Светско првенство - Русија 2018

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nikodije » Wed Jun 27, 2018 1:46 pm

A sta znam nemam ja nekakav optimizam niti me drma neka euforija, jbg godine gledanja fudbala i staz u kladionici su od mene napravili ravnodusnog posmatraca. Medjutim pokusavam da budem realan, Brazil ako bude igrao protiv Srbije kao protiv siptara i kostarike nece pobediti veceras! Brazil ima bolje igrace,ima na svakoj poziciji top igrace, ali brate ovo je timski sport. Videli smo kako Iran muci Portugalce, videli smo kako Nigerija ubija Argentince i onda gubi utakmicu na sopstvene greske, videli smo kako Kostarika na sopstvenim greskama prima 2 gola u 5 minuta, i to kardinalnim greskama, dakle da ne idemo sada u proslost i nabrajamo koliko puta je david pobedio golijata. A i kada se setim koliko sam puta pao na kvotu 1,45 i 1,50 :D Mislim da postoji realna sansa da veceras napravimo za sada jedino iznenadjenje jer su svi ostali favoriti prosli u drugi krug. Ostao je jedino Brazil. I za kraj mislim da u ovoj situaciji mi nemamo sta da izgubimo, dok Brazil ima. Mi smo i pre pocetka bili obelezeni za ekipu koja ne prolazi grupu dakle, nema cega da se plasimo niti cega da se pribojavamo. Napred Srbijo pa sta bude!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Wed Jun 27, 2018 2:01 pm



evo vam, pa se pržite na ove :mrgreen:

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby DRINK » Wed Jun 27, 2018 2:09 pm

Ma mora i nas sreca jednom da krene, neka ovi daju maksimum i nista vise! ajmo!!!!

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Wed Jun 27, 2018 2:23 pm

Мо смо нашу срећу испуцали када смо добили онакву квалификациону групу и све што се дешавало у њој, укључујући да нас је Аустрија могла добити у Београду да је Арнаутовић то хтео.

prcko wrote:http://sportklub.rs/Rusija2018/Tovaris-Plavsic/a244242-Na-Brazil-samo-iracionalno.html

Od 10 utakmica ovih dveju selekcija Brazil bi verovatno dobio devet, ali ima ona jedna...



Ивановић, Стојковић и мање Коларов су имали много бољу шансу за пролаз пре 8 година када су играли слично важну утакмицу само не против Бразила, не чак ни против Алпаније, већ против јадне Кенгурије која је већ испала. И то смо изгубили иако нам је бод играо са 2-2 резултатом за пролаз.
То довољно говори о самопоуздању наших играча и то је највећи проблем вечерас, касније долази знање фудбала.
Као што сте видели у случајевима Швеђана и Нигерије, много тога је у глави. Фаворити Аргентина и швабија како се ближи крај утакмице све више газе док се Нигерија и Швеђани повлаче иако имају играча више(ови други), све више паниче, питају Бога зашто минут траје 60 секудни а не 30 секунди. И на крају издувају.

Пали су јер су били склони паду.

Зато ми нисмо узели ни бод против Алпаније.

Реално када гледате нашу репрезентацију само чекате неку глупост, неодговорност, недисциплину(два последња су узрок изједначења Алпаније). Ретко се то не деси на нашој утакмици.

Та свест се мења континуираним наступима на великим такмичењима, што ми немамо, и рутинирањем квалификација, што исто немамо за сада. Делом јер очајно стојимо на уефа/фифа листи па смо у трећем шеширу када је много теже добити лакшу групу у квалификацијама.

Вечерас, реално, 3/4-1 за Бразил са 2-3 комада у првом полувремену.

Навијачки желим да победимо и прођемо као што сам навијао у Индијанополису рано ујутро када смо добили тзв. Дрим тим на СП 2002 у кошарци. И врло се радовао, као што би и сада био случај.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Swallow » Wed Jun 27, 2018 2:31 pm

Ne znam u pm, satima palim pljugu na pljugu vrtim se u krug i samo mislim na utakmicu, ali prvi put od kako znam za sebe nisam euforičan, valjda pripremam sebe psihički i stvaram odbrambeni mehanizam od nagona loženja da ne bih doživeo nervni slom ukoliko se uspalim preterano a mi doživimo debakl ili još gore budemo bolji celu utakmicu a to ne krunišemo golom, to bi bio najgori scenario pre bih izabrao da nas nakantaju odma nego da ih lomimo celu tekmu sa njima da budemo bolji, da stvorimo 2-3 100% šanse i onda da padne neki hladan tuš u 90om minutu po mogućstvu od onog žutog krezavog ciganskog foliranta.Prosto je mi kvalitet da se nosimo sa njima imamo, pogotovu što gajimo sličan stil igre, znači nismo mi tu neki Zanzibar ili Farska ostrva da se toliko zentamo, ako igračima bude stalo da izginu na terenu da zaborave tih 90 min na svoje usrane karijere i uz malo sreće verujem da možemo do pobede, jer ima tu jedno pravilo da smo najjači baš onda kada smo otpisani, a budući da sada realno više nemamo šta da izgubimo smatram da treba da izađemo hladnokrvno na teren damo sve od sebe i da zabijemo 2 komada ovim smradovima da se puše!
Lets dance... NAPRED SRBIJA!

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Wed Jun 27, 2018 2:44 pm

Inace da dodam zasto sam ovako malodusan. Realno, zato sto su u pitanju fudbaleri. Na zalost i nasu i njihovu, oni nikada nisu bili najbolji kada je bilo najpotrebnije.

Da mi kaze neko da SAD protiv nasih kosarkasa ima 20 razlike i jedna cetvrtina do kraja, vise bih verovao da bismo mogli da stignemo. Zasto? Zato sto su u pitanju kosarkasi. U krvi im je borba do kraja, cudesni preokret, pobeda. Da mi neko kaze i za odbojku da nam treba, ne znam, pet vezanih poena u petom setu, imao bih vise nade. Zato sto su u pitanju odbojkasi, dokazali se kao pobednici, zato sto oni sami i veruju ali i imaju znanje da tako nesto sprovedu. Da mi neko kaze za vaterpoliste da ce im vezati ruke i da ce tako igrati, imao bih vise nade da ce sve pobediti i biti sampioni, jer to su jebeni vaterpolisti, koji ne znaju za nepremostivu prepreku do cilja.

Nexon je odlicne stvari napisao i podrzavam sve sto je tu rekao. Ovo su jebeni fudbaleri, sto bi Nexon rekao "pali su jer su skloni padu". Protiv Brazila necemo im previse zameriti, ali oni su to ucinili i onomad protiv Australije i nedavno protiv svajcarske. Jer nama je svajcarska bila mec lopta, nama je svajcarska bila ono sto je bila Australija 2010.

Ali ajde neka me danas sve demantuju, neka na bilo koji nacin izbore rezultat za prolaz dalje pa da pocnem da verujem i u fudbalska cuda kada su nasi u pitanju.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Кудрави Гаучос » Wed Jun 27, 2018 3:10 pm

Проћићемо ми и Бразил. Има да машем оним уптарским лептиром док упалу мишића не добијем

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Wed Jun 27, 2018 3:13 pm

СРБИЈА: Стојковић, Рукавина, Миленковић, Вељковић, Коларов, Матић, Миливојевић, Тадић, Милинковић-Савић, Љајић, Митровић. Селектор: Младен Крстајић.
БРАЗИЛ: Алисон, Фагнер, Силва, Миранда, Марсело, Касемиро, Паулињо, Вилијан, Кутињо, Нејмар, Жезус. Селектор: Тите.

Žurnal javlja

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby UltrasDoras » Wed Jun 27, 2018 3:50 pm

ni jednog brzog igrača tu nema, a igramo na kontre... :lol:
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Мићара » Wed Jun 27, 2018 3:55 pm

Набиће нас људи са 3 комада нааајмање...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Swallow » Wed Jun 27, 2018 3:56 pm

Ja bih krenuo sa dva špica Mitar i Prijović pa da pokušavamo nekim ubačajima sa strane Kolarov i to ne znam jedino možemo tako da ih nadigramo jer smo znatno višlji, veliki je rizik ali ako se zatvorimo i dopustimo im da igraju pas igru na nekih 25 m od našeg gola jebaće nas na kvadrat tu su najopasniji.

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby MasterTUFC » Wed Jun 27, 2018 4:21 pm

Lopta je okrugla :mrgreen:

Ja ovo gledam kao izlazak na ispit za koji si procitao (ne naucio), 10 posto gradiva i ako te ukenja da izvuces pitanje od tih 10% i profi bude dobar dan, mozda i prodjes.

I kako neko ko voli fudbal moze da bude ravnodusan, brazil - tvoja zemlja - svetsko prvenstvo. I slazem se sa tizlom ili cemo primiti 5 komada ili ce nas ukenjati idealna tekma da se juri jaka kvota.

S verom u userski gol i Stojketa, jebemo brazil! :mrgreen:

thug4life
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:30 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby thug4life » Wed Jun 27, 2018 4:35 pm

Brazil se raspao ljudi ne znaju igrati fudbal :mrgreen: , pobjedjujemo 3:0 u najgorem slucaju remi 2 gola im dajemo sigurno. Kostarika busi Svajcarce sa 3-4 nula.
Idemooo Srbiii !!!

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby bilipiton » Wed Jun 27, 2018 4:48 pm

thug4life wrote:Brazil se raspao ljudi ne znaju igrati fudbal :mrgreen: , pobjedjujemo 3:0 u najgorem slucaju remi 2 gola im dajemo sigurno. Kostarika busi Svajcarce sa 3-4 nula.
Idemooo Srbiii !!!


Лоша им је атмосфера у тиму. :mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Wed Jun 27, 2018 4:50 pm

Mozemo jedno brzo takmicenje za najbahatiji komentar uoci utakmice. Ono tipa, Mitar het trik i Sergej jos dva komada. Brazilci najgori u istoriji, mi nikad jaci. Stavljam stan sa sve nelegalizovanom nadogradnjom na nas, iz keca u kec i 3+, plus Mustafa brani penal :D

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultra mentalitet » Wed Jun 27, 2018 5:33 pm

Kakav kurcev Brazil, ostace zapisano u istoriji da nisu prosli grupu u Rusiji. Orthodox power :mrgreen:

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Brdja » Wed Jun 27, 2018 5:52 pm

Kao što napisah, reprezentacija koja osvoji Svetsko, sledeće prvenstvo ispada u grupama. Inače, rekoh i pre prvenstva da nisu Nemci tako sigurni da prolaze dalje, loša igra pre prvenstva i loša atmosfera
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Swallow » Wed Jun 27, 2018 5:54 pm

E kako mogu Japanci da zabiju švabama u 95om i da ih nokautiraju ko iz pičke ima i mi ove sline večeras da otresemo!!!! Bravo Koreja, AJMO SRBI !!!

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Bruno Sulak » Wed Jun 27, 2018 5:54 pm

Au Svabe se bas obrukale na SP.

Najveci Nemacki porazi su u Rusiji :D

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Swallow » Wed Jun 27, 2018 5:56 pm

Hahahahahaha idemooo 2:0 za veliku Koreju! Ajmo momci ugledajte se na braću sa istoka, oni su naša mlađa braća potiču od nas!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests