Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby BTS » Wed Aug 03, 2016 9:51 am

Sve zavisi gde ides. Na primer na Krit mozes lagano u oktobru. Meni su keva i cale bili na Krfu kraj septembra, pocetak oktobra, voda malo hladnija, ali su se kupali. Preko dana im je bilo toplo, uvece hladno. E sad za ova severnija mesta stvarno ne znam.

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby st.vuki » Wed Aug 03, 2016 12:49 pm

Pa zavisi od vremena jbg. Keva moja isla pocetkom oktobra u Pefkohori i bilo joj super ali opet moze vreme da te zajebe pa da ti presedne

Casual lads
Posts: 16
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:48 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Casual lads » Fri Aug 12, 2016 10:53 pm

Jel bio neko u Nei Pori-u,planiram sa porodicom pa me zanima kako je,kakve su plaže,mesto...

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby svuda.prisutan » Fri Aug 12, 2016 11:33 pm

Casual lads wrote:Jel bio neko u Nei Pori-u,planiram sa porodicom pa me zanima kako je,kakve su plaže,mesto...


Bio sam ja preprosle godine, plaza je ok, kao i cene... Paralija, Olimpik Beach, Neo Pori... Sva ta mesta su slicna, ja bar nisam primetio neku razliku. More je cisto... Kucaj na netu, pogledaj slike, ako te zanimaju plaze i grad.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Rođaci » Tue Aug 16, 2016 5:37 pm

drugar ima odličnu stranicu i sajt za srpski turizam

https://www.facebook.com/serbiatour.rs/

restorani, banje, kupališta, bazeni, etno sela, mesta za svadbe, manastiri...
overite

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pertla » Fri Aug 19, 2016 1:34 pm

Jel moze neko da napise kratki vodic za banja luku?gde odsesti,sta jesti,gde ici u izlazak...?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby жабац » Fri Aug 19, 2016 1:53 pm

Јел треба међународно овлашћење и међ. дозвола за Грчку?

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby svuda.prisutan » Fri Aug 19, 2016 2:12 pm

Realno treba, ali retko koga policija zaustavlja, ali ako te zaustave, trazice ti sigurno.

User avatar
H-30
Posts: 82
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:49 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby H-30 » Fri Aug 19, 2016 2:16 pm

pertla wrote:Jel moze neko da napise kratki vodic za banja luku?gde odsesti,sta jesti,gde ici u izlazak...?


Imas dobar pab u centru, onako malo komercijalniji. Imaju dobar izbor piva, dobru pabovsku hranu, meni je njihov burger najbolji koji sam jeo.

http://www.mactirepub.com/

Takodje na tvrdjavi kastel imas odlican restoran, sa pogledom na rijeku Vrbas. Cuo sam da je klopa odlicna, evo ostavicu ti i njiov sajt.

http://restorankazamat.net/
незнам

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Rođaci » Fri Aug 19, 2016 2:35 pm

sjajan je Kazamat, bio sam tamo
jedna odlična stavka iz jelovnika :lol:

Image

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultra mentalitet » Fri Aug 19, 2016 6:14 pm

Samo sto u Kazamatu deru sa cenama. Imas pub Debela Berta blizu hotela Bosna i preko puta njega Corso, sasvim dobra hrana.

A sta jesti, pa cevape kod Muje :mrgreen:

User avatar
H-30
Posts: 82
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:49 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby H-30 » Fri Aug 19, 2016 6:47 pm

Jeftina varijanta za hranu je i rostiljnica Zlatna kruna, posluje u sklopu mesnice pa je zato jeftinije.
Tu je recimo Karadjordjeva snicla 5.5 km, oko 2.75 evra. Malo je dalje, ali nije taksi pretjerano skup.
незнам

Република Српска
Posts: 46
Joined: Wed Feb 03, 2016 6:07 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Република Српска » Fri Aug 19, 2016 7:43 pm

H-30 wrote:Jeftina varijanta za hranu je i rostiljnica Zlatna kruna, posluje u sklopu mesnice pa je zato jeftinije.
Tu je recimo Karadjordjeva snicla 5.5 km, oko 2.75 evra. Malo je dalje, ali nije taksi pretjerano skup.


Dok nadje izgubice pola dana :) i nije bas 5,5 km, ali je jeftino dosta. Debela Berta nije losa, bude opustena atmosfera a ima i klope raznovrsne po solidnim cijenama. Preko vrbasa tj. kazamata ima Vila Vrbas, nista specijalno uredjena, ima finu terasu nad Vrbasom, ali je klopa auuuu... Ja sam nedavno sjedio s prijateljem, narucili smo platu za 2 osobe izasla nas sa picem 33km (16e), ostalo iza nas pola ovala...
ОД МАЊАЧЕ ДО МАРИБОРА СВАКИ СРБИН У ЧЕТНИКЕ МОРА!

ex клемпави

User avatar
H-30
Posts: 82
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:49 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby H-30 » Fri Aug 19, 2016 8:02 pm

E jest 5.5 km, ako nisu promjenili nesto u prethodnih mjesec dana.

Cuo sam i ja da je u Vrbasu odlicna hrana, i ogromne porcije. Odma pored je rostiljnica kod Muje, cini mi se da i tu moze izaci na terasu sa pogledom na rijeku.
незнам

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Vinz » Fri Aug 19, 2016 11:12 pm

Imas kod dzamije najjacu pitu ispod sača, obavezno cevape kod Muje, izadji u Kristal ili na splav na Vrbasu :) dobre svirke su u Berti... Banjaluka stvarno fantastican grad, ljudi maksimalno prijatni, zena besides ... Pre dve godine bili za srpsku novu godinu, u kaficu Harmonija, nas trojica i 16 zena za sankom :) sve u svemu, jedan od retkih gradova u kojem bih bez problema mogao da zivim

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Aug 19, 2016 11:32 pm

Jebo te taj Kristal je bio hit i ja kada sam izlazio pre 7-8 godina. I dosta je jeftiniji bio nego Novi Sad ili Beograd a vazio je tada kao 1 od najboljih klubova u gradu. Ne znam kakve su cene sada ali je tada bilo u najmanju ruku duplo jeftinije nego ova dva gore navedena. I ribe su bile bruuutal. Auu puca me nostalgija, zaljubio sam se u jednu ali nije mi se javila sutra dan. :(

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Sat Aug 20, 2016 9:28 am

Код мује велика порција 6,5 км.Имају доставу,где је акција 4 велике порције 15 км. За изласке није лош Шамрок паб и локал поред,не знам име.Имају често неке свирке
Choose Life

Република Српска
Posts: 46
Joined: Wed Feb 03, 2016 6:07 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Република Српска » Sat Aug 20, 2016 10:32 pm

Mujo skup poprilicno u odnosu na ostale, a po kvalitetu hmm. Vise je izvikan ponajvise zbog tradicije i marketinga. Inače, Banja Luka je carski grad, nema kriminala u poredjenju sa okruzenjem i gradovima slicne velicine, poprilicno je organizovan i uredjen grad, dosta čist. U poslednjih 2-3 godine uduplao se broj klubova, pubova i mjesta za izaci. Sve vise i vise se radi i na turistickoj ponudi grada. Prosao sam i zadrzao se u vecini vecih gradova Ex-yu, ali Bl je definitivno no1 za zivot i porodicu. Samo da je neko normalno vrijeme i da ima posla.
ОД МАЊАЧЕ ДО МАРИБОРА СВАКИ СРБИН У ЧЕТНИКЕ МОРА!

ex клемпави

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Sat Aug 20, 2016 10:38 pm

Da,kazu da ima kvalitetnijih od Muje,mada ja iskrenino nisam bio,ali su mi neki nasi (cigani)obecali da ce me vode sl. put kad budem tamo. Što se tiče izlazaka skroz korektno,ljudi normalni,nikakvih problema. Cak u lokalu gde rade neke ozbiljnije njuske lesinara blejali,niko nas popreko nije pogledao, a na keca su nas izvalili ko smo.Doduse ni mi nismo davali povoda.Skroz korektna prica,kako bi trebalo da bude
Choose Life



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests