Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
igrajVoso
Posts: 29
Joined: Thu Sep 15, 2016 3:33 am
Location: Лиман, Нови Сад

Re: Душевна болница

Postby igrajVoso » Sat Jan 28, 2017 12:51 am

Oдем данас у амбуланту на преглед пошто имам проблема са шаком, и закаже ми преглед код специјалисте за 27. март (???). Јеботе па за 2 месеца могу све кости погрешно да ми срасту ако је нешто не дај Боже поломљено, ал каже нема ранијих термина. Како то иде, треба унапред да закажем ако предвидим да ће ми се десити нешто???
Елем, јел зна неко у околини Новог Сада неког од оних старијих људи што знају да намештају кости, зглобове и те зајебанције?
ФК Војводина

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Jan 28, 2017 1:25 am

Mislim da imas pravo po novom zakonu da trazis neke papire i da odes kod privatnika a oni to da ti refundiraju ako ne mogu u roku tipa dva meseca da te prime. Mozda jos neko na forumu zna tacno o cemu se radi, ja sad nagadjam. A imas i na telepu mislim nekog lekara koji privatno namesta zglobove ali da me ubijes ne mogu da se setim kako se zove. Kod njega su isli Djokovic i Lepa Brena. :mrgreen:

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Душевна болница

Postby подвала » Sat Jan 28, 2017 3:01 am

igrajVoso wrote:Oдем данас у амбуланту на преглед пошто имам проблема са шаком, и закаже ми преглед код специјалисте за 27. март (???). Јеботе па за 2 месеца могу све кости погрешно да ми срасту ако је нешто не дај Боже поломљено, ал каже нема ранијих термина. Како то иде, треба унапред да закажем ако предвидим да ће ми се десити нешто???
Елем, јел зна неко у околини Новог Сада неког од оних старијих људи што знају да намештају кости, зглобове и те зајебанције?


https://www.youtube.com/watch?v=_XVQha-4OAc

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Душевна болница

Postby само јако » Sat Jan 28, 2017 8:50 am

igrajVoso wrote:Oдем данас у амбуланту на преглед пошто имам проблема са шаком, и закаже ми преглед код специјалисте за 27. март (???). Јеботе па за 2 месеца могу све кости погрешно да ми срасту ако је нешто не дај Боже поломљено, ал каже нема ранијих термина. Како то иде, треба унапред да закажем ако предвидим да ће ми се десити нешто???
Елем, јел зна неко у околини Новог Сада неког од оних старијих људи што знају да намештају кости, зглобове и те зајебанције?


Одеш код приватника и снимиш за 2000 они ти и прочитају снимак а ако је нешто озбиљно видно повређено онда идеш у хитну и морају да те приме и да сниме они .

ciksi
Posts: 47
Joined: Sat Apr 16, 2016 3:08 am

Re: Душевна болница

Postby ciksi » Sat Jan 28, 2017 1:03 pm

само јако wrote:
igrajVoso wrote:Oдем данас у амбуланту на преглед пошто имам проблема са шаком, и закаже ми преглед код специјалисте за 27. март (???). Јеботе па за 2 месеца могу све кости погрешно да ми срасту ако је нешто не дај Боже поломљено, ал каже нема ранијих термина. Како то иде, треба унапред да закажем ако предвидим да ће ми се десити нешто???
Елем, јел зна неко у околини Новог Сада неког од оних старијих људи што знају да намештају кости, зглобове и те зајебанције?


Одеш код приватника и снимиш за 2000 они ти и прочитају снимак а ако је нешто озбиљно видно повређено онда идеш у хитну и морају да те приме и да сниме они .


P.S. Budi spreman da ti se ista situacija ponovi jos par puta. Zakazu te tako 15 dana unapred, ti doneses novi snimak, kazu ti da opet dodjes za 15 dana i tako u krug. Samo jako ti je dao najbolji savet za sad, a moj je, nemoj okasniti sa fizikalnom terapijom ako si stvarno nesto slomio. Lom kostiju u saci je zaista jedno od vecih sranja koje te moze zadesetiti, nadam se da te to nije zadesilo.
Vratimo stari duh Tribina foruma!

User avatar
igrajVoso
Posts: 29
Joined: Thu Sep 15, 2016 3:33 am
Location: Лиман, Нови Сад

Re: Душевна болница

Postby igrajVoso » Sun Jan 29, 2017 3:54 am

ciksi wrote:
само јако wrote:
igrajVoso wrote:Oдем данас у амбуланту на преглед пошто имам проблема са шаком, и закаже ми преглед код специјалисте за 27. март (???). Јеботе па за 2 месеца могу све кости погрешно да ми срасту ако је нешто не дај Боже поломљено, ал каже нема ранијих термина. Како то иде, треба унапред да закажем ако предвидим да ће ми се десити нешто???
Елем, јел зна неко у околини Новог Сада неког од оних старијих људи што знају да намештају кости, зглобове и те зајебанције?


Одеш код приватника и снимиш за 2000 они ти и прочитају снимак а ако је нешто озбиљно видно повређено онда идеш у хитну и морају да те приме и да сниме они .


P.S. Budi spreman da ti se ista situacija ponovi jos par puta. Zakazu te tako 15 dana unapred, ti doneses novi snimak, kazu ti da opet dodjes za 15 dana i tako u krug. Samo jako ti je dao najbolji savet za sad, a moj je, nemoj okasniti sa fizikalnom terapijom ako si stvarno nesto slomio. Lom kostiju u saci je zaista jedno od vecih sranja koje te moze zadesetiti, nadam se da te to nije zadesilo.


Па и ја се надам да није, а послушаћу савет па ћу снимати у наредним данима, не исплати ми се да чекам. мо'ш га јебат'...
ФК Војводина

User avatar
ciganstura
Posts: 77
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:35 am

Re: Душевна болница

Postby ciganstura » Sun Jan 29, 2017 11:04 am

па немој да плаћаш приватно, иди сутра опет и кажи све јаче те боли, нек ти да да снимиш у Дому Здравља , може по приоритету тј без заказивања и ако је прелом правац неки ортопед
Сви ми дугујемо себе некој деци, будимо потомци, да би били преци!

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Sun Jan 29, 2017 12:38 pm

Najbolje je da odeš noću u Urgentni ili ko je tu noć dežuran, da kažeš da si se sad povredio, da te jako boli i sl. I moraju da te prime.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Sun Jan 29, 2017 12:52 pm

Ili da im trazis napismeno da nisu mogli/hteli da te prime. Uglavnom promene plocu kad to cuju.
Често одем до на село

User avatar
igrajVoso
Posts: 29
Joined: Thu Sep 15, 2016 3:33 am
Location: Лиман, Нови Сад

Re: Душевна болница

Postby igrajVoso » Sun Jan 29, 2017 7:02 pm

Видећу још шта ћу, хвала вам свима.
ФК Војводина

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Душевна болница

Postby Kit_Karson » Sun Jan 29, 2017 7:06 pm

Имаш право на хитан упут, тражи да ти то напишу и с тим идеш директно на преглед код државног лекара

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Wed Feb 01, 2017 3:02 pm

(Street Force / Curva Orientale)

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Душевна болница

Postby Casual 1989 » Wed Feb 01, 2017 8:47 pm

То је било 2014 године. Ево је кучка


User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Wed Feb 01, 2017 10:05 pm

Објашњење како је Шешељ напуцао рачун у америчкој банци, прича о дисиденту који је држао предавања по америкама и продавао карте за њих, па после одмах у америкама заштекао кеш од тих наступа и турнеја које су биле хит, јер се плашио да ће га у Србији опљачкати, а и нису то неке паре, није милион евра, али боље да је то у америци, живела Србија!

https://www.youtube.com/watch?v=Hg-KzItoLi0&feature=youtu.be&t=2742


Муаххахаххх :lol: :lol: :lol: Замисли тапкароша који осамдесетих година негде у америци ваља карте за Шешељев наступ, хаахахахх, каква сјајна прича. Можда је имао и мађионичара. :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Душевна болница

Postby džile » Wed Feb 01, 2017 11:14 pm

Кудрави Гаучос wrote:Објашњење како је Шешељ напуцао рачун у америчкој банци, прича о дисиденту који је држао предавања по америкама и продавао карте за њих, па после одмах у америкама заштекао кеш од тих наступа и турнеја које су биле хит, јер се плашио да ће га у Србији опљачкати, а и нису то неке паре, није милион евра, али боље да је то у америци, живела Србија!

https://www.youtube.com/watch?v=Hg-KzItoLi0&feature=youtu.be&t=2742


Муаххахаххх :lol: :lol: :lol: Замисли тапкароша који осамдесетих година негде у америци ваља карте за Шешељев наступ, хаахахахх, каква сјајна прича. Можда је имао и мађионичара. :lol:


Za mađioničara ne znam, ali sam siguran za bradatu ženu, da pokaže četničku tradiciju, i čoveka-đule kojeg ispaljuju iz topa da prikaže borbenu gotovost i spremnost na požrtvovanje.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Feb 01, 2017 11:58 pm

Image

клик за већу фотку, како би могли да прочитате овог цара
http://i.imgur.com/IdsN9Zw.jpg


:lol: :lol: :lol: :lol:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Marti Misterija
Posts: 31
Joined: Mon Feb 22, 2016 3:52 pm
Location: Washington Mews

Re: Душевна болница

Postby Marti Misterija » Thu Feb 02, 2017 12:35 am

Ne znam da li je ovo već neko postavio, praštajte ako je pogrešna tema. Slučajno naleteo, verovatno još jedno đubre, ali rek'o da podelim...

http://bit.ly/North_Force
All those moments will be lost in time, like tears...in...rain.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Thu Feb 02, 2017 9:18 am

Inace predstava "North Force" nije nova. Gledao sam je, mislim jos 2002. godine u Bitef teatru. Jednu od glavnih uloga glumio je Ljubomir Bandovic, tada jos nepoznat glumac. Rediteljka je Jelena Bogavac, sa Senjaka. TO znaci da je inspiracija za predstavu jasna.

Kada sam gledao predstavu, uopste nije bila losa. Ne znam kakva je danas, nisam znao cak ni da se jos uvek igra.

User avatar
Marti Misterija
Posts: 31
Joined: Mon Feb 22, 2016 3:52 pm
Location: Washington Mews

Re: Душевна болница

Postby Marti Misterija » Thu Feb 02, 2017 11:08 am

Evo i vest sa Bljica, Piše da je rađen po komadu Milene Bogovac, valjda si permutovao :D, a režija je Uroša Novića. Izgleda da je ovo neki "remake", ja sam 2002 išao u osnovnu školu, tako da tada nisam baš bio upoznat sa "navijačkim predstava". Sve u svemu, pošto vidim šta su pravili ovi "umetnici", deluje da je još jedno "aktivističko-levičarsko" sranje.

http://bit.ly/Bljic_NF
All those moments will be lost in time, like tears...in...rain.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Thu Feb 02, 2017 11:23 am

Nisam permutovao. Tekst je napisala Milena Bogavac, a njena sestra Jelena je rezirala, te 2002. godine. Sada, tekst je ostao isti (mozda malo izmenjen), ali je drugi reziser. IMas neke intervjue sa tom Jelenom Bogavac gde prica o Senjaku, pomene Ultra Boyse. Mislim da je danas otisla u neke druge dimenzije sa raznim stavovima, ali to je neka druga prica.

Inace kada se opisuje predstava te 2002. godine, ona govori da su predstavu obezbedjivale marice, da je bilo murije. Kada sam ja isao, nista od toga, mislim da je preterivala. Na predstavu je islo dosta cigana iz ekipa koji su se gospodski ponasali. Dakle postoji ponasanje na tribini i ponasanje u pozoristu. To se ispostovalo.

Inace predstava nije bila pljuvacka po navijacima sto je bilo nezamislivo za to vreme. Zaista ne znam da li se nesto promenilo. Uglavnom navijaci (mislim na ove nase), nisu negativci.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests