Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Hunter_S._Thompson » Fri Mar 31, 2017 10:55 am

Blackadder wrote:@ Futurama
Juce sam bio sa ortakom (on vozi kombi za neku firmu pa ja isao onako sa njim) relacija beograd-cacak-novi sad-temerin pa nazad. Video sam jednom Obradovica, dva puta Jeremica, dva puta Canka i jednom Seselja i sve ostalo AV i to su bilbordi, plakati svi AV nijedan nisam video od neke druge stranke. Izmedju N.Sada i Beograda na autoputu svi nadvoznjaci oblepljeni plakatima a na par nadvoznjaka od plakata su napravili inicijale AV da se vidi iz daljine, steta sto nisam slikao... Od severa do juga sve je u znaku AV, cela Srbija. Bio sam sa njim na putu od 7 ujutru do 7 uvece i imam utisak da se AV vozio sa nama sve vreme :) Bolesno....


p.s. Planirao sam da stavim 5 soma na maxbetu da ce osvojiti manje od 52.9, mislio sam da su ovi u kladzi pogresno procenili granicu al sam sad ubedjen da govnar dobija u prvom krugu....


У Ваљеву билборди скоро свих кандидата.. на једном билборду Вучић а са друге стране Чанак.
Раднички 1967

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Futurama » Fri Mar 31, 2017 11:56 am

Ја сам поред АВ-а видео само Јеремићеве и Паровићеве билборде.
Слично је и са плакатима, једино што људи који подржавају Белог праве у својој режији плакате и налепнице или дописују после АВ једно Е а испод Бели . :D

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Kockalone » Fri Mar 31, 2017 12:57 pm

tizlabor wrote:Cekaj bre,ovaj na televizor doveo caleta,kevu,kevine dve sestre iz Bosne i ujnu sa Kosova?

Као прави српски родољуб Вучић је свјестан да су породичне вриједности на првом мјесту због тога је и довео фамилију!
Него, питање за националисте и русофиле са фоума. Да ли ћете подржати Александра Вучића пошто видимо да су га подржали Путин и Додик, чак су га и вође српских странака из ЦГ подржале, а овим екстремнијим десничарима сигурно значи доста подршка Виктора Орбана. Још само фали подршка Марин Ле Пен. Сигуран сам да ће га Нексон заокружити, него ме интересују ови остали :mrgreen:

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby vinjakboy » Fri Mar 31, 2017 1:02 pm

Kockalone wrote:
tizlabor wrote:Cekaj bre,ovaj na televizor doveo caleta,kevu,kevine dve sestre iz Bosne i ujnu sa Kosova?

Као прави српски родољуб Вучић је свјестан да су породичне вриједности на првом мјесту због тога је и довео фамилију!
Него, питање за националисте и русофиле са фоума. Да ли ћете подржати Александра Вучића пошто видимо да су га подржали Путин и Додик, чак су га и вође српских странака из ЦГ подржале, а овим екстремнијим десничарима сигурно значи доста подршка Виктора Орбана. Још само фали подршка Марин Ле Пен. Сигуран сам да ће га Нексон заокружити, него ме интересују ови остали :mrgreen:


Не знам зашто, али имам утисак да ти подржаваш Мила. Па, ако је тако, баш ме занимају разлози...

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bunt » Fri Mar 31, 2017 1:09 pm

Kockalone wrote:
tizlabor wrote:Cekaj bre,ovaj na televizor doveo caleta,kevu,kevine dve sestre iz Bosne i ujnu sa Kosova?

Као прави српски родољуб Вучић је свјестан да су породичне вриједности на првом мјесту због тога је и довео фамилију!
Него, питање за националисте и русофиле са фоума. Да ли ћете подржати Александра Вучића пошто видимо да су га подржали Путин и Додик, чак су га и вође српских странака из ЦГ подржале, а овим екстремнијим десничарима сигурно значи доста подршка Виктора Орбана. Још само фали подршка Марин Ле Пен. Сигуран сам да ће га Нексон заокружити, него ме интересују ови остали :mrgreen:


Nije nego je pičkica koja mora da zove mamu i tatu.

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Futurama » Fri Mar 31, 2017 1:11 pm

Kockalone wrote:
tizlabor wrote:Cekaj bre,ovaj na televizor doveo caleta,kevu,kevine dve sestre iz Bosne i ujnu sa Kosova?

Као прави српски родољуб Вучић је свјестан да су породичне вриједности на првом мјесту због тога је и довео фамилију!
Него, питање за националисте и русофиле са фоума. Да ли ћете подржати Александра Вучића пошто видимо да су га подржали Путин и Додик, чак су га и вође српских странака из ЦГ подржале, а овим екстремнијим десничарима сигурно значи доста подршка Виктора Орбана. Још само фали подршка Марин Ле Пен. Сигуран сам да ће га Нексон заокружити, него ме интересују ови остали :mrgreen:


Чекамо још подршку из Северне Кореје :lol:

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Strada di vita » Fri Mar 31, 2017 1:12 pm

Nisam rusofil al mogu da odgovorim :mrgreen:
Podrska Dodika i tih srpskih predstavnika iz Cg je normalna. Srbi koji zive van Srbije na ovaj ili onaj nacin zavise od Srbije i okrenuti su ka njoj ko god bio na celu,imas situaciju 2012.godine kada je Dodik podrzavao Tadica (isto sve kao sad sa AV). Tada je AV pljuvao po Dodiku najstrasnije,spominjao njegovu kucu na Dedinju kako je lopov preko Tadica to obezbedio itd. Znaci ko god da je na vlasti njega ce u najvecem procentu podrzati predatavnici srpske zajednice gde god. Putin boli uvo bas,ko da ce da pobedi Canak da je otisao u Moskvu i da mu ovaj odrzi lekciju podrzao bi ga. Isto i sa EU. Cim vidim da nekog pred izbore podrzi neki strani zvanicnik znam da je izdao neki nas interes za tu podrsku.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Fri Mar 31, 2017 1:13 pm

samo da se braća Englezi izjasne, pa da znamo šta i kako :mrgreen:

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby vinjakboy » Fri Mar 31, 2017 1:21 pm

Bunt wrote:Nije nego je pičkica koja mora da zove mamu i tatu.


Маму можда, али за тату нисам баш сигуран :mrgreen:

Image

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Fri Mar 31, 2017 2:10 pm

Kockalone wrote:
tizlabor wrote:Cekaj bre,ovaj na televizor doveo caleta,kevu,kevine dve sestre iz Bosne i ujnu sa Kosova?

Као прави српски родољуб Вучић је свјестан да су породичне вриједности на првом мјесту због тога је и довео фамилију!
Него, питање за националисте и русофиле са фоума. Да ли ћете подржати Александра Вучића пошто видимо да су га подржали Путин и Додик, чак су га и вође српских странака из ЦГ подржале, а овим екстремнијим десничарима сигурно значи доста подршка Виктора Орбана. Још само фали подршка Марин Ле Пен. Сигуран сам да ће га Нексон заокружити, него ме интересују ови остали :mrgreen:


Путин га није подржао већ је Вучић скупо платио састанак где би се он представио као да га је подржао. Већ се то дешавало раније, примера ради Тадић 2008.
Видим да је несрећни другосрбијанац Бакић говорио код младеновчака Сарумана. Додуше знам да је Бакић угробарио сваког ко га је подржао нпр. Тадића 2012 или несрећног Борка са којим је правио Левицу Србије, па се поџапали, видим да полаже наду у младог Сарумана из Младеновца. Лепо и подржавам.

Кога подржава француски Национални фронт, Алтернатива за Немачку, италијанска Лига за север, део руске сцене итд. видећеш колико до краја године а неки су већ дали подршку.
Зато се само опусти уз лепу песмицу,


User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Blackadder » Fri Mar 31, 2017 3:51 pm

Hunter_S._Thompson wrote:
Blackadder wrote:@ Futurama
Juce sam bio sa ortakom (on vozi kombi za neku firmu pa ja isao onako sa njim) relacija beograd-cacak-novi sad-temerin pa nazad. Video sam jednom Obradovica, dva puta Jeremica, dva puta Canka i jednom Seselja i sve ostalo AV i to su bilbordi, plakati svi AV nijedan nisam video od neke druge stranke. Izmedju N.Sada i Beograda na autoputu svi nadvoznjaci oblepljeni plakatima a na par nadvoznjaka od plakata su napravili inicijale AV da se vidi iz daljine, steta sto nisam slikao... Od severa do juga sve je u znaku AV, cela Srbija. Bio sam sa njim na putu od 7 ujutru do 7 uvece i imam utisak da se AV vozio sa nama sve vreme :) Bolesno....


p.s. Planirao sam da stavim 5 soma na maxbetu da ce osvojiti manje od 52.9, mislio sam da su ovi u kladzi pogresno procenili granicu al sam sad ubedjen da govnar dobija u prvom krugu....


У Ваљеву билборди скоро свих кандидата.. на једном билборду Вучић а са друге стране Чанак.


Moguce da ima i drugih ali kazem ono sto sam ja video, mi smo prolazili glavnim ulicama po Cacku i Novom Sadu i ovamo ibarska i autoput gore po vojvodini. Ali imam utisak da je AV na kampanju potrosio deset puta vise nego ostali plus najbolje lokacije bilborda sigurno nije prepustio ostalima a i po novinama samo on ova zadnja dva dana...

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Fri Mar 31, 2017 5:58 pm

Kaze RIK da u Beogradu ima tacno 1.620.648 biraca.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Fri Mar 31, 2017 6:08 pm

tizlabor wrote:Cekaj bre,ovaj na televizor doveo caleta,kevu,kevine dve sestre iz Bosne i ujnu sa Kosova?


Какав то ментол треба да будеш и да се синоћ примиш на оно све као у задњем тренутку мислим ко је сад као неодлучан па ће га потерати јебене ријалити емисија код марића. Једино ти конзументи парова за које и нема неке разлике али мислим да су они одавно већ опредељени за њега. Не знам ко му то смишља али лећа и кева су намазанији од њега колико видех.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby DRINK » Fri Mar 31, 2017 7:34 pm

Таквих ментола је бар милион, тако да тешко да ће бити другог круга са 9 кандидата из опозиције, волео бих да грешим, али тако је како је...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Brdja » Fri Mar 31, 2017 8:19 pm

Cek' nisam pratio temu lepo, jel mi odgovorio Nexon?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby dennycrane » Fri Mar 31, 2017 8:26 pm

kod lekara na kontroli je. sinoc se onesvestio...

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby 1748 » Fri Mar 31, 2017 8:36 pm

haha
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bruno Sulak » Fri Mar 31, 2017 8:58 pm

dennycrane wrote:kod lekara na kontroli je. sinoc se onesvestio...


:lol:

Prekini prenos bre!

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby kocka » Fri Mar 31, 2017 9:21 pm

Brdja wrote:Cek' nisam pratio temu lepo, jel mi odgovorio Nexon?

Јесу те пустили из немачког азила ?

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Brdja » Fri Mar 31, 2017 9:45 pm

Zeznuo si se Nexone, sa pogresnog naloga si napisao.

Pustila me Andjela da glasam za AV pa se vracam.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests