Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Fri Mar 03, 2017 8:51 pm

Nexon wrote:Иста екипа ради.
Авиони, камиони и пукнеш изборе јер сви знају да много крадеш


Прво они то гледају из свог угла који нема ни трен реалности. Ова славицина саобраћајка не би се изненадио колико су болесни да је и намештена како би ове пичкице објавиле да смо имали још један могући атентат. Е госпођа црвена ишла службеним колима које ја плаћам и сви ви на факинг страначки митинг и то је нормално и није злоупотреба... а да не причам сви остали што су исто радили плус што је рекао да ће узети само 5 дана одмора и бити толико дана у кампањи а нисмо ни свесни колико нам излази из фрижидера и тек ће за ових метар дана. А што се тиче само овог спота мислим да је тотално омашен и на оног ко је неодлучан неће ни најмање реаговати. Прво то што неко вештачко црно иако знамо да је циган, друго ово пиво које ко зна да ли је пробао у животу јер је јелте винар а треће шта представља ово доле као крол са овим текстом? Шта као ботови су глуви ор ват... плус брате из гузице вири колики су ови статисти ботови неприродни и колико глуме преко курца зарад неких јадних бенефиција па плус на крају ово скандирање са убаченог неког фенси стадиона. А и сам спот је сниман чујем месец дана раније иако се није ни знало шатро да ће бити кандидат али за сваки случај. Ма смешно човек није свестан колико лаже и колико ће бити кажњен сурово на неки начин па можда и преко деце и остале породице па ево шта је за оног бугара из стакларе рекао да нема појма ко је а помињао га да је лопов пре коју годину... лаже чим зине ко пас и такође оно да се финансира кампања из као ових средстава која као им следује као партији од државе ништа са стране ма важиииии.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bruno Sulak » Fri Mar 03, 2017 9:05 pm

Koliko treba vremena ovim lopovima da uplate dve crvene za nesrecnike koji sede za kutijama?

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Fri Mar 03, 2017 9:20 pm

Извињавам се али заборавих да споменем пошто ми је данас на шљаци бурек био тотално огаван да сам га морао бацити јер сам у мору вести случајно налетео на овако нешто не знам ни сам како... ова крава дебела пинковска јуловска социјалистичка пожаревачка која иде уз сваку власт и вођу прво слобу па сад овај коњ, па ова пичка гробарска кога никад нисам готивио иако су га сви цигани готивили кад је прешао код нас а ја му никад нисам опростио онај одлазак у југословенски клуб иако је одувек био шатро четник и курчио се па и давао америма силне тројке кад сам га највише готивио и на крају да ће се овако продати глупану швапском издајничком сам очекивао, па ова дебела свиња један од најгорих играча ккцз у историји који је добио награду да буде фунционер у најгоре дане а посебно сад јер је за издајнике и на крају онај који је замало сахранио ккцз и дубоко уназадио фкцз. Стварно би им главе изломио са све овим коштуницим дсс издајником.

Image

http://www.blic.rs/vesti/politika/leont ... ru/bgs8wpx

User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby penzos » Fri Mar 03, 2017 11:11 pm

bilipiton wrote:По којој је то логици Глишић одвео пола гласова ако док је он био у странци нису прелазили цензус, а кад је изашао ушли су у скупштину? Да ли стварно мислиш да ће Шешељ ишта да уради? Чуј уме да јебе и зајебава... До јаја! Нека уђе у Парове.

Pa nisu ušli u skupštinu zato što je Glišić otišao, nego zato što su napravili koaliciju sa DSS-om...

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Sat Mar 04, 2017 12:13 am

Ја ово тек сад изваљујем и чуди ме да нису објавили ове суперменске слике за кампању.

http://www.alo.rs/prepoznajete-li-decake-na-slici/58716

Ипак је ово за кампању.

http://cdn.tf.rs/2017/02/06/pismo-vucic.jpg

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Sat Mar 04, 2017 1:23 am

Одлазак Глишића није нешто нарочито у гласовима наштетио Дверима, можда организациони јер су неки људи изшали и преузео/отео је Снагу народа.
Елем, оригинална поставка Двери су Бошко Обрадовић, Бранимир Нешић(обојица су и данас у Дверима и оснивачи најјаче националне издавачке куће у Србији тренутно-http://www.catenamundi.rs/) и једна девојка, жена сада, која је отишла у Канаду. Они су основали часопис Двери српске 1999 уз помоћ једног човека из Рачунарског центра ЕТФ-а који им је помагао технички. Глишић је оригинлано био у дсс-у он је одшао након 5. окобра 2000. у Двери.
Данас су Мартиновић, из снс, и из срс прозивале Бошко да је будала и шта све не. Наравно ниједан медији то није ставио као вест. Шта би се десило да је Мартиновић то рекао Јанковићу, Јеремићу...па сада би гореле насловне стране. Али Бошка можеш да вређаш, само боље нека пазе да се не преваре.
Двери и Бошко се максимално труде да наступају смирено, они могу далеко агресивнији да буду. Од Скупштине до улице, то би Вучић требао да зна. Вучић се нервира што га Двери прозивају, за рецимо корупцију, а снс је постао гори генератор корупције од дс 2012, што није нимало лако постићи јер су жути поставили високо лествицу у том сегменту.

Додатак, више као тривија:
Мирољуб Петровић се комерцијализовао. Ко је пратио Двери зна за њега много дуже. Није лепо да баланисра: као Бошко ми је пријатељ али не треба да напада Вучића толико...Бошко му је давао простор када нико није знао да постоји.

Узгред, направио је Амиџића и Марића тешким будалама јер не схватају да се ради о изванредно интелигетноj особи која завлачи људе и може да ти састави причу само тако.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bunt » Sat Mar 04, 2017 2:21 am

Svako ko je gostovao kod njih dvojice je apsolutni idiot koji tim potezom sere na svoje dostojanstvo i inteligenciju.

1989

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Casual 1989 » Sat Mar 04, 2017 9:41 am

Чомбе wrote:
Casual 1989 wrote:
Cak razumem i onog ko glasa za sns .



Удари главом у зид. Из залета. И одјави интернет.


Ало секташу глупи када цитираш цитирај све, а не само део који теби одговара, тако раде секташи са деловима из библије тако раде цигани на форуму.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Sat Mar 04, 2017 10:51 am

Prvo sto se tice spota,aj da se ne lazemo,spot mu je do jaja.Uopste mu nije cilj da ubedi nas ili neodlucne ne gadja u tu sferu ljudi,cilj mu je da one svoje kojih ima kolko oces zacementira da slucajno ne odu kod drugoga.Otkino je,da se ne lazemo.

Drugo ja stvarno ne vidim svrhu ovih izbora,kampanje bilo cega.Opozicija je u totalnom rasulu,razbuco ih je sa svojom masinerijom i neznaju gde biju.
Jedini pravi potez opozicije bi bio da se svi,APSOLUTNO SVI,povuku sa izbora i da kandiduju jednog nekog kandidata.
Secate se onog nekog navijackog tv duela kada su grobari poslali Nesu Straha a cigani Vladu Mauzera.
E opozicija je trebala da nadje nekog svog Vladu Mauzera i da ga kompletno podrzi za predsednika da se on ganja sa ovim.Time da pokaze sta misli o medijskom stanju u zemlji,o radu ovoga,o svemu,da na taj nacin pokaze narodu u kakvom nam je stanju zemlja.
Nema ovo nikakvog smisla vise...


kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby kopriva » Sat Mar 04, 2017 5:28 pm

penzos wrote:
bilipiton wrote:По којој је то логици Глишић одвео пола гласова ако док је он био у странци нису прелазили цензус, а кад је изашао ушли су у скупштину? Да ли стварно мислиш да ће Шешељ ишта да уради? Чуј уме да јебе и зајебава... До јаја! Нека уђе у Парове.

Pa nisu ušli u skupštinu zato što je Glišić otišao, nego zato što su napravili koaliciju sa DSS-om...


Ja sam ubedjen da bi bolje prosli da nisu usli u savez sa DSS-om.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: RE: Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bunt » Sat Mar 04, 2017 9:09 pm

Влада Паликућа wrote:Image

Još jedan gost amidzija

1989

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Sat Mar 04, 2017 9:45 pm

tizlabor wrote:Opozicija je u totalnom rasulu,razbuco ih je sa svojom masinerijom i neznaju gde biju.


Да се не лажемо опозицији је исти курац победила или не јер су и они као и газда западне марионете. Сад кажеш нек предложе једног кандидата рецимо тог твог стаматовића који ми се чини да разуме у каквом се курцу налазимо али кад ће то бити? Па никад баш зато и што нема неке везе са западом колико знам тако да срећан нам још један џорџ клуни са 2 председничка мандата и твој земо селаковић са премијерским ма бог да нас види.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby 1748 » Sat Mar 04, 2017 10:17 pm

Potpisi Belog nisu overeni
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Чомбе » Sun Mar 05, 2017 1:16 am

Casual 1989 wrote:
Чомбе wrote:
Casual 1989 wrote:
Cak razumem i onog ko glasa za sns .



Удари главом у зид. Из залета. И одјави интернет.


Ало секташу глупи када цитираш цитирај све, а не само део који теби одговара, тако раде секташи са деловима из библије тако раде цигани на форуму.


пријатно

Image

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby santamarija » Sun Mar 05, 2017 9:31 am

tizlabor wrote:Prvo sto se tice spota,aj da se ne lazemo,spot mu je do jaja.Uopste mu nije cilj da ubedi nas ili neodlucne ne gadja u tu sferu ljudi,cilj mu je da one svoje kojih ima kolko oces zacementira da slucajno ne odu kod drugoga.Otkino je,da se ne lazemo.

Drugo ja stvarno ne vidim svrhu ovih izbora,kampanje bilo cega.Opozicija je u totalnom rasulu,razbuco ih je sa svojom masinerijom i neznaju gde biju.
Jedini pravi potez opozicije bi bio da se svi,APSOLUTNO SVI,povuku sa izbora i da kandiduju jednog nekog kandidata.
Secate se onog nekog navijackog tv duela kada su grobari poslali Nesu Straha a cigani Vladu Mauzera.
E opozicija je trebala da nadje nekog svog Vladu Mauzera i da ga kompletno podrzi za predsednika da se on ganja sa ovim.Time da pokaze sta misli o medijskom stanju u zemlji,o radu ovoga,o svemu,da na taj nacin pokaze narodu u kakvom nam je stanju zemlja.
Nema ovo nikakvog smisla vise...


Nisi u pravu !!!!!! Medijska blokada je vise nego ocigledna. U Uzicu skupljanje potpisa za Sasau Jankovica bilo je najvljeno dva dana ,tj, juce i danas ali je za danas otkazano,jer je vec u subotu skupljen dovoljan broj potpisa, sto je dokaz i nocasnja predaja istih. Vucic je namerno izasao sa ovom vesti o rekordnom broju potpisa,jer je i sam iznenadjen kako su ovi drugi brzo skupili potpise pa da spinuje ovu vest iz Jankovicevog staba. Dobro su oni analizirali javnost i jasno videli gde su i sta su,zato i ne daju medije pa ovaj zatupljeni narod prica svasta.
Ne kazem da mozes da se boris protiv jaceg,ali da pokusas moras,a onda su moguca iznenadjenja. U svakom slucaju sa pobedom Vucica na predsednickim izborima za nekoliko godina imacemo revoluciju sto posto, a vlas cemo dobiti na ulici !!!!!!!!!! I da ,pitanje novinarke sa studija B upuceno Dudi Ivkovicu je sramotan potez vladajuce garniture. Pita ga ona oko legalizacije objekta. Pa majku ti jebem sam predsednik drzave poseduje nelagalne objekte sagradjene od lopovluka,dok je Dua bar svoj dinar posteno zaradio,pa cak i da mu je objekat nelegalan. Toliko ostro idu to je nevrovano i novinari su jedan od najvecih krivaca sto nam je stanje u zemlji tako kako je !!!!!!

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Casual 1989 » Sun Mar 05, 2017 9:47 am

Izlizana ti je fora Comberto, svako ko ne misli isto kao ti je sns bot. Ja nikada nisam krio da glasam za Dveri.

Nego jel istina da su Dveri jedina opozicija koja se protivi ulasku u eu?

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Sun Mar 05, 2017 11:29 am

santamarija wrote:Nisi u pravu !!!!!! Medijska blokada je vise nego ocigledna. U Uzicu skupljanje potpisa za Sasau Jankovica bilo je najvljeno dva dana ,tj, juce i danas ali je za danas otkazano,jer je vec u subotu skupljen dovoljan broj potpisa, sto je dokaz i nocasnja predaja istih.


Шуле пашњак, Кена и Балша врло ефикасни у крађи и сакупљању потписа. Што би се рекло за снс-оца им лоповског.


User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Sun Mar 05, 2017 10:56 pm

Canak je lazna opozicija. Ovo je klasican fioka stil, drzi ga ucenjenog i sad ovaj mora da daje ovakve izjave i da radi sta mu pickousti kaze i da ovakvim izjavama salje poruku javnosti sta moze sve da se desi po pitanju nasih nacionalnih interesa ukoliko ode veliki vodja, a dodju ovi drugosrbijanci. Canak nije mutav i zna da ovakve izjave ne donose nista dobro, ali sta ces, mora se, jbg...
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests