Dastanje 2016

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
underground
Posts: 38
Joined: Sat Mar 12, 2016 3:44 pm

Re: Dastanje 2016

Postby underground » Sat Apr 30, 2016 1:20 pm

Al ce sada u mestima gde se ponavljaju izbori da pljuste ponude u novcanicama da se izadje i glasa.
Botovi ce da nude da ovi ne bi presli cenzus a ovi drugi da predju jer ozbiljna je kinta u igri kad se predje cenzus.
zapad je desno

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Dastanje 2016

Postby Вини Џонс » Sat Apr 30, 2016 2:18 pm

A na mitingu Čeda, Boško, Pajtić, Radule, svi složno, umesto Delčine Vreme je svira Sistem te laže BS-a

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Dastanje 2016

Postby Futurama » Sat Apr 30, 2016 3:13 pm

Вини Џонс wrote:A na mitingu Čeda, Boško, Pajtić, Radule, svi složno, umesto Delčine Vreme je svira Sistem te laže BS-a


+ Младен из Образа :D

Ето коалицију #Срећа ниси могао да изведеш на улице ни против Нато пакта ни против оног срамног перформанса 7000 али чим је у питању цензус и државни буџет ето их на улицама.

Ту је и један стари вук, осладила му се швалерација о трошку буџета са скупштинским секретарицама .

Image

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Dastanje 2016

Postby kopriva » Sat Apr 30, 2016 4:43 pm

Serbon AB wrote:Pustinjska lisice@ vjerujem brate da su imali procenat, i dva više.. al opet to ne mijenja cinjenicu da nisu ostvarili zapažen rezultat i što su kampanju vodili pogrešno. A da su pokradeni jesu.Isto tako svi ljudi iz ostalih stranaka vrše razne malverzacije za dobrobit svoje stranke.Misliš da na nekim mjestima neki spsovac nije ukrao koji glas vučiću? i obrnuto.. Uglavnom narod je sjeban ovdje izbori ne mogu promijeniti ništa.

dennycrane wrote:
Serbon AB wrote:..i u 93 minuti ...


93. minutu valjda?


od čitave poruke ovaj zapeo na gramatiku. Da ima grešaka obrati pažnju Bar sam napisao velikim slovom.. možda i zarezi nisu na pravom mjestu.. možda ni ti? evo ovdje imaš sličnih http://www.vokabular.org/forum/


Vec su ti ljudi odgovorili pa ne bih da se mnogo nadovezujem, ne zameri. Moras da shvatis koliko je za Dveri, pre svega, bitno da se udje u skupstinu. Neko ce da kaze da se bore da bi krali. Ok, ako je tako bolje da dveri imaju 13 mandata i da kradu nego da se na SNS-ovih 120+ mandata pridoda jos 10 od Dveri, i da kradu. Nikome ne smeta sto koalicija oko SNS otima i krade mandate iako ih ima ubedljivo najvise, to je valjda u redu. A nije u redu sto se jedna patriotska stranka bori za cenzus i sto ne da da bude pokradena.
Sve je ispalo na najgori moguc nacin. Nije mi svejedno da ih gledam kako stoje sa cedistima, niti mi je svejedno da gledam kako Seki brani Vucicu mandate. Slika i prilika u kakvom se stanju nalazimo.

User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Dastanje 2016

Postby MentalitaBelgrado » Sat Apr 30, 2016 4:48 pm

погледај ту шатро опозицију до јучерашње саборце из дос-а пљачкаше... шта рећи а не заплакати
...нису твоји вуци мртви само вребају...

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Dastanje 2016

Postby njasvi » Sat Apr 30, 2016 5:01 pm

ljudi su masovno glasali za za demokrate da bi skinuli slobu, pa su onda verujem mnogi glasali za tomu i velikog vodju da bi skinuli demokrate, pa sad opet za one da bi skinuli ove :shock:
ne bi da se pravim pametan, al ko je tu veca bagra to je tesko reci... ja resenje ne vidim, sem zbrizati iz ove zemlje u pi... lepu materinu
04 X 1945

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Dastanje 2016

Postby dag » Sat Apr 30, 2016 5:01 pm

meni ovo deluje kao veliki autogol.ja se ne lozim na dveri, glasao sam za njih (po principu najmanjeg zla+milo lompar) i bez ikakvih ocekivanja i ne bi se iznenadio da se ispostavi da su bednici kao i svi ostali na politickoj sceni. ali mislim da ljudi koji se loze na njih nisu odusevljeni danasnjim dogadjajem.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Dastanje 2016

Postby brucelee » Sat Apr 30, 2016 5:20 pm

dennycrane wrote:sustina je da mi je pun kurac jeftine filozofije koje je koliko hoces ovde u prici o izborima.
gubis 2-0, ko ti je kriv? kriv je sudija lopov - eto ko je kriv ako je kradja, a jeste kradja!
"na vlasti je da krade" je otprilike bilo isto negde ovde napisano - pretpostavljam da je onda na kerovima da biju, pa se ne bunite kada sledeci put povade pendreke...
kradja je kradja i ne postoji opravdanje. ako vecina glasa za demokratsku stranku vojvodjanskih madjara ili kako se vec zovu, ima oni da budu na vlasti.


Pogodi ga ti iz prve.

Neverovatno je,na vlasti je da krade,dakle mi u startu priznajemo da je normalno krasti izbore. Ne,nije normalno i da treba se boriti protiv toga. I pitam se,ako je Sns sad postupao kad ima 40% podrske,sta ce raditi onog trenutka kad utakmica bude egal ili kad im podrska bude padala i dosla na cifru od 30,20 posto? Jel ce tad biti normalno da prete ljudima? prebijaju? Hocemo tad reci,jebiga svaka vlast se bori za svoju fotelju,na drugima je da istrpe udarce.

A ta filozofija i logika je nestvarna,pa to kao kad bi neko nekom siromasnom liku ukrao jedinih 200 dinara iz dzepa,pa se onda neko javi sa filozofijom,pa sto nije vise zaradio,sta sad tu kuka?!

I ona logika,pa sto nisu uzeli 10%,pa nisu uzeli jer nemaju toliko glasacko telo,nemaju popularnost,losa kampanja,losi ljudi,lose sve,ali su uzeli 6% i to ne znaci posto nisu uzeli 10% da im treba ukrasti tih 2 posto i spustiti ih ispod cenzusa. Dakle cemu opravdanje necega sto se ne moze opravdati,uzeli su koliko su uzeli procenata to je njihovo da li je 5 ili 50,ne sme se krasti. Kao sto bi bila losa logika eto sns je uzeo 48% pa da im neko ukrade 5 procenata i kaze ma sta i dalje ima puno,ne crvena linija ide ispod onog sto se osvaja na izborima u suprotnom jebo izbore,pricu o demokratiji i slicno.

I tu se ne radi da li se krade Sns,Ds ili Dveri...dakle ako Pera Peric daje glas nekom,taj glas mora da bude prisutan i uvazen,a ne ukraden,ma za koga taj glasao.

Da ne ulazim sad u dalje razvodnjavanje pa da kazem da nisu isti uslovi u kampanji bili za sve,da je medijski mrak,da se prave fantomske liste koje iskljucivo sluze da rasipaju po koji glas,da nemaju svi 2000 dinara po coveku za glas,naravno ne iz sopstvenog dzepa.

Sto se tice danasnjeg protesta,ne znam sta da kazem. Boris Tadic je isto tako pokrao izbore 2012,sto su Dveri dokumentovale kroz svoj casopis o toj kradji,nekako ne ide da sa lopovom pricas protiv drugog lopova. O Cedi tek da ne pricam... Ne svidja mi se nikako,ali ajde,realno veci je ako nadjem neko opravdanje veci je odjek ovako,da su same Dveri niko ne bi jebo ni 2% tu pricu.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Dastanje 2016

Postby B.Centrale » Sat Apr 30, 2016 5:32 pm

Jbg, nije 'in'. Ne smeta ti Vucic al' te jebe trpanje u bulju. Ostaci plemenske svesti.
bologna centrale

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Dastanje 2016

Postby bilipiton » Sat Apr 30, 2016 5:54 pm

Ја мислим да би најбоље било да су Двери рекле да ће да праве свој одвојен протест против крађе и да све ове остале странке направе свој протест на различитом месту и у различито време и да дође по сто људи тако свуда и ето, онда би сви били задовољни.
Овај Футурама је кењао све време о Заветницима неким. Од кад су се завршили избори њима ни трага ни гласа. Задовољни су са својих 0,5 процената ваљда.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Dastanje 2016

Postby SAO_Zeljin » Sat Apr 30, 2016 5:59 pm

Futurama wrote:
Вини Џонс wrote:A na mitingu Čeda, Boško, Pajtić, Radule, svi složno, umesto Delčine Vreme je svira Sistem te laže BS-a


+ Младен из Образа :D

Ето коалицију #Срећа ниси могао да изведеш на улице нi против Нато пакта ни против оног срамног перформанса 7000 али чим је у питању цензус и државни буџет ето их на улицама.

Ту је и један стари вук, осладила му се швалерација о трошку буџета са скупштинским секретарицама .

Image


Jbg, oni bi najradije izasli da protestvuju sa radikalima i zavetnicima ali vi cutite kao picke

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Dastanje 2016

Postby dag » Sat Apr 30, 2016 6:44 pm

Image

User avatar
oi!
Posts: 114
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:00 pm

Re: Dastanje 2016

Postby oi! » Sat Apr 30, 2016 6:56 pm

Image

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Dastanje 2016

Postby vinjakboy » Sat Apr 30, 2016 7:23 pm

Ко год мисли како су Двери криве за ово јер су требали да се изборе за своје гласове, а нису били способни, следећи пут када судија покраде његов тим, нека не кука на судије, него нека поломи обе ноге оном свом играчу који је фаулирао противничког на тридесетак метара од гола, а судија свирао пенал...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Dastanje 2016

Postby ultrastito » Sat Apr 30, 2016 8:25 pm

njasvi wrote:ljudi su masovno glasali za za demokrate da bi skinuli slobu, pa su onda verujem mnogi glasali za tomu i velikog vodju da bi skinuli demokrate, pa sad opet za one da bi skinuli ove :shock:
ne bi da se pravim pametan, al ko je tu veca bagra to je tesko reci... ja resenje ne vidim, sem zbrizati iz ove zemlje u pi... lepu materinu


овде се од увођења вишепартијског система гласа искључиво против неког.

а тренутак од којег можемо рачунати да ће нам на даље бити боље је тренутак кад Срби одлуче да уместо да јуре прасиће по шумама за 1. мај, већ да јуре своје право на живот на улицама. до тад...шта буде било, биће.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Dastanje 2016

Postby навијај » Sun May 01, 2016 1:14 am

ДОС је најгори - да се пише опет

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Modus Operandi » Mon May 02, 2016 1:51 am

Једини руски медиј у Србији Спутник тврди да амeрички амбасадор није утицао на РИК да подигне двери-дсс изнад цензуса, испаде на крају да је Шеки ипак имао дил са Вучком:

http://rs.sputniknews.com/komentari/20160501/1105338572/Moze-li-Seselj-da-spreci-novi-5-oktobar.html

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Dastanje 2016

Postby савабјан » Mon May 02, 2016 3:17 am

Јел приметио неко да од кад је Чепурин посетио Шешеља да се више ниједном није огласио и напао Двери - ДСС ?

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Kibiców » Mon May 02, 2016 11:56 pm

njasvi wrote:ljudi su masovno glasali za za demokrate da bi skinuli slobu, pa su onda verujem mnogi glasali za tomu i velikog vodju da bi skinuli demokrate, pa sad opet za one da bi skinuli ove :shock:
ne bi da se pravim pametan, al ko je tu veca bagra to je tesko reci... ja resenje ne vidim, sem zbrizati iz ove zemlje u pi... lepu materinu


Brate sutra bih krenuo. Samo da znam kako. Novi Zeland Novi Zeland nebitno je!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Dastanje 2016

Postby brucelee » Tue May 03, 2016 4:16 pm

Mene uhvatila neka depresija,mnogi dosli za praznike...preksinoc i juce sam se samo oprastao sa ljudima,mnogi zive par godina u inostranstvu,a mnogi su se sad odlucili po prvi put da pale pa bilo gde,bilo sta. Dobar ortak prvi put juce otisao u daleku zemlju na najmanje 3 do 6 meseci,sto je najgore imao je posao i to prilicno pristojnu platu,ali nije mogao vise da izdrzi da ga maltretiraju i ubijaju u pojam i decko sav pogubljen,ovde ostavlja svoje ali nema kud,pali u nesigurno ali mu je i to sigurnije od ovoga sto ima ovde.

Uvek sam se pre pitao kad sam bio klinja odemo u selo,zabaceno selo u Zapadnoj Srbiji gde sve u kucama ima po dvoje ljudi da zivi,pa obicno celo selo slavi sv.Jovana pa se selo u tih par dana,dan pre,na dan slave napuni ljudima,familijom,prijateljima,pa onda taj dan posle slave,kad svi krenemo kucama i ostane kao neka pustos,uvek mi je to nekako bilo zalosno i uvek sam se pitao kako je tim ziteljima koji eto ostaju posle toga "opustoseni" i sami.

Danas je cela Srbija skoro selo iz kojeg svi beze i obavezno posle Bozica,Vaskrsa,slava me uhvati ta neka post depresija jer sve dragi ljudi se vracaju na arbajt i tad se oprastamo i znamo da se necemo videti mesecima.

I ne znam vise sta je pametno,bezati ili nesto menjati...mene ko god zna da imam familiju u inostrantsvu ono polu-besno pita i skroz najnormalnije pa sta ces u Srbiji?! Kao da je to sad sasvim normalno bezati sto dalje i kao da je to najednostavnije ostaviti porodicu,svoj grad,svoj kraj,svoju ulicu,svoju kucu,svoje ljubimce i otpaliti sto dalje.

Nesto se mora menjati... i pritom ne mislim na oko izbora,stranaka kuraca,palaca...mada mozda je resenje i ovo sto su uradili ti ljudi u Mladenovcu i jos nekim mestima,da ljudi pocnu da sami prave svoje pokrete od normalnih i pristojnih ljudi i da sami krenu da nesto pokusaju da menjaju.

Nisam pametan.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 49 guests