Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Fri Nov 18, 2016 11:53 pm

Bio na Noći reklamoždera večeras. Počele normalne reklame kad kreću jedna za drugom za prava pedera. Počnemo da zviždimo i dosta ljudi u sali se priključilo što me je baš obradovalo. Opet krenu normalne reklame kad počnu za prava crnaca. Pa nisam došao da gledam ta sranja. Pokupimo se lepo i odemo. Terajte se bre. Kad su krenule reklame za pedere, ljudi su masovno krenuli da izlaze napolje.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Душевна болница

Postby Kibiców » Sat Nov 19, 2016 12:01 am

Noc reklamozdera 2006 ili 2007 ne secam se u S.Centru. Znam da je vrh bilo, tipa posle deset minuta da su rekli kraj reko bih ok,cao. Dinara ne bih zalio.

Tada ako se dobro secam nasa najbolja reklama je bilo ono Daca da uzme kredit Da Da. Cak su nam i neke pistaljke delili "glasajte za Dacu"!

Vezano za tu pricu, u isto vreme na Zarkovu ili B.Brdu ne secam se sad bio je neki grafit "Daca se zajebao za kredit Da Da"!

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Sat Nov 19, 2016 12:47 am

Delili su i sad pištaljke. Ostale reklame su bile dobre, lepo smo se ismejali ali brate šta mi tu provlačiš ta sranja.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Sat Nov 19, 2016 2:30 pm

Jebo pedjere, ona na pocetku udavi sa dodelama nagrada.
Често одем до на село

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Nov 22, 2016 1:11 am

E ovako posto zadnjih dana dizete svi frku oko Djokovica da nesto i ja izjavim za dnevnik: JEDNOSTAVNO BOLI ME DUPE VISE ZA TO! Kraj price.

Razumem ja da je zajebancija u vezi Noleta proistekla od novinara i njihovih toalet papir novinara i njihovih sajtova. Kada sve skupa pogledamo tu je najmanje Novak Djokovic kriv. Pre ce biti da smo krivi mi sami. I oni sto ga hvale i ni sto ih nerviraju tesktovi o njemu. Cak sam iskrenog misljenja da Novak najmanje ima veze sa novinarskim sljamom, da ima on ne bi ni dolazio u Srbiju niti slobodno setao gradom niti bi izbijao iz Monaka, pritom slikajuci se sa sugradjanima. Ako cemo iskreno i ja sam pisao posalice u vezi njega i sve ostalo ali to je bio neki moj bunt prema ustajaloj zabokrecini u koju se Srbija kao drzava pretvorila. Razumem ja da je Novak sada drugi i da pola nacije cupa kosu u vezi toga ALI TO JE SVE SPORT. Sport manje vise oslikava nas zivot, a zivot po sebi je pun uspona i padova. Dva puta su nas amerikanci odrali u kosarci pa se nije pravila tolika fama oko toga.

Posle poraza nastavis jos jace. Bicu iskren prema sebi i svima ali ni mene nije zivot mazio, trpeo sam gadne i najgore moguce udarce sa svih strana ali nikada nisam pokleakao e sada u cemu je razlika izmedju mene i Noleta. Djokovica predstavljaju kao nekoga heroja nacije, i tu se opet vracamo na tu pricu o novinarima,a i novakovom ocu. Novakaov otac je takav i ti oceve ne mozes da biras ka sto nisam birao ni ja mog oca ali mi je iskreno dosta toga tog nekog reklamiranja i tih zalopoljki u vezi drugog mesta. I ja sam heroj nacije kada imam najvecu platu u porodici koja je 25000 i zivim od baksisa do baksisa svakoga dana. I ja sam heroj nacije kada moja porodica prezivljava zahvaljujuci meni ali da li su neke novine o tome pisale nisu.

Glavni problem je nas Srba sto smo mnogo poceli da verujemo u idole. I novak i Tesla kao sto ih mnogi uporedjuju su dve strane istog novcica i to onog najlepseg srpskog ali mi Srbi kao da smo zaboravili na onu nasu staru poslovicu "Samo sloga Srbina spasava" pa se svadjamo medjusobno koje veci idol nacije ili nije. Nazalost to je slika nasega drustva koju ja pokusavam da promenim ali ne ide. Tako vam je kako vam je. Ja sma svoje rekao,a vecina sa fejsubka neka nastavi da se svadja dok mi polako propadamo kao narod. Ja sam svoje rekao i mene zabole sta cete sada misliti o meni to je to i to je moje misljenje. Mozete da se ne slazete sa njim ali tako vam je kako vam je.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Tue Nov 22, 2016 12:36 pm

Како сам се зајебао па погледао емисију оног Кесића пре пар дана... На страну што је лик заправо смарач чији се оригинални хумор своди на браторија, штекер шмекера, клиториће и вагиново, и све ове форе што сад ваљда му други пишу, он узима неку моралистичку позицију и досољава памет шта и како треба, шта је исправно а шта не, одјеби бре Кизо, са твојом пеђерском левичарском причом, ко вас досад није извалио никад неће. Лик исмева грађане неког места из Централне Србије, јер су подигли зид према дивљем циганском насељу, па да ти јебем матер, иди живи међу калафонце кад их толико волиш, посисај кару сваком мигранту и свакој трансродној накази, набијем и тебе и ту неолибералну, политички коректну, лицемерну, лажну, проваљену, комуњарску проливчину од идеологије коју просипаш. Није Алек луд што је оставио тог буљадина да сере по њему, такви ликови су највећа СНС-ова снага, отео им је политику и шефове, и сад се храни њиховом немоћи, у којој га очајнички нападају за потпуно периферне ствари, довољно је раја да види које се ту њушке појављују и које приче продају па да им одмах Алек буде мало мање гадан.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Tue Nov 22, 2016 1:12 pm

Tako je jeo govna i za ljude iz Bogovadje koji su protestvovali protiv migranata. Ispljuvao ih da su rasisti i sta jos ne. U tom trenutku mislim da su migranti premasili za duplo broj stanovnika u tom selu. Prvo su masovno spavali po sumama, potom kad je zahladnelo i dosla zima, poceli su da obijaju vikendice i kuce u kojima trenutno nije bilo nikoga. Njih 50-80 po vikendici. Lomili i palili stolariju da bi se zagrejali, srali i pisali svi kolektivno u jednu prostoriju. Horor.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Tue Nov 22, 2016 1:46 pm

Batke wrote:E ovako posto zadnjih dana dizete svi frku oko Djokovica da nesto i ja izjavim za dnevnik: JEDNOSTAVNO BOLI ME DUPE VISE ZA TO! Kraj price.


Само онај који прати тенис, зна да није у питању пад Ђоковића, нити да је у питању успон Мареја, него је једноставно прошле сезоне освојио све што је могло да се освоји, а свако ко прати тенис понављам, зна шта је АТP листа и колико се одузимају бодови ако не одбраниш турнир, значи ОДУЗИМАЈУ ТИ СЕ БОДОВИ и то 1000 бодова уколико не дођеш до полу финала! То је разлог зашто је Ноле тренутно 2 али пробија са Новак после нг, опет на број 1 у то нико не сумња... И да сада овог тренутка престане да игра Тенис то је један велики човек и спортиста и Србин који је осветлио образ овој земљи...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Tue Nov 22, 2016 1:52 pm

Lika nisam voleo od samog pocetka, kada je vodio neke druge emisije. Komicar u pokusaju. To je onaj kao urbani tip humora, nije za svakog, samo za elitu. Posebno kombinacija ironije i cinizma u moralnim lekcijama zabludelom delu Srbije. A onda, lik pocne da snima reklame za OTP banku i svu tu pricu koju je srao pocne da jede.

Jebem li ga, on je po ogavnosti za mene u istom kosu sa drugim "mladim kriticarima" srpskog drustva, poput Marcela i Marka Vidojkovica. To je taj isti mentalni sklop, bilo da pises knjige, rime ili skeceve. Imaju oni svoju publiku za koju su gurui, ali verujem da ne osvajaju onoliko srca u Srbiji koliko se sami tripuju da cine.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Tue Nov 22, 2016 3:07 pm

Prosle nedelje prolazim pored 9. stanice na Nbgdu rano ujutru, ispred 30 pandura i 2 neka lika bez uniforme poducavaju ih kako da koriste radar. Od tada mislim da sam video na milion mesta radar, patrolu, kriju se u zbunju, stoje iza drveta jebo im pas mater da im jebo. Skupljaju lovu za vatromet novogodisnji
Често одем до на село

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Tue Nov 22, 2016 3:10 pm

nikad mi nije bio zanimljiv, pa ga ni ne pratim. Ne pratim nešto posebno ni Vidojkovića niti ga čitam, ali barem nema taj mlaki humor i retardiranost Marčela.

Gomorrah
Posts: 92
Joined: Thu Jun 16, 2016 3:51 pm

Re: Душевна болница

Postby Gomorrah » Tue Nov 22, 2016 3:36 pm

Sto je neko rekao, tu bagru ili odmah provalis ili i ti pocnes da se lozis na te bljuvotine koje oni prosipaju...
Koliko glup moras biti da bi tripovao da je ona zuta patka satro protest protiv rusenja...
Najveci sljam grada se okupljao tamo, hiljadu i jednu marginalnu ideju i ideologiju su provlacili i velicali na tim protestima...
To rusenje je nesto najdebilnije, nego su se oni uhvatili bas za to jer su videli da taj slucaj moze biti okidac za skupljanje ,,kriticne,, mase...
Onako realno kad bi gledali, bez uplitanja politike i ja bih srusio sve te udjerice po gradu, nemojte da se lazemo, zna se koje stare zgrade po Bg-u imaju smek i nikad ih ne treba renovirati ili rusiti ali isto tako ima milion nekih stracara koje ne sluze nicemu. Moglo je recimo te starije kuce i zgrade (u Balkanskoj, bilo je i na Slaviji) da nasminkaju i kao da budu stare zanatske radnje ili sta vec... Mada poenta i nije u samom rusenju nego se ovi bune valjda sto je to uradjeno nocu i bez murije...
Bilo kako bilo, mislim da je sve tu proracunato, Kesic zna vrlo dobro dokle moze da ide i sta sme da prica kao sto i picousti ima ljude koji ga savetuju koliko prostora da daje medijima koji ga kritikuju...
Jos jednom, pokenjam se po onima sto pevaju karmelu i piju espreso bez kofeina dok sede na dzakovima i paletama....


User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Душевна болница

Postby bilipiton » Tue Nov 22, 2016 5:27 pm

:lol:

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Космет је Србија » Tue Nov 22, 2016 7:51 pm

Шта се бре примате за кесића и видојковића... чисти петоколонаши и ћао. Додајте ту још ћелавог педерског инвалида што води лични став и кад видите да на тјубу са стране бацају предлоге да то гледате исте секунде као ја искључите нет и то је то.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Душевна болница

Postby Tilt » Sat Nov 26, 2016 7:54 pm

U saobraćaju zatekne čovek svakakve lobanje. Ima bahatih, ima neznalica, ima ćoravih, ali me jedna sorta posebno nervira. To su oni pametnjakovići što kad je gužva u traci za levo, skreću levo iz trake za pravo. Ili što pri zastoju na autoputu opale zaustavnom.
Pa mamu ti. Svi mi glupi, a ti majstore pametan, jebalo mamu.
Posebno fascinira elegancija pri tom skretanju levo. Upali levi žmigavac i uredno se natrti ispred tebe. Uhh

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Sun Nov 27, 2016 10:26 am

au sve ti jebem

Image

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Душевна болница

Postby pertla » Sun Nov 27, 2016 1:23 pm

mislim da je ova slika sa tog dogadjaja

Image
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Душевна болница

Postby MentalitaBelgrado » Sun Nov 27, 2016 1:52 pm

kako vampir sme u crkvu ?

Image
...нису твоји вуци мртви само вребају...

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 847
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Nov 27, 2016 2:28 pm

U našu sme i đavo ako donese prilog.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 103 guests