Dastanje 2016

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Dastanje 2016

Postby tizlabor » Mon Mar 07, 2016 5:24 pm

Postovani gledaoci dobrodosli u specijalni program posvecen izborima 2016. godine,pod nazivom dastanje 2016!!!
Pitanja nasim gostima mozete postavljati na dobro poznate nacine.
Pristiglo je i prvo pitanje za naseg analiticara Nexona:
"Kako komentarisete to sto je Nenad Popovic na listi SNS-a?" Jovo Promaja iz Rakovice.

Image

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Dastanje 2016

Postby niko » Mon Mar 07, 2016 5:41 pm

e aj sad ozbiljno, zasto ljudi kazu da se neizlaskom na izbore daje glas ovom degeneriku?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Rođaci » Mon Mar 07, 2016 5:48 pm

zato što ako od četvorice na izbore izađu dvojica i glasaju za Vučića, on ima 100% glasova
a ako izađu trojica, od kojih prva dvojica glasaju za njega, a treći za Radulovića, recimo, Vučić će imati 2/3, a ne 100% glasova

njemu odgovara mala izlaznost zato što će svi koji od njega zavise + oni koji ga smatraju dobrim političarem sigurno izaći na izbore

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Mon Mar 07, 2016 5:53 pm

tizlabor wrote:Postovani gledaoci dobrodosli u specijalni program posvecen izborima 2016. godine,pod nazivom dastanje 2016!!!
Pitanja nasim gostima mozete postavljati na dobro poznate nacine.
Pristiglo je i prvo pitanje za naseg analiticara Nexona:
"Kako komentarisete to sto je Nenad Popovic na listi SNS-a?" Jovo Promaja iz Rakovice.


Суштински небитан, ради за свој џеп. Јуче је био русофил јер тамо има одређене послове, али му Вучић обезбедио пут у Вашингтон и одмах је ублажио ставове. Има неке везе са нижим чиновницима руске администрације због послова у Русији али ништа претерано значајно. Нпр. дсс и двери имају јаче односе са Једиственом Русијом(Путиновом странком).
На нивоу Србије је јак само тамо код тебе, јер је преузео један јак одбор.

Вучић је иначе покупио разне ликове, што они који су за нато, што они који су као за русе, како би покупио све могуће гласова, пишанција је та цела његова листа.
Last edited by Nexon on Mon Mar 07, 2016 5:58 pm, edited 1 time in total.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Mon Mar 07, 2016 5:56 pm

niko wrote:e aj sad ozbiljno, zasto ljudi kazu da se neizlaskom na izbore daje glas ovom degeneriku?


Због расподеле гласова, мала излазност одговара Вучићу, зато се овде појављује доста никова који говоре да нема за кога гласати. Такви су ти први под сумњом да су Вучићеви сендвичари. Немој мислити да сам ја случајно ушао у расправу са оним јуче, показује све особине Вучићевог сендвичара.
Такође му одговара да нпр. дсс-двери не уђу у Скупштину како би се што више гласова разбацало испод цензуса те он по Донтовој расподели имао више посланика.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Mon Mar 07, 2016 6:04 pm

Rođaci wrote:zato što ako od četvorice na izbore izađu dvojica i glasaju za Vučića, on ima 100% glasova
a ako izađu trojica, od kojih prva dvojica glasaju za njega, a treći za Radulovića, recimo, Vučić će imati 2/3, a ne 100% glasova

njemu odgovara mala izlaznost zato što će svi koji od njega zavise + oni koji ga smatraju dobrim političarem sigurno izaći na izbore


Као што сам рекао, они који су били за лдп сада су за Радуловића.
Оно што сам хтео да прикажем је једно испитивање јавности, врло значајно, да би се боље схватило зашто Вучић напада дсс-двери.

Image

Погледајте колико сигурних гласова има дсс-двери. Најмње од свих, тј. њихово гласачко тело је страшно променљиво и ако их довољно убијеш у појам они неће изађи на изборе. То је нпр. срушило дсс на прошлим изборима.
Још једна занимљивост, ко масовно гласа за Вучића

Image

Ово значи да је суштина Вучићеве власти-Пинк. Без пинка је Вучић ништа.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Rođaci » Mon Mar 07, 2016 6:11 pm

de si, analitičaru

treba LDP i DSS da se udruže, da dođe do seksualne tenzije između Sande i Čede
MILF pratriotizam feat. dopingovani evrofanatik
vrh kombinacija

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Dastanje 2016

Postby niko » Mon Mar 07, 2016 6:12 pm

Rođaci wrote:zato što ako od četvorice na izbore izađu dvojica i glasaju za Vučića, on ima 100% glasova
a ako izađu trojica, od kojih prva dvojica glasaju za njega, a treći za Radulovića, recimo, Vučić će imati 2/3, a ne 100% glasova

njemu odgovara mala izlaznost zato što će svi koji od njega zavise + oni koji ga smatraju dobrim političarem sigurno izaći na izbore


kako mu odgovara mala izlaznost kad sam cuo na pinku da on pobedjuje i ako bi izaslo 70% ljudi? :mrgreen:

dobro, izadjem ja i glasam za tog Radulovica, on sakupi 10%, a pickousti 60%, ko meni garantuje da posle izbora njih dvojica nece da se udruze i time imaju 70%? vec vidjen slucaj u ne tako davnoj istoriji....

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Rođaci » Mon Mar 07, 2016 6:14 pm

niko, to i jeste caka
zato ljudi i ne izlaze, jer ne veruju nikome

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Mon Mar 07, 2016 6:16 pm

Наравно да неће веровати Радуловићу и Чеди када је један био његов министар а други пуза испред њега због кредита.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Rođaci » Mon Mar 07, 2016 6:22 pm

ali će verovati Sandi i ekipi koju je napustio osnivač, kao i Dverima kojima je glavni slogan "da muškarci ponovo služe vojsku" ili tako neka budalaština

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Dastanje 2016

Postby niko » Mon Mar 07, 2016 6:22 pm

dobro Nexone legendo, kako da verujem DSS-u i Dverima?

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Mon Mar 07, 2016 6:28 pm

Па не можеш никоме веровати 100% али постоје разлике.
Примера ради, Рашковић-Ивић је тражила да се напусти коалиција са снс у Београду иако то није морала. Истине ради, дсс има локалне коалиције са снс, као и остале странке, али Београд је због важности, читај новца, много значајан и шаље јасан сигнал да није битна власт по сваку цену .
Last edited by Nexon on Mon Mar 07, 2016 6:37 pm, edited 2 times in total.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Mon Mar 07, 2016 6:32 pm

Rođaci wrote:ali će verovati Sandi i ekipi koju je napustio osnivač, kao i Dverima kojima je glavni slogan "da muškarci ponovo služe vojsku" ili tako neka budalaština


Није је напустио већ је смењен зато што је доживео тежак пораз на изборима, јер је цело његово окружење било дубоко компромитовано, а то што су се онда они као булумента покупили јер су изгубили позиције и није тако лоше, не мислим на Коштунцу већ ниже кадрове, којима је много значила власт, што у странци, што на нивоу града Београда.
Што се тиче двери, они знају разлог зашто то форсирају, или су форсирали. Додуше, мени је јасно зашто то теби смета.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Mar 07, 2016 6:34 pm

Mi smo najgluplji narod na svetu. Malo je što Vučke pljuje opoziciju, nego treba i medjusobno tupadžije da se napadaju kao što je slučaj ovde. Vučke zakuva i ne treba mu ništa više, ovi se posle kolju sami, iako barataju informacijama koje on plasira.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Dastanje 2016

Postby Bruno Sulak » Mon Mar 07, 2016 7:08 pm

Za Dveri definitivno, jos sam uspeo dvojicu kolega da navucem da glasaju za njih tako da cekamo izbore. Pratim ih vec duze vreme i ljudi stvarno cene prave vrednosti, drzavu, narod, anti-nato, anti-eu, Rusija, tradicija...Prelazak cenzusa po meni ne bi trebalo da bude problem.

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Dastanje 2016

Postby pustinjska lisica » Mon Mar 07, 2016 7:11 pm

За Двери такође.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Dastanje 2016

Postby bilipiton » Mon Mar 07, 2016 7:50 pm

И ја сад већ традиционално за Двери. Драго ми је што су се ујединили са ДСС-ом... Мада и једни и други имају гомилу неких глупости које причају и раде али су ми 16 пута бољи од свих осталих. Као ово за војску што су имали плакате мада мислим да су и они скапирали да то није баш добар потез. Није реално да ти први слоган за изборе буде Да мушкарци служе војску! То је баш неозбиљно у земљи која има проблема пун курац... Драго ми је што су избацили она старешинства и сличне глупости које само одвраћају људе од њих. Морају бити много модернији да би урадили нешто озбиљно...

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Mar 07, 2016 8:05 pm

Ja sam prethodna dva puta glasao za dveri, čak se i cimao, vuko ljude da potpisuju, ali sam se malo razocarao u njih, tako da cu sada verovatno za Radulovica.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Mon Mar 07, 2016 8:12 pm

То је занимљиво. Како те две стране уопште могу да се пореде по програму? Радуловић либелрано-лево, што значи права хомосексуалцима, одвајање КиМ, вероватно прилазак Нато-у, значи исто што и лдп.
Док су двери, странка десно орјентисана, са традиционалним породичним вредностима, за КиМ, за борбу за српске интересе широм региона, јачу самосталну војску без улакса у Нато итд.
Није ми јасно како људи то могу да мешају?!
Да се разумемо, мени не смета да свако гласа за кога хоће, али ми није јасно како је могуће правити такав прелаз кроз гласања?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests