Задњи филм који сам погледао

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby B.Centrale » Wed Feb 22, 2017 12:05 am

Pa taj batke je i glavni glumac u oba. A i podseca po tom indijskom cemeru i nesreci, nema dalje.
bologna centrale

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Занемарујем тактику » Wed Feb 22, 2017 1:33 am

Занемарујем тактику wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote:Trainspotting 2 odlican. Mozda mi je i toliko dobar jer nisam previse ocekivao. Kontao sam nema sanse da naprave ni blizu dobro kao sto je prvi deo, ali ispade odlicno. Muzika u filmu je full!

Идем сутра да га погледам, врло сам нестрпљив. :mrgreen: Напротив, ја имам доста висока очекивања.

Ипак сам очекивао превише, препуно патетике и носталгије.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby svuda.prisutan » Wed Feb 22, 2017 9:43 am

Gledao sinoc Split (Podeljen), očekivao sam neku dobru dramu/triler, ali je film za mene bio ocajan, bezveze bacene pare. Nikakva napetost, nikakvo desavanje, mnogo glup film (meni bar, mozda zato sto sam ocekivao mnogo, mnogo vise).

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

stubzajdi
Posts: 27
Joined: Sun Apr 17, 2016 2:25 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby stubzajdi » Wed Feb 22, 2017 10:13 pm

B.Centrale wrote:
lost&found wrote:Nocturnal Animals 7.5/10 (IMDB)

http://www.imdb.com/title/tt4550098/

Dobar.


Pre minut zavrsio. Odlican.

Aj sad kad ste toliki strucnjaci dajte neko objasnjenje i vidjenje cele price za nas iz zadnjih redova i sa jeftinijim kartama...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby B.Centrale » Wed Feb 22, 2017 10:27 pm

jesi gledao ili ne?
bologna centrale

stubzajdi
Posts: 27
Joined: Sun Apr 17, 2016 2:25 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby stubzajdi » Wed Feb 22, 2017 10:30 pm

upravo, i iznervirao se. Reci mi zasto se nije pojavio na kraju u restoranu?

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby UltrasDoras » Wed Feb 22, 2017 10:32 pm

pišite u spoilerima
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby B.Centrale » Wed Feb 22, 2017 10:34 pm

pa zato sto kucka nije zasluzila hepiend, a on je verovatno imao svoje razloge.
bologna centrale

stubzajdi
Posts: 27
Joined: Sun Apr 17, 2016 2:25 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby stubzajdi » Wed Feb 22, 2017 10:54 pm

kapiram da ime dublje objasnjenje od toga, previse simbolike u celom filmu da bi to bilo

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby lost&found » Wed Feb 22, 2017 11:29 pm

B.Centrale wrote:pa zato sto kucka nije zasluzila hepiend, a on je verovatno imao svoje razloge.

Spoiler:
manje vise i ja sam ovako skapirao, a knjiga bi trebalo da predstavlja njihov odnos...evo stubzajdi (kakav je ovo uopste nik :lol: ) pogledaj ovaj video, mozda pomogne

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Feb 23, 2017 12:12 am

Занемарујем тактику wrote:
Занемарујем тактику wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote:Trainspotting 2 odlican. Mozda mi je i toliko dobar jer nisam previse ocekivao. Kontao sam nema sanse da naprave ni blizu dobro kao sto je prvi deo, ali ispade odlicno. Muzika u filmu je full!

Идем сутра да га погледам, врло сам нестрпљив. :mrgreen: Напротив, ја имам доста висока очекивања.

Ипак сам очекивао превише, препуно патетике и носталгије.

Nikada ne treba previse ocekivati od nastavka, posebno ja nisam ocekivao za ovaj posle 20 godina, nije bilo trika da bude kao prvi deo, ali mi je odlican verovatno zbog toga.
Upravo sam overio Lion i po mom skromnom misljenju je film govno iako ima ocenu 8. Spor je do bola i patetican takodje iako je radjen po istinitom dogadjaju. Mozda sam ja od ovoga previse ocekivao jer mi je milioner iz blata bio odlican a ovaj je nahvaljen samo tako. Sto se mene tice moze se zaobici film.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby B.Centrale » Thu Feb 23, 2017 12:12 am

Spoiler:
Sad bih kao apsolvent istorije i kritike filma trebalo da ti objasnim onim recima kojima sam odgovarao na ispitu, ali to bi moglo da bude dozivljeno kao proseravanje, pa da uprostim... Njegovo (ne)pojavljivanje uopste nije bitno, on je u filmu fakticki simbol njenog emotivnog sloma, i sam fundament poslednjih kadrova gde ona njega bezuspesno ceka, govori o tome sta je zapravo subjekat citave price - Nesreca koja se nazire usled straha i neodlucnosti da kroz zivot idemo putem za koji intimno osecamo da je deo nas, i sto je opet deo nasih svakodnevnica. Da se kojim slucajem on pojavio u tom restoranu, film bi apsolutno i potpuno dobio neku sasvim drukciju konotaciju samih kritika, bio predodredjen za drugaciju publiku, a to bi potpuno promenilo sam put gomile jako bitnih pitanja - rezija, scenario, fotografija, festivali, nominacije itd itd...
bologna centrale

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby B.Centrale » Thu Feb 23, 2017 12:17 am

Bolesni^od^ljubavi wrote:Upravo sam overio Lion i po mom skromnom misljenju je film govno iako ima ocenu 8. Spor je do bola i patetican takodje iako je radjen po istinitom dogadjaju. Mozda sam ja od ovoga previse ocekivao jer mi je milioner iz blata bio odlican a ovaj je nahvaljen samo tako. Sto se mene tice moze se zaobici film.


Meni je jako dobar, ali to je druga stvar. A spor apsolutno nije. Dinamika postoji u dijalozima, fotografiji, u samoj prici, i ni u jednom trenutku nema nepotrebne prenaglasenosti ni u jednom jedinom segmentu. Zanima zbog cega mislis da je patetican?
bologna centrale

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Feb 23, 2017 12:26 am

Zbog kraja. Rekao sam vec patetican iako je radjen po istinitom dogadjaju. Jasno mi je da drugacije ne moze jer je bilo tako, ali mi film jednostavno nije lego. Milioner mi je bio mnogo dinamicniji i brzi. Ti si brate previse umetnicki nastrojen, treba da pises na nekom profi forumu sto se tice filmova, vidis da ne mozes sa nama balavanderima. Posle svakog filma ces morati nesto da nam objasnjavas.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby B.Centrale » Thu Feb 23, 2017 1:08 am

Pa ovo je profi forum za sva zivotna pitanja, od sporta, preko kulture, nauke, politike i sexa :mrgreen: Elem, to sto ti nije legao je druga stvar. Tematski nema tu sta da bude lose ili dobro, sve se svodi na licnu impresiju i to je to, kraj price. Mene je samo zanimalo zbog cega kazes da je spor, a realno nije. U pravu si da je sporiji od milionera, ali mora da bude sporiji jer je tema suvise kompleksna i zahteva mir. A opet, dinamika je tu, drzi paznju i konstantno te uvodi u nastavak price.
bologna centrale

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Feb 23, 2017 2:02 am

Posebno za musko-zenske odnose i politicke teme. :mrgreen:

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Кум Жоржо » Thu Feb 23, 2017 10:54 am



Zna li iko išta o ovome? Gledao nekao? Da li je bila premijera uopšte?
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Кудрави Гаучос » Thu Feb 23, 2017 11:35 am

Је л' зна неко да ли је искочио неки крштен торент за Трејнспотинг 2?
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Rođaci » Thu Feb 23, 2017 12:22 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Ti si brate previse umetnicki nastrojen, treba da pises na nekom profi forumu sto se tice filmova, vidis da ne mozes sa nama balavanderima. Posle svakog filma ces morati nesto da nam objasnjavas.



kao kad ti dođe muzičar i priča zašto neka pesma koja ti je do jaja u stvari uopšte ne valja :mrgreen:

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby fuck_off » Thu Feb 23, 2017 1:34 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests