Светско првенство - Русија 2018

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Sat Jul 14, 2018 6:53 pm

ladno Močibob i Borota u studiju RTSa :mrgreen:

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Кудрави Гаучос » Sat Jul 14, 2018 7:24 pm

"Боље је што нисмо ми на том финалу ја имам неких личних разлога...косим плац" Велики Бранко Борота :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Grobar do groba » Sat Jul 14, 2018 11:55 pm

Nexon wrote:Јесте, испадање Шпаније на пенале од Руса није срећа иако су требали на Шпанце да иду у 1/4 финалу.
Да не говорим о Немцима.
Једноставно им се отворило.
Да не говорим да су имали среће да Аргентина не добије Исланд. Па онда против Аргентине, Ловрен издоминира и остане празан оквир гола а Аргентина промаши тако нешто у првом полувремену, па их аргентински голман части. Слично против Нигерије, где ништа нису одиграли, победили на аутогол Нигерије и један ретардирани пенал.
Не, нису имали среће са све изједначењем против Данске тако што дански играч испуцава лопту случајно погоди другог данца у, мислим, главу и од свих места оде право Манџукићу на ногу на 5 метара.
Да не идем на једанаестерце.
Мислим да ниједна екипа на СП није дошла у финале са три продужетка, ваљало би то проверити.
Провлаче се у најбољим традицијама жабара.

Шта смо ми ту битни?
Ми смо идиотске ствари радили око репрезентације, стварајући напотребни притисак пред Швајцарску на једну од најмлађих екипа на СП без искуства на СП и ЕП.
Али то није чудно јер нам је ово прво велико такмичење након 8 година, па се накупило фрустрације.


Ima donekle istine u ovome sto pricas,ali preterujes.Niko,ali niko ne moze na srecu ili ti slucajno da dodje u finale SP-a.Pa i nasi orlici su sve 4 tekme eliminacione na Novom Zelandu igrali produzetke,i sta sad kao,osvojili su na srecu???
Pritom da se ne lazemo,ovo i nije neko veliko iznenadjenje,ni priblizno recimo onome sto je uradila Grcka 2004te,jer realno ustase imaju jaku ekipu,imaju kontinuitet velikih takmicenja,imaju sjajne pojedince koji igraju u najjacim evropskim timovima(i pritom tamo imaju ili vodece ili veoma bitne uloge), i kada se jos na sve to doda fanatizam sa kojim oni igraju za reprezentaciju,dolazimo upravo do ovoga sto su oni ostvarili na ovom prvenstvu.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Sun Jul 15, 2018 10:53 am

Да, имали су среће и наши омладинци. И шта са тиме? Свакако треба доза среће за неки такав успех за екипе које ретко када долазе до самих завршница ЕП и СП. При чему, ако се добро сећам, нису пролазили толико на пенале. А и то није баш за поређење јер су то клинци.
Они су некада играли нешто напаљеније, сада су отишли на СП тако да Модрић ако се врати иде у затвор због криминала.
Што се тиче Грка, они се нису толико провлачили кроз продужетке када су узели титулу. Они су регуларно добијали уткамице са јаком одбраном и једним голом. Само један продужетак без пенала су добили до титуле.

Не разумем зашто имате потребу да нешто правдате када су хрвати прва екипа која је дошла до финала СП кроз три продужетка у историји, вероватно и два пенали.

То не значи да данас не могу да добију Французе који су фаворити али већ имају изгубљено финале ЕП 2016 код куће од слабије екипе од данашњих хрвата, Португала.
Ако је могао Португал и Грци, могу и они, јер је то једна утакмица и свашта може да се деси.

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Ђексара » Sun Jul 15, 2018 10:55 am


Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Sun Jul 15, 2018 6:57 pm

Ретарди француски се усрали.
Уместо да их напуне до врха они се усрали у првом полувремену. Дебил Лорис поклања гол.
Оно што се знало издркотина усташка је дошло до финала искључиво због жреба.

Поздрав за све другосрбијанце уз нашу стару,


riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Sun Jul 15, 2018 7:15 pm

Izgleda da ce porast bdpa turizma i bolji imidz u svetu ipak imati Francuzi. Jebi ustaske pomije. Pocrkajte veceras mrtvu vam majku jebem.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby SickOfItAll » Sun Jul 15, 2018 7:21 pm

Надам се да ће ова победа Француза бар мало смањити смрад југословенштине који се незадрживо ширио претходних дана. Јебо вам пас матер свима који сте навијали за ова говна

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Panzram » Sun Jul 15, 2018 7:31 pm

Jbga, ja sam ih lepo upozorio pre 10-ak dana da su Francuzi opasni i da će ih zgaziti ako nešto ne poduzmu po pitanju tih skroz bespotrebnih ustaških fora, blam izjava i glupiranja. Onaj ko im je dopustio da uopšte daju izjave taj ih je najjače sjebo na ovom prvenstvu. Šta ima koji kurac jbni golman da se pravda da je katolik i ovo, ono? Ćuti bre brate Srbine i igraj ko pravi profesionalac, šta ima da se šlihtaš navijačima ko neka sisaljka? Jbga, loša karma, loša strategija, ni promena dresova im nije pomogla. Osveta za decu Kozare.
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Bruno Sulak » Sun Jul 15, 2018 7:43 pm

Koliko je gotivno kad ide dodela medalja a lije kisa :D Ne secam se da je bilo nekad tako.

Po meni jedno prosecno prvenstvo. Putin maestralno organizovao da ne bude ni jedan incident, sad drugo je sto bi mi navijaci voleli da bude malo makljaze ali ipak organizacija na nivou. Na kraju Kolinda i Makron pokisli ko picke a Putin suv ko barut :D

Nije bilo nekih spektakularnih golova ni driblinga. Uglavnom cu pamtiti ove nase nesrecnike pogotovo protiv Svajcarske, VAR tehnologiju (opasan adrenalin udara kad sudija prekine utakmicu i gleda snimak, pogotovo sad u finalu).

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Desnoruki levak » Sun Jul 15, 2018 8:06 pm

A danas baš članak u blicu gde mrtvi ozbiljni polemišu o tome da li je Putin poslao kišu Haarpom na Srbiju da ne bi padala za vreme prvenstva u Rusiji... :mrgreen:
Što se tiče rvata, jeste da je za većinu nas ovaj njihov put do finala bio traumatičan, ali za igrače verovatno nema goreg osećaja nego kad se sapleteš na poslednjoj stepenici.
A sad kreće zaslađivanje čitanjem indexa i gledanjem hrta!

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Sun Jul 15, 2018 8:14 pm

Мени уопште није био проблематичан. Чак и да су узели не би ми био проблем.
Пре СП сам рекао да могу далеко али нисам очекивао да се овако провлаче и да уђу у финале. Очекивао сам да боље играју. Имали су среће против Данаца у 1/8 финала.
Видело се јуче и данас колико је она страна жреба јача. Бразил, који има супер екипу, је испао због жреба. Одували би усташе и дебиле са острва лагано, слично важи за Белгију, а није Уругвај није далеко.

Ја имам проблем са домаћом багром.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Bruno Sulak » Sun Jul 15, 2018 8:20 pm

Nije samo Hrvatska profitirala sa laksom polovinom zreba i Englezi su isti slucaj. Realno su tim za 1/8 finala ali im se posrecio zreb. Hari Kejn se nadavao golova protiv onih nesrecnika iz Paname i na kraju najbolji strelac. Englezi ce doziveti bolno prizemljenje na sledecem EP.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Sun Jul 15, 2018 8:50 pm

Енглези су скуп преплаћених ПЛ балвана. Има пар играча који обећавају, остало могу да играју у Стоуку иако играју за Јунајтед, Сити итд.
То је енглеска традиција.
Али и таквих су могли проћи хрвате да нису губитници.
Али хрвати имају пар играча врхунске класе са јако пуно искуства а они сваку на продужетак и пенале.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Sun Jul 15, 2018 9:30 pm

Image


:lol:

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Мићара » Mon Jul 16, 2018 3:28 am

Rođaci wrote:Image


:lol:


Ко то љуби руке? не видим на свадби сам :lol:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Далтон » Mon Jul 16, 2018 7:11 am

Što se tiče onog incidenta ulaska u teren, ima li više slika?
Na sekund sam pomislio da je crna ustaška uniforma. Ispravite me ako grešim.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultra mentalitet » Mon Jul 16, 2018 7:37 am

Ima negde slika, to su valjda one pusi rajot, sto upadaju svugde i skidaju se gole, one neke feministkinje :mrgreen:

Luka Modric igrac turnira? 2 gola, jedan iz penala, 0 asistencija. Ne znam koji su parametri onda za najboljeg igraca, pretrcani kilometri? Kao najvise pretrcao i ucestvovao u dosta akcija kod gola, ali nije asistirao nijednom direktno. Pa onda promasi penal protiv Danaca. Smesno, do pre par godina se nije znalo ko koliko pretrci i koliko pasova odigra, a danas se trcanje nagradjuje. Ne sporim da je dobar igrac, ali za zlatnu loptu ne.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby prcko » Mon Jul 16, 2018 7:43 am

Далтон wrote:Što se tiče onog incidenta ulaska u teren, ima li više slika?
Na sekund sam pomislio da je crna ustaška uniforma. Ispravite me ako grešim.


Pussy riots u nekakvim pandurskim uniformama. Izdali su i neko saopstenje, kao protest protiv policije zbog privodjenja na skupovima, podnosenja laznih optuzbi itd. Mrzelo me dalje da citam :mrgreen:


Image

Image

Image

Image

Image

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Далтон » Mon Jul 16, 2018 7:46 am

Prco bi ovu veroniku. Bolime kurac sto je lezbejka
(Street Force / Curva Orientale)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests