Срба, колико сам чуо. Да се гурнеш кеш и да се максимално лобира, и да се користе везе које он има са неким Србима, уколико има.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Sat Nov 12, 2016 9:37 pm


User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sun Nov 13, 2016 9:19 am

Ко им јебе матер, волио бих да им крене сада рат неки ма да је то немогуће али тако би ми драго било да почну да горе у сред своје лепе САД...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Вести

Postby zizou » Sun Nov 13, 2016 4:46 pm

I onda se zale kad ih tamane panduri :D


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests