Европско првенство у кошарци 2017.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby pertla » Fri Sep 01, 2017 8:54 pm

tizlabor wrote:To sto su Litvanci i Francuzi juce izgubili ne treba da cudi,jer da ne prodjes grupu ovde stvarno moras da budes albanija.
Pri tom treba dodati da smo mi jedina reprezentacija koja na ovim takmicenjima ne kalkulise(sto nas je x puta kostalo medalje),dok ostali od prvog kola matematice sa koje pozicije da izbegnu zajebanog u nokautu...


zanimljivo je da ustase misle da smo mi i spanci najveci muljatori i kalkulatori po grupnim fazama...al ko im jebe mater.mislim da mozemo da pobedimo sve reprezentacije osim spanca, i nadam se nekom finalu protiv njih(ne znam kako se i sa kim ukrstamo posle osmine finala).realno bogdan ce da izgine ovo prvenstvo, osim njega i jovica nemamo kreatora, sreca pa je jovic dosta dugo "odmarao" posle one povrede, nadam se da ce biti u dobroj formi.jako sa svima i u kost pa sta bude
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby ultrastito » Fri Sep 01, 2017 10:22 pm

bobi, bogdan i jovic moraju da podnesu najveci teret na ovom prvenstvu. bogdan bi trebao da bude lider ekipe i verujem da ce mu konacno u nekom trenutku to i kliknuti.

najveca opasnost, pored vase micica, su brze licne kuzmica i bobija. to ne sme da se desava vise. ako je neko gledao veceras turke i ruse bice mu mnogo jasnije. divljacka kosarka turske, a rusi koji su poprilicno lose odigrali su ih dobili na mozak. ne sumnjam da ce turci imati veliku pomoc od sudija kad budu igrali protiv nas.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby ultra mentalitet » Fri Sep 01, 2017 11:11 pm

A dobro pravili su licne, jer su imali onog monstruma Porcingisa protiv, ne verujem da ce protiv nekog tako lako ulaziti u problem sa faulovima.
Mora neko osim Bogdana da poentira, neko krsten, Lucic, Guduric ili Milosavljevic. Nece moci Bogdan sam da odigra celo prvenstvo.

Imamo li mi nekog umesto Bircevica da je mogao doci? Braco mila, neverovatan lik. Igra li Savanovic jos kosarku? :mrgreen:

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby stručnjak » Sat Sep 02, 2017 12:57 am

ultra mentalitet wrote:Mora neko osim Bogdana da poentira, neko krsten, Lucic, Guduric ili Milosavljevic. Nece moci Bogdan sam da odigra celo prvenstvo.


Moći će, on je NBA igrač koji na klupi sada ima velikog Sašu Đorđevića. A da ova trojica moraju da mu pomognu - moraju. I biće to dobro, videćete.

I daj bre otključajte ono gde se večiti prepucavaju, našao sam sliku Volkova sa ekipom, trebalo mi je sat vremena da uništim face svima a da njega ostavim netaknutog :mrgreen: :mrgreen:

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby Avanti ragazzi » Sat Sep 02, 2017 2:07 am

Нисам веровао да ћу ово рећи... али Мачван одрадио капитенски посао данас. Користи мозак, јак у дефанзиви, скочан, коректна игра леђима и преглед исте.
Ево прилике за Лучића и Милосављевића да се покажу у овој суженој селекцији. Имали су добре сезоне, Калинић је повређен, време је бар један од њих двојице да експлодира.
У овој ситуацији би нам Стефан Марковић био злата вредан за позицију плеја, да Богдановић игра на својој позицији.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby ultrastito » Sat Sep 02, 2017 2:48 am

stručnjak wrote:I daj bre otključajte ono gde se večiti prepucavaju, našao sam sliku Volkova sa ekipom, trebalo mi je sat vremena da uništim face svima a da njega ostavim netaknutog :mrgreen: :mrgreen:


okaci ovde -> http://www.srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=12&t=60&start=160 :D

nazalost, ovo prvenstvo bogdan je prinudjen da u nekim momentima igra 1 i 2, a zapravo bi njegova jedina uloga trebala da bude da ga neko zatrpava loptama koje ce on da iskoriscava ili za sut za tri ili nekim ulazom. svakako da ima odlicnu tehniku i za jedno i za drugo. ovako se trosi u svakom smislu da igra na obe pozicije.

micic mora da olaksa zivot bogdanu i jovicu, a ne da im dodatno oteza kao sto je to umeo u zvezdi da zagorca zivot svima. jednostavno covek udje i ukanali svoju ekipu. negde sam citao da ga vide kao novog teodosica, pa sam u jednom trenutku pomislio da sam slep, da ja nesto ne vidim sto drugi vide. ako bi mogao to neko da objasni, bio bih mu zahvalan.

za kuzmica i bobija sam vec rekao. ne smeju da ulaze tako lako u faulove, da jedan ima 3, a drugi 2 za jednu i po cetvrtinu i to mi se cini da je bobi 2 napravio u napadu. slede nam utakmice protiv jacih timova, timova koji imaju jace centre, a i sudije na svojoj strani verovatno. ulaskom u probleme sa faulovima, sjebavas macvana i stimaru, pa njih prebacujes na petice i povecavas pritisak.

guduricu je ovo prvenstvo odlicno da sazri kao igrac. ima on srca za neke odlucujuce suteve, samo da ga sale istrpi...koliko se to moze na prvenstvu. njegova najveca mana je sto vrlo brzo udje u probleme sa faulovima, mozda zbog toga sto je toliko srcan lik.

verujem u ovu nasu trojicu lajnbekera, lazic-milosavljevic-lucic, da ce kad bude trebalo da spuste rampu i da ce da grizu kao pitbulovi.

bircevic, uh...meni najveca misterija od svih igraca. za svakog od ovih gore navedenih znas nesto, sta je lose, sta je dobro, znas koliko moze. bircevica pamtim iz partizana kao lika koji moze da zatrpa trojkama, al isto tako i govnima svoju ekipu.

na kraju, verujem u saleta i verujem saletu da zna kako i sta treba sa ovim momcima. mi na ovom prvenstvu ne igramo sa prvom petorkom (ne racunajuci bogdana) i izmenama...raduljica, bjelica, teodosic, jokic, simonovic, kalinic, nedovic. jebi ga.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby svuda.prisutan » Sat Sep 02, 2017 9:09 am

A crni Stimac..... Realno, mogli smo bez Micica, Birce i Stimca (bar na osnovu prve utakmice), neka presede na klupi celo prvenstvo. Ali bice bolje ja se nadam. Verujem da ce Bobi da bude sve bolji. Bice zajebano kada budu zatvorili Bogdana.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby Avanti ragazzi » Sat Sep 02, 2017 9:55 am

svuda.prisutan wrote: Bice zajebano kada budu zatvorili Bogdana.


Нека га затворе па оставе самог Лебранка, као поједини евролигаши. А овај само сипа. :)

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby svuda.prisutan » Sat Sep 02, 2017 12:15 pm

Pa da je to radio konstantno tokom cele sezone, pa i ajde da razumem. Ali on je to odradio na par utakmica, mnogo je bolji u odbrani nego u napadu, a i lako udje u problem sa licnim greskama. Pre bih rekao da ce Guduric ili Milosavljevic biti ti koji ce zameniti Bogdana kada mu ne bude dan.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby Rođaci » Sat Sep 02, 2017 4:47 pm

govna sovjetska dopingovana

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby zizou » Sat Sep 02, 2017 6:02 pm

Teodosicu, Jokicu, Nedovicu, Bjelici jebem majku po sto puta.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby zizou » Sat Sep 02, 2017 6:03 pm

Posebno Jokicu glibavom nadam se da ce ruku da slomi.
Rusi retardirani isto neka gpopuse kurac a oce sigurno!
Spanci pjeske osvajaju ovo bas pjeske.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby pertla » Sat Sep 02, 2017 6:15 pm

zizou wrote:Teodosicu, Jokicu, Nedovicu, Bjelici jebem majku po sto puta.


sto ovoj trojici brate,koliko znam povredjeni su,mozda su kod teodosica ameri umesali prste.bolje jebi simonovicu,on se povredio dok je vozio kvad na kopu
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby Rođaci » Sat Sep 02, 2017 6:20 pm

svaka čast, momci
borba

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby zizou » Sat Sep 02, 2017 6:57 pm

Povrijedjeni su k moj.

Rusi su dobra ekipa, po imenima mnogo su jaci od nas.
Nasi momci I dalje mogu do medalje ( moje mišljenje da oce sigurno ) . U svakom slučaju treba ima max podrsku dat . Kad pročitam koliko idioti pljuju po netu lose mi je.

P.s jokic ce kurcinu da ispusi nikad play off nece vidjet :mrgreen:

User avatar
kajzersoze
Posts: 140
Joined: Fri Feb 05, 2016 8:10 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby kajzersoze » Sat Sep 02, 2017 6:59 pm

Od ekipa koje su favoriti (ili barem važe za favorite) mi verovatno imamo najlosij sut sa distance. Danas kad nije islo Bogdanu , nije imao ko da pogodi, sem Lučića, ali on ne uzima mnogo šuteva.
Zato smo prinuđeni da guramo loptu pod koš i to u 90% Bobiju, jer se Kuzmic pokazao kao prilično loš ispod koša, par promasenih zicera. Birca i Stime neupotrebljivi.

Gagi Milosavljevic iako je dao poene , prilično limitiran u ofanzivi, vidi se da je nesiguran i da nema samopouzdanja, par puta nije znao sta ce sa loptom.

Sudije pravile greške na obe strane i na to se izgleda moramo navići na ovo prvenstvu, na svim utakmicama koje sam gledao bilo je brdo grešaka.

Jović i Lučić odigrali dobru utakmicu , jos da je Lučić pogadjao ona bacanja.

Na ovom prvenstvu dosta izjednacenih ekipa, jedino Španci da bas odskacu i ako nastave ovako prošetace se.
Ja bih bio zadovoljan ulaskom u polufinale, sa ovakvom ekipom mislim da je to ravno zlatu.
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby ultra mentalitet » Sat Sep 02, 2017 9:04 pm

6 promasenih bacanja u zadnjoj cetvrtini :?

Samo bih voleo Hrvate u narednoj fazi, da ih opeglamo i onda nek se desi sta se desi :mrgreen:

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby svuda.prisutan » Sat Sep 02, 2017 9:07 pm

To, to...samo hrvate da spustimo, i mozemo da ispadnemo. Realno, lose smo odigrali, ali verujem da ce biti bolje, i da je ovo bio samo los dan.
Inace ovaj Markanen iz Finske, jebe kevu kako igra, opasan igrac!

User avatar
Floki
Posts: 31
Joined: Wed Feb 17, 2016 11:11 pm
Location: Kapedunum

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby Floki » Sun Sep 03, 2017 4:48 am

Najiskrenije se nadam da ce ova ekipa do nokaut faze ili kako vec jabaji ga,da se uigra i da lagano dodje do polufinala i tamo da izgubi od Gruzije i do jaja.SRBIJA krvvamjebem

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby niko » Sun Sep 03, 2017 10:21 am

sad nam je bolje da izgubimo od Turske kako bi izbegli Spaniju do eventualnog finala.

ako bude tako i budemo 3. u grupi, onda najverovatnije idemo na ustase odmah u 1/8 finala.

nadam se da cemo konacno da kalkulisemo, i nadam se da i sad kalkulisemo neotkrivanjem bas svih kvaliteta koje imamo.

Image


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests