Dastanje 2016

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Dastanje 2016

Postby brucelee » Fri May 06, 2016 8:59 am

Inace sekretar Jedinstvene Rusije (Putinove stranke) cestitao Dverima ulazak u parlament.

U prevodu za srssns

Sekretar Jedinstvene Rusije (Putinove stranke) cestitao americkom ambasadoru ulazak u parlament.

Ne znam ko je zapazio,malo nesto tiho,ali Americki ambasador juce ujutru pravo kod Vucica da mu cestita "velicanstvenu" pobedu i da ga pohvali i bodri da nastavi posao koji je zapoceo na opstu radost Amerike i pritom nabrojao i Briselski sporazum,popravljanje odnosa sa drzavom Kosovo...

Naravno jel Vojvoda reagovao? tesko.


Sve u svemu sad je ispunjena zelja naroda i to je dobro,sad sto se Dveri tice sad moraju pokazati svoje lice,videcemo...Ne uzdam se previse,znajuci kako stvari funkcionisu u Srbiji,ali videcemo.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Desnoruki levak » Fri May 06, 2016 10:04 am

Otvarah ovih dana širom oči po gradu i nigde ne videh tu armiju četnika koja je pretila da se izlije na ulice u slučaju da dveri uđu u parlament.

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Dastanje 2016

Postby Futurama » Fri May 06, 2016 2:08 pm

brucelee wrote:Inace sekretar Jedinstvene Rusije (Putinove stranke) cestitao Dverima ulazak u parlament.


http://www.blic.rs/vesti/politika/kosacov-jedinstvena-rusija-podrzava-sns-i-snp/m5mn4g6

User avatar
Neizlecivi
Posts: 75
Joined: Tue Feb 16, 2016 1:58 am

Re: Dastanje 2016

Postby Neizlecivi » Fri May 06, 2016 4:38 pm

Кудрави Гаучос wrote:Најбољи избори икада :)

Image


Ponovo dominira :)

http://rs.n1info.com/a157921/Vesti/Novi-snimak-incidenta-na-konstitutivnoj-sednici-u-Sapcu.html

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Fri May 06, 2016 8:09 pm

Руски амбасадор Чепурин на слави дсс-а данас у разговору са Бошком Обрадовићем из двери.

Image

Иначе бих имао свашта да кажем на понашање појединих руских политичара у овој кампањи, али можда не знам све, па ћу још мало сачекати да се још мало слика прочисти после избора, јер могуће су занимљиве комбинације, па да видим мало шта ће се дешавати.

User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Dastanje 2016

Postby Nikada Agencija » Sat May 07, 2016 12:11 pm

Image
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Dastanje 2016

Postby Ultra Sarma » Sat May 07, 2016 1:59 pm

Politicka i vojna neutralnost, ne znam sta je cudno.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Sat May 07, 2016 4:13 pm

Током кампање је овде прабцивано дсс и дверима да се не сврставају довољно на страну Русије. Лудак из луднице је чак ставио један youtube материјал који прозива Бошка Обрадовића због тога. Али дсс и двери су јасно рекли да они нису да Србија постане део Русије, и нису говорили небулоузе о С-500, руским ракетама у Србији и сл. што ништа није оствариво, него да су за неутралност са јачим ослањањем на Русију. Треба се само сетити како је Бошко Обадовић био прозиван када је рекао да није русофил већ србофил и да га пре свега занима интерес Србије.
Тако да ово изнад није ништа од онога што дсс и двери нису рекле у кампањи, штавише.

Да видимо мало даље, прозивке снс и његових сателита, у њиховим медијима и другим странкама, о Јасмини Вујић, која предаје на Берклију нуклерани инжењеринг, да је агент циа.

Следећи снимак је из 2009, са Russia Today, где је Јасмина Вујић говори и страдању Србије од уранијума током бомбардовања 1999



Све о Јасмини Вујић са ртс-а од прошле године, када изгледа није била агент циа



И онда је наказе прозивају

Image

Јединке, пошто људи нису, које су све стекле криминалом и уништавањем сваке могуће моралне вредности у овом друштву. Само желим за почетак да двери покрену иницијативу за истрагу имовине стечене у медијских олигарха од 1990 од данас.

Многи ће морати да коригују своје ставове или да открију своје право лице у свом деловању у наредном периоду али то двери и дсс неће, они немају потребе то да раде јер су они све рекли у кампањи. Видећемо за неке друге.

PS

Говор др Јасмине Вујић на отварању јубиларних, 10. Летњих духовних вечери у Чачку.
Тема је била „Чији сте Ви, мали Србиˮ, инспирисана једним текстом Светог Владике Николаја и потрагом за истинским идентитетом и правим лицем српског народа
.



User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Dastanje 2016

Postby Futurama » Sat May 07, 2016 5:20 pm

Још мало Сандиних бисера

http://www.blic.rs/vesti/politika/dan-posle-cenzusa-sanda-raskovic-necemo-savez-sa-rusijom/06rc8pp

Da li ste 24. aprila ujutro mogli da zamislite situaciju da će vas podržati Bojan Pajtić i Saša Radulović?

- Mogla sam da zamislim da me podržavaju one demokratske snage kojima je stalo do principa, a oni su ljudi koji te kriterijume ispunjavaju. Verovala sam da ćemo svi zajedno stati i pobuniti se protiv izborne krađe. Međutim, da će pozvati svoje članove i simpatizere da nas podrže, to se nisam nadala i za to sam veoma zahvalna.

Da li je bilo razgovora o zajedničkom kandidatu opozicije za predsedničke izbore naredne godine?

- Nije. Još je rano za to.

Kako vam se čini ta ideja?

- Nije loše razmisliti o njoj. Treba videti da li bi to bio neko od nas lidera stranaka ili kandidat sa strane koji bi bio naš zajednički. Ne bežim od te ideje.

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Dastanje 2016

Postby kopriva » Sat May 07, 2016 6:10 pm

Ako moze neko da mi objasni sta to znaci savez sa Rusijom, gde je on predstavljen, da li je on ikada i ponudjen Srbiji?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests