Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Sat Feb 24, 2018 5:43 pm

Druidid wrote:
prcko wrote:Ja sam na predsednickim glasao za Belog. Nisam glasao za njega kao njega, vec za pokret i ideju koja je stajala iza njega. Seselj je zbog Beloga ostao ispod 5%, tako da po mom misljenju i nisam bacio glas.


Da, samo sto su to bili predsednicki izbori i isto je dal seselj imao 3% ili 13%, uzeo je 7% na parlamentarnim i boli ga guzica.


Istina, ali da li ce posle tih predsednickih moci ponovo da predje cenzus? Psiholoski efekat je ostvaren i sada u Beogradu moze samo da sanja o 5%.

@brucelee 99% sam siguran da je razlicit prigovor, al sto kazes ti, nebitno je skroz.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Sat Feb 24, 2018 5:54 pm

Иначе што се избора тиче, имамо СНС и сателите и ДС и сателите плус Двери и лудог Радула.

Најбољу кампању имао овај Бастаћ, реално, занимљиво и ново нешто...Међутим да дам глас за Предрага Аздејковића, нема теорије нити шансе.

Радуле имао ту добру поенту са причом око жутих, каже ето имају тај Бастаћ Савски Венац, Шапић НБГ, имају цео Шабац, ово оно... Уместо да кажу погледајте та места које ми водимо и видите разлику између нас и њих, оно не зна се ко је гори.
Не знам јел има истине да је у општини НБГ Шапићева слика на сваком кораку, као да је Тито.

Ђилас са мостом на Ади који је плаћен 15 пута више, са оним шлихтањем Вучићу све ове године како је БГ на води добар пројекат и остало а сад глуми опозицију... Тадић, Киза, Јанковић, Шутановац...ту се не зна ко је кога избацивао и забрањивао, сад одједном као сви заједно у одвојеним странкама причају о демократији итд. Јанковић ми се огадио са оним причама о Глоговцу и генерално људи који су га подржавали пљују га само тако, а били су му блиски, ту смрди пуно тога.

Можда је јерес, али између жутих и ових садашњих, пре бих гласао за ове.

Све у свему дупло голо.


brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Sat Feb 24, 2018 6:47 pm

причам за кампању, имали су ок кампању, садржајну, избацили су неке мени ок идеје, наравно то не значи ништа, али коментарисах кампању само, некако најупечатљивија, мени бар.

Нисам знао за тај непотизам на Старом граду, ко код Шапића на НБГу...

куриозитет и једнима и другима леђа на власти у тим општинама чувају Свпски вадикали.

Ипак је Радуле био у праву, ја реко због предизборне трке за исте гласаче их олајава...

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Tilt » Sat Feb 24, 2018 7:11 pm

Valjda večeras na studiju b, duel Obradovića I Šešelja. Može biti interesantno.

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby нема лека » Sat Feb 24, 2018 8:02 pm

Радуле је први Вучићев сателит

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Sat Feb 24, 2018 9:13 pm


tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Sat Feb 24, 2018 10:14 pm

Matora komunjara prolupala. Sprzio ga Bosko.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Sat Feb 24, 2018 10:16 pm

urnisao ga Boško
otvoreno priznao partijsko zapošljavanje, nazvao Đujića agentom CIA, nije znao gde udara

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Sat Feb 24, 2018 10:25 pm

Плус да му није циљ да руши власт.

РАзбио га... Једино је Бошко мало сморио са оним ликом што је читао из његове књиге, али и са тиме убедљиво. Ипак је имао два противника, новинарку која је са онаквом мржњом гледала Бошка и на крају дала онај закључак да ништа није одговорио итд.

Шеки бледа сенка.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultra mentalitet » Sat Feb 24, 2018 10:26 pm

Djujic agent cia majko sveta, covek je ispusena mustikla

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Sat Feb 24, 2018 10:28 pm

Мени је та изјава да је Ђујић био агент ције уз изјаву да су га Четници са 7 година убацили међу комунисте, антологијска вечерашња изјава.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Далтон » Sat Feb 24, 2018 10:31 pm

Pljujete Vucica toliko a ne vidite koliko je firmi izgradio, puteva i skola. Sve ono sto je DS unazadjivao godinama on je delimicno popravio. Uvek u svakom dobru trazite ono lose. Ko sto se kaze u dzaku od 100 picki vi se za k...c hvatate. Treba mu dati malo podrske pa cemo ziveti bolje. A ne napadati iz sve snage.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby навијај » Sat Feb 24, 2018 10:34 pm

:mrgreen: :mrgreen:

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Sat Feb 24, 2018 11:03 pm

:mrgreen: :mrgreen:

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby bilipiton » Sun Feb 25, 2018 1:57 am

Баш је много путева изградио.

vojnik_revolucije
Posts: 31
Joined: Fri Mar 10, 2017 11:37 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby vojnik_revolucije » Sun Feb 25, 2018 10:15 am

boskic lupa pa jedva ostaje ziv. on i Vucic isti Sojic. Smo sto Vucic lupa i laze na mnogo vecem nivo sto se da videti na svakim izborima. Mora boskic jos da uci da bi postao vucko

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Sun Feb 25, 2018 10:47 am

Не бих се сложио, после овога Шешељ се погубио а ту је Бошко поткачио Вучића, Чеду, Чанка.



Сам дуел није био лош.
Вадили су се подаци како и треба. То је сврха дуела да народ види и чује у сукобу мишљења многе ствари. Тако се остварује контрола.
Зато наши политичари беже од дуела као ђаво од крста.

Зато треба похватили Обрадовића и Шешеља што су изшали на дуел. Мало то домаћих полтиичара хоће ако није дуел са Карлеушом или у строго контролисаним условима са лажним супарницима.

Иако је водитељка Студија Б навлачила за Шешеља, што се види на снимку изнад, ипак је дозволила да се распламса борба у другом делу емсије, што наши новинари не дозвољавају.

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Neapoli » Sun Feb 25, 2018 11:17 am

Kakvi su se podaci vadili? Bas zato sto su to podaci koji zanimaju 90% nacije, zato su nam i servirane razne farme,parovi,diskrecije,sarape,kupovine karata za papirnate metroe itd.


Pozvani su u taj nazovimo duel da bi pricali o jednoj temi, a o cemu su to oni pricali? Ko je veci lopov, ko je koliko stotina hiljada dolara ukrao, ko je sta radio na Hilandaru, ko je sta radio 90ih, po ambasadam itd. To danasnja politika?

Koliko daleko odlazi ta bolestina kad se jedna svetinja kao sto je Hilandar potpuno neopazeno koristi u nekakve politicke poene.

Da je ovo govno od zemlje normalno, ovaj nazovimo duel i svi njima slicni, vodili bi se 20 metara pod zemljom, iza resetaka, u prdekani.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Далтон » Sun Feb 25, 2018 11:26 am

Odgledao sam duel sinoc. Iako nisam ni za jednog, Seselj ga je pocepao u svakom smislu sto neko rece u komentarima. Nekoliko argumentovanih odgovora a ovaj sago glavu i pocrveneo u faci. Celu emisiju balavi o onim citatima nebitnih likova koji pre svega i nisu nikakav validni argument ili dokaz. Pogazio ga seki u dva poteza.
(Street Force / Curva Orientale)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests