Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Sun May 06, 2018 8:15 pm

Image
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Mon May 07, 2018 9:59 am

:lol: Мораш бити талентован да то "изречеш"...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Mon May 07, 2018 10:44 am


User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Mon May 07, 2018 10:54 am

prcko wrote:http://mondo.rs/a1102169/Sport/Fudbal/Vucic-sa-sinom-na-Roma-Liverpul-bliski-susret-sa-Hrvatima-na-Olimpiku.html

:lol: :lol: :lol:


Њих двојица, ја и бабо сами...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Душевна болница

Postby Влада Паликућа » Mon May 07, 2018 1:16 pm


Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Душевна болница

Postby Druidid » Mon May 07, 2018 9:25 pm

prcko wrote:http://mondo.rs/a1102169/Sport/Fudbal/Vucic-sa-sinom-na-Roma-Liverpul-bliski-susret-sa-Hrvatima-na-Olimpiku.html

:lol: :lol: :lol:




SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Душевна болница

Postby SickOfItAll » Mon May 07, 2018 10:40 pm

prcko wrote:http://mondo.rs/a1102169/Sport/Fudbal/Vucic-sa-sinom-na-Roma-Liverpul-bliski-susret-sa-Hrvatima-na-Olimpiku.html


Image

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Душевна болница

Postby Gazda Drki » Wed May 16, 2018 12:09 am

Jebes mu mater ako ima gorih ljudi i zenturaca od ovih laznih boraca za zastitu psa lutalica, svaki put kad procitam sta pisu u nekim grupama na fb digne mi se pritisak. To je sekta.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Душевна болница

Postby Ultra Sarma » Wed May 16, 2018 12:44 am

Ma to su brate umnobolni, odbaceni ljudi i nedojebane zene koje nemaju sta drugo da rade u zivotu. Meni ispred radnje blejala neka dzumara vasljiva i prljava kod jednog od spoljnih frizidera, tacno tu odkle ljudi treba da uzmu pice... iza frizidera mu bleji kucica koju su mu napravili, ali on vise gotivi ispred da sende i smrdi. I sad zima neka, skupljaju mi se ljudi oko radnje, znalo i po njih 5,6 da dolazi da mu baca hranu, daju mu svasta, a naravno ker ima izbora, hrani ga 40 ljudi, nece da jede kifle i parzer, cepa meso sa rostilja i prasetinu, a ovo ostalo mi bleji uvek tu i mora da se pocisti, ljudi ne smeju da pridju frizideru da uzmu sta im treba, plase se ljudi kerova lutalica pogotovo kad im tu bleji jos hrana... i nije im bilo dovoljno nego donesu keru jebeno cebe da mu ne bude hladno i stave ladno tu gde ljudi treba da pridju da uzmu sta im treba i sad ne moze da se pridje frizideru.. mucenzena koja je radila im kaze da to ne moze, objasni im lepo da se deca plase, da ljudi ne smeju da pridju frizideru itd.. kad oni na neku fb grupu stavili da ona muci zivotinje, da vise niko ne kupuje u toj radnji, dolazili kod mene da se zale, ma strasne stvari rodjaci.. i onda su pokusali da mu uvale cebe dok sam tu jos na silu i kao ne moze da se pomeri,ne daju da se keru skine cebe, samo sto jos nisu seli na stiropor pored kera ko toma nikolic.. i tek kad zagusti malo onda vataju straftu i prekidaju tu bolesnu pricu... Inace imam kera, imam ga ceo zivot i obozavam pse, ali ovo je bolesno, ti ljudi nisu normalni sta je njima u glavi majke mi, ljube bolesne prljave kerove, vataju se sa njima tu, sta sam video sve muka mi je i da pricam... tuga.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Душевна болница

Postby idemoo » Thu May 17, 2018 3:39 pm

Имам сличну ситуацију са џумаром неком, испред улаза се стационирала. Овако на око сладак кер, мали црни мази се са свима, али од поноћи па до 6 ујутру непрекидно лаје. То су напади лавежа по 20-30 минута, одјекује и звони цело насеље. Прозор не отварам недељама већ јер ме буди редовно око 3-4 ујутру, устајем као зомби свако јутро. Размишљам дал да га отрујем или да га нашутирам увече док нико не види ил да зовем шинтере...
Наравно хране га и мазе људи који не живе ту, него пролазници и гости кафане испред које седи.
И сад му се однедавно придружио још један, лају у тандему, пакао.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Душевна болница

Postby SAO_Zeljin » Thu May 17, 2018 4:53 pm

nije ti kuce krivo sto ne mozes da spavas, uzmi tablete neke :mrgreen:

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Душевна болница

Postby lost&found » Thu May 17, 2018 5:10 pm

idemoo wrote:Имам сличну ситуацију са џумаром неком, испред улаза се стационирала. Овако на око сладак кер, мали црни мази се са свима, али од поноћи па до 6 ујутру непрекидно лаје. То су напади лавежа по 20-30 минута, одјекује и звони цело насеље. Прозор не отварам недељама већ јер ме буди редовно око 3-4 ујутру, устајем као зомби свако јутро. Размишљам дал да га отрујем или да га нашутирам увече док нико не види ил да зовем шинтере...
Наравно хране га и мазе људи који не живе ту, него пролазници и гости кафане испред које седи.
И сад му се однедавно придружио још један, лају у тандему, пакао.


Zovi savabjan-a da pusti svog kera na njega

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Sat May 26, 2018 4:16 pm

Jel trenira neko od vas u helankama? Koji je fazon sa tim jbt, sve više muškaraca nosi to sranje.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
oi!
Posts: 114
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:00 pm

Re: Душевна болница

Postby oi! » Sat May 26, 2018 5:16 pm

Brdja wrote:Jel trenira neko od vas u helankama? Koji je fazon sa tim jbt, sve više muškaraca nosi to sranje.


Videli od jutjub bildera, pa kopiraju. Smesno.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Sat May 26, 2018 5:36 pm

Ma ne samo što je smešno nego je odvratno. Viđao sam da obuku helanke pa preko šorc a sada nose samo helanke. Idi bre u pm. Što je najgore, nije to samo u teretani, viđam muškarce (mada je i to upitno) da trče u helankama na Adi ili u Košutnjaku
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Душевна болница

Postby Vinz » Sat May 26, 2018 9:01 pm

Ја сам узео то када трчим по ладноћи и то је сигурно најбоља ствар... Преко шортс, наравно... Топло, удобно...

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Душевна болница

Postby фикрета » Sat May 26, 2018 9:12 pm

Brdja wrote:Jel trenira neko od vas u helankama? Koji je fazon sa tim jbt, sve više muškaraca nosi to sranje.

Nema bolje stvari za trening
Posebno kad se rade noge,probaj videces

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Душевна болница

Postby kocka » Sat May 26, 2018 9:39 pm

То су потрошачи. Какво год говно да се измисли, они ће да га купе.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Sat May 26, 2018 11:01 pm

Ma daj bre, šta je sledeće? Haljine i suknje? Kada se nose zimi sa šorcem nekako i mogu da razumem ali samo zbog materijala ali leti i bez šorca??? Užasno i nema izgovora
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: ElPadrino and 35 guests