Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Mon Dec 04, 2017 1:04 pm

samo za mazohiste:

https://twitter.com/search?q=%23kontravizija&src=typd

realno, zasluzujemo sve sto nam se desava.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Душевна болница

Postby Nikada Agencija » Mon Dec 04, 2017 2:28 pm

Nastavlja se ludilo... poserem se na Vice
Novinarska pitanja nisu problem već neiskrenost Arnoa Gujona

https://www.vice.com/rs/article/mb9agb/ ... noa-gujona
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Душевна болница

Postby нема лека » Mon Dec 04, 2017 4:15 pm

Мене занима где ови млади људи попут овог Лава Пајкића излазе и са киме се друже кад су овакви? Да ли уопште имају неко друштво са којим нешто, било шта прича? Јел могуће да нема у друштву човека који би га нон стоп спрдао и понижавао? Како бре уоште настане дебил попут овога? У ствари кад видим ко су му родитељи, није ни могао да буде нормалан, али није он једини, има и људи којима су родитељи колико толико нормални, па постану снс дебили. На шта личи, како прича, ко њему даде право да дише ваздух? Још он мртав ладан, самоуверен. Па Кесић је за њега до јаја лик, не могу уопште да се пореде. Ајде што маторци ово гледају, него како може неко ко има мање од 40 година да гледа ово и да му буде готивно, па где живе ти људи, где се крећу, са киме се друже? И ови јадници што за плату од 25 хиљада пишу коментаре, тапшу у студију и шта већ све раде, па јел имају они другаре који ће најстрашније да их изнапушавају за то што раде, ако већ немају образа
Last edited by нема лека on Mon Dec 04, 2017 4:25 pm, edited 2 times in total.

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Душевна болница

Postby džile » Mon Dec 04, 2017 4:19 pm

Pa Pajkić je još i interesantan lik, ali opet, čim se oženio s onim degenerikom, eto pa ga jebi.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Душевна болница

Postby хајка » Mon Dec 04, 2017 4:31 pm

Isidora Bjelica uzima ozbiljne pare na tome sto ima i sto je prezivela rak. Necu da gresim dusu ali mislim svaki put kad joj se vrati rak i da izbaci novu knjigu, a u Srbiji nazalost dosta ljudi je obolelo od raka i ljudi kupuju bolesnima tu knjigu...majka od druga je kontaktirala Isodoru da je pita za neke savete kako da se leci, ona joj rekla samo alternativna medicina, da ne ide na hemo-terapije, samo korenje, piroroda i ostale stvari dok se ona licno izlecila hemo-terapijom, pa je potom izbacila novu knjigu gde je pisala da se ipak treba leciti modernom medicinom. Veoma sumnjiva licnost, i zaradjuje od veoma teskih tema, od nade ljudi koji umiru. A majka od druga, kao i moja, i mnoge druge, neka im je pokoj dusi.

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Душевна болница

Postby нема лека » Mon Dec 04, 2017 4:44 pm

То је жена која је пљувала по Влади Георгијеву, а човек био организатор пар хуманитарних концерата за њу. Скупљале се паре хуманитарно за њу, а верујем да је сигурно могла и сама да покрије трошкове лечења, толико је књига издала, живи колико знам у луксузној кући, син се школује лепо, ништа му не фали са финансијске стране.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Душевна болница

Postby SickOfItAll » Mon Dec 04, 2017 6:09 pm

Самоизолација је кључ очувања психичког здравља у Србији 2017. године

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Mon Dec 04, 2017 6:15 pm

SickOfItAll wrote:Самоизолација је кључ очувања психичког здравља у Србији 2017. године


...имам свој мали свет, и око њега кинески зид...

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Душевна болница

Postby хајка » Mon Dec 04, 2017 6:23 pm

Sad sam bacio pogled na instagram nosate orlusine. Kaci slike sa putovanja, iz luxuznih restorana i sa lui viton torbama a prihvatila je humanitarni koncert za njeno lecenje, pored toliko dece ciji roditelji nemaju sta da prodaju a treba im hitno novac za operaciju. Kakvo govno od coveka moras biti nije mi jasno...naprednjaci su najveci neljudi i najveci sljam koji postoji na ovim prostorima.

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Душевна болница

Postby fedayn82 » Mon Dec 04, 2017 7:17 pm

Neki ljudi znaju da "naprave pare" pa i preko bolesti.

Setite se samo koliko su po medijima razvlacili onu nesrecnu porodicu Ognjanovic sto im je cerka umrla, a u slucaju Pajkic-Bjelica tajac...
Ниси храбар као Јагода!

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Душевна болница

Postby хајка » Mon Dec 04, 2017 7:34 pm

Cuo sam da ima neki lik, ima tako 20 i kusur godina i "strucnjak je za rak" i leci alternativnom medicinom. Na nekoj planini je napravio manje naselje od par koliba/baraka, i naplacuje jedan dan boravka 100 eura, hrani pacijente korenjem, bobicama i tim zdravim stvarima. 3000 eura mesecno a ljudi mu ostaju po par meseci i ima nekoliko desetina ljudi u svakom momentu. Ljudi naravno u ocaju probaju i to i nadaju se nekom cudu. E sad zamisliti koje pare lik pravi i na cemu...ja ne znam kako to neko moze..

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Душевна болница

Postby Tilt » Mon Dec 04, 2017 8:12 pm

To su strašne stvari. U široj porodici trenutno imamo situaciju sa tim malignim sranjem i tek sad kapiram koliko je to zajebano.
Što se tiče tih silnih lekara, jeste da se graniči sa teorijom zavere, ali ja mislim da je to jedna ozbiljna šema. Njihovi pipci dosežu do nesrećnih ljudi na najsurovije načine (čistačica na klinici, taksista...). Uvek priča tipa muž/žena se izlečili od tih trava bla bla, ide broj telefona, preparati itd.

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Душевна болница

Postby mungos » Mon Dec 04, 2017 8:53 pm

Eh da je jedan. Mali milion ima takvih "lečimrak" turizmologa postoji. Tek kad se nađete u takvom haosu koji donosi ta podmukla boleština saznate šta sve ljudi rade. Ono što je tragično kod cele te smrdljive boleštine jeste da ti kad pitaš doktora on tebi sme da kaže dve stvari - hemoterapija i zračenje. Šta da jedeš - ne sme da kaže. Kako da se ponašaš - ne sme da kaže. Izuzetno mali broj ljudi zna šta je rak uošte i još manje koje su prevencije u njegovom prepoznavanju ili koji su znakovi da sa organizmom nešto nije u redu, kolika je uloga genetike , šta čovek može da očekuje. Bilo kako bilo, kad vam se neko od matoraca požali na bol u leđima, terajte odmah na sve preglede. Kasnije bude kasno.

Elem, iščitao sam nekoliko desetina knjiga u zadnjih par meseci u vezi raka, ali i ishrane, zdravlja, svega i svja. Ima tu u spisima gomile i gomile gluposti, ali i dosta kvalitetnih stvari koje bi trebalo da se uče u školama. Čudnih stvari ima, veliki broj stručnjaka i "stručnjaka" strogo zabranjuje med jer je mutogen.

Bilo kako bilo, ako nekom , ne daj bože, trebaju ti spisi pošto većinu imam u pdf formatima voljam sam da prosledim. Naravno, nijednu jedinu reč tu ne prihvatajte zdravo za gotovo već istražujte u konsultaciji sa doktorima da li nešto ima, ili nema smisla.

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Душевна болница

Postby stručnjak » Mon Dec 04, 2017 11:27 pm

Priroda je jedini lek za sve vrste bolesti. Film Petra Lalovića "Ptice koje ne polete", inače rađen po istinitom događaju, je najbolji primer za to.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Душевна болница

Postby Kit_Karson » Mon Dec 04, 2017 11:40 pm

Исто имам искуства из најуже породице с раком. Шта све нисмо наручивали, сокове, цвекле, травке, хиљаду чудесних кураца и палаца, књиге неких лекара и травара, кад метастазира, нажалост готово је. Најбоље је било после операције на ВМА. Мој савет је да ако осетите да вам мајке, очеви, родбина има симптоме, ако треба на силу у болницу. И никаква алтернатива, само регуларна медицина

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Mon Dec 04, 2017 11:41 pm

kakav je car veliki vodja, sad ga slusam na hepiju. sto se kaze, prvi put sa vodjom na monologu, da ne kazem karikiranom tv duelu.

jebem ti sunce, ja da sam umesto njega/njih na vlasti, pa znate sta bih nam radio sve...

recimo:
uveo bih zakon prve bracne noci.
uveo bih celivanje vodjinog tukija sredom u podne. svaka mesna zajednica bi dobila repliku tukija u visini od 10metara. da se popuni nekako praznina izmedju izbacivanja iz parova i izbacivanja iz zadruge.

svasta nesto bih radio ovom narodu, jer se vidi da narod hoce i moze i brze i jace i bolje. ovaj narod, bar vecina, je zasluzio ovo sto mu se desava i jos mnogo toga preko. dao bih bre tom pajkicu mladjem da vodi dnevnik. uveo bih marijanu mateus i zoranuh u skolske lektire, u citanke bih ubacio jalu brata. zabranio bih i robijali bi mi u rudarskom oknu svi oni koji imaju iq preko 10, ionako nam skolovana radna snaga ne treba ni za kurac...koj kurac neko studira da bi sutradan radio u jednoj od milion stranih fabrika kablova i nudli.

samo SANU ne bih menjao, njih bih balzamovao sve kompletno. ionako su ta govna kriva za svaku jebenu stvar koja se desila u ovoj drzavi, pa neka i uzivaju u rezultatima svog necinjenja.

za kraj, cuo sam jednom negde i odlicno je:
"GDE BI NAM BIO KRAJ DA NIJE TAKO BLIZU"

a ima da se putuje do dna jos...zil vern da ispravi knjigu "put u srediste zemlje". sta kurac zil mrtav...

p.s
a sto je najgore od svega, posle ovog ce doci jos neko gori. zapamtite, pricacemo ovde za 5-10 godina kako vucic i nije bio tako los.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Душевна болница

Postby zizou » Mon Dec 04, 2017 11:54 pm

Ko je ova Sonja kod Marica? Odavno odvratniju osobu ne vidjeh

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Wed Dec 06, 2017 11:25 am

Image

Image

Image

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Wed Dec 06, 2017 1:08 pm

dobra kravata
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Wed Dec 06, 2017 1:48 pm

ultrastito wrote:samo za mazohiste:

https://twitter.com/search?q=%23kontravizija&src=typd

realno, zasluzujemo sve sto nam se desava.


Ali najjace, kada samo otvorim svaki profil ovih ljudi vidim da je Vucic glavna vest. Ali kod svakogaaa :lol: :lol: U sunce ti jebem :lol:
(Street Force / Curva Orientale)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests