Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Fri Mar 24, 2017 11:29 am

santamarija wrote:
Casual 1989 wrote:Поцепао Бошко. Иначе јел има снимак емисије на јт? хвала


Cenio sam Boska i glasao bi za njega,ali zbog neksona ne bi to uradio nikada ,niti cu ikada vise glasati za Dveri.. To je jedan i glavni razlog,a drugi je sramna izjava da ako bude drugog kruga razmislice kog ce kandidata podrzati. Sto znaci da nece dati podrsku protivkandidatu Vucica u drugom krugu. Po cemu on ima pravo da napda u svojoj predizbornoj kampanji istog tog Vucica,bez obzira sto je u pravu kada kaze da su Dveri cenzurisane,da ima izborna kradja,kada napada Andreja i ostalo.



I zato si odlucio da glasas za zute odnosno za Jankovica. Ja ne verujem u te price, zbog neksona necu, ko je nekson koji moj da zbog njega neces, jel on lider dveri, poslanik, jel on clan dveri? kako zbog njega da se od krajne desnice prebacis na krajnju zuto liberalnu levicu. Reci lepo, Jankovic mi blizi i to je to, to se postuje, ne ovamo neki nekson kriv ovo ono...
To za drugi krug mu svaka cast, ja nikad necu glasati za bilo kog zutog kandidata evo to kazem, u drugom krugu sigurno ne bih podrzao zutog Jankovica, a kamoli u prvom krugu gde jos na desnoj strani imas i Popovica i Stamatovica.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby santamarija » Fri Mar 24, 2017 11:34 am

Ultra Sarma wrote:
santamarija wrote:
Casual 1989 wrote:Поцепао Бошко. Иначе јел има снимак емисије на јт? хвала


Cenio sam Boska i glasao bi za njega,ali zbog neksona ne bi to uradio nikada ,niti cu ikada vise glasati za Dveri.. To je jedan i glavni razlog,a drugi je sramna izjava da ako bude drugog kruga razmislice kog ce kandidata podrzati. Sto znaci da nece dati podrsku protivkandidatu Vucica u drugom krugu. Po cemu on ima pravo da napda u svojoj predizbornoj kampanji istog tog Vucica,bez obzira sto je u pravu kada kaze da su Dveri cenzurisane,da ima izborna kradja,kada napada Andreja i ostalo.



I zato si odlucio da glasas za zute odnosno za Jankovica. Ja ne verujem u te price, zbog neksona necu, ko je nekson koji moj da zbog njega neces, jel on lider dveri, poslanik, jel on clan dveri? kako zbog njega da se od krajne desnice prebacis na krajnju zuto liberalnu levicu. Reci lepo, Jankovic mi blizi i to je to, to se postuje, ne ovamo neki nekson kriv ovo ono...
To za drugi krug mu svaka cast, ja nikad necu glasati za bilo kog zutog kandidata evo to kazem, u drugom krugu sigurno ne bih podrzao zutog Jankovica, a kamoli u prvom krugu gde jos na desnoj strani imas i Popovica i Stamatovica.

neci iz principa glasati za nekoga za koga sam glasao na parlamentarnim izborima samo zbog neskona...tacka......procenio sam da jankovic ima vece sanse od belog da udje u drugi krug i da je tako jedina mogucnos da se skloni Vucic i zato ce dobti moj glas. tacka

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby džile » Fri Mar 24, 2017 11:39 am

Ako bi Janković pobedio, logino bi da bi na uskoro raspisanim parlamentarnim izborima ta njegova grupacija osvojila najviše mandata, jer to tako ide, narod glasa za pobednike. A kad vidim ko ga sve podržava, kad vidim njega, kad vidim Marčela, Tatjanu Vojtehovsku i ostalu gamad, kad vidim Šutanovca, sav onaj liberaški ološ i šljam, od kojih je 90% u talu sa Vučićem, zaista poželim da ne doživim sve to i da posmatram s bezbedne udaljenosti, iz nekog lepog Čada, Burkine Faso ili Džibutija, svakako tako neke normalnije zemlje s normalnijim narodom.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Fri Mar 24, 2017 11:47 am

santamarija wrote:
Casual 1989 wrote:Поцепао Бошко. Иначе јел има снимак емисије на јт? хвала


Cenio sam Boska i glasao bi za njega,ali zbog neksona ne bi to uradio nikada ,niti cu ikada vise glasati za Dveri.. To je jedan i glavni razlog,a drugi je sramna izjava da ako bude drugog kruga razmislice kog ce kandidata podrzati. Sto znaci da nece dati podrsku protivkandidatu Vucica u drugom krugu. Po cemu on ima pravo da napda u svojoj predizbornoj kampanji istog tog Vucica,bez obzira sto je u pravu kada kaze da su Dveri cenzurisane,da ima izborna kradja,kada napada Andreja i ostalo.


Lupetas tebra, tj ne lupetas ali imas iskrivljen nacin razmisljanja, daj djavola ako je protiv Vucica.

Imas kandidate koji su opozicija Vucicu to su Bosko, Jankovic, Beli, Jeremic, Stamatovic, Radulovic

Imas Vucica

I imas Vuciceve kandidate to su Seselj, Parovic,Canak

Sta je sustina

Bosko sam siguran sam ne bi podrzao Jankovica ako bi se nasao u drugom krugu, prvo covek je sistema (bivsi julovac,zastitnik gradjana za koga su glasali zuti i sns i sps), na kraju krajeva njega su kandidovali zuti.
Seselja sigurno ne bi podrzao jer je Vucicev covek.

Ni ja sam ne bih mogao da glasam za Canka, Jankovica, Parovica, Seselja...ma koliko god imali sansu da budu u drugom krugu i pobede Vucica, pre bih glasao za Vucica.
Cini mi se da pojedini ne bi imali protiv da se pojavi i crni djavo ako je protiv Vucica i da bi pre glasali za njega.

Izmedju Jankovica i Vucica nema razlike, osim u tome sto bi mozda za nijansu veca izdaja bila ukoliko prvi dodje na vlast.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Fri Mar 24, 2017 12:07 pm

Drzati se principa kada je neki nekson u pitanju, a kad je sopstveno ideolosko uverenje u pitanju tad se ne treba drzati principa. tad moze desno, levo. zuto, belo.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Fri Mar 24, 2017 12:16 pm

Sve je bolje i postenije od ideologije da se malkice glasa za Vucica. Jebo vas Vucic u dupe da vas jebo.

Image

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Fri Mar 24, 2017 12:23 pm

O cemu pricas ti ko je glasao za Vucica? Ja sam ubedjen da ja na dnevnom nivou vise od tebe uradim da se ovaj najveci izdajnik dosad smakne sa vlasti, ali ako ce mi doci jos gori onda neka hvala.. a to da je nekima normalno da se glasa za zute to je ono sto je najgore.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby fedayn82 » Fri Mar 24, 2017 12:27 pm

Vucicevi botovi crknite u najgorim mukama!!!
Ниси храбар као Јагода!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Fri Mar 24, 2017 12:31 pm

Ultra Sarma wrote:O cemu pricas ti ko je glasao za Vucica? Ja sam ubedjen da ja na dnevnom nivou vise od tebe uradim da se ovaj najveci izdajnik dosad smakne sa vlasti, ali ako ce mi doci jos gori onda neka hvala.. a to da je nekima normalno da se glasa za zute to je ono sto je najgore.


Ne kontaju to...zato nije ni cudo sto smo sve isli iz goreg u gore, jebiga.

Glasajte za Jankovica, sto da ne...imacemo ako nista filmove o genocidu u Srebrenici od Janka Baljka koji ga je podrzao.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Чомбе » Fri Mar 24, 2017 12:35 pm

Па није јанквић дао 5 милиона евра сребреници и 2 милиона евра хилари за кампању, јебали вас и један и други.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Fri Mar 24, 2017 12:46 pm

Ultra Sarma wrote:Ja sam ubedjen da ja na dnevnom nivou vise od tebe uradim da se ovaj najveci izdajnik dosad smakne sa vlasti


Gerilac a? :mrgreen:

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Fri Mar 24, 2017 12:49 pm

prcko wrote:
Ultra Sarma wrote:Ja sam ubedjen da ja na dnevnom nivou vise od tebe uradim da se ovaj najveci izdajnik dosad smakne sa vlasti


Gerilac a? :mrgreen:


Stvarno me optuzujes da sam sns bot?
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Fri Mar 24, 2017 1:01 pm

Ultra Sarma wrote:
prcko wrote:
Ultra Sarma wrote:Ja sam ubedjen da ja na dnevnom nivou vise od tebe uradim da se ovaj najveci izdajnik dosad smakne sa vlasti


Gerilac a? :mrgreen:


Stvarno me optuzujes da sam sns bot?


Ne brate, ne znam odakle ti ta ideja? Ja samo smatram da borba protiv Vucica mora da bude potpuna ili cemo ga gledati jos 5 godina. Znaci nema hocu piskim necu piskim, svi protiv njega po cenu da je sa suprotne strane crni ciganin. A posle...jbg videcemo sta cemo posle, daj prvo da sklonimo govnara.

User avatar
kajzersoze
Posts: 140
Joined: Fri Feb 05, 2016 8:10 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby kajzersoze » Fri Mar 24, 2017 1:11 pm

Чомбе wrote:Па није јанквић дао 5 милиона евра сребреници


I onda par meseci kasnije Srbin postaje gradonacelnik Srebrenice i sa tim novcem zapocinje vazne projkte za Srbe u Srebrenici , ajmo malo realnosti.

Kako ste brzo zaboravili Tadica i DS , a Jankovic dolazi iz tog miljea, stalno se ovde na forumu provlaci prica kako ljudi slabo pamte i zaboravljaju ,a onda ovakvi postovi i stavovi.

Da, da vazno je skinuti govnara , pa ako dodje gori , onda cemo njega da skidamo i zamenimo jos gorim. Nista nismo naucili posle petog oktobra.

Jedini gori ljudi od SNS botova , su oni koji na svaki komentar koji nije u skladu sa njhovim mislenjem lepe etiketu bota, uz ono kretensko "je l ukusan sendvic?"
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Fri Mar 24, 2017 1:22 pm

kajzersoze wrote:Da, da vazno je skinuti govnara , pa ako dodje gori , onda cemo njega da skidamo i zamenimo jos gorim. Nista nismo naucili posle petog oktobra.


Te gore cemo daleko lakse skidati i menjati od ovog trenutnog.

peacefull huligan
Posts: 54
Joined: Thu Nov 10, 2016 4:55 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby peacefull huligan » Fri Mar 24, 2017 1:58 pm

Vi koji bi glasali za vucica u drugom krugu, jel bolje ziviti sad ili pre 5 godina?
Jel vasi roditelji imaju vece plate sad ili pre 5 godina? A vase babe i dede penzije?
Jel su demokrate uplacivale pare za kampanju klintonovih?
govna su i jedni i drugi, ali se vucic vise guzi ovima iz evrope, a puna mu usta patriotizma, valjda vam je toliko jasno?

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby B.Centrale » Fri Mar 24, 2017 2:01 pm

Ako dodje do drugog kruga (a nece), treba dati glas bilo kome naspram Vucica. Mozda stvari krenu jos losijim putem (doduse, AV je vredno radio na najbitnijim faktorima - KiM, ekonomija, zdravstvo, obrazovanje, socijalna pitanja, kultura, kriminal, privatizacija i jadovi kao jeftina radna snaga itd...) ali primer reakcije naroda na pljacku/izdaju/laz mora da postoji. To je zapravo jedina dobit kada naspram njega stoje prozapadni kandidati, ali svakako nije zanemarljiva. Naprotiv. Pa vi ne morate da glasate za Jankovica, Jeremica, Belog itd..., nego cekajte jos par godina, pa sve ispocetka.
bologna centrale

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Чомбе » Fri Mar 24, 2017 2:13 pm

kajzersoze wrote:
Чомбе wrote:Па није јанквић дао 5 милиона евра сребреници


I onda par meseci kasnije Srbin postaje gradonacelnik Srebrenice i sa tim novcem zapocinje vazne projkte za Srbe u Srebrenici , ajmo malo realnosti.

Kako ste brzo zaboravili Tadica i DS , a Jankovic dolazi iz tog miljea, stalno se ovde na forumu provlaci prica kako ljudi slabo pamte i zaboravljaju ,a onda ovakvi postovi i stavovi.

Da, da vazno je skinuti govnara , pa ako dodje gori , onda cemo njega da skidamo i zamenimo jos gorim. Nista nismo naucili posle petog oktobra.

Jedini gori ljudi od SNS botova , su oni koji na svaki komentar koji nije u skladu sa njhovim mislenjem lepe etiketu bota, uz ono kretensko "je l ukusan sendvic?"


Није га нико заборавио јер је ту, подржао га је. Само се ти надај да је овај мањи издајник и да ради било шта у интересу Срба у РС или било где друго. А гласај за кога оћеш боли ме баш курац, можеш и за обојицу. :)

User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby njasvi » Fri Mar 24, 2017 2:30 pm

pa masa ljudi je i glasala za tomu i pickoustog samo da bi tadicu i dosmanlijama videla ledja ?! i sad glasas za nekog dosovca da bi pickoustom video ledja ?!
04 X 1945


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 123 guests