Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Кудрави Гаучос » Sat Apr 01, 2017 11:16 am

Једна јако интересантна ствар, изгледа да нико није приметио да већ месец и више на нету скоро да нема СНС ботова. Али зато има армија упаљених "револуционара" који малтретирају и ботовима називају све оне који се не слажу са њима, ево сад сличан пример и овде. У реду је, гласаћемо сви за ваше Жене у црном у другом кругу, опустите се.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Влада Паликућа » Sat Apr 01, 2017 1:20 pm

Сви за Србијанку Турајлић у другом кругу, немој да се шалите ало бре!!

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby bilipiton » Sat Apr 01, 2017 1:31 pm

Кудрави Гаучос wrote:Једна јако интересантна ствар, изгледа да нико није приметио да већ месец и више на нету скоро да нема СНС ботова. Али зато има армија упаљених "револуционара" који малтретирају и ботовима називају све оне који се не слажу са њима, ево сад сличан пример и овде. У реду је, гласаћемо сви за ваше Жене у црном у другом кругу, опустите се.


Ма да ли их нема, на свакој вести где се помиње Вучић... Плус су сад и на Фејсбуку направили неке као лажне групе које подржавају Јанковића, а у коментарима све као ма он је издајник и слике типа Вучић и Путин итд...

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Чомбе » Sat Apr 01, 2017 1:46 pm

Кудрави Гаучос wrote:Једна јако интересантна ствар, изгледа да нико није приметио да већ месец и више на нету скоро да нема СНС ботова. Али зато има армија упаљених "револуционара" који малтретирају и ботовима називају све оне који се не слажу са њима, ево сад сличан пример и овде. У реду је, гласаћемо сви за ваше Жене у црном у другом кругу, опустите се.


Који је то интернет дај нам инфо спаси нас? :mrgreen:

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby fedayn82 » Sat Apr 01, 2017 1:49 pm

Влада Паликућа wrote:Сви за Србијанку Турајлић у другом кругу, немој да се шалите ало бре!!

Bila ti je profesor na etf-u jel?
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Кудрави Гаучос » Sat Apr 01, 2017 2:42 pm

Нисам хтео да смарам овде и упадам у целу псиозу приче, поготово кад сам видео да је Сарма човек све написао.Ови избори су врхунац психоделије у колонији коју је лова препустила на управљањем психопати, који нас јебе мало из користи, мало из уживања. Ово је једна крајње болесна ситуација у којој се озбиљан део масе у силу бога труди да га што јаче увреди, а не види да је то један тип који се шамара испред огледала, а после доведе Шредера на 24.03. да му раја кличе, и бије нас курцем у главу док му тапшу. То је један тежак садомазохиста и њему се од тих увреда диже, па јеботе он је ставио Вучићу педеру у рекламу. То је једна ствар. Друго, једино што ме у целој причи изнервирало (осталој зајебанцији се буквално смејем), је што су успели да убеде јавност како су му једина алтернатива Вук свуда водим жену Јеремић, у кампањи за гувернера Колорада, и поготово ова гомила недојебаних жентурача, педера, наркомана, и осталих трансџинџера око Јанковића. И онда овде на три стране напушавате лика да вам бира између есенем психопате и жена у црном. Ево никакав проблем немам, да ако би мој глас морао да одлучи, дао бих глас овом првом. Одбојност коју осећам према тој Војтеховска екипи је толика да помало сумњам да су ту само да есенему обезбеде победу. У свим другим варијантама нећу да учествујем у том идиотизму од наметнуте приче.

Него је л' хоће неко да баци предвиђање? :) Ја Вукагији не дајем преко 45%, можда чак пљусне на 40% (осим наравно ако не покраде)
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Баџа
Posts: 12
Joined: Mon Feb 08, 2016 9:43 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Баџа » Sat Apr 01, 2017 2:57 pm

1. Mali alek 48-52%
2. prangija jankovic 12-13%
3. Ave Beli 10%
4. vucic jeremic 8-10%
5. lazni vojvoda 7- 8%
ostali skroz nebitni

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Blackadder » Sat Apr 01, 2017 3:00 pm

Ja mislim da nece biti drugog kruga, previse je ovo sve otislo u kurac... a i mislim da nece da reskira jer moze vrlo lako da izgubi u drugom krugu...

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Morbid » Sat Apr 01, 2017 3:03 pm

keva radi na izborima, e sad nije mogla juče po rešenje pa sam ja išao umesto nje i potpisao umesto nje....ajde dobro Srbija, pa može svašta. ali pazi sad obrt. Keva ušla u SNS kad se osnovao, samo da se sklone žuti, kad je 2 godine nakon dobijenih izbora skontala šta se dešava, izašla iz stranke i učlanila se u Rusku stranku, kao stari rusofil. Glavni u ruskoj stranci u Subotici pre mesec i po dana prešao, sa još jednom kalašturom što je bila u LDP-u pa sa nekim mađarima u savezu građana, u SNS. Kombinacija jebem ti kandilo. I iscima on nju pre par nedelja hoćeš da radiš - hoću. On joj reši i ja odem po potvrdu a na papiru piše da je nadzor za Stamatovića O_o


reko kevo odkud ti za Stamatovića preko ovih, ona me pita ko je to.

Bem ti zemlju.
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Blackadder » Sat Apr 01, 2017 3:06 pm

:D

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Sat Apr 01, 2017 3:32 pm

Ma to nema veze nikakve. Gde nemas ljudstvo i ostavis prazno mesto,neko se utrpa.
Na proslim izborima zena bila kontrolor za Radulovica,sad je za Parovica,od ortaka sestra za Canka...

stara pizda
Posts: 140
Joined: Tue Feb 02, 2016 4:25 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby stara pizda » Sat Apr 01, 2017 4:30 pm

Slicno su radili naprednjaci u Smederevskoj Palanci za Belog napravili odbor, a sve prijavljeni omladinci sns... ko zna gde su sve to radili, jbg da se uzme sto vise para iz budzeta :)

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Brdja » Sat Apr 01, 2017 4:41 pm

@Kudravi, da, pitam ga na 5 strana. On je taj koji svakome lupa etiketu drugosrbijanca i sendvičara, trpa se u svaku čorbu, kako krenu izbori pootvara 5 naloga i dopisuje se sam sa sobom, ne možeš da iskomentarišeš nešto a da ti on ne napiše neki epitet i odluči ti za koga si ti u stvari, preleće iz stranke u stranku i uvek ima opravdanje za sebe. Tera ljude da obavezno izađu da glasaju a kada se njemu postavi normalno pitanje, tad se ispoljava njegov klasični žandarsko-govnarski sindrom i kao najveća sisa ne sme da odgovori jer nije dobio instrukcije iz stranke koga će njegov Boško da podrži. Kada dobije instrukcije, tek će onda smeti da odgovori i soli nam pamet za koga bi smo trebali da glasamo. Klasičan bot ispranog mozga. Mada je pitanje da li je uopšte i za Dveri sada jer sa ovakvim pisanjem je ogadio i Boška i Dveri i sve. Moje pitanje je jednostavno, ne vređa nikog i kada je mogao da ima 4846 upisa sa ispiranjem mozga, može i da odgovori na prosto pitanje. Evo, uprostiću pitanje. Dakle, Nexone, za koga ćeš da glasaš u drugom krugu ako sa jedne strane bude AV a sa druge Janković, Jeremić ili Beli.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby 1748 » Sat Apr 01, 2017 6:39 pm

Blago vama ako se ne dvoumite kada je u pitanju AV vs neko drugi. :roll:

Ni botovi mu ne radi pos'o kako treba jbt

Image

moja prognoza:

izlaznost < 57% av uzima u 1. krugu
izlaznost > 60% ide se u 2. krug

on pobedjuje svakako, jedino ce mu rejting stranke i njegov opasti ako se ode u 2. krug
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Tilt » Sat Apr 01, 2017 6:51 pm

Ja ću izaći sutra i zaokružiti Belog.
Jedina pobeda ovih izbora može biti da on i Vučić udju u drugi krug. Onda bi Vucko bio pravi no1. April fool, a sa njim i sve ostale lobanje koje nas zavlače cirka 30 godina.

Biće veoma napeto za vođu da prebaci 50%. Uložili su puno, pokrenuli sve i opet strepe. Mislim da neće biti značajnijeg povećanja izlaznosti i da će uspeti.
Ukoliko pak bude drugog kruga, a protivkandidat bude Janković/Jeremić, izlazim na glasanje i zaokružujem Vučka. Pre pet godina sam se debelo zajebao i glasao protiv nekoga (okači ga neko skoro kako snima neku reklamu, pa umalo ne lupih sebi šamar). Dobili smo praktično istu politiku i pet godina bacili nikuda, kao da ćemo živeti još tri života. A rođaci, što je mnogo, mnogo je. Zato u tom slučaju dati mandat ovima da odrade ono što bi i protivkandidati, te ne gubiti vreme na njihove preraspodele i otimačine. Nakon toga se nadam da će stasati neka zdrava i neuprljana opcija, koja će zaslužiti podršku ljudi i pokrenuti nešto u pravom smeru.
Samo ne praviti iste greške.

User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Hunter_S._Thompson » Sat Apr 01, 2017 8:25 pm

Нека сваки добронамерни човек потрчи у помоћ својој партији.
Сад озбиљно, око мене бабе, деде, стари ДСесовци , људи учлањени у СНС због посла, млади, луди, мајстори, сељаци, теча, ликови који до сада нису излазили на гласање... Сви за Белог. Ако сутра сви испоштују то ће бити шоу и баш ће ми бити драго. Баш се радујем и хвата ме она неизвесност ко за Двери дал ће прећи цензус сад за ове задње парламентарне.
Раднички 1967

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby kocka » Sat Apr 01, 2017 8:30 pm

Brdja wrote:Zeznuo si se Nexone, sa pogresnog naloga si napisao.

Pustila me Andjela da glasam za AV pa se vracam.

Ако. И требаш да се вратиш, још ниси у потпуности прихватио протестантску етику.

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby kopriva » Sat Apr 01, 2017 8:38 pm

Кудрави Гаучос wrote:Једна јако интересантна ствар, изгледа да нико није приметио да већ месец и више на нету скоро да нема СНС ботова. Али зато има армија упаљених "револуционара" који малтретирају и ботовима називају све оне који се не слажу са њима, ево сад сличан пример и овде. У реду је, гласаћемо сви за ваше Жене у црном у другом кругу, опустите се.


Ja recimo pratim Mondo, i do skora su jebali kevu botovi. Sada ih nema uopste. Ili su prezauzeti, ili su poceli da prelaze uveliko kod ovog drugog govnara.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: RE: Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Brdja » Sat Apr 01, 2017 8:47 pm

kocka wrote:
Brdja wrote:Zeznuo si se Nexone, sa pogresnog naloga si napisao.

Pustila me Andjela da glasam za AV pa se vracam.

Ако. И требаш да се вратиш, још ниси у потпуности прихватио протестантску етику.

Daj bre Nexone pa možeš ti to bolje da smisliš. Ovako nije zanimljivo.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Sat Apr 01, 2017 11:11 pm

U Londonu Jankovic dobio preko 70%.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 82 guests