Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Wed Mar 14, 2018 7:23 am

Не знам за Вулина, ја колико сам разумео он у случају рата прво треба да најбрже могуће склопи Мигове, а и питање је и колико реално може да има ауторитет, ипак су ово све изразити индивидуалци. Тако да би ту вероватно Вучић улетео, мада ми је то све некако неозбиљно, требало би већ сад да се ради скаутинг, да се види шта имамо на фејсу, шта имамо на инста, твитеру, ко шта ту може да одради.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Душевна болница

Postby dennycrane » Wed Mar 14, 2018 1:45 pm



a verovatno je original kao njegov doktorat...
(kakva grba, jebote!)

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Душевна болница

Postby хајка » Wed Mar 14, 2018 2:17 pm

Jeden deo saopstenja zene koja je pomagala onog studenta medicine prevaranta:

Ugostila sam ga kako sam prvenstveno vaspitana i kako dolikuje svakom gostu, a zauzvrat sam dobila raskalašno i bahato ponašanje sa njegove strane… uništena posteljina i krevet crnim vinom, zapušena WC šolja (instalater je intervenisao I naravno sama sam to platila), svakodnevno opijanje itd.


Da brat nije sa ovog foruma? Otisao car u goste i zapusio WC solju, moja najveca nocna mora, jebem ti zivot. :lol:

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Душевна болница

Postby Kibiców » Wed Mar 14, 2018 3:58 pm

Kad vec pricate o politicarima i njihovoj deci. Naima u osnovnoj sam bio u odeljenju sa jednim sto mu je cale bio predsednik SPS-a u gradu i bio je predsednik skupstine grada i jos brdo nekih funkcija. Samo nije bio gradonacelnik (mozda sam i pisao ovde o tome ne secam se).
Taj lik polagao Srpski u 5. ili 6. vise se ne secam. Na polaganju pita ga nastavnica pred komisijom da napravi gradivni pridev od imenice DRVO. On odgovara klupa. Kao ajde mozda se zbunio (moz mislit zbunio al ajde). Kaze KOZA, on torba. Tu ovi iz komisije krenu da se smeju, bilo pisanje. I puste ga da polozi. Sve ovo nam nastavnica pricala kada smo krenuli u septembru.
Jos iz Srpskog, zavrsava se cas kaze ona za domaci imate lik Marka Kraljevica da uradite, ovaj ko iz topa, jel da nacrtamo? Bilo je tu brdo jos stvari. Cak su neki i svesku uzeli da pisu provale.

Da ne duzim. Lik je glup. Kraj. Jedva zavrsio osnovnu. Moze neko da mi prica ko sta hoce ali ovo sve sam video i u neku ruku doziveo. Sve znam o njemu. Upise on tehnicku, tu nam se nekako putevi razidju. Ostalo sve kad se sretnemo u gradu zdravo zdravo. Popricamo i to.
Kada se ono SPS povampirio sa Dacicem i krenuo sa Tadicem ja sretnem ovog sta ima kaze krenuo da sljaka u Posti. Aj nemoj me drkas mislim se, sta si ti sposoban da radis tamo. Prodje neko vreme ja ga stvarno video u pikapu onom njihovom zutom. Ne secam se sad ali imao je ko zna koliko cukanja.
Sto dalje kaze da i vozacku preko veze resio.
Inace lik je operisan od sporta. Kao navija za Partizan a da ga pitas tad nije znao 11 igraca da nabroji. Na fizicko kad igramo basket teska muka treba da bi on igrao. Tipa 5-6 njih da nije doslo u skolu. A za fudbal moze al da brani.
Nebitno sve to pre par godina gledam ja moj lokalni klub (gradska liga, 6.) kad on linijski. Pitam tu ove sto ga jos znaju dal dobro vidim kazu on. Kad se zavrsilo sidjem dole, pozdravimo se. Pitam odakle on kaze pa brate sta ja da radim, ovo mi dodje cisto pored posla. Vikendom ne radim, odlicno.
Prodje neko vreme, sretnem ga u gradu kaze poceo da sudi trecu ligu. Umal se ne srusih.Pricao mi i koliko uzima para al nisam nista zapamtio, bio sam zabezeknut.
Nisam nesto pratio po novinama dal ga ima ali nije nemoguce.

I sad, progurace ga matori do prve lige jednog dana. I?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Mar 14, 2018 4:32 pm

nista, budi dobar sa njim da navlaci za nas na derbiju :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Душевна болница

Postby Desnoruki levak » Wed Mar 14, 2018 4:46 pm

dennycrane wrote:


a verovatno je original kao njegov doktorat...
(kakva grba, jebote!)


Taj rad. Naše paćenice su glavne mušterije za te uverljive replike koje koštaju par stotina dolara. Ostatak njene garderobe ne odiše baš ekskluzivnošću...a i da ima 5k evra na sebi džaba joj kad je odvratna riba.

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Душевна болница

Postby јахач магле » Wed Mar 14, 2018 4:47 pm

Тешко ће то успети, СПС-овци су њихови.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Wed Mar 14, 2018 6:31 pm

Image
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Sun Mar 18, 2018 10:36 pm

Da li je realno da u klubovima postoje ljudi koji i dalje kradu jakne i dukserice. Sinoć mi digli i jaknu i duksericu. Išao do Batajnice u košulji koju mi pozajmila drugarica, a tom gilipteru koji mi je ukrao stvari mogu da poručim: Dabogda nosio moju jaknu i duksericu dok ti nekog bliskog roda sahranjivali.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Sun Mar 18, 2018 10:49 pm

Au ja i zaboravio na to, to je bas stara fora. Ja gde sam izlazio kao klinac ima jedna prostorija gde se kace jakne i redovno su maznjavali, meni srecom nisu nikad. Sad se setih, pre par godina jedna likusa se kurcila po fejsu kako je kupila neku jaknu sa krznom u Becu i posle su joj u tom istom klubu i ukrali :D bilo je i slucajeva da se slucajno zajebes pa odneses tudju jer je mracno pa se posle razmenite ali to je retkost u odnosu na to koliko se namerno kralo.
Cuvajte i telefone, masa ljudi ih ostavi na stolu/sanku i onda neko iz guzve samo mazne.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Sun Mar 18, 2018 11:31 pm

Ma ja novčanik i telefon uvek kod mene u džepu kada sam u klubu i miran sam ali mi i jakna i dukserica nisu nešto preterano skupe niti je jakna očuvana. (stara 20 godina od ujaka iscepana joj je ranfla) Ovde devojke koje rade u garderobi su tu non stop i bio tanak sa kintom nešto i ajde kao neću da platim garderobu prvi put neka jakna i dukserica budu tu blizu DJ-eja kad ono kao za inat.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Mon Mar 19, 2018 12:17 am

Сумњам на ДиЏеја.

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Душевна болница

Postby јахач магле » Mon Mar 19, 2018 12:21 am

Јес' вратио другарици кошуљу?
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Душевна болница

Postby dag » Mon Mar 19, 2018 12:23 am

ko jos uvek izlazi u kst i zasluzuje da mu kradu stvari.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Душевна болница

Postby SAO_Zeljin » Mon Mar 19, 2018 12:40 am

ja jaknu redovno trazim po klubovima posto se i ne secam gde je ostavim. uopste nisam razmisljao da bi neko ukrao jaknu ili duks, pa to sve skupa ne moze da se zavalja za 1000 kinti

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Mon Mar 19, 2018 2:09 am

јахач магле wrote:Јес' вратио другарици кошуљу?

Rekla je da će doći po nju :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

detelinara83
Posts: 102
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:40 am

Re: Душевна болница

Postby detelinara83 » Mon Mar 19, 2018 8:54 am

Ко вас јебе када излазите по клубовима.
Лепо одеш у позориште. Добијеш метални привезак са својим бројем. Када се заврши представа покупиш јашу ко господин.
Одеш до паба. Окачиш јашу испод шанка.. Сабијеш 15 пива и 5 вињака петице. Паднеш,разбијеш главу о шанк.. Одведу те у болницу на ушивање. Јаша остане у пабу. Дођеш сутра у паб. Јакна на истом месту. Попијеш 5 вињака петице..

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Душевна болница

Postby Србохолик » Mon Mar 19, 2018 11:21 am

detelinara83 wrote:Ко вас јебе када излазите по клубовима.
Лепо одеш у позориште. Добијеш метални привезак са својим бројем. Када се заврши представа покупиш јашу ко господин.
Одеш до паба. Окачиш јашу испод шанка.. Сабијеш 15 пива и 5 вињака петице. Паднеш,разбијеш главу о шанк.. Одведу те у болницу на ушивање. Јаша остане у пабу. Дођеш сутра у паб. Јакна на истом месту. Попијеш 5 вињака петице..


Хахаха, браво краљу, ако нам га рече :lol:

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Душевна болница

Postby fedayn » Mon Mar 19, 2018 11:38 am

Batke wrote:Da li je realno da u klubovima postoje ljudi koji i dalje kradu jakne i dukserice. Sinoć mi digli i jaknu i duksericu. Išao do Batajnice u košulji koju mi pozajmila drugarica, a tom gilipteru koji mi je ukrao stvari mogu da poručim: Dabogda nosio moju jaknu i duksericu dok ti nekog bliskog roda sahranjivali.


А где си ти то био? Јел истина да си био у КСТ-у како форумаш dag каже? Ако је то тачно и ако си ставио код DJ-a јакну,и сумњаш да је DJ-a то ти је узео 100% DJ-a Слипи из Земун Поља ако тамо још ради.Стари преварант.Јави ми се на ПМ идемо ти и ја у Земун Поље,да ти вратимо јакну.... ;)
Зајеби ове твоје десничаре дркаџије типа Лудак из Луднице,Венди,Модус Операнди и остали из UF87 СА КРИВИЧНИМ ПРИЈАВАМА ЗБОГ ПРЕТЊИ ПРЕКО ФЕЈСБУКА! Ово ћу 100 пута да испусујем на форум,па нека 100x бришу админи јер да је мене јурила служба за високотехнолошки криминал и да ми то стоји у досијеу ја би извршио самоубиство.ЈУНАЈТЕД ФОРСИ ИМАЈУ КРИВИЧНЕ ПРИЈАВЕ ЗБОГ ПРЕТЊИ ПРЕКО ФЕЈСБУКА КРАЈ ПРИЧЕ!

п.с.Овде дођем после два дана на форум,моји постови избрисани,а Вендијеви лелемудови стоји,пар формаша се накачи и кези ..ух како те зајебо..Ако сте мислили да је Лудак из Луднице смешан док је био анониман,нисте видели Вендијеву главуџу. ;)

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Mon Mar 19, 2018 12:17 pm

Image
Често одем до на село


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests