Новогодишња тема

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Thu Dec 29, 2016 9:46 am

SAO_Zeljin wrote:Evo malo istorije, ako neko voli! :mrgreen:
AL LECINO wrote:Oprostajna poema
by Lekas Factory

Dragi nas TEZvi sad si verovatno u paklu i pozdravljas se sa svojim drugarima Bandijem, Damerom, Ed Geinom i ostalima koje si cenio i smarao nas tim pricama non-stop, na k***c si nam se popeo sa njima al ajd sad nije ni vreme ni mesto, tako da kapiram da si definitivno na boljem mestu, po tebe barem. Nisi umeo sa ljudima, jeo si govna, vredjao si, nervirao si mnoge a posebno neke da ih sad ne imenujem i oterao tolike dobre ljude sa ovog foruma. Jednostavno nisi znao bre sa ljudima.

Haha, gde ovo iskopa, ovo je iz tamo 2007-2008 tako nešto? A najjače što je dosta ljudi napalo AL LECINA kao što napadaš čoveka koji više nije na forumu i ne može da ti odgovori. :lol:

Nego kad smo već kod istorije jel' zna iko kolko je još ljudi danas aktivno a da su bili od početka foruma tamo 2002/2003? Ja mogu trenutno da se setim samo Lidera i Tizle, ostali nek se upišu, jbga menjali ste nikove. Gde je Baklja? :mrgreen:
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Thu Dec 29, 2016 9:49 am

Brdja wrote:Ja za foto/video imam utisak da je to lik sa nadimkom tribina sa starog foruma.

Mislim da se tribina povuko, jer ne bi mene pustio na forum (po direktivi). ;)
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Новогодишња тема

Postby Занемарујем тактику » Thu Dec 29, 2016 10:00 am

Што неко већ рече прво место на интернету на које долазим је овај форум, и што рече Були уз овај форум сам одрастао, почетком месеца навршило се 10 година како читам форум. Свакаквих је глава ту било, и слажем се да је форум изгубио на квалитету, и што се тиче навијачких тема а и осталих, али нису ми јасни људи који траже извештаје, а сви су у фазону није све за интернет. Друга ствар мислим да је људима више мука од мерења чија је патка већа, плусева, минуса, једних истих дискусија. Од навијачких тема редовно испратим шта се дешава на Острву и слике и клипове из екс ју, остало ме мање-више смара. А ови што би гасили само опуштено су исти они који нису опуштени ни на трибини него гледају да ли ће се стојати на 2 столице, да ли је коп формиран као коцка или је неправилан, да ли су најлони, картони и куртони правилно распоређени. Ако су они за правило да форумаш мора пистаи на навијачким темама да би писао на само опуштено, ја сам онда за то да форумаш мора прво писати на спортској теми, па онда на навијачким темама. :mrgreen:

Што се тиче овогодишњег гласања, за мене су добри форумаши сви они који имају културу комуникације, без обзира на ставове и мишљења. Издвојио бих:
-Кум Жоржо, баца искључиво добре филмове, а уме да баци и одличну фору.
-Мунгос, на стару славу и због тога што и даље понекад бљесне.
-Кудрави Гаучос, не слажем се увек са њим, али уживам да читам његове уписе.
-Рођаци, увек спреман да помогне.
-ГрендедТед, добри филмови, добра музика, Гробар, олд скул.

Што се тиче Тезвија, подржавам да се отвори његова тема, и да му ту слобода буде неограничена, такорећи анархија :mrgreen: Под условом да аналзира слике како он уме, и да баци по који измешљени извештај, као онај са утакмице Обилић-Мачва.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Thu Dec 29, 2016 10:46 am

Eh, ta tuča sa Šanerima se i dan danas prepričava, šteta što nas je murija razdvojila, pao bi im udarni trans samo tako. Nek idu na taj svoj jbni ciganjski vašar a ne moj Beograd da ruše!!!
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: RE: Re: Новогодишња тема

Postby Brdja » Thu Dec 29, 2016 11:37 am

Panzram wrote:
Brdja wrote:Ja za foto/video imam utisak da je to lik sa nadimkom tribina sa starog foruma.

Mislim da se tribina povuko, jer ne bi mene pustio na forum (po direktivi). ;)

Znam da se povukao i to kad je onaj dečko, Šumar valjda, pisao da ništa ne fali noževima u tuči i Tribina je tad rekao da više ne kapira taj fazon i da se povlači (nažalost posle je taj dečko ubijen nožem). Ali sam mislio da se povukao od komentarisanja i nastavio samo da kači slike pošto je to radio i pre. Inače, I ja sam na forumu maltene od osnivanja... Ne baš od prvog dana ali vrlo brzo sam se priključio.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Desnoruki levak » Thu Dec 29, 2016 12:04 pm

Zbog tema koje mene interesuju i zbog načina pisanja najbolji su mi Riper, Etaoin i Kudravi...Što se tiče druge strane medalje, mislim da će drugi kandidati morati još dosta kačamaka da se najedu da bi prismrdeli Nexonu za titulu smarača godine. Nije samo nesnosno njegovo recikliranje jednih te istih sranja(kao da je nekom ovde potrebno otvoriti oči šta se dešava na našoj političkoj sceni) nego se čovek bori i sa nekim unutrašnjim demonima, paranoiše, priča sam sa sobom, prosto mi neverovatno da neko tako troši svoje vreme, život.
Forum je možda nekad bio bolji, ali čini mi se da se svuda i stalno provlačila ta neka nostalgična nota "kako je sve ranije bilo bolje, lepše" Jbg vremena se menjaju.

andro saner
Posts: 85
Joined: Tue Aug 09, 2016 8:46 pm

Re: Новогодишња тема

Postby andro saner » Thu Dec 29, 2016 1:49 pm

Panzram wrote:Eh, ta tuča sa Šanerima se i dan danas prepričava, šteta što nas je murija razdvojila, pao bi im udarni trans samo tako. Nek idu na taj svoj jbni ciganjski vašar a ne moj Beograd da ruše!!!

Bilo nas tacno 5 na Vracaru, nesto malo vise Vitezova! Dolazim kuci kad ono Tezvijev izvestaj citam i placem od smeha, reko necu da postavljam nista, nek cela navijacka scena misli da je bilo shorke :-)
Elem, na forumu sam od jula 2004, a prvi post sam postavio u avgustu iste godine! Eto prodje vec 12 i po godina! Da ne kenjam kako je nekad bilo bolje, mene ipak postojanje ovog foruma itekako raduje! Neverovatno mi je nedostajao ove 2 godine (cini mi se) sto nije radio!
Nazalost vreme (a i odsustvo iz zemlje) me je pregazilo tako da ne pisem na navijackim temama, jer tu vise ne pripadam! Potrudicu se da nadjem nekog iz sadasnje ekipe da se ovde aktivira, pa da imate izvestaje i iz Sapca, kap sto ste od mene imali svojevremeno! Inace bila zanimljiva polusezona za Sanere, osetili su konacno na svojoj kozi kako izgleda akcijanje profi navijacke grupe i mislim da im to moze samo pomoci u daljem razvoju! Imaju malko i finansijsku podrsku od Sanera iz dijaspore tako da se nadam da ce se malko i obuci i doterati kop da to lici na nesto! Jos su mladi, stalno neki novi poceci, ali se nadam da ce ovaj put izvuci pricu do kraja, posebno ako udjemo u visi rang!
P.s. Ako banujete Nexona vi tacno niste normalni! Covek se drzi teme i to je to! Samo mi jos uvek nije jasno kada je od pljuvacha Dveri postao njihov najzesci protagonist :-)))

Uzdravlje

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Thu Dec 29, 2016 2:59 pm

Kako bre kada? Pa od kad mu redovno uplaćuju na račun u Rajhsbanci. :mrgreen:
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
lelemud
Posts: 22
Joined: Tue Mar 15, 2016 2:21 pm

Re: Новогодишња тема

Postby lelemud » Thu Dec 29, 2016 3:28 pm

Panzram wrote:Eh, ta tuča sa Šanerima se i dan danas prepričava, šteta što nas je murija razdvojila, pao bi im udarni trans samo tako. Nek idu na taj svoj jbni ciganjski vašar a ne moj Beograd da ruše!!!


E, ako ti nije frka ukratko da napises sta se to desilo sa Sanerima posto sam iz Sapca a nisam upucen.
Bonus penis pax in domus.

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Новогодишња тема

Postby Лудак из луднице » Thu Dec 29, 2016 3:44 pm

Доста добрих чланова има али ето топ 5

молоси рипер б централе кудрави рођаци .


Што се тиче предлога за побољшање рада форума, капирам да доста нас има другаре/познанике странце , са иностраних трибина. Што не би сваки покушао да "довуче" једног другара, односно да му објасни каква је прича, да му пошаље линк од теме његове земље и нек каче једном недељно (или колико већ) извештаје и приче из његове земље.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Новогодишња тема

Postby Casual 1989 » Thu Dec 29, 2016 3:49 pm

Ево и ја да се упишем. За награду био издвојио :

1. Молоси - дечко оставља много добре извештаје и доприноси у великој мери квалитету овог навијачког форума
2. Рипер - пре свега због писања у теми "Банде" али и због коректног писања на осталим темама. Никад никог није напао а види се да се разуме у спорт.
3. Панзрам - дечко је прошао сито и решето :) Увек има занимљиве уписе поготово оне о гудри и стварно ми сви делују искрено, али мало смара на овој теми одговора на сваки упис, стани мало друже није ово фејсбук месенџер поготово не твој :)

Од смарача бих издвојио само Чипса и Вукодлака, јер људима је сваки упис "само лево" и препиру се са свима тј са 98% форума. Да ли стварно мислите да ћете променити неком навијачу свест овде да ко је оријентисан десно пређе у левичаре? Па да ли сте нормални?! Већину боли курац и за једне и за друге али кад би морали да бирају било би "свесно у десно" :) Дакле престаните, учествујте у раду форума али не на тај начин, јер нема сврхе.

Али морам да напиштем да је 1958 јако напоран и некоректан. Трпа се у све теме а пар пута је бивао угашен на неким темама када уђе у расправу типа оно око Лестера и њихових плата, онда када сам навео да су Рад и Пазар играли 3 за 3 и окачио му текме последњих 5 година где се то види а он мени окачи утакмицу из купа и као видиш да није? Толико о познавању термина 3 за 3. итд не могу да се сетим сад.
Већ пар месеци му не одговорам на темама а он константно на сваки мој упис има нешто да напише, то може да се провери. Тотално незанимљив. Чак су ми Нексон и Мићака скроз ок, тј Мићага је луд као коњ, а Нексон је загризао за политику и ту пише стално али сасвим коректно, баш је зато и занимњиво јер нас има свакаквих. Али да поновим, не номинујем 1958 за смарача године, јер је и сам написао да неће више бити досадан у толикој мери. :)

Надам се да ћемо у 2017 сви бити здрави , оснивати породице и да ћемо више писати на навијачким темама. Уздравље !

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Новогодишња тема

Postby 1958 » Thu Dec 29, 2016 4:08 pm

Sve najbolje u novoj godini, tvojoj grupi zelim nove zastave, a klubu da nadje jos jednog Lalata/Vucka jer izgleda da se uklapa u vas mentOlitet i naravno hvala sto si mi posvetio toliko paznje. Predocio sam upravi posle pobede nad pazarom da je trebalo 3 za 3, potrudice se sledeci put, kontaktirace navijace u upravi tvog kluba verujem da si presrecan sto ti navijaci vode klub ili nije to tako kao sto izgleda? Nadam se da su ti priredili ukusno novogodisnje govno koje ces sa slascu pojesti. :*
Често одем до на село

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Приштина » Thu Dec 29, 2016 4:15 pm

За навијачки део, лепо је вам је написао Модератор да треба кренути од себе, јасно је да ништа не може на силу али довољно је да се бар мало учествује у писању, макар са неким питањем или окачите неку слику, клип допринећете доста. Није ми јасно како нико од вас не иде на утакмице ни домаће ни стране или барем да погледа неки клип, слику сигурно би имао шта занимљиво да окачи или напише? Макар крените од своје групе или клуба.

IRRIDUCIBILI
Posts: 16
Joined: Sun Mar 13, 2016 9:50 pm

Re: Новогодишња тема

Postby IRRIDUCIBILI » Thu Dec 29, 2016 8:06 pm

Vratite nam barona splicu!!!

Pogrebnik
Posts: 69
Joined: Sun Apr 24, 2016 2:13 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Pogrebnik » Thu Dec 29, 2016 9:36 pm

Fali Dzile

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Новогодишња тема

Postby Batke » Thu Dec 29, 2016 10:09 pm

Pozdrav forumašima. 7 godina pratim forum i vidim da nekih glava nema (Bergamo, Šmajhel, Banat crew, Spreman, ŽanKlod). Neki će mi nedostajati, a neki ne. Jebi ga tako to ide. Ajde najbolje prvo.
1. EvoksPGD: Čoveku dugujem pivo. :mrgreen:
2. Riper: Zbog tema i stvari koje piše.
3.Kockalone: Stari forumaš, realnost u postovima.
4. Billy najduhovitija ciganska glava.
5. Mollosi/Foto video zbog navijačkih tema.
Najgori
1. Chips
2. Nexon iako imamo slično političko viđenje ti ga brate pretera.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: RE: Re: Новогодишња тема

Postby Modus Operandi » Fri Dec 30, 2016 1:00 am

IRRIDUCIBILI wrote:Vratite nam barona splicu!!!

Њега више форуми не занимају, улетео је у милионе ко ће да се бакће око тога.:)

Послато са LG-H650 уз помоћ Тапатока

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Fri Dec 30, 2016 6:21 am

Piše Splića i dalje, u još jačem fazonu, ali na jednom drugom mestu koje neću da vam odam. :mrgreen:
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Новогодишња тема

Postby dennycrane » Fri Dec 30, 2016 11:40 am

krenulo nizbrdo od kada su ukinuti vicevi... ;)

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Новогодишња тема

Postby losvolocos » Fri Dec 30, 2016 11:55 am

Такође дуго пратим форум али тек на овом сам одлучио и да се региструјем. ПС Генерал не сме да сазна :D .

Па да гласам
1.Молоси (Хвала му много што онако представља Талијнску сцену много занимљивих текстова. Када би неко тако прествио Немачку или неку другу сцену сем Руса и Грка о њима све више мање знају углавном све. )
2. Фото-Видео (Шта рећи хвала му до неба ко год да је. )
3. Рипер ( Немам појма зашто али неко и бронзу мора да освоји :) )

А негативно тј смарача нема на овом било их је на прошлом форуму који су ми ишли на нерве . Неки пишу и сада али су се поправили тако да замерки немам. И све нај боље у новој 2017-ој пуно среће,здравља и љубави паре нису проблем пара нема.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests