Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Tue Mar 07, 2017 8:59 pm

Pa kazem pravi sad o istom trosku i kandidatiru i verovatno stranku.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Tue Mar 07, 2017 11:17 pm

https://www.facebook.com/NacionalnifrontSrbije/videos/1916108151956488/?hc_ref=NEWSFEED

али буквално да узмеш и да седнеш и да плачеш, поготово онај последњи део
"шта ти мислиш да си нас ти једини псовао? па сви нас псују!"

само да се одлучиш да ли да плачеш од туге или беса

какав су канцер овог друштва СВЕ, али СВЕ листом до једне странке! пу!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Tue Mar 07, 2017 11:40 pm

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1237708

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1237717

Ne ulazim u to kakva je Jankoviceva politika, i da li je on podoban kandidat, ali mu svaka cast za ovo. Ne secam se da sam to ranije video u nasoj politici

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Лудак из луднице » Wed Mar 08, 2017 12:44 am

Смета му Чеда а не смета му подршка Војвођанске партије која заговара сецесију и ВОјводине и Косова? Притом се и захвалио на њиховој подршци и дао председнику те странке да говори на неком његовом скупу. Саша Јанковић је персонификација либерално-грађанског зла у Србији, буквално је већи шљам од чеде чанка и муфтије заједно.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Wed Mar 08, 2017 2:34 am

To vec ne znam, ja za tog Jankovica do pre recimo godinu dana nisam nikad ni cuo, niti znam koji su mu stavovi, plan i program ako postane predsednik itd (kao da se neko toga i drzi). Videh ovo, pa mi bilo drago da je neko odjebao Cedu otvoreno

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Џими Заказака » Wed Mar 08, 2017 8:06 am

Лудаче из луднице, свака ти је ка' Његошева за Јанковића. У случају (по мени нереалног) сценарија да Јанковић уђе у други круг са Вучићем, остао бих код куће. Исто важи и за Вучић-Шешељ варијанту, а за Јеремића бих гласао.

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby dennycrane » Wed Mar 08, 2017 10:11 am

neglasanje ne postoji kao opcija. to je kao da ti daju da izaberes da li ce neko da ti puca u glavu ili u nogu. pucace ti u svakom slucaju. av je u glavu...

edit: sto bi reko milojko...

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby santamarija » Wed Mar 08, 2017 11:23 am

Godine 2012. pred izazak na prve parlamentarne izbore kada su Dveri bile grupa građana, održana je konferencija za novinare, a nakon toga Boško Obradović i svi članovi strešinstva Dveri osim Srđana Noga koji je bio zbog zdravstvenih razloga odsutan otišli su na Svetu Goru. Boško Obradović, se tada zakleo svima njima i nama koji smo bili tamo, a ja sam isto bio tu, da nikada Dveri neće postati politička stranka, nego da će uvek biti jedna porodica. To je bio i slogan Dveri. Zakleo se ispred ikone Trojeručice kada su se svi zajedno poklanjali ikoni, on je rekao ”Bićemo porodica, nikad partija, nikad nećemo imati predsednika”. Ja sam organizovao njihov put na Svetu Goru i svedok sam da je sve pogazio što je rekao, i mnogo me je razočarao - kaže naš sagovornik.

i ja se secam da se ovaj zaklinjao pred svima nama da nece postati stranka. ovo mu doje kao kurva o postenju a vojnik o skracenju....e moj tuzni Bosko

milutin
Posts: 29
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:51 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby milutin » Wed Mar 08, 2017 11:50 am

A jel se secas kad su ti kao malom govorili da postoji deda mraz?

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby santamarija » Wed Mar 08, 2017 12:12 pm

milutin wrote:A jel se secas kad su ti kao malom govorili da postoji deda mraz?


paq posti deda mraz kad si klinac,tj. mali.


https://www.facebook.com/anonymoussrbij ... =3&theater

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Wed Mar 08, 2017 12:37 pm

santamarija wrote:i ja se secam da se ovaj zaklinjao pred svima nama da nece postati stranka. ovo mu doje kao kurva o postenju a vojnik o skracenju....e moj tuzni Bosko


Он и јесте тужан пошто му је дете преминуло пре пар година, пре формирања странке, што је један од разлога за развод који је доживо. Управо тај догађај је покренуо Бошка да крене у озбиљнију организацију Двери јер је схватио шта се дешава и да ће се Двери потпуно распасати јер су организациони били очајни где нико није знао ко шта ради. Ја сам још 2012 говорио да се то уради. Док је Бошко туговао због смрти детета Глишић и екипа су растурали организационо Двери јер у Старешинству се није познавала јасна одговорност, нешто као самоуправљање у комунизму, а убрзо се показало за кога Глишић ради. Бошко је сакупио новце за прављење радија, издавачке куће... Иначе Вучић га намерно провоцира око те трагедије коју је доживео са оном причом да туче жене, веровали или не, само што Бошко не жели да се о томе прича.
Ето, сада знате неке ствари које Бошко не жели да прича.
Што се тиче приче око Хиландара. Како може жена зна да шта се тамо дешавало ако тамо женама није дозвољен приступ?

Људи из Двери су пре пар месеци били на Светој Гори и Хиландару,
Image

Молитва за Србију
https://dveri.rs/predsednik-u-slici-i-reci/molitva-za-srbiju

Толико о томе.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby савабјан » Wed Mar 08, 2017 1:12 pm

Јеботе, каква анти кампања против Бошка, помислио бих да је на 1-2 % и дише Вучку иза леђа. Оволико нису сви живи ни Тому нападали на прошлим изборима.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby santamarija » Wed Mar 08, 2017 1:23 pm

Nexon wrote:

Ето, сада знате неке ствари које Бошко не жели да прича.
ali posto on ne zeli,ti bas imas zarku zelju da mu budes advokat
Nexon wrote:Што се тиче приче око Хиландара. Како може жена зна да шта се тамо дешавало ако тамо женама није дозвољен приступ?
koja zena o cemu ti pricas ?

to kad je ko bio pre nekoliko meseci i sta je bilo tamo neke godine to nema veze sa mozgom,to su mu iz vucicevog staba tako savetovali da prica

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby DRINK » Wed Mar 08, 2017 1:31 pm

Радуловић је већи шљам од Вучића, Шешељ болестан човек, Јеремић је жут, Тадићев компањон, и ако би он дошао на власт било би исто као сад, ако не и горе, док ми је Јанковић 100% непознат. Ја сам озбиљан кад мислим да би чика Бели био пун погодак, исто му дође ко трамп, само нема паре. САМО ЈАКО!

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Wed Mar 08, 2017 1:50 pm

santamarija wrote:
Nexon wrote:

Ето, сада знате неке ствари које Бошко не жели да прича.
ali posto on ne zeli,ti bas imas zarku zelju da mu budes advokat
Nexon wrote:Што се тиче приче око Хиландара. Како може жена зна да шта се тамо дешавало ако тамо женама није дозвољен приступ?
koja zena o cemu ti pricas ?

to kad je ko bio pre nekoliko meseci i sta je bilo tamo neke godine to nema veze sa mozgom,to su mu iz vucicevog staba tako savetovali da prica


Треба сви да знају зашто је тужан како ти кажеш.
Тај текст који си ставио је пљувачки текст из ало, поводе је била једна женска прича на исту тему.
Што се тиче приче о Хиландару, ти исти су испалили да Бошко не може тамо да иде јер га мрзе монаси тамо. Као што се може видети на сликама изнад, то није случај.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby santamarija » Wed Mar 08, 2017 3:09 pm

Nexon wrote:
santamarija wrote:
Nexon wrote:

Ето, сада знате неке ствари које Бошко не жели да прича.
ali posto on ne zeli,ti bas imas zarku zelju da mu budes advokat
Nexon wrote:Што се тиче приче око Хиландара. Како може жена зна да шта се тамо дешавало ако тамо женама није дозвољен приступ?
koja zena o cemu ti pricas ?

to kad je ko bio pre nekoliko meseci i sta je bilo tamo neke godine to nema veze sa mozgom,to su mu iz vucicevog staba tako savetovali da prica


Треба сви да знају зашто је тужан како ти кажеш.
Тај текст који си ставио је пљувачки текст из ало, поводе је била једна женска прича на исту тему.
Што се тиче приче о Хиландару, ти исти су испалили да Бошко не може тамо да иде јер га мрзе монаси тамо. Као што се може видети на сликама изнад, то није случај.


poa ne verujem ja u tovje prazne price i u alo....ja verujem svojim usima..covek obecao pa zajebao....pametnom dosta.....isto kao i njjegov poslovni ortak vucic.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Wed Mar 08, 2017 3:37 pm

Одлично за тебе.
Морам рећи да ни ја нисам знао за трагедију коју је Бошко доживео до недавно, то довољно говори да ја нема везе са самим Дверима јер свако ко је био унутра је знао за ово,
https://youtu.be/GwUNlbEWW00?t=957

Бошко очигледно не жели да о томе прича и ретко када помене. Тек тада ми је постало јасно зашто се нешто догађало што ми није било најјасније у ранијем периоду.

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby pustinjska lisica » Wed Mar 08, 2017 7:02 pm

Замисли, рекао да Двери неће постати партија, па се онда организовали као партија. Вауууууууу, каква испала. Да је направио неки идеолошки заокрет као Вучић или Вук Драшковић или да је говно удбашко као Шешељ па да разумем, али промена у начину организовања покрета заиста није нешто што би ме натерало да о њему мислим као најгорем непријатељу.

Дакле, осим што више нису обичан покрет, већ политичка странка, шта се суштински променило у његовом/дверјанском деловању? Ево ја не знам, Острога ми.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Лудак из луднице » Wed Mar 08, 2017 7:20 pm

Руку на срцу, није било неких суштинских промена који дају повода да се та етикета "издајници" лепи Дверима. Али је било много "ситнијих" ствари и заокрета који указују на то.
2014е су причали да неће са ДССом јер они желе неутралност док су Двери за директан савез са Русијом. 2 године касније та прича је нестала, и Двери су почеле са причом о неутралности. То постизборно лудило са највећим шљамом на истој бини је тек прича за себе. Не може нико да ме убеди да су Чеда, Тадић ,Пајтић , Чанак и екипа ето одједном у себи пронашли нагон за борбом за слободу и демократију и жељу да помогну онима које су 15 година називали фашистима и екстремистима. Само будала може да помисли да ту није било нечијег наређења.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Wed Mar 08, 2017 8:47 pm

Има наредба Вучића Чеди да дође на тај протест када Вучић, уз помоћ СРС, обара Двери за мање од једног гласа испод цензуса само да би показао да му се може јер има подршку запада и плус дискредитовао по потреби. Ено оебс неће више да прати изборе у Србији, добар Вучић, иако су сами написали извештај са прошлих избора о бројним неправилностима.
Ја лично мислим да то није требало да се ради јер сам знао да Вучић управо жели да дискредитује Двери на тај начин, нема ништа друго. Имам још неке замерке. Али такође знам да Вучић нема ништа против Бошка што се тиче криминала, као што прозива све остале за то или их држи у руци, као нпр. данашњи дс, и да онда измишља све могуће глупости о некаквих хиландарским издајама. Мени је тренутно најважније да дође неко ко нема лоповске репове на власт и да почне да разбуцава банду. То је мој приоритет. То видим код Бошка, да ли ће тако остати-немам појма.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests