Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultrastito » Tue Sep 10, 2019 4:00 pm

Ali ta uplasenost kad treba da se sutne za tri! Ej bre! Jovic tri puta vraca Jokicu...Jokic dva puta pumpa pre nego sto sutne. Ne znam...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Momo
Posts: 64
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:49 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Momo » Tue Sep 10, 2019 4:20 pm

Боби направио 3 фаула тотално непотребна за јебена 2 минута игре и ви се питате што га не уводи... Па човек где год да је отишао у Нба у било који клуб немогуће да од сад већ 5 тренера који су га тренирали, да нико не зна да га искористи... Очигледно да је човек танак и да може да игра само кад је 20 плус или да се иживљава над Филипинцима.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultrastito » Tue Sep 10, 2019 4:22 pm

Bobiju su svirali faulove u napadu kao od sale, a faulovi nad njim kao da ne postoje. Prebili su nas, nista vise i to mi je najkrivlje. Ne mozes da dozvolis da te biju, a da stojis sa strane! Da igramo za 5 minuta ponovo, usrali bi ih 20 razlike. 100 puta smo bolji od njih. SRANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Мићара » Tue Sep 10, 2019 4:25 pm

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby st.vuki » Tue Sep 10, 2019 4:41 pm

Imam osećaj da ce sale da podnese ostavku nakon povratka u Srbiju

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultrastito » Tue Sep 10, 2019 4:54 pm

Sad ce da mu izvuku njegovu podrsku Tadicu na izborima i na kraju ce neka SNS podguzna muva da bude selektor...samo gledajte kako se pali masina.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby svuda.prisutan » Tue Sep 10, 2019 4:55 pm

Sale jedini krivac, jednu krstenu akciju nije imao ni za Bogadna ni za Jokica!!! Vec sve, daj mu loptu u ruke, pa sta uradi. Naletis na dve ozbiljnije ekipe koje su mnogo slabije nego ranije, i ti u 1/4 finalu primis 100-ku, i to te cile od 39 godina ubije pod kosem!!! A imas 3 veoma dobra centra i jednog "najboljeg" u nba ligi. mene bi bilo sramota, Bjelica ocajan, dva nasa igraca u reketu, Skola od 39 god skace pored njih, i daje kos. Motivacija jedna velika 0, kao da su fudbaleri odigrali, isto!

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby tizlabor » Tue Sep 10, 2019 5:13 pm

Neko rece da je Jokic bolji od Bodiroge?

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby čompika » Tue Sep 10, 2019 5:21 pm

neko rece da je najbolji igrac kog smo ikada imali :shock:

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby UltrasDoras » Tue Sep 10, 2019 5:39 pm

kakav vam je to rezon indijanski, kao da ste balavci neki, ajde razumijem i bijes i razočaranje ali pratite sport i košarku sigurno dosta dugo da bi pisali tako i da bi vam utisak bio loš jokić ili neko drugi
šta kao bodiroga ili stojaković nisu imali loše utakmice u karijeri? uostalom šta je toliko loše bilo sa jokićem danas? pa i argentinci znaju od koga dolazi najviše opasnosti i sve jedna repstacija na prvenstvu, ako pogledate pažljivije možete vidjeti kako se agresivnije i opreznije igra na jokiću kad primi loptu. okej takav igrač treba da se snađe i doprinosi i tada, u takvim situacijama, ali danas nije išlo ni ostale (osim bogdana). pa šta ste očekivali da primi svaki napad loptu ubaci poene ili doda neku asistenciju i tako do zlata?
najbolji igrač kog smo ikad imali tačka i potpis
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Tue Sep 10, 2019 5:42 pm

Да ли је реално да опет кукате за Калинићем...Еј па ајде тамо на неком лгбт транџа форуму, али овде...Лик изјављује Косово није Србија, патриоте су паћеници, ложи се на Турску, дрка на педере, ево сад пиша по репрезентацији и наслађује се поразом својих пријатеља и саиграча који плачу а он просипа форе...Па да нам остане репрезентација на Неши Илићу не бих га позвао, сисетина смрдљива да попуши још сто кураца, говно смрдљиво.


https://www.telegraf.rs/sport/kina-2019/3100932-ovo-mu-je-skola-kalinic-se-nasladjuje-zbog-provokacije-na-racun-saleta-djordjevica-foto

ElPadrino
Posts: 524
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ElPadrino » Tue Sep 10, 2019 5:44 pm

Prvo, svaka cast svima ovde sto se ne pljuje toliko, vise su zamjerke, ali ne neke bljuvotine bezvezne kakve sam vec krajickom oka vidio na raznoraznim portalima i slicno.

Elem,

mislim da nesto ne stima u nasoj ovakvoj reprezentaciji.
Nije nam falio niko, falilo nam je nest sto mi obicni smrtnici ne mozemo 100% znati. Iskljucenje Jokica i onako hladna reakcija Saleta su meni bili okidac da pomislim da nesto u svlacionici gadno ne stima. Bjelica je protiv spanaca promasivao trojke kao da je zelio da ih promasi.
Ono sto je od pocetka prvenstva se zamjeralo Saletu jeste 4 Jokic 3 Bjelica. Cini mi se da je danas bukvalno namjerno postavio igru da se vidi i ta 'druga strana' gdje je Jokica na 5 Bjelica na 4.

Dosta puta sam se vec svadjao i raspravljao da ne mozemo takvu igru igrati, jer nam onda krila ostaju suplja, sa Lucicem koji moze da iznese donekle i zamjenom kakva je Simonivic, sta dalje znaci na krilu propast.

Vunderkid iz Sombora je danas pokazao da je nekih 40% od onog igraca iz Denvera zbog cega, ne znam. Nije nesto pretjerano igrao ni do ove utakmice, a eto danas je imao sve u svojim rukama pa je sve bilo sa nekom ocjenom 3+ mozda 4-, znaci nista pretjerano. Takodje ono iskljucenje od prosle utakmice je po meni nesto sto se iole ozbiljan igrac ne smije dopustiti, dosta razmazeno i onako klinacko ponasanje. Da li postoji negdje podatak koliko je tehnickih / nesportskih imao na ovom prvenstvu ?

Boban kada je usao danas protiv Argentine, covjek je djelovao kao da je dosao iz neke druge dimenzije, pojma nema sta se desava oko njega.
Milutinov je danas bio, kao sto neko rece, hodajuci les. Raduljica nesto slicno kao ostala dvojica.

Gudura je nerealno lose odigra, Vasa Micic takodje (iako za ovakvu njegovu igru postoji apsolutno validno opravdanje i svaka mu cast sto je uopste uspjevao 'ostati' na terenu ), Bjelica takodje nista posebno.
Bjelica se uklopio u totalno sivilo, pogotovo proslu utakmicu kad je imao 2-3 suta za tri koje je dva dobacio.
Jovic osim nekih prodora ne bi sutnuo za tri poena da mu das milione jebote.

Zasto sve ovo govorim i navodim sve ove 'lose' stvari ? Zato sto mislim da ti momci nisu toliko losi igraci. Znaci postoji neki problem 'iznutra'. Po meni Saletu u ocima se vidjelo da zeli da podnese ostavku.
Sta je problem, pitanje je.. Ali jedno je sigurno, problem postoji i nalazi se unutra, onakva ocajna igra i onakva igra bez muda je nesto sto je suprotno od nase reprezentacije.

I naravno da za danasnja 3 otvorena suta za redom i masenje zicera, kao i za 4 za redom ofanzivna skoka i 2 zicera nije i ne moze biti kriv trener.
Kako bi se reklo "Nesto je trulo u drzavi Danskoj". Meni najvise mirisi na onu generaciju Zeljka Obradovica.

Ja licno, nisam pretjerano razocaran, moralo je da se desi jedno ovakvo prvenstvno, jednostavno nismo navikli na ulogu favorita, a i u zadnjih koliko 5-6 takmicenja minimalno smo stizali do polufinala. Boze moj, idemo dalje, nadam se samo da ce neko iskreno izaci i reci sta je bio problem na ovom prvenstvu. Po nekom licnom misljenju bio je to Jokic i njegov 'hajp' i sve to sto se stvorilo oko njega, bez bilo kakvog ruznog stava prema momku i nekog pljuvackog stila.

Inace, apsolutno se slazem sa Brdjom i Compikom povodom pohvala, treba se tome stati u kraj ! :mrgreen:

A i nesto pozitivno u svemu ovome jeste sto je Bogdanovic jos jednom pokazao kakva je igracina i zato ce taj momak za mene uvijek biti jedan od nasih najboljih igraca i uvijek ispred Jokica. Jedini konstantan na ovom prvenstvu, 27 godina, tako da samo naprijed i vjerujem da ce do 30 postati jos veca zvijer!

I da, da ne zaboravim

ElPadrino wrote: Postby ElPadrino » Wed Aug 14, 2019 4:06 pm
Samo bojim se, a cini mi se da sve ide ka tome, da ne budem Zalosna Sova, ali mislim da cemo prsnuti ovo prvenstvo.

Jednostavno prevelik pritisak se stvara, novinari, mediji a samim tim i narod upada u taj neki zacarani krug medalje, vec smo na postolju, amerikanci otkazuju, sad je prilika, postavljaju se takva pitanja igracima itd itd... Nazalost mislim da ce to izazvati dodatni pritisak na plecima nasih igraca, a vjeruje da ne postoji teza reprezentacija za igrati od nase ( i mozda englezi) tako da, vidjecemo.

Nadam se da je samo los predosjecaj i da ce ostati na tome, al eto, nadam se da cete me prozivati u septembru kako sam negativa. :mrgreen:


Nije ovo nesto sto se nije moglo predvidjeti. :mrgreen:

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Tue Sep 10, 2019 5:46 pm

ultrastito wrote:Sad ce da mu izvuku njegovu podrsku Tadicu na izborima i na kraju ce neka SNS podguzna muva da bude selektor...samo gledajte kako se pali masina.


јебига и ти претерујеш...Па реално са изузетком што нисмо имали Теа, по именима је ово најбоља репрезентација у последњих 15 година.

Ми смо на СП добили Тринидад и Тобаго и Фарска Острва, а чим је дошао први противник са којима мораш да се покољеш а то су Шпанци глат смо пукли и нисмо се опоравили па смо тако безидејно пукли и од Гаучоса.

И ти сад ако оде Сале то је одједном политички, па брате ако сад нема неке његове одговорности за ову безидејност, безмудост, онда шта. Мислим прави се безвезе алиби.

Ја Салета много ценим и поштујем али је одговоран за ово. Наравно немам ништа против да остане али нешто мора да се промени
Last edited by brucelee on Tue Sep 10, 2019 5:51 pm, edited 1 time in total.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Tue Sep 10, 2019 5:47 pm

brucelee wrote:Да ли је реално да опет кукате за Калинићем...Еј па ајде тамо на неком лгбт транџа форуму, али овде...Лик изјављује Косово није Србија, патриоте су паћеници, ложи се на Турску, дрка на педере, ево сад пиша по репрезентацији и наслађује се поразом својих пријатеља и саиграча који плачу а он просипа форе...Па да нам остане репрезентација на Неши Илићу не бих га позвао, сисетина смрдљива да попуши још сто кураца, говно смрдљиво.


https://www.telegraf.rs/sport/kina-2019/3100932-ovo-mu-je-skola-kalinic-se-nasladjuje-zbog-provokacije-na-racun-saleta-djordjevica-foto


И још 100 пута му се посерем и попишам, какав смрад!

Надам се да то говно неће никада ни присмрдети дресу репрезентације, па макар он доносио сигурно злато.
Last edited by brucelee on Tue Sep 10, 2019 5:54 pm, edited 2 times in total.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Мићара » Tue Sep 10, 2019 5:47 pm

Видиш да си малер! :)
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Tue Sep 10, 2019 5:50 pm

Људи Јокић и он у нба и Јокић овде то су две супротне ствари. У НБА се не игра одбрана, он може у НБА да пређе пет играча и закуца, овде где се игра озбиљна одбрана а то смо видели против Шпанаца и Аргентине не може, напросто не можете поредити.

Он ће опет у Нба одиграти одличну сезону, даваће 30 поена, добациваће се сам собом и таблом, прелазиће пет противничких играча и шта не, али тамо одбране нема.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultra mentalitet » Tue Sep 10, 2019 6:00 pm

Jokicu je trebalo objasniti ozbiljnost takmicenja, da ovo nije jebeni nba gde kad baci jedan no luk pas, nakon toga ima kredibilitet da baci 3 lopte u ruke i dve u aut. Protiv Italije zbog njegovih gluposti su dosli u egal, protiv Spanaca nesportskom nas dovede u bonus i digne Spance na dvocifrenu prednost kao posledica faula. Nonsalantnost nije za reprezentaciju!

Kampaco i Skola mu prodaju isti pik 30 puta na utakmici i lik i dalje ne konta, pa jebem mu mamu, konj bi izvalio vec

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Tue Sep 10, 2019 6:01 pm

Jokić imao 16 poena i 10 skokova danas, je l' trebalo da da 70? svi znaju da nije neki odbrambeni igrač, pa za to treba da se napravi plan da se pokrije, a ne da ga uparuješ sa Raduljicom i Bobijem i da ga stavljaš na 4, poziciju koja mu toliko ne leži da je u Denveru tražio da sedi na klupi kad je Meloun to radio dok je Nurkić još bio tu

ovo za odbrane u NBA je tek smešno, pa valjda ste gledali utakmice naše reprezentacije u finalima SP i OI, gde ste videli kako izgleda kad je zategnu
ili ovogodišnji plejof u kojem je taj Jokić imao skoro tripl-dabl i bio jedan od retkih igrača koji su imali sve statistike na još višem nivou u odnosu na regularni deo

smešne priče

User avatar
хектолитар
Posts: 18
Joined: Tue Mar 26, 2019 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby хектолитар » Tue Sep 10, 2019 6:03 pm

Jokic nije kriv ! Svaka cast Bogdanu. Sale daje otkaz posle SP.


Ameri ce lagano da otaljaju posao sa argentinom, ne moze ovako da ih sere sve sto su sutnuli su i ubacili.
Last edited by хектолитар on Tue Sep 10, 2019 6:10 pm, edited 1 time in total.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Tue Sep 10, 2019 6:09 pm

Rođaci wrote:ovo za odbrane u NBA je tek smešno, pa valjda ste gledali utakmice naše reprezentacije u finalima SP i OI, gde ste videli kako izgleda kad je zategnu
ili ovogodišnji plejof u kojem je taj Jokić imao skoro tripl-dabl i bio jedan od retkih igrača koji su imali sve statistike na još višem nivou u odnosu na regularni deo

smešne priče


Узми хајлајте било које Јокића из НБА и немој ме зезати да та одбрана и одбрана у европској кошарци имају везе.

Најбоље 2019 од њега 90% пресмешна одбрана, где пролази 3 играча, где имаш у којој кошарци да центар иде од коша до коша и полаже



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests