Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Душевна болница

Postby MentalitaBelgrado » Tue Aug 16, 2016 12:58 am

колико ја знам то је пола ветар поломио. а сад је постављено друго нова подлога исто помен жртвама
...нису твоји вуци мртви само вребају...

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Космет је Србија » Fri Aug 19, 2016 7:35 pm

Ево највеће поштовање за ове девојке до неба али докле више??? Јебем ти спорт и олимпијаду... курва једна силиконска се промовише у ненормалним количинама јер то је ваљда добро? Уствари ко нас јебе кад нам нема помоћи.

MOĆNE I GRLATE! Uz ovu Cecinu pesmu su odbojkašice proslavile pobedu nad SAD

Naše devojke su pobednom nad Amerikom otišle u finale Olimpijskih igara, a ovaj spektakularni trijumf su proslavile onako kako samo one umeju - pesmom!

Izbor je pao na hit najveće folk dive, Cece Ražnatović. Naše cure su pevale "Kad bi bio ranjen", na opšte oduševljenje pratilaca, a jedan im je čak poželeo i da ih Ceca dočeka na balkonu kada osvoje zlato.

User avatar
MARKER
Posts: 740
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Fri Aug 19, 2016 9:10 pm

Ниси ваљда мислио да ће да славе уз Рибљу чорбу ? Да се разумемо, не дркам на цецу, не слушам је, не пада ми на памет, али је реалност да се 80-90% људи у Србији весели уз њене песме, па и не чуди што су се одбојкашице сврстале у већину, јбг...

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Космет је Србија » Fri Aug 19, 2016 9:28 pm

Тебра ја се не сећам да сам славио било шта уз дотичну па чак ни уз рч. Имаш колико хоћеш старијих народних песама или ових новијих поп или шта већ али овај турбо фолк је стварно одлика ко смо и шта смо. Да се разумемо оне иду и на сплавове и њихова ствар али за мене бар то никад неће бити нормално. Ма и не треба нама ништа друго за балкон само милиграм тропико и та срања уз наравно силиконску удовицу.

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Душевна болница

Postby blatnjavi » Fri Aug 19, 2016 9:47 pm

А кад чујем "српска мајка" и "српска снајка" за Светлану и Северину е тад би кењо себи у уста.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
MARKER
Posts: 740
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Fri Aug 19, 2016 9:59 pm

Космет је Србија wrote:Тебра ја се не сећам да сам славио било шта уз дотичну па чак ни уз рч. Имаш колико хоћеш старијих народних песама или ових новијих поп или шта већ али овај турбо фолк је стварно одлика ко смо и шта смо. Да се разумемо оне иду и на сплавове и њихова ствар али за мене бар то никад неће бити нормално. Ма и не треба нама ништа друго за балкон само милиграм тропико и та срања уз наравно силиконску удовицу.


Разумем те, јер и сам тако размишљам по том питању, али већина је другачије усмерена и ту тешко да нешто може да се исправи, реалност јбг...

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Космет је Србија » Tue Aug 23, 2016 6:17 pm

dok će Severina Kojić za zatvaranje ovog festivala dobiti manji honorar - „samo“ 20.000 evra.


Ево лепо што су је сви испалили на овом вашару кад смо јој већ дали толико лову забадава да види да овде нема 2 човека који имају појма чиме се бави дотична... од толиких шокаца она нађе баш 2 шатро србенде да им исисава џепове мада за поповића се не бринем јер он има и превише.



А ево и ових убер сељака да нам дочек преседне до краја... стварно колико немамо осећаја па срамота ме је... гиле и оргазми су за ова богови и штетa што после рокенрола за југу није направио неку обраду за србију да се не срамотимо више.

Najpopularniji bend u regionu Miligram dobio je poziv da dočeka naše olimpijce za koje se priređuje svečani doček ispred Narodne skupštine.

Koliko je ovo velika čast za momke iz benda Miligram jeste i činjenica da momci prekidaju odmor kako bi i oni sami docekali nase proslavljene sportiste. Posle završene veoma uspešne turneje ovi momci su otišli na zasluženi odmor sa svojim porodicama,ali ovaj lep događaj će ih sutra opet sve okupiti pa će tako momci sa različitih krajeva doći i svi zajedno ispred Narodne skupštine upriličiti svečani doček za naše sportiste.

User avatar
Chips
Posts: 78
Joined: Tue Aug 16, 2016 8:50 pm

Re: Душевна болница

Postby Chips » Wed Aug 24, 2016 12:30 am

Јел био неко на бир фесту у суботу када је било ватерполо финале против Хрвата? Јел зна неко како је завршило оно тражење и стампедо од обезбеђења и цивилаца да се улове момци који су палили бакље? Кажу људи да су ови газили све пред собом да би уватили момке?
Pips, Chips, i snuff videoclips

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: RE: Re: Душевна болница

Postby Batke » Wed Aug 24, 2016 6:43 pm

Kibiców wrote:O SARS-u bi imao tek sto sta da napisem, ali nekom drugom prilikom.


Kenja mi se od bendova tipa SARS, Dubioza Kolektiv i Sajsi MC želim im sve najgore u daljoj karijeri.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Wed Aug 24, 2016 7:03 pm

Rođaci wrote:mater im jebem

to je dugo stajalo kod suda u Ustaničkoj, pa je premešteno ispred skupštine kad je sud renoviran, čini mi se


Stoji I dalje ispred suda. Tj sa druge strane ulice.

Inace, uz sinana se slavi, mitra, semsu...
Често одем до на село

User avatar
bully
Posts: 108
Joined: Sat May 21, 2016 12:29 am
Location: Beograd

Re: Душевна болница

Postby bully » Thu Aug 25, 2016 9:48 am

Ceca kakva je kao osoba slusao sam svasta iako nisam hteo i ta nasa estrada me generalno ne zanima, ali da ima glas i kida kako peva to joj ne niko ne moze oduzeti. Isto mi pun dubioze, sarsa i sl kao i naravno bfa. Jedini iritantniji od njih su ljudi koji ih slusaju..

Takodje jako su iritantni duvaci koji pricaju da je vutra lek, misle da su produhovljeni i prepametni a pameti nigde. Slusaju muziku koju mi obicni smrtnici prosto ne razumemo i sve je kul dok ne odu do 29 na jedan tretman pa vide kako je biti Dzon Lenon.
Svaciji prijatelj je niciji prijatelj.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: RE: Re: Душевна болница

Postby B.Centrale » Thu Aug 25, 2016 11:03 am

Batke wrote:
Kibiców wrote:O SARS-u bi imao tek sto sta da napisem, ali nekom drugom prilikom.


Kenja mi se od bendova tipa SARS, Dubioza Kolektiv i Sajsi MC želim im sve najgore u daljoj karijeri.


Ta degenska muzika se nigde u svetu ne pravi i moze da bude popularna samo u ovoj usranoj zemlji u usranoj Bosni, usranoj Hrvatskoj i generalno usranom regionu. Cist kretenizam, ogavno i retardirano.
bologna centrale

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Thu Aug 25, 2016 11:30 am

Jel iko ljudi moji konta tu Sajsi mc? Čas je u pitanju sarkazam i ironija, prozivanje, pa onda se tamo sa Severinom jebe. Bukvalno mi riba deluje kao šizofreničarka.

User avatar
Floki
Posts: 31
Joined: Wed Feb 17, 2016 11:11 pm
Location: Kapedunum

Re: Душевна болница

Postby Floki » Thu Aug 25, 2016 1:50 pm

Sars realno smara,tu Sajsi ne znam ni ko je..ali sta fali Dubiozi da cujem?

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Thu Aug 25, 2016 3:09 pm

Preurbani su oni za nas, skapiracemo ih ko van goga, kad umru
Често одем до на село

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Душевна болница

Postby Kit_Karson » Thu Aug 25, 2016 4:11 pm

Floki wrote:Sars realno smara,tu Sajsi ne znam ni ko je..ali sta fali Dubiozi da cujem?


Зато што су смрдљива квази-анархистична говна, певају о социјали и комунизму, бившој Југи (јао ми весели Босанци, душмани нас завадише јаране, капираш, капитализам је срање, нек нам пуше Путин и Обама), а у суштини атмосфера на концерту им нема разлике него кад пева србска мајка или неко други у Гучи, нпр (уз све поштовање према фестивалу српске трубе). Снимају хд спотове, а у свакој песми кукају како немају ни за џоинт да смотају. У сваком случају, вредни су кофе измета и молотовљевог коктела на било ком концерту да наступају, са све Сарсом, Елементалом,Манчмелом, Ничим изасраним и свом том урбаном, алтернативном екипом, уста им се серем свима!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Thu Aug 25, 2016 4:15 pm

samo Brkovi

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Космет је Србија » Thu Aug 25, 2016 4:51 pm

čompika wrote:Bukvalno mi riba deluje kao šizofreničarka.


Девојка је лезбејка а онај лик из фтп-а што јој глуми дечка је имбецил и мислио сам да је интелигентнији мада са њима не знаш кад се спрдају а кад су озбиљни.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Душевна болница

Postby Nexon » Thu Aug 25, 2016 4:52 pm

Дубиоза се гура од истих који се гурали ове, само се сада другачије зову у различитим зонама



Са истим циљем.
Узгред, ту су вероватно још неки из те екипе широм овог простора али дубиоза је 100% у тој причи.

User avatar
Floki
Posts: 31
Joined: Wed Feb 17, 2016 11:11 pm
Location: Kapedunum

Re: Душевна болница

Postby Floki » Thu Aug 25, 2016 6:36 pm

Ma samo frula.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests