Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Sat Dec 17, 2016 5:34 pm

Хвала Богу да сви критикујемо алкохол и волан на форуму, надам се да то и поштујемо и тако радимо у животу...
Ја сам оставио рекорд у Брчком изашло је у новинама 2011 160 у једном правцу и 140 у другом (постављени радар сликар), и назад за Бијељину слетим окренем се у кривини и то прије великог канала на 50м, четворица у колима да смо само 2 секунде после се окренули минимум један би подлегао јер је провалија од око 5-6м, иначе бмв е60 530д 2009 значи није неко фуш ауто, Image

Са другом пијаним са свадбе сједнем у џипа и директно пређемо преко човјека од назад, значи буквално још ја му говорим кочи кочи на 50 м могао је да закочи ишао је 80 - 90 макс, али нема реакције никакве брате ја не вјерујем да је лик буквално преко њега кренуо... Да нисмо били са џипом, изгину ја ко расада, јер се џип буквално подигао и прешао преко... Јбг али мораш прво да прођеш све то да би схавтио .
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Душевна болница

Postby Tilt » Sat Dec 17, 2016 7:00 pm

Mićo moj.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Душевна болница

Postby Ultra Sarma » Sun Dec 18, 2016 1:40 am

Mnogo fini i odgovorni postali ovi navijaci, posle recite kako nam tranzijicija nije donela nista dobro
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Dec 18, 2016 8:35 pm

A sta treba da radimo? Da podrzavam to iako sam izgubio gomilu drugara zbog voznje dok su bili pijani? Druze meni je poginuo drugar iz ekipe dok se pijan spustao na strunjaci niz stazu za skijanje. O cemu ti pricas?

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby DRINK » Sun Dec 18, 2016 8:45 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:A sta treba da radimo? Da podrzavam to iako sam izgubio gomilu drugara zbog voznje dok su bili pijani? Druze meni je poginuo drugar iz ekipe dok se pijan spustao na strunjaci niz stazu za skijanje. O cemu ti pricas?



Ма пусти, сад ако си навијач мораш да будеш убица,дилер, мафијаш, тотално промашено и тужно размишљање данашње омлладине.....

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Душевна болница

Postby lost&found » Mon Dec 19, 2016 12:18 am

Лудак из луднице wrote:https://www.youtube.com/watch?v=53ShMZHi7q8

Мигранти из Авганистана ничим изазвани гурнули жену низ степенице, у метро станици у Берлину. Овакве ситуације су свакодневница у целој Европи, а све чешће и у Србији само што се нажалост ретко када документују те ствари. Али не, као што кажу господа с форума, нису мигранти проблем, неће они никога...несрећници који траже парче хлеба.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1211644

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Душевна болница

Postby Влада Паликућа » Mon Dec 19, 2016 2:08 am

Па да, класично бугарски са леђа, све се поклапа, случај решен.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Mon Dec 19, 2016 4:39 pm

Baš se pitam što Ludak ne postavlja sranja koja naši prave po Evropi. Jel bi govorio i da su Srbi problem i da naše treba proterati...

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Душевна болница

Postby pustinjska lisica » Mon Dec 19, 2016 4:40 pm

Колико је процентуално наших у односу на остале, нарочито муслимане било које врсте, који праве срања по Европи?
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Mon Dec 19, 2016 4:53 pm

otkud ja znam koliko ih je procentualno. moja poenta je da možeš svako malo pročitati da je neko naš napravio sranje, pljačkao, dilovao ili ubio. To naravno na našim portalima jer im je to zanimljivo da prenose. Voleo bih i ja da vidim neku statistiku ako postoji, ali kad bih se kladio rekao bi da nema velike razlike u broju krivičnih dela kod naših i muslimana, naravno procentualno gledano. I mi smo njima stranci kao što su im i muslimani, samo me zanima upravo ono što sam napisao, da li i naši kada naprave sranje treba da nas žigošu i pozivaju na masovnu deportaciju.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Душевна болница

Postby B.Centrale » Mon Dec 19, 2016 5:16 pm

Sad je skoro bilo da su nasi silovali po Vicenci, cetiri lika neku picku iz Nigerije. A ovog inidijanca je ludak iz l.u startu preimenovao u Avfganistanca, cenim da je davao desnu ruku da su u pitanju neko iz te price. Doduse, na snimku stvarno lici na neke iz islamskih krajeva, ali opet, kakav kurton moras da budes da tako samoinicijativno etiketiras nekog s nacionalnim predznakom? Al' dobro, takvima je ipak goruce pitanje pravila jednacenja suglasnika po zvucnosti...
bologna centrale

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Душевна болница

Postby pustinjska lisica » Mon Dec 19, 2016 5:22 pm

Било како било, можете негирати колико год хоћете, али овом континенту, а самим тим и нама самима је и те како боље без блискоисточних гостију. Наравно, као и већину вас овде, заболе мене генерално за дешавања у страним земљама, нарочито оне које су нам изразито непријатељске, али сви ми знамо да они срање из свог дворишта пре или касније пребаце на периферију, између осталог и код нас. Мада, на крају крајева било је и српских жртва у западној Европи од стране тих дивљака, нпр. онај дечак којег је силовао неки азијат у Бечу на базену. Зато, имигрантима далеко лепа кућа!!!
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Душевна болница

Postby B.Centrale » Mon Dec 19, 2016 5:36 pm

Svakog gosta tri dana dosta - vazi cesto i za familiju i prijatelje, kamoli imigrante. Koji ce oni bilo kome kurac, to nije pitanje. Imamo mi dovoljno svojih problema, jasno je, samo ja nisam za to da svaki nesrecnik ispasta zbog nekih premazanih islamista i sl. Ne bih slao nazad nikad i nikog kome je pomoc zaista potrebna, bio on trandza ili iracanin.
bologna centrale

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Душевна болница

Postby навијај » Mon Dec 19, 2016 5:52 pm

Браво за тебе

FDPP
Posts: 42
Joined: Sun Oct 23, 2016 6:01 pm

Re: Душевна болница

Postby FDPP » Mon Dec 19, 2016 6:38 pm

Sad sam saznao neke jako zanimljive stvari.
Glavni švaba koji drži ProCredit Bank grupaciju je ekstremni ljubitelj šiptara. Čak su mu valjda i sinovi bili dole nekakvi šlemovi. Deo korporativne politike banke jeste da se šiptari isključivo oslovljavaju sa Kosovari, da unutar lokalnog brenča u Srbiji mora da se poštuje priznanje Kosova kao nezavisne države, a svojevremeno je neka naša žena na ozbiljnoj poziciji dobila otkaz zbog tvrdnje da je Kosovo Srbija.

E tako da znate, pa ako ima i jedan odavde koji im na neki način daje pare neka se preusmeri na neku drugu banku.

Ово сам прекопирао са једног другог форума...ето корисна инфо...

Barra Brava
Posts: 91
Joined: Thu Mar 17, 2016 4:36 am

Re: Душевна болница

Postby Barra Brava » Mon Dec 19, 2016 6:38 pm

Феминизам-све до првог правог мушкарца
Комунизам-до првог личног капитала
Атеизам-до прве турбуленције у авиону
Па према томе сигуран сам да би се и овај ваш став у вези миграната брзо променио у зависности од ситуације

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Mon Dec 19, 2016 6:45 pm

vera - svi izginu, jedan preživi, njegova familija zahvaljuje Bogu

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Душевна болница

Postby njasvi » Mon Dec 19, 2016 7:06 pm

daleko sam ja od nekog pravog vernika al istine radi ovaj narod je vera odrzala kroz vekove, vrati se 600 godina unazad i videces boj na kosovu pogledaj 200-300godina unapred ?! covece pa mi svake godine izgubimo jedan grad
04 X 1945

Крајишник
Posts: 39
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:00 pm

Re: Душевна болница

Postby Крајишник » Mon Dec 19, 2016 7:38 pm

FDPP wrote:Sad sam saznao neke jako zanimljive stvari.
Glavni švaba koji drži ProCredit Bank grupaciju je ekstremni ljubitelj šiptara. Čak su mu valjda i sinovi bili dole nekakvi šlemovi. Deo korporativne politike banke jeste da se šiptari isključivo oslovljavaju sa Kosovari, da unutar lokalnog brenča u Srbiji mora da se poštuje priznanje Kosova kao nezavisne države, a svojevremeno je neka naša žena na ozbiljnoj poziciji dobila otkaz zbog tvrdnje da je Kosovo Srbija.

E tako da znate, pa ako ima i jedan odavde koji im na neki način daje pare neka se preusmeri na neku drugu banku.

Ово сам прекопирао са једног другог форума...ето корисна инфо...

Иначе за процес да би био примљен у ПроКредит је 6 месеци боравак у некој њиховј згради под Авалом, с тим да си тамо од понедељка до петка имаш ваљда викенд слободан. Нешто по принципу В.Б. све се снима, имате неке радионице, причате о свим темама у групи док су око вас ментори који вас профилишу... језиво...

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Душевна болница

Postby mungos » Tue Dec 20, 2016 12:18 am

Heheh ako je to slučajno istina onda je to slabo prcanje, trebalo bi i kakav golden shower da im odrade za fataliti


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: svuda.prisutan and 35 guests