Izbori decembar 2023

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Драгољупче » Tue Nov 14, 2023 6:54 am

Trebalo bi za pocetak ovde ljudi da imaju vise razumevanja jedni za druge. Ako neko napise da je vrbovan za Vode Vojvodine i da je odbio, da mu se ne kaci kako je manje ili vise bitan. Nego da to bude primer kako treba. Da se bar ovde vodi normalna diskusija, ds se ostave po strani sve podele. Ja bih voleo da vidim navijace na protestu tih paora, pa da vidimo onda ko ce da dodje da ih maltretira, na kraju krajeva taj hleb i mo jedemo. Platno Kneza Lazara na Gazimestanu su crtali osnivac UCZa i osnivac Fajtersa. Ja opet moram na lokal da se vratim. Par meseci posto je nas covek upucan, dolazi nas covek sa pricom sta mislite da nacrtamo grafit svi zajedno ( grobari, mi i vasi iz grada) Kosovo je Srbija. Secam se da sam ga samo pitao sta misli taj nas i on je rekao da je on apsolutno za. To tada iz ne znam kog razloga nije uradjeno. Mi smo tada bili izmedju dve vatre, dok su vasi i grobari imali korektan odnos. Pre par godina kada su se radili grafiti " Ne damo svetinje" pogodi se da mi crtamo bukvalno na par desetina metara od ljudi koji, pa tesko je reci Grobari, ali vole ljudi Partizan i idu kad god mogu. I potegne se opet ta prica ovaj put sa njihove strane. Mi opet kontaktiramo i vase i opet ta prica dozivi debakl. To su stvari gde ljudi ne treba da gledaju jedni na druge kao navijace, ove ili one. U toj prici smo svi Srbi i tacka.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Rođaci » Tue Nov 14, 2023 7:26 am

Danas, ko je slobodouman i vidi da nesto ne valja moze da se buni, naravno da sve ima svoju cenu, ali moze. Tada je bilo mnogo teze potpisujem.


:lol: :lol: :lol:

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby No al calcio moderno » Tue Nov 14, 2023 7:47 am

lukabrasi wrote:Poceli incidenti u Banatu...videcemo sta ce biti...veorvatno nista kao i svaki put...


Ih, da su na slobodi ova braca iz Bijeljine sto su pohapsena kobajagi pa da odu malo s ekipom da pregovaraju s ratarima,video bi ti.
DRUG CLAN, ti si zaista nesposoban kada u ovo vreme moras da radis posteno i vredno umesto da se snadjes kao ostali. Cenim da niti imas neki besan auto ni par ljubavnica klinki od 19 20 godina. Srami se i crkni radeci.

ElPadrino
Posts: 520
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby ElPadrino » Tue Nov 14, 2023 9:14 am

E, al' dokle smo mi stigli, kao narod i nacija, pa na kraju i čovječanstvo globalno, kada jedan doktor blokira rođenu kuću, dom, jednog časnog i poštenog poljoprivrednika, dok državna, narodna policija izmišlja razloge da ne dođe čovjeku u pomoć.
Šta se to poremetilo i kakvi su to poremećaji u glavi nastali pa je nešto takvo moguće ?? Kakav sunovrat društva.

Možda ova priča od sevastopole ima nekog smisla, dok ne dođe neki ovakav slučaj. Onda sve to pada u vodu.

Sevastopole
Posts: 602
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Sevastopole » Tue Nov 14, 2023 11:26 am

Драгољупче wrote:Trebalo bi za pocetak ovde ljudi da imaju vise razumevanja jedni za druge. Ako neko napise da je vrbovan za Vode Vojvodine i da je odbio, da mu se ne kaci kako je manje ili vise bitan. Nego da to bude primer kako treba. Da se bar ovde vodi normalna diskusija, ds se ostave po strani sve podele. Ja bih voleo da vidim navijace na protestu tih paora, pa da vidimo onda ko ce da dodje da ih maltretira, na kraju krajeva taj hleb i mo jedemo. Platno Kneza Lazara na Gazimestanu su crtali osnivac UCZa i osnivac Fajtersa. Ja opet moram na lokal da se vratim. Par meseci posto je nas covek upucan, dolazi nas covek sa pricom sta mislite da nacrtamo grafit svi zajedno ( grobari, mi i vasi iz grada) Kosovo je Srbija. Secam se da sam ga samo pitao sta misli taj nas i on je rekao da je on apsolutno za. To tada iz ne znam kog razloga nije uradjeno. Mi smo tada bili izmedju dve vatre, dok su vasi i grobari imali korektan odnos. Pre par godina kada su se radili grafiti " Ne damo svetinje" pogodi se da mi crtamo bukvalno na par desetina metara od ljudi koji, pa tesko je reci Grobari, ali vole ljudi Partizan i idu kad god mogu. I potegne se opet ta prica ovaj put sa njihove strane. Mi opet kontaktiramo i vase i opet ta prica dozivi debakl. To su stvari gde ljudi ne treba da gledaju jedni na druge kao navijace, ove ili one. U toj prici smo svi Srbi i tacka.

Ako te secanje sluzi, bili ste sa nama u istom autobusu za turnir na Kosovu. Kakvi preki pogledi, Djavoli su nam malo pre toga upropastili druga iz Kragujevca pa su bili tu na turniru niko ih pogledao nije. Sedeli smo u Manastiru Gracanica, sve grupe za istim stolom rucali, to su stvari koje se ne zaboravljaju, bar ne generacije koje su tada bile tu. Naravno da je to vec pojavom postava ispod krenulo nizbrdo i naglavacke, dotle je i imalo smisla nekog sve, posle toga krece ludilo bukvalno svuda. Ako si bio tada, secas se ko je inicijator turnira, ko je zvao grupe.
Kada su zuti osakatili Grobare sa 240 godina zatvora, mi smo zvali da ponudimo primirje, jer nije normalno u tim okolnostima da se kao odmeravaju snage, iako su po nama, mnogo zgresili. Opet smo zvali sve cimali, pricali, prvo sa svojima pa onda na dalje. Dakle, i kada su udarali Siptrari i kada su udarali zuti, mi smo bili tu, pokusavali, na kraju smo i odustali i sami smo radili koliko mozemo i mislim da smo na tom polju uradili mnogo. Tako da, nismo mi problem kada treba svi da budemo Srbi, nema te stvari da je neko zvao a da smo odbili. Jednom je sa Radovcima napravljena greska jer je jedan covek nesto pitan i on je doneo odluku ne razmisljajuci dalje, ali to je sve oda nasih neodazivanja. Na desavanjima na ulici ne znam sta treba da se kaze i dal treba pricati, pa do zajednickog deovanja protiv dusmanskih grupa iz okoline. Uvek smo pokusavali sto vise ljudi da "uvucemo" u neke normalne tokove. Nisu nasi postupci uvek bili ispravni, ali smo se trudili da sve lose gusimo na tribini i da moze da se funkcionise kao navijacki pokret. Mi znamo sta je najprece, a tek danas to znamo, vise od pola vremena svog navijackog bavimo se stvarima kojima bi trebale neke nacionalne struje, ali na zalost, nase delovanje ima daleko veci doseg nego bilo koja ta partija ili opcija, sto je zalosno i tuzno da su toliko "jaki". U Atini recimo ide prvo Antifa(ne volim ih naravno ali hocu da objasnim koliko smo mi suplji), pa tek onda mozda navijaci, kada se govori o nekoj sposobnosti da se podigne narod izadje na ulicu. Kod nas ja ne znam sta ljudi ocekuju vise od ovoga sto se radi, nije mi jasno. Sede kuci i na telegram stranicama ocenjuju, pljuju, donose zakljucke a ulice videli nisu. Za mesec dana smo uradili verovatno preko 100 grafita po Beogradu i Srbiji a to sve iz razloga sto je Grobarima precrtan grafit na Slaviji a znamo da su u problemu i da ne mogu da se posvete tome kako bi inace, a i ovako su vise puta hapseni na tom grafitu. I jednostavno ti proradi bes, inat, dal je moguce da ce one zenturace mrzitelji svega Srpskog da krenu da vode kolo po Beogradu. Pa tesko da ce. U glavnom, mi radimo koliko mozemo, mozda i vise od toga, a sve sto dobijamo nazad je znas i sam vec sta od komentara i "javnog mnjenja". A kad treba, nigde nikog nema.

Sevastopole
Posts: 602
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Sevastopole » Tue Nov 14, 2023 11:53 am

Kad pomenu tu 99. godinu, krenemo mi sa jednog dela grada u centar gde su desavanja. i neverovatno na 5 stanica odatle ulaze ni manje ni vise nego Grobari u isti autobus. Pogledali se samo, bilo je tu mnogo ljudi koji nisu mogli ocima da se vide, ali sve pada u vodu u tom trenutku. Izlazimo zajedno u centru i krecemo i jos ludje, nailazimo na Radovce mladje. I mi smo tada bili mladji isto. Niko se tu ni sa kim nije grlio i pozdravljao, ali bukvalno svi u istu kolonu pa redom sve kako treba i dolikuje. Tako da svi su osetili to jedinstvo kada nas svi napadaju, ali jebes ti to ako ne mozemo da osetimo tu pripadnost kada nije bas da nam padaju bombe iznad glava.

Sevastopole
Posts: 602
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Sevastopole » Tue Nov 14, 2023 11:59 am

No al calcio moderno wrote:
lukabrasi wrote:Poceli incidenti u Banatu...videcemo sta ce biti...veorvatno nista kao i svaki put...


Ih, da su na slobodi ova braca iz Bijeljine sto su pohapsena kobajagi pa da odu malo s ekipom da pregovaraju s ratarima,video bi ti.
DRUG CLAN, ti si zaista nesposoban kada u ovo vreme moras da radis posteno i vredno umesto da se snadjes kao ostali. Cenim da niti imas neki besan auto ni par ljubavnica klinki od 19 20 godina. Srami se i crkni radeci.

Ovo ti je ona fus komedija, tipa Ivan Ivanovic, trecerazredna. Nije meni smesno da neko radi posten posao, svako ko me zna on i zna kako razmisljam pa necu ni da trosim vreme na to, nesto drugo je bila poenta ali naravno ti to neces da vidis.

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby No al calcio moderno » Tue Nov 14, 2023 4:38 pm

Sevastopolje, sta mislis kako bi tek ovi jebali nanu naninu navijacima kada bi im navijaci bili pretnja?
Cenim da bi nas ugasili za veoma kratko vreme.

Sevastopole
Posts: 602
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Sevastopole » Tue Nov 14, 2023 4:52 pm

Kad im budemo bili pretnja videcemo. Dotle mozemo da nagadjamo samo.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby МГП » Tue Nov 14, 2023 7:21 pm

https://youtu.be/rc_ax7Z2FFA?si=-noiBb8qmfyRkTlw
Ova numera možda najbolje paše za sve današnje političare.

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Драгољупче » Tue Nov 14, 2023 9:26 pm

Sevastopole wrote:
Драгољупче wrote:Trebalo bi za pocetak ovde ljudi da imaju vise razumevanja jedni za druge. Ako neko napise da je vrbovan za Vode Vojvodine i da je odbio, da mu se ne kaci kako je manje ili vise bitan. Nego da to bude primer kako treba. Da se bar ovde vodi normalna diskusija, ds se ostave po strani sve podele. Ja bih voleo da vidim navijace na protestu tih paora, pa da vidimo onda ko ce da dodje da ih maltretira, na kraju krajeva taj hleb i mo jedemo. Platno Kneza Lazara na Gazimestanu su crtali osnivac UCZa i osnivac Fajtersa. Ja opet moram na lokal da se vratim. Par meseci posto je nas covek upucan, dolazi nas covek sa pricom sta mislite da nacrtamo grafit svi zajedno ( grobari, mi i vasi iz grada) Kosovo je Srbija. Secam se da sam ga samo pitao sta misli taj nas i on je rekao da je on apsolutno za. To tada iz ne znam kog razloga nije uradjeno. Mi smo tada bili izmedju dve vatre, dok su vasi i grobari imali korektan odnos. Pre par godina kada su se radili grafiti " Ne damo svetinje" pogodi se da mi crtamo bukvalno na par desetina metara od ljudi koji, pa tesko je reci Grobari, ali vole ljudi Partizan i idu kad god mogu. I potegne se opet ta prica ovaj put sa njihove strane. Mi opet kontaktiramo i vase i opet ta prica dozivi debakl. To su stvari gde ljudi ne treba da gledaju jedni na druge kao navijace, ove ili one. U toj prici smo svi Srbi i tacka.

Ako te secanje sluzi, bili ste sa nama u istom autobusu za turnir na Kosovu. Kakvi preki pogledi, Djavoli su nam malo pre toga upropastili druga iz Kragujevca pa su bili tu na turniru niko ih pogledao nije. Sedeli smo u Manastiru Gracanica, sve grupe za istim stolom rucali, to su stvari koje se ne zaboravljaju, bar ne generacije koje su tada bile tu. Naravno da je to vec pojavom postava ispod krenulo nizbrdo i naglavacke, dotle je i imalo smisla nekog sve, posle toga krece ludilo bukvalno svuda. Ako si bio tada, secas se ko je inicijator turnira, ko je zvao grupe.
Kada su zuti osakatili Grobare sa 240 godina zatvora, mi smo zvali da ponudimo primirje, jer nije normalno u tim okolnostima da se kao odmeravaju snage, iako su po nama, mnogo zgresili. Opet smo zvali sve cimali, pricali, prvo sa svojima pa onda na dalje. Dakle, i kada su udarali Siptrari i kada su udarali zuti, mi smo bili tu, pokusavali, na kraju smo i odustali i sami smo radili koliko mozemo i mislim da smo na tom polju uradili mnogo. Tako da, nismo mi problem kada treba svi da budemo Srbi, nema te stvari da je neko zvao a da smo odbili. Jednom je sa Radovcima napravljena greska jer je jedan covek nesto pitan i on je doneo odluku ne razmisljajuci dalje, ali to je sve oda nasih neodazivanja. Na desavanjima na ulici ne znam sta treba da se kaze i dal treba pricati, pa do zajednickog deovanja protiv dusmanskih grupa iz okoline. Uvek smo pokusavali sto vise ljudi da "uvucemo" u neke normalne tokove. Nisu nasi postupci uvek bili ispravni, ali smo se trudili da sve lose gusimo na tribini i da moze da se funkcionise kao navijacki pokret. Mi znamo sta je najprece, a tek danas to znamo, vise od pola vremena svog navijackog bavimo se stvarima kojima bi trebale neke nacionalne struje, ali na zalost, nase delovanje ima daleko veci doseg nego bilo koja ta partija ili opcija, sto je zalosno i tuzno da su toliko "jaki". U Atini recimo ide prvo Antifa(ne volim ih naravno ali hocu da objasnim koliko smo mi suplji), pa tek onda mozda navijaci, kada se govori o nekoj sposobnosti da se podigne narod izadje na ulicu. Kod nas ja ne znam sta ljudi ocekuju vise od ovoga sto se radi, nije mi jasno. Sede kuci i na telegram stranicama ocenjuju, pljuju, donose zakljucke a ulice videli nisu. Za mesec dana smo uradili verovatno preko 100 grafita po Beogradu i Srbiji a to sve iz razloga sto je Grobarima precrtan grafit na Slaviji a znamo da su u problemu i da ne mogu da se posvete tome kako bi inace, a i ovako su vise puta hapseni na tom grafitu. I jednostavno ti proradi bes, inat, dal je moguce da ce one zenturace mrzitelji svega Srpskog da krenu da vode kolo po Beogradu. Pa tesko da ce. U glavnom, mi radimo koliko mozemo, mozda i vise od toga, a sve sto dobijamo nazad je znas i sam vec sta od komentara i "javnog mnjenja". A kad treba, nigde nikog nema.


Iako nisam bio tada dole, secam se vrlo dobro i ko je bio od nasih i gde su usli u bus i da su ih Djavoli dole peckali sto su sa vama. Verovatno ne znajuci da bi mi isli i sa njima i sa bilo kim da je bilo poziva. To je 2008, mi jos tada nismo pune 3 godine napunili na sceni. Mislim da sam ranije i pisao da smo na stogodisnjicu Kumanovske bitke od navijaca jedino vase sa Kosova sreli i da su nasu trojicu koja su bila nakon par godina dole na gostovanju oni ugostili. To su po meni valjda neke normalne stvari, gde kako sam i rekao niko nikoga ne treba da gleda kao navijaca. Meni je uvek Rambo Amadeus u glavi kada se prica o nekom patriotizmu. Covek je bukvalno definisao patriotizam u Srbiji. Danas bas razmisljam o periodu zutaca. I neverovatno koliko smo se mi tada provukli bukvalno sa par nekih zabrana. Za Radnicki je palo par ljudi i tuzilac im je svima pisao po 6 krivicnih. U startu su naleteli na nasu drukaru, koji je kasnije promenio iskaz. To se razvlacilo godinama i nakon toga su svi oslobodjeni zbog nedostatka dokaza. Nada Matic niko. Pa onda u mozda i najgore vreme Stari Grad. Ja se secam da smo grupica u kojoj sam i ja bio satima lezali u klisuri Djetinje. Znam kada sam konacno stigao kuci da nisam mogao da verujem koliko je to medijski odjeknulo.To je bio kraj sezone, i gotovo svi smo se rasturili sto po selima, sto po Bgu... Pa Djenova gde su nasi izasli u Sloveniji i tamo ostali par dana. Jedino za paradu je jedan lezao kao i svi drugi.Neverovatno. U svom tom ludilu ja mislim da ni jedan humanitarni koncert u Pozezi i Ue u vasoj organizaciji nije prosao bez nas. Mi poslednje 2 godine organizujemo humanitarni turnir za Kosovo, mada nigde nije ni isticano da je nasa organizacija. To je lokalna prica, mada ako bude zainteresovanih moze i da se prosiri. Prve godine je bila ekipa klinaca negde iz Vojvodine, bili u poseti kod babe i dede , videli plahat, banuli u sajkacama. Do jaja. Termin nekad u avgustu kada prodju maline :mrgreen:

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Драгољупче » Tue Nov 14, 2023 9:36 pm

МГП wrote:https://youtu.be/rc_ax7Z2FFA?si=-noiBb8qmfyRkTlw
Ova numera možda najbolje paše za sve današnje političare.



https://youtu.be/TTWvHKKif1U?si=19Dis3NCMVeV8Iuo

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby No al calcio moderno » Wed Nov 15, 2023 7:25 pm

Da nisu zuti izbacili ovaj plavo zuti logo Posta?

Sevastopole
Posts: 602
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Sevastopole » Mon Nov 20, 2023 12:54 pm

https://www.b92.net/info/izbori2023/ves ... id=2436587
To je jedno ludilo sastavljeno od bezbroj ludila. Sto bi reko jedan nas veliki pisac. Ili sto bi Kesic reko televisa presenta. Ako nema demanta u roku od odmah, i ako Marainika ne uvaljuje kurac glasacima Zavetnika, ja ne znam cemu li se ljudi odavde koji hoce da glasaju za patriotski blok nadaju? Ovo je od starta prvog dana sve i da pobede svuda na svim nivoima, ovi kazu dan je, a ovi drugi kazu noc je. Bukvalno kaze zena, da skinemo ove pa cemo onda mi da se krvimo medjuosbno.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby друг члан » Mon Nov 20, 2023 11:40 pm

Mozda je bolja vest za prokomentarisati dolazak Stoltenberga u Beograd
Choose Life

Sevastopole
Posts: 602
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby Sevastopole » Tue Nov 21, 2023 2:02 am

Skroz si u pravu. Zuti bi sa masnom isporucili vec do sada sve za koje smatraju da imaju veze sa bilo cim vezanim za Banjsku, a svakog ko bi se drznuo da kaze da to nije zlocin, da su ti ljudi za nasi heroji...bi hapsili i proganjali. U pravu si, treba pricati, da ne dodju opet i da ne nastave po starom. Da ne puste opet neku Gnjilansku grupu, sa 101. godinom zatvora za ne smem ni da pisem koja dela, a da navijackoj grupi daju 240 godina za ono za sta su dali. Mozda si u pravu, treba pricati o ovome.
Ako tebi ovo gore sto gospodja Marinika nije dovoljno da ti se upali alarm, ne znam onda sta je. Ja ono sto sam pisao zadnjih 10 dana si dobio izgovoreno iz njenih usta sad.

User avatar
zmijuga
Posts: 1790
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby zmijuga » Wed Dec 13, 2023 11:49 am

Kao neko ko je iz Republike Srpske, ne znam šta da vam kažem osim da bukvalno nemate izbora. Prije dok su bili demokrate na vlasti, pa je bila neka nada da će pasti i sjećate se i sami tog perioda od samoproglašene nezavisnosti Kosova do dolaska ovih na vlast, da je bio taj neki jak nacionalni ponos, da se izlazilo na ulice i proteste i zbog Kosmeta, Karadžića, Mladića, gey parade... da se u velikom broju odazivalo na patriotske proteste i porodične šetnje. Da su tad navijačke grupe bile na vrhuncu, patriotski pokreti poput Obraza privlačili sve više mladih, da se još vjerovalo da Dveri mogu promjeniti nešto i da su neiskvarena opcija.

Znalo se i ko su nam neprijatelji (DS, LSV, LDP... Kandićka, Biserko, B92... ), sa stadiona je krenulo sa „Spasi Srbiju i ubij se Borise...“,

Dakle, imalo se za šta i protiv čega boriti. A sada, ne zna se šta je gore.

- Ovi na vlasti su totalno ubili u pojam narod s bolesnicima i psihopatama na čelnim funkcijama. Vi što živite tamo znate najbolje šta vam se radi. Mi iz drugih srpskih zemalja znamo da bi nas Vučić pustio niz vodu samo da ga se malo pritisne.

- Ovi što ga ruše se otvoreno u kampanji zalažu za priznanje Kosmeta, puštanje RS niz vodu, pokajanja za Srebrenicu, ulazak u NATO, sankcije Rusiji... dakle, besramno već najavljuju to. I tako gube veliki dio glasačkog tijela koje je patriotski orijentisano a koje bi glasalo protiv SNS-a.

- I posebno da se najebem majke ovim takozvanim patriotskim snagama Dveri, Zavjetnici, NADA, POKS koji zajedno imaju 35 mandata. Dok su Dveri bili marginalan pokret u Srbiji prije 20-ak godina, imali su otvoren prostor za svoja predavanja i promociju u Republici Srpskoj, prije 5 godina Milica Zavetnica nije silazila sa RT Republike Srpske, uvijek su te sve patriotske stranke bile dobrodošle u Srpsku. I sad niko da podrži borbu RS protiv stranaca.

Nijedan skup podrške, nijedno saopštenje za javnost, nikakav govor u skupštini... protiv sankcionisanja i crnih lista od Amerike i Velike Britanije, nametnutog kolonijalnog upravnika iz Njemačke, pokušaja otimanja imovine Srpske od strane muslimana i stranaca, svakodnevnih prijetnji ratom od muslimanskih političkih i vjerskih lidera i ekonomskim sankcijama od strane zapadnih ambasada, hapšenja Srba za navodne ratne zločine, oslobađanja muslimanskih i hrvatskih krvnika i zločinaca iz rata... Nijedan jebeni intelektualac iz tih stranaka da se pobuni protiv histerije i napada u poslednje vrijeme protiv Republike Srpske. Sad se više nego prije 15 godina kad su hapšeni srpski heroji, promoviše na televizijama sadržaj usmjeren prema nama.

U seriji Južni vetar se Srbi (bivši pripadnici VRS) prikazuju kao „bosanski kriminalni klan“ koji ima podršku vlasti iz Banjaluke i koji se bavi narkoticima i prostitucijom, i ta serija se prikazuje na televizijama pod kontrolom države Srbije. U seriji Deca zla, koju prikazujuju ove opozicione televizije (United Media Grupa), valjda su isto naši ljudi prikazani kao divljaci (nisam gledao i ne namjeravam). U isto vrijeme, u produkciji RTS-a isto ide serija 12 reči, u kojoj se naši Hercegovci „predstavljaju kao ratni zločinci i kriminalci“.

lukabrasi
Posts: 260
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby lukabrasi » Wed Dec 13, 2023 9:21 pm

MI...

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Izbori decembar 2023

Postby svuda.prisutan » Thu Dec 14, 2023 7:45 am

Boljeg nemamo, gori nam ne treba. Ali sam uvek za izlazak na te izbore, ako ne znas za koga, pa glasaj za nekog ko nije bio na vlasti, a da bar ima nesto sto ti volis da cujes.

ElPadrino
Posts: 520
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Izbori decembar 2023

Postby ElPadrino » Thu Dec 14, 2023 2:29 pm

Samo bih se nadovezao na post od brata Zmijuge, vezano za situaciji u RS.
Čisto istine radi, za braću preko Drine, riječ je o još jednoj podmukloj i poganoj igranci na relaciji Ratni profiter i švercer cigareta - Kolonijalna zajednica, gdje imamo čovjeka koji je na vlast došao nasilno na NATO tenkovima i uz pomoć kolonijalne vlasti, glavnog Baju, inače dokazanog hrvatskog špijuna, koji po ko zna koji put peca narod sa ove strane Drine namještenim aferama radi dizanja propalog rejtinga nakon evidentne krađe izbora.

Nažalost, njegovi uhljebi moraju uvijek pognute glave ići uz svog Baju, a tu je i manj broj ljudi - uglavnom iskrenih rodoljuba, vjerovatno kakav je i Zmijuga koji se lakomisleno upecaju na takvu priču.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests