Светско првенство - Русија 2018

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultrastito » Tue Jul 17, 2018 1:02 pm

bio bi lexington bend ili miligram i bili bi i thcf, program bi vodio voja nedeljkovic.

brate, pa ne bi to bio ni prvi, a ni poslednji docek nasih sportista. na to se ovde hvala Bogu naviklo.

izuzev tomasevicevog "tudjman se veceras pece" 1995, ja se iskreno ne secam nekih kontraverznih pesama na tim docecima.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Tue Jul 17, 2018 1:10 pm

Pa nije ih ni bilo jer su u ono vreme publiku svojim hitovima zagrevali "Lana i Aldo" i "Vlada i bajka". Ljudi ih bukvalno gadjali svakakvim govnima da ih pomere sa bine. Ali sada je neko drugo vreme...

EDIT- da neopravdano ne izostavim Dejana Cukica koji je publiku do tacke topljenja dovodio hitom "Julija".

Mada mi se vec ispraznimo to vece kada postanemo sampioni, malo lomljenje po gradu, malo obijanja trafika, malo juris na hrvatsku ambasadu, bez obzira da li su uopste ucestvovali na takmicenju. Ovo posle je afterparti, koga boli kurac.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby prcko » Tue Jul 17, 2018 1:21 pm

Pokupimo boje koje padaju sa neba... :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Tue Jul 17, 2018 1:24 pm

realno nijedna pesma za dočeke nije ni blizu "Igra rokenrol cela Jugoslavija" :mrgreen:

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultrastito » Tue Jul 17, 2018 1:35 pm

prcko wrote:Pokupimo boje koje padaju sa neba... :mrgreen:

:lol: :lol:

ovde kod nas se pravi paralela izmedju baje i tompsona, iako je ja ne vidim...ali cak i da je tako, ti nikad nisi imao bajicu ili boru drljacu koji ce pevati na doceku sportista.

poenta price, obrni, okreni, mi ispadamo neki sovinisti, komsijomrzitelji, a svi drugi iz sfrj-a su carevi najveci na planeti, gradjani sveta.

taj deo meni ide na kurac.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby SAO_Zeljin » Tue Jul 17, 2018 1:37 pm




Veceras je nase vece! :mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Tue Jul 17, 2018 1:44 pm

Secam se ono posle Kranja valjda 2003. godine kada su ustasse u finalu vaterpola izazvale ona sranja i jos popile batine od onog naseg kik-boksera na tribini, u gradu proslava pocinje lomljenjem hrvatske ambasade. A onda standardan repertoar ludila. Ili one 2000. godine kada smo ih drknuli u kvalifikacijama za EP u zagrebu posle onih 2:2. Klicalo se Batici Mirkovicu koji je odneo Jarnijeva muda.

Mislim da je taj Kranj 2003. bio poslednje veliko ludilo. Pre toga jos ona 2001. kada smo osvojili Svetsko prvenstvo u sred amerike, a tada smo vise puta izlazili na ulicu, prvo posle cetvrtfinala gde smo izbacili amere, onda posle polufinala gde smo zveknuli bese Novi Zeland i naravno posle finala kada smo u onoj bolesnoj utakmici dobili Argentinu.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Tue Jul 17, 2018 1:48 pm

to je 2002, 2001. smo uzeli EP u Turskoj


ma Baja je marginalan lik, čovek za kafane po Borči i šatore u Šipovu, a Tompson je tamo najveća zvezda

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby савабјан » Wed Jul 18, 2018 12:14 am

Au ljudi bas sam citao kad ste o ujacima srali ovde ali me mrzelo da se ukljucujem u raspravu. Inace, ne mrze svi nas tek tako, mrze nas je smo ludi. Jer znaju da cemo jebati mater svakome samo ako nam se ukaze prilika. Mi sami sebe kidamo, ubijamo se itd itd, a ne nekog austrijanca, nemca... I kako da nas vole onda? Druga stvar, okrenuli smo se na pogresnu stranu, okrenuti smo na pogresnu stranu zadnjih 30 godina. Hocete lep zivot, blagostanje, to je na zapadu. Hocemo kriminal, korupciju, itd itd, to je u Rusiji. Sta hocemo? Mi bi smo da se jebemo a da nam ne udje, to je problem.
Kad smo bili na pravoj strani, dobijali smo i teritorije i kacena zastava na belu kucu. Kad smo se spojili svi zajedno sa ovih prostora, nas predaednik je zajebao amereyzavaljao im svemirski program ustvari im dao kurac. Ej ti zajebes amere, alooo. Jebali smo sve zive i sta se onda dogovore svi? Ajmo da ih sjebemo i posvadjamo. I sjebu nas. I jebace nas bas jako. Samo sto da smo mi na vreme izabrali pravu stranu mi bi imali i primorje i Dubrovnik i kurac i palac. A posto nismo, imamo jebiga djavolju avliju pa ko voli nek izvoli i par raspalih jezera, ko nas jebe jebiga. I par planina doduse.
I Kosovo kad su nam uzeli, lepo su rekli Slobi imas 48 sati da resis problem ili mi dolazimo. On odlucio da resi a pola generala mu bilo cia, umesto da je rekao ajmo deal da pravimo evo rudnici dwlimo profit lapo lapo i da pokoljemo siptare, on opet rat. Brate pa sjebu te u rsk pa u bosni pa svugde i ti bi opet karanje, evo brate moze
U svakom slucaju svijet voli pobjednike sto bi rekle nase lipe komsije, a mi smo na pogresnoj strani bas dugo jebuga, to je lose lose situation. Smor. Ali je tako. Ali neka docice i nasih pet minuta, bili mi liberali ili radikali ili snsovci ili demokrate ili ko zna sta svaki Srbin ceka momenat da jebe, to proradi u nama kad tad, to je genetika jebiga. Drste se braco i kad vidite ujake po gradu ako nema kamera iznabadajte ako ima barem neki lagani napus tipa jebem li ti mamu usta ustasku usranu budjavu, a siptare i pred kamerama nabod.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Wed Jul 18, 2018 1:43 am

Савет је добар.
Када видиш усташу а ти му помери вилицу да научи да правилно изговара ч и ћ.
Али историја није.
Највише је усташа побијено заједно са Русима.
Је л ваља ова?!

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Wed Jul 18, 2018 1:56 am

riper wrote:Dobro, hrvati su uspeli i u ovim trenicima slave da promovisu ustastvo. Naravno kada se sve ovo slegne pisace se i o tome. Ali me zanima kakav bi to nas repertoar bio da smo mi osvojili ovako nesto u fudbalu.

Garant bi bio Djani i Rada Manojlovic da raspale masu.


Тога је већ било када су дочекани млади фудбалери када су освојили титулу СП.
Не знам шта је било на дочеку, сигурно неко кич срање као и увек.
Уосталом као што је срање било и у Загребу. Тамо је најмањи кич крезуби козојебац Марко Перковић.
Јер његова завијања су барем искрени одзив сваког усташе, што би се рекло из душе, оно што осећа сваки усташа.
Зато га толико воле и позивају.

Код нас је више другосрбијанштина преузела примат кроз медије и културне догађаје па нећемо да се замерамо Јевропи.
Они хоће, па су тамо где јесу, а ми нећемо.
Ето колико смо ми испред њих.
Зато што смо паметни и прво гледамо наше дворише, како Бог заповеда.

А, сада да сачекамо много смешног Кесића и другаре му са гранта из њуза и да се културно насмејемо усташама.
Онако да им завучемо по бечки.

Е, ко је вас познавао ни пакао му неће тешко пасти.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby prcko » Wed Jul 18, 2018 3:13 pm

pustinjska lisica wrote:Надам се да су ове из Пуси рајота већ добиле карту у једном правцу за Сибир, Камчатку, Чукотску и Сахалин.
Dobise 15 dana zatvora i 3 godine zabrane ulaska na stadione.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

User avatar
kajzersoze
Posts: 140
Joined: Fri Feb 05, 2016 8:10 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby kajzersoze » Wed Jul 18, 2018 3:37 pm

савабјан wrote: Kad smo se spojili svi zajedno sa ovih prostora, nas predaednik je zajebao amereyzavaljao im svemirski program ustvari im dao kurac. Ej ti zajebes amere, alooo.


Brate film "Houston we have a problem" nije zaista dokumentarac, film je napravljen tako da glumi formu dokumentarca. Cilj autora je bio da pokaže koliko je lako obmanuti javnost kada dogadjaje prikažes u dokumentarnoj formi i kad pojedine realne dogadjaje upakujes onako kako tebi odgovaraju.
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby lost&found » Wed Jul 18, 2018 4:27 pm

kajzersoze wrote:
савабјан wrote: Kad smo se spojili svi zajedno sa ovih prostora, nas predaednik je zajebao amereyzavaljao im svemirski program ustvari im dao kurac. Ej ti zajebes amere, alooo.


Brate film "Houston we have a problem" nije zaista dokumentarac, film je napravljen tako da glumi formu dokumentarca. Cilj autora je bio da pokaže koliko je lako obmanuti javnost kada dogadjaje prikažes u dokumentarnoj formi i kad pojedine realne dogadjaje upakujes onako kako tebi odgovaraju.


Ocigledno nije uspeo u tome :lol: :lol:

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby савабјан » Wed Jul 18, 2018 6:26 pm

lost&found wrote:
kajzersoze wrote:
савабјан wrote: Kad smo se spojili svi zajedno sa ovih prostora, nas predaednik je zajebao amereyzavaljao im svemirski program ustvari im dao kurac. Ej ti zajebes amere, alooo.


Brate film "Houston we have a problem" nije zaista dokumentarac, film je napravljen tako da glumi formu dokumentarca. Cilj autora je bio da pokaže koliko je lako obmanuti javnost kada dogadjaje prikažes u dokumentarnoj formi i kad pojedine realne dogadjaje upakujes onako kako tebi odgovaraju.


Ocigledno nije uspeo u tome :lol: :lol:

Nisam ja to ni gledao ali da se kuecimo kurcimo se

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Кудрави Гаучос » Wed Jul 18, 2018 7:36 pm

савабјан wrote:Au ljudi bas sam citao kad ste o ujacima srali ovde ali me mrzelo da se ukljucujem u raspravu. Inace, ne mrze svi nas tek tako, mrze nas je smo ludi. Jer znaju da cemo jebati mater svakome samo ako nam se ukaze prilika. Mi sami sebe kidamo, ubijamo se itd itd, a ne nekog austrijanca, nemca... I kako da nas vole onda? Druga stvar, okrenuli smo se na pogresnu stranu, okrenuti smo na pogresnu stranu zadnjih 30 godina. Hocete lep zivot, blagostanje, to je na zapadu. Hocemo kriminal, korupciju, itd itd, to je u Rusiji. Sta hocemo? Mi bi smo da se jebemo a da nam ne udje, to je problem.
Kad smo bili na pravoj strani, dobijali smo i teritorije i kacena zastava na belu kucu. Kad smo se spojili svi zajedno sa ovih prostora, nas predaednik je zajebao amereyzavaljao im svemirski program ustvari im dao kurac. Ej ti zajebes amere, alooo. Jebali smo sve zive i sta se onda dogovore svi? Ajmo da ih sjebemo i posvadjamo. I sjebu nas. I jebace nas bas jako. Samo sto da smo mi na vreme izabrali pravu stranu mi bi imali i primorje i Dubrovnik i kurac i palac. A posto nismo, imamo jebiga djavolju avliju pa ko voli nek izvoli i par raspalih jezera, ko nas jebe jebiga. I par planina doduse.
I Kosovo kad su nam uzeli, lepo su rekli Slobi imas 48 sati da resis problem ili mi dolazimo. On odlucio da resi a pola generala mu bilo cia, umesto da je rekao ajmo deal da pravimo evo rudnici dwlimo profit lapo lapo i da pokoljemo siptare, on opet rat. Brate pa sjebu te u rsk pa u bosni pa svugde i ti bi opet karanje, evo brate moze
U svakom slucaju svijet voli pobjednike sto bi rekle nase lipe komsije, a mi smo na pogresnoj strani bas dugo jebuga, to je lose lose situation. Smor. Ali je tako. Ali neka docice i nasih pet minuta, bili mi liberali ili radikali ili snsovci ili demokrate ili ko zna sta svaki Srbin ceka momenat da jebe, to proradi u nama kad tad, to je genetika jebiga. Drste se braco i kad vidite ujake po gradu ako nema kamera iznabadajte ako ima barem neki lagani napus tipa jebem li ti mamu usta ustasku usranu budjavu, a siptare i pred kamerama nabod.


:lol:

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests