Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat May 26, 2018 2:35 am

Довољно да се проучава иранска пошто је то копија јер су тзв. Словени настали једним миксом где су иранска племена попут Сармата имала огромну улогу у стварању Словена. Додуше у почетку су малтретирали(да будем благ) прото Балто-Словене. Узгред ти прото Балто-Словени имају далеко покрекло из Индије и југо-источне Азије.
Треба да се зна да већина Срба нису по далеком пореклу Индо-Европљани. Ми ни данас не знамо како су далеки преци данашњих Срба ушли међу Словене и то са запада. Пошто већина Срба носи прото-европско порекло а не азијско порекло као велика већина Германа(осим већине Скандинаваца), Келта и Словена. Већина Срба су староседеоци Европе који су једва опстали азијску навалу негде 2000-3000 пне(Култура Јамне са северних обала Црног мора), опстајући по високим планинама, острвима(попут Сардиније и Корзике) и Скандинавије као изолованих места. Примера ради, Апенинско полуострво(Италија) је била насељена са људима који су носили наслеђе већине Срба а данас их нема, прегазли из освајачи из Азије.
Иначе се о Словенима јако мало зна пре њихове експанзије са великим померањем народа под насртајем Хуна из Азије који су разбуцали локална иранска(Сармати, Скити) и германска племена(Остроготи) и која су доминирала Источном и Централном Европом пре тога. Чак ни прото земља није са сигурношћу откривена. Скоро да нема јасних археолошких остатака све до нове ере јер су Словени настали, овакви каквих их данас знамои, релативно касно у односу на остале и то једним миском прото Балто-Словена, иранских племена и мањим делом германа.
Оно што се зна да је митологија и вера јако пуно ослоњена на иранско, азијско наслеђе.
Е сада, има ових нових пагана који су накићени разним причама о великој словенској традцији и религији што је углавном накићено у последњих 1000 година да би се представила лепше прошлост.
То иначе раде и Германи још више. Ево само треба погледати тзв. руне које су ти дивљаци из шума преузезли од римског писма док су их Римљани одводили у робље у Рим, пошто су Германи били међу бројним римским робовима нарочито када су се Римљани вратили да се освете за пораз у Теутобуршкој шуми, када су Римљани буквално поздравили маму Германима.
Тако је и настала она прича о плавој боји косе код жена у Риму као симболу курви.
Кроз време су Германи све окренули па су направили да су руне неко давно наслеђе напредне кулутре.
Е, тако имате и код Словена причу.
Свако улепшава.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Sat May 26, 2018 11:46 am

Ma jebo tu istoriju njeksone, koga boli uvo za sve to. A sto se tice onog malezijskog aviona pa naravno da nije slucajno oboren, treba samo utvrditi kome je vise odgovaralo u tom momentu da se obustave sukobi i to je to.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вести

Postby fuck_off » Sat May 26, 2018 5:39 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Sat May 26, 2018 9:39 pm

Од данас у "Бондстилу",једно окупаторско говно мање!
:)

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Sun May 27, 2018 1:31 pm

http://www.021.rs/story/Info/Srbija/189 ... asosa.html
Strasno kako ovakve stvari prolaze u tisini.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Mon May 28, 2018 8:39 am

Mali ministar finansija,Maja Gojkovic ministar kulture. Vucic najavio povecanje penzija do kraja godine ili u toku sledece godine. Gej parada, set zakona o rodnoj ravnopravnosti, gej brakovima,surogat majkama,usvajanju dece od strane LGTB osoba. Kosovo nezavisno i uskoro priznato od strane Srbije,EU do 2030 ne prima nove clanove i vec su usvojili budzet za narednih 10 godina u kome naravno nema sredstava za prokleti Balkan, porodicni protest u organizaciji roditelja zabranjen, juce dan murije,Slina kada je uzeo mikrofon i rekao vrlo dobro pustio sam suzu od besa, dodik mentol se smeska, vucko ljubi lezbacu valjda joj cestita dan policije sta znam, slika koju ne mogu da izbrisem iz glave od juce jebo me pas pa sam gledo nekoliko minuta tu paradu na tv. Daj da krene to SP u Rusiji ja ljudi vise ne mogu da izdrzim ovo pranje mozga i ovo propadanje.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Mon May 28, 2018 10:46 am

нуклеарни удар wrote:Од данас у "Бондстилу",једно окупаторско говно мање!
:)


Видео сам у јутарњем, страшно :( Па је л' дуго боловао
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вести

Postby fuck_off » Tue May 29, 2018 11:37 am

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Tue May 29, 2018 3:39 pm

Radikali najavljuju skup uprkos zabrani MUP-a

https://www.danas.rs/politika/radikali- ... ani-mup-a/

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Tue May 29, 2018 6:37 pm

Posle ovog Boskovog izlaganja, Mali treba da ode u Padinjak ali on je novi ministar finansija. Cestitam Srbijo.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вести

Postby fuck_off » Tue May 29, 2018 6:46 pm

Френетичним аплаузом људи који глуме народне представнике, завршена је још једна велика представа. Већином гласова изгласали су за министра једног од својих чија је читава каријера оптерећена аферама и преварама.
Још једна шлајмара у лице овцама које дрхте у стаду.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Wed May 30, 2018 7:25 am

A ljudi ćutali, a šta bi drugo?
I šaptali da ovo ne može dugo

Balasevic

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Вести

Postby kocka » Wed May 30, 2018 7:44 am

Кија или Луна питање је сад .

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Wed May 30, 2018 8:20 am

вријеме лети сви ћемо умрети


БМК

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вести

Postby Desnoruki levak » Wed May 30, 2018 4:23 pm

https://www.blic.rs/vesti/politika/figu ... to/sm12cht

"Ušla su jednom prilikom dva naprednjaka i videvši Vučića stali su mirno na sred kafane. Tek kad su videli da je u pitanju skulptura, rekli su mi: Al’ si nas odsekao, mislili smo da je stvarno komandant "

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Wed May 30, 2018 7:23 pm

Gledam i citam o ovoj siptarskoj izlozbi i iskren da budem nekako sam ravnodusan. Brate neka promovisu to sto vec promovisu, neka ih u glavnom gradu Srbije, najveci poraz za njih bi bio da niko ni ruznu rec ne uputi. To sto nas kolju i proteruju, pisaju nam po crkvama i manastirima, siluju nam zene to je njihov izraz kulture i ne moci. To su oni, prosto moramo jednom kao narod da sazrimo i ne ponasamo se kao deca u osnovnoj skoli. Albanci su narod sa kojim moramo da izgradino normalan odnos ili da se pokoljemo do kraja pa sta bude. Vise mi smetaju ovi radikali usrani i ldp govna nego siptari.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed May 30, 2018 7:31 pm

Nikodije wrote: To sto nas kolju i proteruju, pisaju nam po crkvama i manastirima, siluju nam zene to je njihov izraz kulture i ne moci. To su oni, prosto moramo jednom kao narod da sazrimo i ne ponasamo se kao deca u osnovnoj skoli.


:lol: У праву си, за њих би највећи пораз био да одма признамо Косово, и то онако с презиром, како би им шукнули :lol: НЕМОЋНИ СТЕ И НЕКУЛТУРНИ, ФУЈ, ево вам Космет, наједите се :lol: је л" би да нас силујете и кољете, МОЖЕ, ми смо изнад тих фора, прц
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed May 30, 2018 7:53 pm

Nikodije (Смајли који се крсти) Ти ил си луд, ил си глуп...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Wed May 30, 2018 8:12 pm

Samo vam opipavam puls. :D Micara na tebe je kvota bila 1.10 da ces se javiti medju prvima.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Thu May 31, 2018 12:26 am

Među okupljenima u dvorištu CZKD pred projekciju filma mogli su se videti i Veran Matić i Dobrica Veselinović iz Inicijative "Ne da(vi)mo Beograd

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/mirdi ... li/eb368ne

Ндм Бгд екипа на косовском фестивалу данас.
Кад је око избора и савамалских протеста неко рекао да су шљам испало је да тражи длаку у јајету, гледа како се ко обукао на протесту итд. уместо да подржи све што је против власти...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests