Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
ElPadrino
Posts: 520
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Thu May 25, 2023 9:30 am

Samo današnja litija ima iskrene namjere. S obzirom kakvi su se banditi pojavili na ovom skupu protiv nasilja, obesmislili su sam protest i svrhu istog. Šta mislite, ovako laički kako i volimo da serendamo, da li je moguće da su ovi ljevičarski smećari ustvari u istoj igri kao Vučko, sa samo jednim ciljem da ogade bilo kakav protest protiv njega i tako opet neutrališu snagu naroda ili su ovi iz Pariza, Brisela, Londona i Vašingtona toliko glupi da ih šalju na svaki protest kontra Vučka, umjesto da ih sklone kilometrima daleko ako već žele bilo kakvu promjenu ?

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Thu May 25, 2023 1:22 pm

bolje je kad niko nista ne pise :mrgreen:

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Душевна болница

Postby No al calcio moderno » Thu May 25, 2023 2:29 pm

Ni litija, ni ovo sutra, ni ono prekosutra nije iskreno. Samo je ovo sutra najbolesnije i najprljavije. Dovlaci covek ljude sa svih strana, cak i iz Republike Srpske.

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Душевна болница

Postby Zalgiris » Thu May 25, 2023 2:49 pm

ElPadrino wrote:Šta mislite, ovako laički kako i volimo da serendamo, da li je moguće da su ovi ljevičarski smećari ustvari u istoj igri kao Vučko, sa samo jednim ciljem da ogade bilo kakav protest protiv njega i tako opet neutrališu snagu naroda ili su ovi iz Pariza, Brisela, Londona i Vašingtona toliko glupi da ih šalju na svaki protest kontra Vučka, umjesto da ih sklone kilometrima daleko ako već žele bilo kakvu promjenu ?

Ja od 2000. godine mislim upravo ovo. Drugi bi rekli da sam u nekim teorijama zavere i slicno...Da opozicija ne postoji, ako je ikad i postojala. Da kad god narod se drzne da nesto proba i pokusa, pojave se ovi likovi u vidu Vucica i Tome pre 15 godina, Damjana, Levijatana, demokratkse stranke, Belivuka, Ldpa, Srdjana Noga, Srbin infa, narodnih patrola, Sergeja Trifunovica, dveri, zavetnici, Misa Vacic, Obraz, 1389 i hiljade drugih kuraca. Mogao bih ovako do sutra. Svi gore pomenuti i jos milijardu drugih kojie me mrzi da spominjem ili ih se ni ne secam su tu samo sa jednom svrhom....da obesmisle sve i da pomognu onima koji su na vlasti. Tuzno, jako tuzno, je sto prosecan srbin u njima prepoznaje neke ideologije, vidi neke idole, ljude koji su im saborci....a ne kapiraju da je amerika/evropa/udba/ozna/db/ kanvas/ otpor ili ko zna koji drugi kurac 5 koraka ispred njih i da im tacno servira ono na sta se pojedini ljudi loze. Da pokriju sve i degenerisane levicare i padavicare i pedere i zelene i patriote, i lazne patriote i zatucane desnicare, i navijace i peznose i sve. Pa isto tako kao sto pederi ili NVO imaju svoju agendu koje je vecina procitala, ove ljude jos nije procitala vecina, nego samo poneko. Dok se ratari i obicni ljudi ne budu skupili i vilama proboli sve one koji ih cekaju ispred kuca u crnim dzipovima, svakog degenerika iz snsa, mozemo zajedno, zeleni, Cuta, kurta murta...tako nam je kako nam je....i DA jesmo glup narod ko kurac i niko drugi nam nije kriv do nas samih.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu May 25, 2023 4:41 pm

Većina stvari koje si rekao stoji, ali tom logikom onda treba ostaviti ove da jašu 100 godina narednih. I jesmo glup narod. Da smo pametni svake 4 godine bi menjali vlast i pri tom svaki put jebali mamu onima koji su krali i jeli govna, ali smo mi pičke koje se boje promene, zato su nas žuti jahali 10 godina, pa ovi konji više od 10 godina i naredni konji će isto više od 10 godina. Svake 4 godine narod treba da pravi proteste u ovom broju ako nije zadovoljan sa vladajućim smrarovima, samo nasilne a ne ovako.

User avatar
1937
Posts: 73
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Душевна болница

Postby 1937 » Fri May 26, 2023 2:52 am

Bolesni^od^ljubavi wrote: Svake 4 godine narod treba da pravi proteste u ovom broju ako nije zadovoljan sa vladajućim smrarovima, samo nasilne a ne ovako.


Kriticna masa je uhlebljena, i dok se njihov dinar ne zadrma, nista od toga. Niste veverice, vidite sta se desava po ulici i kakvi su se ljudi i sumnjivi tipovi docepali funkcija, pozicija, poslova para na veoma sumnjive nacine i svega ostalog... Tako da nista od svega ovoga na veliku zalost! Svaka cast svima koji su ostali cistog obraza u ovom mulju od drustva! Skidam im kapu!
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Fri May 26, 2023 5:18 am

1937 wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote: Svake 4 godine narod treba da pravi proteste u ovom broju ako nije zadovoljan sa vladajućim smrarovima, samo nasilne a ne ovako.


Kriticna masa je uhlebljena, i dok se njihov dinar ne zadrma, nista od toga. Niste veverice, vidite sta se desava po ulici i kakvi su se ljudi i sumnjivi tipovi docepali funkcija, pozicija, poslova para na veoma sumnjive nacine i svega ostalog... Tako da nista od svega ovoga na veliku zalost!
Svaka cast svima koji su ostali cistog obraza u ovom mulju od drustva! Skidam im kapu!

Kad ne može bolje, u ovome treba tražiti bar neku satisfakciju. Neki iznenadili, neki ostali jake glave kakve su bili i na tribinama.

ElPadrino
Posts: 520
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Fri May 26, 2023 9:28 am

Meni se iskreno postavlja i jedno logično pitanje - imamo li mi uopšte izbora, kao forme u kojoj narod odlučuje ?

Evo imamo svježe primjere recimo referendum o pravosuđu u Srbiji, gdje imate ovu centralnu komisiju koja ide da spava, pazi molim te, dok trenutni predsjednik saopštava rezultate ?! Imali smo sad i izbore u RS, gdje je Dodik saopštio (svoje i konačne) rezultate u 2 ili 3 ujutro..
A u eto Mađarskoj koja graniči sa tom našom milom i napaćenom Srbijom do 10 uveče znaju već rezultate (Orban proglasio pobjedu tad nekad) !

Jedini svjež primjer jeste Crna Gora - Srpska Sparta. Ali kao i u dosta navrata tokom istorije, Crnogorci jednostavno imaju tu nit da se mobilišu pa skoro do 100% nebitno koji je povod. Ovaj put je povod bio i najgori i najbolji, a to je Crkva, gdje su sa takvom slogom i takvim zalaganjem, gdje npr. imamo da gradić od 4-5 hiljada stanovnika skupi ekipicu koja na ulazu u grad dočekuje Miline batinaše iz Podgorice i jedva se zaustavlja da ih ne linčuje, uspjeli da se izbore za fer izbore gdje je na kraju srušen zločinac (mada je došao skoro isti samo malo bolje upakovan) !

I onda na kraju, čini mi se, kad sve vidiš i sagledaš, da je jedini ispravan put Crkva i sloga. Nekako kroz Crkvu, Bogu hvala, i dalje možemo da se ujedinimo i kada bi se angažovao svaki kraj, svaki dio Srbije, od Vranja, Leskovca i Niša pa do Subotice, kada bi hiljade i hiljade ljudi se uključili u neku priču, recimo praćenje izbora i slično, tada bi možda i moglo nešto da bude.

@čompika

Da se nadovežem, recimo u mom okruženju, iste te jake glave na tribinama su postale alave na pare i na pozicije i na partijske knjižice. Žalosno i tužno, ponekad da se čovjek zapita ima li čovjeka koji i dalje ima Riječ i Obraz.

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Душевна болница

Postby No al calcio moderno » Fri May 26, 2023 2:12 pm

Medju navijacima je ostalo mnogo kvalitetnih ljudi koji su ostali dosledni svojim stavovima i principima i nisu se prodali. Nazalost vecina tih ljudi se povukla sa tribina ili se ne pita nista.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri May 26, 2023 3:46 pm

Sevaj munjo, udri grome, Partizane šampione! Da hoće led neki da im polupa glave sendvičarske, pa da bude bar neke nebeske pravde, kad nema ove zemljane.

User avatar
zmijuga
Posts: 1790
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Душевна болница

Postby zmijuga » Fri May 26, 2023 5:23 pm

Jel realno da hiljade Srba s Kosmeta u ovakvoj situaciji kad je svaki čovjek bitan dole, dolaze na ovaj skup?

600 rudara iz Trepče, krenulo na ekskurziju u Beograd, umjesto da su dole.

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Душевна болница

Postby No al calcio moderno » Fri May 26, 2023 8:17 pm

Uz sve to ogroman broj siptarskih autobusa i siptara vozaca je dovezao te ljude.

User avatar
1937
Posts: 73
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Душевна болница

Postby 1937 » Mon May 29, 2023 4:22 am

No al calcio moderno wrote:Uz sve to ogroman broj siptarskih autobusa i siptara vozaca je dovezao te ljude.


Ovaaj deo je jeziv! Kad sam video one snimke sa onim siptarskim vozacima sto im neka zena govori pomoz Bog, a oni ne razumeju nista, i one silne autobuse siptarskih prevoznika, najezio sam se! Ne znam ni sam, al mi to sve onda deluje kao da su neke stvari uradjene po dogovoru. Nisam neki zagovarac teorija zavera i tako toga, ali jel se zove i dalje teorija ako se obistini??
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Mon May 29, 2023 7:51 am

Pa što šiptari ne bi vozili, sve im je dao
Choose Life

ElPadrino
Posts: 520
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Mon May 29, 2023 10:54 am

Ma ovo je izgleda sve dobro dogovorena igra. Kuvana žaba, polagano dodaješ temperaturu. Jadna li je Srbija, šta je ona kome toliko skrivila, to mi nije jasno..

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Mon May 29, 2023 12:14 pm

ElPadrino wrote:Ma ovo je izgleda sve dobro dogovorena igra. Kuvana žaba, polagano dodaješ temperaturu. Jadna li je Srbija, šta je ona kome toliko skrivila, to mi nije jasno..


srbi i srbija su sebi dozvolili da ih zajebu smrdljive ustase, osvedoceni koljaci i decoubice.dozvolili smo sebi da nam jebeno pleme kozojeba otme najsvetiji deo teritorije, i jos da u ocima celog sveta ispadnemo ubice, silovatelji, bolesnici i slicno( zabole me sta misle ti degenerici iz "civilizovanog sveta", ali tako je).bar da smo ih ubijali toliko koliko kukaju.

mi smo najgori sami prema sebi, pa tek onda mozemo traziti krivca na drugim mestima.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Tue Jun 06, 2023 12:33 pm

Image

Mozda je moglo i u navijacke teme :mrgreen:

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 752
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Tue Jun 06, 2023 2:41 pm

Ovo moze u Old School :mrgreen:

lukabrasi
Posts: 260
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Душевна болница

Postby lukabrasi » Thu Jun 22, 2023 9:10 am

"Ne idem u Brisel...idem u Brisel"

User avatar
хектолитар
Posts: 18
Joined: Tue Mar 26, 2019 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Душевна болница

Postby хектолитар » Mon Aug 14, 2023 3:49 pm

Koja smo mi banana drzava. Beograd raspad sistema. Sta smo zgresili ovoliko da nas jebu sa svih strana. Evo i ovaj primer od danas gde debili nece da poprave semafor 10 dana na udarnoj raskrsnici. Pa onda unuk i deda poginu od strujnog kabla koji niko nece da skloni.Nije samo KOSOVO okupirano nego cela SRBIJA.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests