Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby ultrastito » Fri Dec 01, 2017 12:00 am

budale
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Rođaci » Sat Dec 02, 2017 10:53 am

u sunce ti









i bonus, kako to zaista treba da izgleda :lol:



User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Nikada Agencija » Sat Dec 02, 2017 11:11 am


Kako se ponosno pentraju i sepure po traktoru, kao da su oborili F117A :lol: :lol:
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

1914
Posts: 1203
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby 1914 » Sat Dec 02, 2017 11:56 am

Mafija
Image

stara pizda
Posts: 140
Joined: Tue Feb 02, 2016 4:25 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby stara pizda » Sat Dec 02, 2017 12:10 pm


User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Sun Dec 03, 2017 8:46 pm

Ultra Sarma wrote:


Палма је цар човек, има оде пар кењатора што га пљују, а човек је процветао Јагодину!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Rođaci » Sun Dec 03, 2017 8:49 pm


User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Sun Dec 03, 2017 8:55 pm

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Kibiców » Sun Dec 03, 2017 10:42 pm

U Srbiji gde svi sve uzimaju za sebe pojavi se neko ko od jedne selendre Svetozareva napravi grad. Ne opravdavam ja to sto uzima za sebe ali nesto se ipak desava. Svi vidimo sta radi, niko nije mutav ali da se nesto desava desava se.
Imao sam pre par godina jedan poslovni problem. Lokacija je bila teritorija izmedju opstina Jagodina i Kragujevac. Kontaktirali smo za pomoc i Palmu i Verka. Sta mislite ko nas je odmah odjebo?

Ima jedna fora kada se Paracinac i Cupricanin prepiru ciji je grad lepsi. Gde na kraju Paracinac kaze ovom ma mi smo bre Jagodina za vas.

I da nemam nameru da se ubedjujem nisakim, niti zivim u Jagodini niti planiram a i zabole me za tu sirovinu. Samo sam izneo ono sto sam video.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Занемарујем тактику » Mon Dec 04, 2017 11:59 am

Екстра је. Окупи јадну сиротињу и дели им по 3000 динара ко неки махараџа. Толико као народ немамо представу шта је власт, одакле долазе паре којим управља власт, шта је сврха владајућег апарата да је то страшно, зато смо и у блату. Кад неко каже Вучић дао 5000 или Палма бар даје народу дигне ми се коса на глави. Па не даје из свог џепа, даје ти твоје паре које си заслужио.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Кум Жоржо » Mon Dec 04, 2017 12:03 pm

A onda ti dođu ljudi, kao ovaj gore, sa ovom pričom za maloumnike.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Mon Dec 04, 2017 12:12 pm

I onda ti dođe Rođa i taktičar koji su popili svu pamet ovoga sveta da te razuvere.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Rođaci » Mon Dec 04, 2017 12:26 pm

a i ti si u fazonu "ovaj bar daje narodu, svi ostali samo kradu"?

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby prcko » Mon Dec 04, 2017 12:41 pm




Eksperti ističu da su revizori u slučaju Jagodine "čudno", ili po nekom drugom, do sada neprimenjenom metodu, vršili reviziju u odnosu na druge gradove. Kod drugih je, naime, izveštaj detaljniji, sadrži od 200 do 250 stranica, svaki konto je obrazložen, dok u slučaju Jagodine izveštaj ima svega 55 stranica, odnosno nije prikazan svaki konto i nisu navedene nepravilnosti, kao što inače rade revizori.

Ovde su revizori dali uopšten izveštaj, kakav prvi put vidimo. Date su samo uopštene napomene, tako da se ne vidi dubinski prikaz svakog troška i svake nepravilnosti. Što je najgore, nekoliko dana posle objavljivanja izveštaja DRI Jagodini se iz državne rezerve isplaćuje 120 miliona dinara zbog neostvarivanja prihoda, konstatuju finansijski stručnjaci.


Sa ovakvim izvestajem moze samo dupe da se obrise. Nista cudno za DRI.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Mon Dec 04, 2017 12:53 pm

Rođo, prvo da ti se unapred izvinim i da me ne shvatiš pogrešno ovo što ću ti reći.
Godinama te znam na ovom forumu i godinama su ljudi primetili da striktno pratiš Tezvija u smislu učešća na Tribini. Godinama ljudi pišaju po tebi i godinama si u top5 na glasanju za forumaša godine. A ti znaš dobro šta to znači. Jednostavno se diviš tome ili ti uopšte ne dopire do mozga, ne znam. Toliko nisam pametan da mogu da ti odgovorim na to pitanje ili iko ovde na forumu može, dok sam ne skapiraš.
Koliko su te puta ljudi iznapušavali jer si u svakoj ALI SVAKOJ temi glavni govornik. I kada nemaš blage veze, ti si tu da prosvetliš i obrazuješ ovaj nepismen narod. Hvala ti na tome. Opet rekoh, da ne shvatiš ovo ozbiljno, nego samo da skontaš koliko ideš ljudima na kurac kao što je išao pokojni Tezvi i onaj bambus Koreanac pre jedno 10tak i više godina. Ali on je barem dečko imao svoju temu pa je mogao da se u svojoj temi prepire i iz tog kruga sopstvenog interesovanja nije izbijao. Ali ti si brate moj u svako vreme na svakom mestu.
Na prste se više ne mogu nabrojati ljudi koji su ti se iskenjali u facu i iznapušavali te zbog gluposti koje si godinama pisao. Ali opstaješ, dižeš se iz pepela kao feniks.
Forum jeste tu da se razmene mišljenja, da se čuje svačiji glas i to treba svako da poštuje. Ali ti ga brate pretera-. Nikada nisam glasao za tebe ali mislim da ti titula ove godine pripada. Moli boga da se ljudi smiluju jer im ideš na k...c. Drš se Rođo i sa srećom.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Rođaci » Mon Dec 04, 2017 1:23 pm

@ Dalton

hvala na podršci, puno mi znači


a Zanemarujem taktiku je sve lepo napisao

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Вини Џонс » Mon Dec 04, 2017 2:15 pm

Рођо овде зајебаваш људе који су у фазону "овај бар нешто даје народу", а тим принципом браниш Радуловића на другој теми. Јесте он зна да Јанковић прави паралелну ДБ, али подржава га да се скине актуелни психопата. Што му дође на исто "обојица су говна, али овај је мање говно од онога".

User avatar
H-30
Posts: 82
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:49 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby H-30 » Mon Dec 04, 2017 4:17 pm

Далтоне сереш, Рођа је цар, увијек први свима помаже око било каквих правних проблема, и не само око тога.
Јебе га што навија за најгаднији клуб на свијету, Манчестер.
незнам

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby хајка » Mon Dec 04, 2017 4:24 pm

Ovaj Palma je hodajuci test inteligencije. Svako ko ga podrzava ili hvali, e za vas nemam lepe vesti. Bukvalno, vi ste sve sto ne valja u Srbiji.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Kibiców » Mon Dec 04, 2017 4:33 pm

Nisam rekao ni da ga volim ni da ga podrzavam. Imao sam jedno iskustvo i to sam naveo kao primer. Da je Jagodina ispred dobrog broja gradova jeste i ne vidim zasto je to problem.
Meni iskreno nije normalno da u pojedinim delovima glavnog grada nema vode i kanalizacije, ako je vama to ok onda nismo na istim talasnim duzinama.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests