Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Sun Sep 22, 2019 11:07 pm

Кога боли курац за педере, него данас сам срео аутобус и пар аута са косовским таблицама први пут у животу на ауто путу братства и јединства. И то аутобус са све шиптарским натписима по себи...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby st.vuki » Mon Sep 23, 2019 8:49 am

Мићара wrote:Кога боли курац за педере, него данас сам срео аутобус и пар аута са косовским таблицама први пут у животу на ауто путу братства и јединства. И то аутобус са све шиптарским натписима по себи...
Buseva na batrovcima koliko hoces svakodnevno

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby kocka » Mon Sep 23, 2019 3:14 pm

Мићара wrote:Кога боли курац за педере, него данас сам срео аутобус и пар аута са косовским таблицама први пут у животу на ауто путу братства и јединства. И то аутобус са све шиптарским натписима по себи...

Зар у Украјини ?

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Swallow » Tue Sep 24, 2019 9:31 pm


reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby reziser » Tue Sep 24, 2019 9:39 pm


Поставих га на теми вести.Текст месеца,сморише више са новим бондом Ђуричком,шатро сиромашном сестром Ковач,са свим другосрбијанцима којима као није дата шанса.Идите,будите,весели,срећни,али не пљујте у бунар из кога сте воду пили.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Swallow » Wed Sep 25, 2019 6:16 am

Izvini brate nisam video, svakako kapiram da zaslužuje duplo mesto. Slaažem se sa tobom.

stara pizda
Posts: 140
Joined: Tue Feb 02, 2016 4:25 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby stara pizda » Wed Sep 25, 2019 1:21 pm

Image

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Џими Заказака » Wed Sep 25, 2019 1:44 pm

reziser wrote:

Поставих га на теми вести.Текст месеца,сморише више са новим бондом Ђуричком,шатро сиромашном сестром Ковач,са свим другосрбијанцима којима као није дата шанса.Идите,будите,весели,срећни,али не пљујте у бунар из кога сте воду пили.


Ово треба и у тему Бенседин окачити.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Brdja » Wed Sep 25, 2019 3:05 pm

Kakav glup tekst u nadi da obeshrabri ono malo normalnih ljudi koji su ostali, onih 40 posto ili koliko već koji nisu glasali za ovu nesreću koja se dogodila Srbiji. Toliko je glup tekst da nisam hteo da trošim svoje vreme da ga čitam do kraja. Naveli su par primera ljudi koji su poznati pa ih neko manje ili više gotivi. Nije problem samo u odlivu mozgova već je problem što odlaze i oni koji su manje školovani, oni bez škole i oni koji će promeniti profesiju jer neće da rade u Srbiji za 300e i da gledaju kako im deca odrastaju ne znajući za more tj odmor pa čak uskraćujući im i neke osnovne stvari kao što su hleb i meso. Neće da im neko puni mozak svakodnevno sa raznim malverzacijama po pitanju kojih se ništa ne radi, sa raznim ubistvima i krađama u kojima neretko i sama država učestvuje. Ja sam prvi godinama odolevao i odbijao da se za skroz preselim iz Srbije ali mi se na kraju smučilo sve i otišao sam. I nisam se pokajao. Može Srbija bez mene, naravno, nisam ni prvi ni poslednji koji je otišao. Ali da li će moći bez tolikog broja ljudi koji su otišli... Sumnjam. Ionako loše stanje će postati još gore. Samo jedan primer- zdravstvo. Jeste li otišli kod lekara u poslednje vreme a da ne kukaju kako je dosta njih otišlo, kako nema ko da radi a kada sa nekim dublje popričate vidite i da oni koji rade su tu sa kupljenim diplomama i preko veze. I kako se očekuje da neka država dobro prođe u budućnosti kada propada jedna od osnovnih stvari kao što je zdravstvo. Živelo se u Srbiji i za vreme rata i posle ali nije poenta samo živeti tj preživljavati već uživati u tom životu.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Druidid » Wed Sep 25, 2019 4:13 pm

Nije test glup...

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby kocka » Wed Sep 25, 2019 4:22 pm

Prema podacima Organizacije za ekonomsku bezbednost i saradnju, Srbiju je od početka veka napustilo oko 654.000 ljudi, što znači da smo izgubili ceo Novi Sad i Niš. Najviše odlaze mladi između 15 i 24 godine.

Procenjuje se da se za dve godine iz Srbije u Nemačku iselilo više od 51.000 ljudi, a u prvoj polovini 2018. gotovo 19.000 radnika iz Srbije imalo je dozvolu boravka u Nemačkoj, što je 2.000 više nego u istom periodu prethodne godine, podaci su nemačke Savezne službe za migracije

Из Србије се исељавају сви слојеви становништва, а не само нека елита. Разлог није нека имагинарна "несхваћеност" , него лошији квалитет живота (посао, плате, здравство, сигурност, итд.) у односу на земље где људи одлазе.

Могуће да је мотив ових што остају у Републици Србији патриотизам, али њихов останак неће променити ништа, Србија ће наставити да пропада у сваком погледу.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Brdja » Wed Sep 25, 2019 4:31 pm

Druidid wrote:Nije test glup...
Pa objasni po čemu. Ja sam svoje mišljenje napisao i moje razloge zbog kojih mislim da je glup.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Brdja » Wed Sep 25, 2019 4:34 pm

Kocka, od kada je tekst? Na koje se 2 poslednje godine misli?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby фикрета » Wed Sep 25, 2019 5:24 pm

kakav kurac patriotizam
ostajem zato sto nemam gde da odem
da imam gde tj da imam priliku sutra bih zenu za ruku,i mars u picku materinu svi
ugusite se sa ovakvom elitom,zadrugom i vodstvom drzave
dovedeni smo u situaciju da smo svesni da se nista nece promeniti i da povodom toga nista ne mozemo da ucinimo,
da ovde nema zivota ko nisi clan i podguzna muva

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby kocka » Wed Sep 25, 2019 7:12 pm

Brdja wrote:Kocka, od kada je tekst? Na koje se 2 poslednje godine misli?

текст је од :
PONEDELJAK, 11. FEB 2019

Останак овде, као и одлазак одавде не мења ништа што се тиче ситуације у Републици Србији.

Једино што одлазак одавде може да промени је квалитет живота сваког појединца и то углавном на боље. Постоје наравно и људи који могу да остваре бољи живот у Србији него у иностранству, али за већину иностранство је мама.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Rođaci » Wed Sep 25, 2019 7:19 pm

ne bih mogao da živim u zemljama koje vekovima maltretiraju moju, a i mnoge druge, tj. da se preselim u neku Englesku, Nemačku, Austriju itd, države koje su jako uticale na to da mi budemo ovde gde smo

User avatar
MARKER
Posts: 740
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby MARKER » Wed Sep 25, 2019 7:38 pm

Многи одлазе у ''пријатељску'' Кину, чак мислим да је то једина земља на истоку у коју Срби одлазе у не тако малом броју... Мада сви од реда, који су били, кажу да су кинези идиотска нација и да заборавиш на логику откад слетиш на њихов аеродром, али и да те као припадника беле расе на неки начин гледају са више поштовања, наравно, ако си нормалан.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby kocka » Wed Sep 25, 2019 7:40 pm

Rođaci wrote:ne bih mogao da živim u zemljama koje vekovima maltretiraju moju, a i mnoge druge, tj. da se preselim u neku Englesku, Nemačku, Austriju itd, države koje su jako uticale na to da mi budemo ovde gde smo

Али ћеш зато да конзумираш сваки производ из тих земаља, од одеће и обуће, до популарне културе - "металика мој добар другар" :D

ти си брате завршио београдски правни факс тако да упадаш у онај мањи број људи који у Србији могу да остваре бољи живот него у иностранству.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Brdja » Wed Sep 25, 2019 7:52 pm

Hvala. Ne znam kako ljudi kojima se sviđa ovaj tekst ne vide da namerno stavljaju neke ličnosti koje su običnom narodu nesimpatične i onda sve koji odlaze poistovećuju sa tim ličnostima. Mali je broj ljudi koje ne izdržavaju roditelji a koji su bez stranke i veze uspešni i lepo žive. A naravno tu je uvek i onaj deo koji je navikao da živi u ovakvom sistemu, to mu odgovara i ne bi mogao da se snađe u poštenoj zemlji.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Rođaci » Wed Sep 25, 2019 8:10 pm

kocka wrote:
Rođaci wrote:ne bih mogao da živim u zemljama koje vekovima maltretiraju moju, a i mnoge druge, tj. da se preselim u neku Englesku, Nemačku, Austriju itd, države koje su jako uticale na to da mi budemo ovde gde smo

Али ћеш зато да конзумираш сваки производ из тих земаља, од одеће и обуће, до популарне културе - "металика мој добар другар" :D

ти си брате завршио београдски правни факс тако да упадаш у онај мањи број људи који у Србији могу да остваре бољи живот него у иностранству.


to je već stvar globalizacije
ako jedna NASA može da kupuje raketne motore od Rusa, mogu i ja američke patike i diskove :D


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests