Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby SAO_Zeljin » Wed Apr 05, 2017 12:21 pm

A ko su ti studentski koordinatori i kako se postaje studentski koordinator?

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bunt » Wed Apr 05, 2017 12:29 pm

"mole se manja mesta da organizuju svoj event"

Yeah man!

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Wed Apr 05, 2017 12:34 pm

Verovatno misle na event kao FB event, posto je ovo i iskopirano sa jednog takvog. Bas si prost. :mrgreen:

Bunt wrote:Yeah man!

:mrgreen:


Image

Image

Toliko o prigovorima.



Edit> Evo ih i prvi zvanicni zahtevi.

Image

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Wed Apr 05, 2017 12:52 pm

Немој да ми је неко реч рекао о страним плаћеницима и слично после овога,

Уручене честитке Меркелове и Штајнмајера, подршка Немачке Србији

среда, 05. апр 2017, 10:58 -> 11:56

Поводом победе на председничким изборима, Александар Вучић је примио честитке немачке канцеларке Ангеле Меркел и председника СР Немачке Франка Валтера Штајнмајера. Честитке премијеру лично је уручио немачки амбасадор у Србији Аксел Дитман, истичући да ће Немачка наставити да подржава Србију на путу ка ЕУ, као и путу реформи.


У 18 испред Скупштине против корумпиране багре са свих меридијана!


Gomorrah
Posts: 92
Joined: Thu Jun 16, 2016 3:51 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Gomorrah » Wed Apr 05, 2017 12:56 pm

Kaze mi ortak da on ni ne zna koje poteze je sve Vucic povlacio i da ne prati uopste sta rade sve njegovi ljudi vec da ide na protest jer misli da ce biti bolje partizanu :D :D
Ja vam lepo kazem, taj protest nema ni glavu ni rep, vecina tih klinaca hipika ode tamo jer im je to sad neka vrsta izlaska, fazon ne bleje na Kalisu sa dvolitarkom nego kao idu u revolucionarnu setnju.
Ja kad me neko pita zasto sam protiv njega odmah mogu da nabrojim 10 konkretnih razloga, a ovi neki koje sam pitao i koji su bili na protestu kao glavni razlog navedu ,,zato sto je peder,, a ne znaju nos da obrisu.
Bilo kako bilo, ko hoce neka ide, slazem se da bunt treba da postoji ali jebi ga ja ne mogu da setam u istoj koloni kao i ovi sa prethodnih slika, a ti Nexone se uhvati isto za ruke sa onim ganfurima sa slike pa odigrajte neki ples uz ,,bela cao,, .

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Brdja » Wed Apr 05, 2017 1:12 pm

Pitao je neko za žalbu... Mislim da su se Dveri žalile na rezultate izbora, video sam klip gde pričaju o tome
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby suburban rebel » Wed Apr 05, 2017 1:59 pm

Gomorrah wrote:Kaze mi ortak da on ni ne zna koje poteze je sve Vucic povlacio i da ne prati uopste sta rade sve njegovi ljudi vec da ide na protest jer misli da ce biti bolje partizanu :D :D
Ja vam lepo kazem, taj protest nema ni glavu ni rep, vecina tih klinaca hipika ode tamo jer im je to sad neka vrsta izlaska, fazon ne bleje na Kalisu sa dvolitarkom nego kao idu u revolucionarnu setnju.
Ja kad me neko pita zasto sam protiv njega odmah mogu da nabrojim 10 konkretnih razloga, a ovi neki koje sam pitao i koji su bili na protestu kao glavni razlog navedu ,,zato sto je peder,, a ne znaju nos da obrisu.
Bilo kako bilo, ko hoce neka ide, slazem se da bunt treba da postoji ali jebi ga ja ne mogu da setam u istoj koloni kao i ovi sa prethodnih slika, a ti Nexone se uhvati isto za ruke sa onim ganfurima sa slike pa odigrajte neki ples uz ,,bela cao,, .


Isto kao sto je vecini gej parada, Kosovo, Karadzic, Mladic bio fazon, ne bleje na stadionu, nego brane srpstvo

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Wed Apr 05, 2017 2:25 pm

neki furaju opasnu zamenu teza

je l' vam smetalo kad se, recimo, posle protesta 2008. godine pisalo najviše o krađi patika i paljenju MekDonaldsa?
naravno da jeste, svako ko je bio na tim protestima se seća da je sranja pravila manja grupa likova, dok su desetine hiljada ljudi tamo bile zbog smislenog protivljenja nečemu

ista priča i sad, opet kontra tumačenje
možeš misliti, bilo deset migranata tamo i neki likovi sa dredovima i dvolitarkama
pa? je l' to menja suštinu protesta?

CrazySupporter
Posts: 38
Joined: Sun Jan 31, 2016 3:35 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby CrazySupporter » Wed Apr 05, 2017 2:50 pm

A sta je sustina protesta?

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Blackadder » Wed Apr 05, 2017 3:13 pm

@ prcko

Ove slike nisu original... Vidi se odmah da je neko nesto prckao sa njima :) Ciji su papiri?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Wed Apr 05, 2017 3:21 pm

CrazySupporter wrote:A sta je sustina protesta?



pobuna protiv debila koji hrane narod govnima

eno NS je izašao sa konkretnim zahtevima

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Вини Џонс » Wed Apr 05, 2017 4:14 pm

Rođaci wrote:neki furaju opasnu zamenu teza

je l' vam smetalo kad se, recimo, posle protesta 2008. godine pisalo najviše o krađi patika i paljenju MekDonaldsa?
naravno da jeste, svako ko je bio na tim protestima se seća da je sranja pravila manja grupa likova, dok su desetine hiljada ljudi tamo bile zbog smislenog protivljenja nečemu

ista priča i sad, opet kontra tumačenje
možeš misliti, bilo deset migranata tamo i neki likovi sa dredovima i dvolitarkama
pa? je l' to menja suštinu protesta?

Kontra tumačenje jeste. Isto kao što su ljude ovde po forumu i uopšte koji su rekli da se ne bi odazvali na ovo ili da ne bi glasali za Jankovića samo da se skloni Vučić bez jasnog cilja i promene državne politike mnogi nazivali sendvičarima, botovima, krezubima... E pa botovi uzvraćaju udarac :mrgreen:

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby niko » Wed Apr 05, 2017 5:16 pm

Milovan je genije
Image

Image

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Wed Apr 05, 2017 5:20 pm

Rođaci wrote:
CrazySupporter wrote:A sta je sustina protesta?



pobuna protiv debila koji hrane narod govnima

eno NS je izašao sa konkretnim zahtevima


Pazi, ovo je trebalo organizovati pre izbora. Posle izbora i kanonade opozicije i velike pobede AV ovo nesto organizovati kroz prizmu kradje glasova i slicnog je debilizam. Ajde da je procenat dva u pitanju, ali lik ih sasio sve zajedno on 60 posto, svi zajedno plus nevazeci 40, fazon.

Ovo je kao u fudbalu da neko izgubi 10:0, budu tri evrogola, igraju se kako zele, a onda dodje neko pametan posle meca da protestvuje i govori da je pokraden jer su dva gola od 10 iz sumnjivih penala i pride zahteva jos ponistenje utakmice?! umesto da se pokrije po usima i cuti.

Naprosto meni je to smesno. Da ne pricam kakvi likovi dolaze na proteste, ko ih od bivsih i sadasnjih politicara podrzava, koji novinari idu na proteste i ostalo.

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Moskri » Wed Apr 05, 2017 5:30 pm

Super onda, ako se ne slažeš sa zahtevima omladine, ti nemoj na proteste, uživaj u stanju ovakvom kakvom je, i pusti omladinu da se sama bori.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Wed Apr 05, 2017 5:44 pm

Moskri wrote:Super onda, ako se ne slažeš sa zahtevima omladine, ti nemoj na proteste, uživaj u stanju ovakvom kakvom je, i pusti omladinu da se sama bori.


ja se slazem da je ta omladina izasla da protestvuje protiv Briselskog sporazuma, protiv gej parade, protiv dolaska Sredera, protiv EU, protiv Nato Pakta, protiv neke druge stvari ovog rezima...ali da ti izadjes i protestvujes protiv izbornih rezultata, kradje na izborima, da su ti pamfleti "puko je" i slicno, a covek budimo realni je uzeo 60% glasova, to je budi Bog sa nama.

Presmesno je. I pride ne znam koja to omladina? ona na kojoj su na celu iz Drugog kruga? Jeremiceve organizacije? ona koju podrzavaju novinari i aktivisti iz Jankovicevog okruzenja? oni na kojima je omladinac Sandulovic? onaj na kome je jedan Sima Radovanovic pandur na celu? Nemoj da se zezamo.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby niko » Wed Apr 05, 2017 5:54 pm

nije on sam uzeo 60%, njegova lista je veca od svih ostalih zajedno.
biracki spiskovi nisu ispravni.
kampanja nije bila regularna, ne samo kampanja pred izbore, nego za sve vreme njegove vladavine, svaki njegov potez je kampanja.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Wed Apr 05, 2017 6:02 pm

niko wrote:nije on sam uzeo 60%, njegova lista je veca od svih ostalih zajedno.
biracki spiskovi nisu ispravni.
kampanja nije bila regularna, ne samo kampanja pred izbore, nego za sve vreme njegove vladavine, svaki njegov potez je kampanja.


A koliko imaju ostali svi zajedno? Jankovic,Jeremic,Beli,Obradovic i ostali zajedno? opet manje od Vucica.

Kampanja nikad nije regularna, biracki spiskovi su uvek takvi bili, uvek su mrtvi glasali za vlast, uvek su broj ljudi bili fingirani. Prema tome ne izmisljajmo toplu vodu, DS je preuzeo sistem od SPS-a, Sns od Ds-a i to je to.

Placali su glasove? Jesu kao i drugi... Delili lanc pakete? Delili kao i drugi. Dakle onda se bori protiv sistema, a ne protiv Vucica, ali ako se boris protiv sistema to ne radis sa sistemskim ljudima (Jeremic,Jankovic,DS itd). Vucic je taj sistem samo ucvrstio i jos vise unapredio.
Last edited by brucelee on Wed Apr 05, 2017 6:04 pm, edited 1 time in total.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby niko » Wed Apr 05, 2017 6:04 pm

sve si u pravu, sad mi samo jos kazi sta da radimo povodom toga? da iskuliramo opet ili da probamo da promenimo takvo stanje stvari?

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Wed Apr 05, 2017 6:10 pm

niko wrote:nije on sam uzeo 60%, njegova lista je veca od svih ostalih zajedno.
biracki spiskovi nisu ispravni.
kampanja nije bila regularna, ne samo kampanja pred izbore, nego za sve vreme njegove vladavine, svaki njegov potez je kampanja.

Sve su to ljudi znali i pre nedelje?

niko wrote:sve si u pravu, sad mi samo jos kazi sta da radimo povodom toga? da iskuliramo opet ili da probamo da promenimo takvo stanje stvari?


Ako poznajes nekog ko nije glasao , pokusaj da mu objasnis znacaj izbora - pa nek glasa i za Vucica, da bar imamo realnu sliku i znamo da smo u manjini. A ne ovako, 30% za Vucica, 25% protiv, 45% - ?! .


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Bruno Sulak and 34 guests