Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Mon Dec 12, 2016 8:07 pm

Pa nije htela da preteruje
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Душевна болница

Postby Kockalone » Mon Dec 12, 2016 10:00 pm

Шта ми се данас дешава. Имао неке доларе и одем у банку да их замијеним и као пошто је већа количина морам да имам неки доказ о поријеклу новца. Ја кажем био на ворк и травел и ова као ок онда, само донеси копију личне. Ја дођем са копијом, питам за курс и кажем да ми одговара и да хоћу да замијеним 6700 долара. И док она куца неку моју изјаву, даје ми папире да потпишем, све по протоколу и жена ме пита да какве желим новчанице, броји ми новац и даје ми га. Е сад ја узимам паре, провјерим и ставим у џеп и одем до аута. Сједам у ауто, реко да извадим телефон из џепа, вадим телефон и видим нешто ми превише ствари у цепу, вадим паре кад ладно ја узео еуре, а нијесам дао доларе :) И сад контам, јеботе живот ево преко 12 хиљада ође, удуплах паре за секунд, да ли да се враћем или не итд. Тако сам размишљао можда један минут и рекох ајде да се вратим, жао ми те жене, а и камере ме снимиле :D . И ја се вратим, улазим унутра, прошло неких 10 минута од кад сам изашао. Прилазим шалтеру, ова ме гледа и ја јој кажем да јој нијесам дао доларе. Она скаче са столице, фаца ко да је мртваца виђела, ништа сконтала није била и ја вадим паре и дајем јој. Она као провјерава и каже ми као све је ок, уз коментар као, да се нијеси појавио нашла бих те ја или нешто у том фазону. Сад ја причам људима и кажу ми неки да нијесам паре вратио да ми они реално не би могли ништа, па ме интересује стручно мишење правника са форума.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Mon Dec 12, 2016 10:17 pm

mogli bi da te jure, klasično sticanje bez osnova, tj. neosnovano obogaćenje

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Душевна болница

Postby blatnjavi » Mon Dec 12, 2016 11:37 pm

да, али то је сад питање доказивања.
Они, ако те туже, треба да докажу да им ниси дао паре. Ако имају снимак вероватно да би успели ал ако нема снимка питање је да ли би могли да докажу да ниси дао паре.


жао ми те жене, а и камере ме снимиле :D


хахахха :lol:
не треба ићи у банку за мењање пара. Увек је боље у неку мању али проверену мењачницу. Не питају за порекло пара а и курс је често бољи, некад можеш и да се договориш око курса.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Душевна болница

Postby Kockalone » Tue Dec 13, 2016 12:29 pm

Овамо код мене нема мјењачнице, него само банке и дилери :mrgreen: . Рођаци, хвала на информацији.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby DRINK » Tue Dec 13, 2016 8:30 pm

грех њене мајке, рањени орао.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Wed Dec 14, 2016 3:02 pm


User avatar
MARKER
Posts: 737
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Wed Dec 14, 2016 3:26 pm

Баш то хтедох да окачим, лудило мозга, јебо има пас матер детињу...

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby vinjakboy » Wed Dec 14, 2016 3:27 pm

Rođaci wrote:http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=12&dd=14&nav_category=16&nav_id=1210119

sunce ti jebem


Само бих волео да знам по ком принципу функционише мозак тих будалетина, али претпостављам да је иживљавање ради иживљавања, јер им се може...

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Душевна болница

Postby Кум Жоржо » Wed Dec 14, 2016 4:43 pm

Image


Ja ne znam, ali ipak primijetih još veću bolest, a to je natpis na vratima...
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Душевна болница

Postby само јако » Wed Dec 14, 2016 7:01 pm

Kockalone wrote:Шта ми се данас дешава. Имао неке доларе и одем у банку да их замијеним и као пошто је већа количина морам да имам неки доказ о поријеклу новца. Ја кажем био на ворк и травел и ова као ок онда, само донеси копију личне. Ја дођем са копијом, питам за курс и кажем да ми одговара и да хоћу да замијеним 6700 долара. И док она куца неку моју изјаву, даје ми папире да потпишем, све по протоколу и жена ме пита да какве желим новчанице, броји ми новац и даје ми га. Е сад ја узимам паре, провјерим и ставим у џеп и одем до аута. Сједам у ауто, реко да извадим телефон из џепа, вадим телефон и видим нешто ми превише ствари у цепу, вадим паре кад ладно ја узео еуре, а нијесам дао доларе :) И сад контам, јеботе живот ево преко 12 хиљада ође, удуплах паре за секунд, да ли да се враћем или не итд. Тако сам размишљао можда један минут и рекох ајде да се вратим, жао ми те жене, а и камере ме снимиле :D . И ја се вратим, улазим унутра, прошло неких 10 минута од кад сам изашао. Прилазим шалтеру, ова ме гледа и ја јој кажем да јој нијесам дао доларе. Она скаче са столице, фаца ко да је мртваца виђела, ништа сконтала није била и ја вадим паре и дајем јој. Она као провјерава и каже ми као све је ок, уз коментар као, да се нијеси појавио нашла бих те ја или нешто у том фазону. Сад ја причам људима и кажу ми неки да нијесам паре вратио да ми они реално не би могли ништа, па ме интересује стручно мишење правника са форума.


http://www.kurir.rs/planeta/zbog-greske ... ak-2588515

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Космет је Србија » Wed Dec 14, 2016 7:29 pm

vinjakboy wrote:
Rođaci wrote:http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=12&dd=14&nav_category=16&nav_id=1210119

sunce ti jebem


Само бих волео да знам по ком принципу функционише мозак тих будалетина, али претпостављам да је иживљавање ради иживљавања, јер им се може...


Пичиће то пали посебно кад крену да расту сисићи.

Бре какви сте нико да се осврне на 2 стара ратна друга...

https://www.kurir.rs/stars/karleusa-poz ... ak-2587955

Rođaci wrote:mogli bi da te jure, klasično sticanje bez osnova, tj. neosnovano obogaćenje


https://www.youtube.com/watch?v=MtLDqKwPyL4

Ево за тебе који си правник или приправник? Већина је видела ово па реци ти мени рођо јел овде продавачица испала далабу и нема никаквог основа за кд? Релативно скоро ми се ово десило само што сам ја дао мало више но што треба па ми је ова вратила превише кусура јер наравно ћурка није размишљала мада није јој ни замерити јер ко зна кроз шта пролази са муштеријама а и самим газдама а сложићеш се и да је та плата мизерна а генерално има нас разних али нико јој није крив. И да не помислиш да сам неки лопов после је сам се после пар пређених метара вратио ко овај ортак са форума и објаснио се али била је баш кул жена а не ко ова из случаја који смо чули од колеге. Дешава се то свакоме да му више врати кусура али није ми то неки трип ма која год лова била у питању а ово је сића и некад се стварно срамотим што сам као нацкли крао неке ситне глупости типа чоколадице, чипс или сладолед али друштво је чудо а и деведесете су биле знаш и сам какве мада и сад није није боље и дешава се и дешаваће се. Пар пута ми се десило да прођем и вратим новчаник човеку или ономад једном гледам фул напуцану снајку како мртва ладна купи свежак пара са траве и оставља тај исти новчаник. Има нас разних али реално најгоре је било кад сам ишао негде док сам тренирао фудбал на гостовање као клинац па као хоћеш да клопаш нешто и наручиш и немаш пара да платиш и онда јадна госпођа те тражи а теби крче цревца и она јадна то мора да баци или шта већ. Могу и код марића у голом животу да окајавам грехе мада сам кеса и ситна рибица за ове кримосе. :mrgreen: :lol:

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Dec 14, 2016 7:39 pm

за ове клинце, а и за њихове родитеље који су их тако васпитали (или их можда нису уопште васпитали) доживотна робија је једино рационално решење.

то људска бића нису.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Душевна болница

Postby навијај » Wed Dec 14, 2016 8:21 pm

Просечан коментар с Блица, не могу деца да робијају

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Dec 14, 2016 8:26 pm

не знам на кога се односи овај твој коментар...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Душевна болница

Postby навијај » Wed Dec 14, 2016 8:28 pm

на твоју доживотну за клинце

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Dec 14, 2016 8:30 pm

а што је то блиц коментар?
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Душевна болница

Postby навијај » Wed Dec 14, 2016 9:26 pm

то је просечни српски коментар колико сам приметио, доживотна смртна ово оно, не јебу ни 5% то да деца не одговарају за своје поступке и да код нас не постоји доживотна

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Душевна болница

Postby axkontra » Wed Dec 14, 2016 9:49 pm

Деца не одговарају али заувек остаје последица да је човек убијен и то на прилично грозан начин и сигурно му следују године посматрања и дружења са социјалним радницима.За наше болесно друштво и његов пилећи мозак не сумњам да је ово почетак каријере и да ће се у наредних 10 година то исто име појавити поново у ко зна којем срању. Уз ограду да у претпоставци грешим али су мале шансе да се ово дете поправи пошто ако пажљиво прочитате приметићете да је дете од 12 година запалило човека у ноћи између уторка и среде у пола 4 ујутро, па се поставља питање ко то у 6 разреду може да буде напољу у по ноћи сем ако се не ради о детету или деци без родитеља или неком из разорене породице.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Душевна болница

Postby Влада Паликућа » Wed Dec 14, 2016 10:50 pm

axkontra wrote: па се поставља питање ко то у 6 разреду може да буде напољу у по ноћи.


цигани


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests