Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Sat Nov 12, 2016 7:07 pm

Tuzna prica :))) Dabogda zauvek ostali tu gde ste danas.
bologna centrale

Реакција
Posts: 37
Joined: Mon Aug 22, 2016 6:08 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Реакција » Sat Nov 12, 2016 8:21 pm

Како се Феги тресе као зечица пред парење кад неко крене да му изнесе чињеницу да је субјективни билмез и покушај новинара :D Скини се го опет дворска лудо и скачи по золошком врту, неслана шало природе.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Thu Nov 17, 2016 10:00 pm

Симоновић :o

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Thu Nov 17, 2016 10:15 pm


User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Fri Nov 18, 2016 12:57 am

Ne zna Radonja nista. Kuzmic drvo, Bjelica istrosen itd itd. Jos jednom zapusio usta strucnjacima. Jedan dobar centar da poboljsa ofanzivnu igru i ekipa bi mogla u top 8 a sto se tice aba lige pjeske ce se odradit.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby niko » Fri Nov 18, 2016 9:45 am

Radonja je doktor odbrane, ali i dalje napad zavisi od raspolozenja igraca.
opet kazem, ja verujem u njega, on je jos uvek trener u razvoju i sa metodama koje su za dobar broj ljudi u ovoj zemlji neshvatljive pa ga i zbog toga mnogi pljuju, jbg, svi ceo zivot gledamo da se u poslednjem napadu protivnika pravi faul pa sam resavas utakmicu, a on brani taj napad....
raste i on zajedno sa ovom ekipom, popravice i napad i ostale nedostatke, ako ih ima.

moram da pomenem sramotnu posetu sinoc, bilo manje od 15 000 ljudi, razumem i cetvrtak i skupu kartu, ali ovakva igra Zvezde zasluzuje punu halu.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Fri Nov 18, 2016 10:06 am

niko wrote:moram da pomenem sramotnu posetu sinoc, bilo manje od 15 000 ljudi, razumem i cetvrtak i skupu kartu, ali ovakva igra Zvezde zasluzuje punu halu.


Plus slave.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Nov 18, 2016 10:19 am

niko wrote:Radonja je doktor odbrane, ali i dalje napad zavisi od raspolozenja igraca.
opet kazem, ja verujem u njega, on je jos uvek trener u razvoju i sa metodama koje su za dobar broj ljudi u ovoj zemlji neshvatljive pa ga i zbog toga mnogi pljuju, jbg, svi ceo zivot gledamo da se u poslednjem napadu protivnika pravi faul pa sam resavas utakmicu, a on brani taj napad....
raste i on zajedno sa ovom ekipom, popravice i napad i ostale nedostatke, ako ih ima.

moram da pomenem sramotnu posetu sinoc, bilo manje od 15 000 ljudi, razumem i cetvrtak i skupu kartu, ali ovakva igra Zvezde zasluzuje punu halu.


Ovo za poslednji napad je dobra stvar. Ne pamtim da li smo mi nekada organizovali uspesnu akciju za zadnji napad, odnosno zadnju loptu koja prelama mec. Ne kazem da Radonja ne zna da kaze sta hoce, kazem da igraci jednostavno ne znaju da sprovedu. Mi smo imali Gudurinu trojku za pobedu protiv Partizana i to je to. Cak i taj napad nije plod izradjene akcije, jer ako se secate, napad je kratko prekinut kada su Partizanovi igraci izbacili loptu u aut. Nakon toga nije bila akcija, bio je individualni pokusaj Gudure.

Ali zato smo imali poslednje napade, ne gde lopta nije usla, vec gde nije ni sutirano na kos, vec se spetljamo i izgubimo loptu. Jednostavno nema te mirnoce. Sa druge strane znamo da stisnemo odbranu i daleko su nam vece sanse tako pobedimo. Jeste da nam je onaj Kamings dao laganu trojku preko Simonovica, ali bilo je mnogo vise situacija gde smo branili poslednji napad za pobedu i gde smo uspeli da to ucinimo.

A istina je da vecina trenera voli sama da resava sudbinu napadom. Jedan od zastitnih znakova Vujosevica bio je zadnji napad na poluvremenu i kraju utakmice. Ako je ostalo manje od 24 sekunde, on je trazio faul i poslednji napad Partizana. Cesto to nije uspevalo, vratilo mu se kasnije trojkom Kecmana i u jos nekim utakmicama, ali koliko sam pratio, poslednji napad gde se ceka kos za pobedu, nije ga bas sluzio.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Fri Nov 18, 2016 10:45 am

prcko wrote:
niko wrote:moram da pomenem sramotnu posetu sinoc, bilo manje od 15 000 ljudi, razumem i cetvrtak i skupu kartu, ali ovakva igra Zvezde zasluzuje punu halu.


Plus slave.


Tu najvise zakaze BG, svidelo se to nekom ili ne. Termin radnim danom od 19h je zajeban. Ja prvi nisam uspeo da odem, neko ko radi do 16-17h a treba mu 1-2-3 sata voznje tesko da moze stici. Pod tim mislim da udje u 19h. Nije realno da svaku tekmu Arena bude puna.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Fri Dec 16, 2016 12:42 am

Јеби Звездо, јеби, а како и не би : ) Пијмо, пијте! : )



: )
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Pogrebnik
Posts: 69
Joined: Sun Apr 24, 2016 2:13 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Pogrebnik » Fri Dec 16, 2016 11:17 pm

Al je kurir uzeo covica na zub,svakodnevna pljuvacina, ko zna na sta ce to da ispadne.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Thu Dec 22, 2016 9:33 pm

фенер, макаби, оли, реал, цска

искрено, очекивао сам до сад да буде 0:4, кад оно 2:2. макаби и реал смо отресли, као да смо играли против црнокосе. фенер нас је очекивано разнео, а са олијем стандардно тврда утакмица са познатим победником.

радоња издоминирао на конференцији за штампу. аргументовано, реално и културно оплео по новинарима.

за сад, 9. место 6-8. што се мене тиче, одлично!!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Thu Dec 22, 2016 11:05 pm

Odlično naravno. Samo mogao je zalgiris da pane a i darusafaka u prvo kolo ali opet nije se očekivalo da panu real makabi i barsa

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Dec 23, 2016 8:34 am

Stvarno iznad mojih ocekivanja. Od svega nabrojanog, najveci promasaj nam je sto Zalgiris nismo dobili kuci, ovo ostalo nismo ni morali. Inace meni nije jasan Mitrovic, sta je sa tim deckom. Od talenta dosao je do toga da ga maltene vise i ne stavljaju u rotaciju koliko je los, odnosno igra samo u trenucima da odmori ostale igrace. Cak ga je i Dangubic pretekao, a bio sam uveren da od Dangube nece biti ni los igrac. Mitrovic je rupa u odbrani i totalno neupotrebljiv u napadu. Svake godine ima tradicionalnu povredu u oktobru i novembru, eventualno u neku formu udje u finisu sezone pa zamaze oci i natera nas da zaboravimo kako je bio katastrofalan u prvom delu. Mislim da mu je prosao poslednji voz da postane dobar igrac.

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby bilipiton » Fri Dec 23, 2016 10:55 am

riper wrote:Mislim da mu je prosao poslednji voz da postane dobar igrac.


Полако бре и Рашко Катић је први пут позван у репрезентацију са 32 године, а и Симоновић никада пре није играо овако добро.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby niko » Fri Dec 23, 2016 11:53 am

nek se razvija u FMP-u, zajedno sa Dangubicem, pa za drugi deo sezone da ih zamene dva besna crnca i osvajamo SVEEEEE.

ziveo Radonja!


FDPP
Posts: 42
Joined: Sun Oct 23, 2016 6:01 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby FDPP » Fri Dec 23, 2016 3:08 pm

Ипак утисак вечери је тегелтијина емисија у којој се даје простор победи над пољским гигантом и великој нади наше кошарке едину врабцу, има момчина својих првих и вероватно задњих 5 минута за интервју...онда Звездина победа прилог у трајању 3 минута и онда када мислиш да не може даље ликови који се јављају да се жале на суђење реалу у Београду... Букавално сам угасио тв од срамоте :)

User avatar
enbidzi1
Posts: 112
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby enbidzi1 » Fri Dec 23, 2016 3:58 pm

FDPP wrote: Букавално сам угасио тв од срамоте :)


Ipak je za nijansu veća sramota što dok ti je klub ugašen, navijaš za drugi praveći se da je tvoj :mrgreen:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Fri Dec 23, 2016 5:04 pm

А уствари није.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Fri Dec 23, 2016 5:11 pm

sad je prava Zvezda, samo što joj se ne računaju trofeji koje je ILR osvojio

nego, nema veće budale od Ilije Kovačića
ubedljivo najretardiraniji komentator


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 92 guests