Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby riper » Mon Mar 06, 2017 10:51 am

Canak je nesto najbolje sto se Srbiji desilo. On svojim izjavama uspe da razmrda sve nas koji smo se uspavali kada su u pitanju Kosmet i Vojvodina. Bolje da dodje jedna ovakva budala, kaze nesto ovako ogavno i podigne ti pritisak, jer to znaci da nam je jos stalo do necega, nego da se uljujkamo u nekim besmislenim izjavama drugih politicara.

Kako bi pokojni akademik Nikola Milosevic rekao "ne postoji covek koji je vise ucinio protiv autonomije Vojvodine od Nenada Canka". Dakle Canak je svojim stavovima i nastupima najveca antireklama stavovima koje zastupa. Ranije su me izuzetno nervirali ovakvi nastupi, cudio sam se kako moze neko takav da ima mesto u javnosti, sada se radujem ovakvim izjavama, jer one mobilisu narod protiv toga.

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Џими Заказака » Mon Mar 06, 2017 11:08 am

Da, ali ja sam ubeđen da on igra za Vučića pre svega. Razlozi leže u sitnim lokalnim interesima u Novom Sadu. Nije mnogo onih koji su pročitali krmka, prosečni ga gledaju kao pretnju i sasvim je moguće da će neko iz Vučićevog štaba odigrati dupli pas u fazonu "Evo kakvi će se vratiti ako ne glasate za nas".

Radule je kandidaturom odigrao za Jeremića. Njegova masa je ubeđen sam većinski za Jankovića, a ovako će mu otkinuti ključnih par % u borbi za drugo mesto.

Da je ekipa oko Jeremića pametna, treba da grunu par desetina soma evra u kandidaturu Zmaja od Šipova. Uopšte nisam ironičan, otkinuo bi nešto krezubih fanova rijaliti programa, koji po difoltu idu pičkoustom.

Beli Preletačević je isto donekle bitan faktor za drugi krug, jer diže izlaznost i izvlači isključivo one koji su zgađeni celim sistemom i u suprotnom ne bi uopšte izašli.

U poslednjih par dana mi se drugi krug Vučić-Vuk čini sve bližim...

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Strada di vita » Mon Mar 06, 2017 12:32 pm

Generalno, opoziciji ne treba da bude bitno koliko ce ko procenta da osvoji,(verovatno da u njihovim glavama je bitno,ko je veci baja), bitno da se udje u drugi krug,sad da li to bio Radulovic,Obradovic, Vj,SJ ili cika Beli totalno nebitno.


User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Кудрави Гаучос » Mon Mar 06, 2017 4:23 pm

riper wrote:Canak je nesto najbolje sto se Srbiji desilo. On svojim izjavama uspe da razmrda sve nas koji smo se uspavali kada su u pitanju Kosmet i Vojvodina. Bolje da dodje jedna ovakva budala, kaze nesto ovako ogavno i podigne ti pritisak, jer to znaci da nam je jos stalo do necega, nego da se uljujkamo u nekim besmislenim izjavama drugih politicara.

Kako bi pokojni akademik Nikola Milosevic rekao "ne postoji covek koji je vise ucinio protiv autonomije Vojvodine od Nenada Canka". Dakle Canak je svojim stavovima i nastupima najveca antireklama stavovima koje zastupa. Ranije su me izuzetno nervirali ovakvi nastupi, cudio sam se kako moze neko takav da ima mesto u javnosti, sada se radujem ovakvim izjavama, jer one mobilisu narod protiv toga.


Тачно то. Пре једно пет- шест или више година причам ја са другаром који је иначе из Бгд како овде аутономаши дивљају и како ће бити зајебано с њима а он ми каже нешто у фазону "ма брате то је мртва прича, завршило се кад је Чанак ушао у Великог брата." И буквално, после тога сам почео да контам колико је он уставри искомпромитовао целу ту причу, уз то лик је бахата будала, повезана с најгорим кримосима, лопов, екс наркоман... Цела слика постаје кристално јасна кад се сретну ова два другара, пред камерама:

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 06, 2017 4:48 pm

Моделсисе зборише највећу истину земље,


User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby bilipiton » Mon Mar 06, 2017 5:16 pm

Casual 1989 wrote:Izlizana ti je fora Comberto, svako ko ne misli isto kao ti je sns bot. Ja nikada nisam krio da glasam za Dveri.

Nego jel istina da su Dveri jedina opozicija koja se protivi ulasku u eu?


Па као и Шешељ али ко зна шта он човек ради сада и шта планира...

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby dennycrane » Mon Mar 06, 2017 5:22 pm



User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Blackadder » Mon Mar 06, 2017 9:14 pm

Космет је Србија wrote:http://mondo.rs/a988331/Info/Srbija/Ivica-Kralj-podrzao-Vucica.html


Image

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Mon Mar 06, 2017 9:53 pm

Ма боли курац сад андру и шанере јер је шабац први пут у историји добио прволигаша.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby santamarija » Mon Mar 06, 2017 11:26 pm

Nexon wrote:
santamarija wrote:Nisi u pravu !!!!!! Medijska blokada je vise nego ocigledna. U Uzicu skupljanje potpisa za Sasau Jankovica bilo je najvljeno dva dana ,tj, juce i danas ali je za danas otkazano,jer je vec u subotu skupljen dovoljan broj potpisa, sto je dokaz i nocasnja predaja istih.


Шуле пашњак, Кена и Балша врло ефикасни у крађи и сакупљању потписа. Што би се рекло за снс-оца им лоповског.
dveri izvor postenja...bosko obradovic je vucicev pijOn


User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Џими Заказака » Tue Mar 07, 2017 7:03 am

Доврши ли Робинзон гајбу?

andro saner
Posts: 85
Joined: Tue Aug 09, 2016 8:46 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby andro saner » Tue Mar 07, 2017 8:52 am

Космет је Србија wrote:Ма боли курац сад андру и шанере јер је шабац први пут у историји добио прволигаша.

Pazi ja sam zadnjih 15ak godina intenzivno u klubu, a i pre toga sam bio sporadicno. Nasu borbu za ulazak u Seriju B svojevremeno najbolje mi znamo. Odgovorno tvrdim da smo bili tih 6-7 godina najposteniji i verovatno jedini posten klub u zemlji. Placali porez redovo, nismo imali nikakav dug, nismo radili sa menadzerima, a sa savezom i sudijskom organizacijom konstantno u ratu.
Sudjenje koje imamo sad i ranijih godina je nebo zemlja. Nikada ovoliko dobro sudjenje nismo imali. Sad mi je jasno i zbog cega.

P.S. Macva je igrala najvisi rang takmicenja dva puta u SFRJ i jednom u Kraljevini Jugoslavije.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Tue Mar 07, 2017 2:34 pm

opet se ovaj udbaš oglašava
šta ono reče neko, ume da jebe i zajebava

ume vala

Image


santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby santamarija » Tue Mar 07, 2017 4:09 pm

tizlabor wrote:http://www.nspm.rs/hronika/milan-stamatovic-nenad-popovic-podrzava-vucica-napusticu-snp.html



jasno ko dan da je samo bosko obradovic vucicev covek

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Casual 1989 » Tue Mar 07, 2017 4:42 pm

Blackadder wrote:
Космет је Србија wrote:http://mondo.rs/a988331/Info/Srbija/Ivica-Kralj-podrzao-Vucica.html


Image


Ивица Краљ пукао финансијски зато се сад чепи вођи, Кокези итд

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Tue Mar 07, 2017 4:59 pm

Џими Заказака wrote:Доврши ли Робинзон гајбу?


Јок али сере много и досадан је са тим донацијама. Једва чекам да заврши ову бесмислену кампању и повуче се како је обећао.

Него тизла шта је стамат чекао све ове године тј. од прошле године кад је отпад поповић отишао са издајницима? Што не направи нешто своје каки курац београдске партије. А шешељу пички издајничкој треба главу поломити.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests