Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Swallow » Tue Mar 10, 2020 6:45 pm



Mnogo dobar intervju.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Wed Mar 11, 2020 1:38 am

Ljudi aj da budemo realni, ovi predstavnici bojkota nemaju nikakvu podrsku u narodu i to sto oni bojkotuju nece imati nikakvog uticaja na legitimitet izbora... oni ako zajedno imaju 5% to je cudo.
Izborne uslove su oni i napravili, i kad su bili vlast nista bolje nije bilo ako cemo iskreno.
Bojkot odgovara najvise Vucicu koji ce sam konstruisati kako ce izgledati skuptina, opozicija, diskusija, glasanje...
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Wed Mar 11, 2020 10:36 am

Ultra Sarma wrote:Ljudi aj da budemo realni, ovi predstavnici bojkota nemaju nikakvu podrsku u narodu i to sto oni bojkotuju nece imati nikakvog uticaja na legitimitet izbora... oni ako zajedno imaju 5% to je cudo.
Izborne uslove su oni i napravili, i kad su bili vlast nista bolje nije bilo ako cemo iskreno.
Bojkot odgovara najvise Vucicu koji ce sam konstruisati kako ce izgledati skuptina, opozicija, diskusija, glasanje...


Ma ne bojkotujem ja jer je megazord u sastavu Djilas-Jeremic-Obradovic-Solak i ko jos...rekao da se bojkotuje. Da je srece, danasnji politicari na obe strane su trebali da odavno budu iza resetaka.

Cenzus od 3% je pokazao dosta, bar meni. Isplivali su razni na koje sam sumnjao da su podguzne muve svake vlasti i glumataju opoziciju, sve u nadi da ce da prebace tih 3%.

A sto se tice ovog poslednjeg...po cemu ce se to razlikovati od sadasnjeg saziva? Glasa se i danas na zvonce, diskusiju su obesmislili sa svojim amandmanima, opozicije odavne nema u parlamentu, ostali su ovi gore pomenuti. Ustav da menjaju, ja mislim da ne mogu, jer je za promene potreban referendum, al o tome nek se izjasne pravnici na ovom forumu, definitivno su vise u materiji nego ja.

Jednostavno, necu da ucestvujem u cirkusu. Bukvalno - igraj se sam sa svojim izmisljenim drugarima.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Druidid » Wed Mar 11, 2020 11:20 am

Pa ti isti predstavnici bojkota su pre 4 godine svi redom govorili kako svi svi treba da izadju na izbore, da vucic ustvari i nema toliku podrsku vec nas abstinenti ubise, pa su sad tu bili razni procenti. Ako od 50% izaslih 50% glasa za sns on nema 50% vec 25%, znaci ako svi izadjemo gotov je, je li bila takva prica?
Sta se promenilo za ove 4 godine sto se tice izbornih uslova? Bukvalno nista, i tad je drzao sve medije, nigde opoziciju nisi mogao da cujes, na dan izbora je izasao na naslovnoj strani skoro svih novina... Meni ovo vise lici aj probali smo jednu stvar pre 4 godine nije uspelo, ajmo sad malo bojkot da probamo pa da vidimo sta ce biti. Znate sta ce biti, nista, isti kurac kao pre 4 godine ako ne i gori. Spustio je cenzus na 3%, sto manje ljudi izadje, lakse ce se njegovi sateliti popeti na tih 3%, napravice neku laznu opoziciju a ustvari ce kontrolisati bukvalno sve, koliko god ljudi da izadje izbori ce biti legitimni, win-win situacija.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Wed Mar 11, 2020 12:39 pm

Ja sam bio jedan od tih koji su pozivali na izbore i tad sam glasao za Dveri ili DJB, ne mogu se setiti sad.

Ni u najludjim snovima nisam mogao da zamislim da ce ovakvo stanje u drzavi biti nakon 4 godine i ne mogu da kazem i da slazem da nisam razocaran "pravom" opozicijom, pogotovo zbog debakla sa protestima koji su u nekom trenutku imali sve sto je trebalo da dovede do nekog ozbiljnijeg stanja. Prosetali su nas, obrnuo sam 5-6 krugova po BGu i nista...kad sam video da tu pricu neko vozi sa dignutom rucnom, odustao sam od toga.

Iskreno, nemam pojma koje je resenje za trenutnu situaciju, al ajd BOJKOT - jer to je jedino sto nisam probao do sad na izborima.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

brko
Posts: 45
Joined: Mon Feb 22, 2016 2:06 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brko » Sat Mar 14, 2020 6:15 pm

https://www.youtube.com/watch?v=iavzD-doLLM koliko politickih spletki, ako ima ista od istine od ovog sto pricaju

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bruno Sulak » Sun Jun 07, 2020 11:26 pm

I sta bi sa cuvenom Jaltom 2 koja je satro trebala da se odrzi 6. juna u Beogradu? Jesu bili Tramp, Putin, brat Si? Teso opet lozis ovaj napaceni narod.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Fri Jun 12, 2020 5:00 am

Ne bi bilo lose da Admin kao i svaki put ubaci anketu sa izbornom listom

https://www.rik.parlament.gov.rs/tekst/ ... -liste.php

ps. al ceda sta je sve okupio.. ovaj put nece dobiti ni taj jedan glas od svoje zene
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Strada di vita » Sun Jun 14, 2020 8:35 am

Ultra Sarma wrote:Ne bi bilo lose da Admin kao i svaki put ubaci anketu sa izbornom listom

https://www.rik.parlament.gov.rs/tekst/ ... -liste.php

ps. al ceda sta je sve okupio.. ovaj put nece dobiti ni taj jedan glas od svoje zene


Јел он ово излази као листа националне мањине?

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bruno Sulak » Sat Jun 20, 2020 10:58 pm


User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Sun Jun 21, 2020 1:43 pm

Niko nista o izborima... izlazi li ko?

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bruno Sulak » Sun Jun 21, 2020 2:16 pm

Zaokruzio 15 pa ko ga jebe. Na lokalu i pokrajini bukvalno ne znas za koga da glasas, sve sljamovi. Poznajem ove iz moje opstine, likovi nisu u stanju da svoje dvoriste i kucu odrzavaju a ne da vode opstinu, a ima i bivsih robijasa, prestupnika, likova sa osnovnom skolom...

Sto se tice izlasnosti manja od 50% sigurno. Vidim izlasnost do 11 sati ista kao i pre 4 godine, stigla direktiva iz SNS-a da svi glasaju sto ranije, da povuku ostale da izadju :lol:

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby SickOfItAll » Sun Jun 21, 2020 11:34 pm

Непријатна тишина.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby SAO_Zeljin » Mon Jun 22, 2020 12:38 am

Izgleda SNS pobedio opet


Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Jun 22, 2020 9:36 am

Добро су вас навукли паткари из шифрованог имена ндбг да ударате у шерпе да се одрже избори. Што би се рекло дали вам патку.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby фикрета » Mon Jun 22, 2020 9:40 am

Cestitam micari nuklearnom i toj ekipi
Pobedu na izborima, vi ste realnost ove zemlje

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Мићара » Mon Jun 22, 2020 10:25 am

фикрета wrote:Cestitam micari nuklearnom i toj ekipi
Pobedu na izborima, vi ste realnost ove zemlje


Моји гласови су отишли Шапићу. Ово је први пут да сам гласао у животу (с тим да референдум за 9. јануар дан Р.Српске и не рачунам као неко гласање ). Што се тиче земље, не знам на шта си тачно мислио објасни ми овдје, због чега сам ја то толико теби трн у оку?
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby CamoSurprise » Mon Jun 22, 2020 10:59 am

Mlad, obrazovan, omderenog nastupa, nacionalno orijentisan, novo lice...sve ono što dobar broj ljudi priča da želi od političara...na izborima u Srbiji ne može da dobaci do 3% i je.benih 100.000 glasova.
Gilajdza RIP

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby нуклеарни удар » Mon Jun 22, 2020 12:01 pm

фикрета wrote:Cestitam micari nuklearnom i toj ekipi
Pobedu na izborima, vi ste realnost ove zemlje

Шта ме прозиваш, нисам ни гласао, нит сам у земљи, иначе би вероватно за Левијатан..


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Пери and 44 guests