Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Tue May 17, 2016 12:25 pm

Kockalone wrote:
vinjakboy wrote:
Kockalone wrote:А што се тиче ЦГ, ај ти мени одговори због чега ЦГ не треба да уђе у НАТО?


Шта знам, можда зато што су и вас бомбардовали...


Црна Гора је имала 10так људи који су погинули од бомбардовања и неку мању материјалну штету и то свиђело се то нама или не највише захваљујући Милу.


Jbg nas su bas ubijali, da su ubijuckali malo ko vas,pa da ih i mi tolerisemo.

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Вести

Postby Futurama » Tue May 17, 2016 3:10 pm

Кудрави Гаучос wrote:
SPU wrote:Goti Srbine, koza nostra je uz nas 8-)

Ako pogledamo da je Robert DeNiro u stvari Vito Korleone koji je ubio Don Fanucia i Don Cica zbog posla sa maslinovim uljem i reketom u Bronxu pa potom nazvao svoju cerku Drina, dolazimo do zakljucka da je Vito radio za srpsku stvar od pocetka. Travolta ubacen elemet u sajentologiju a u stvari srpski igrac koji je preko Tom Hanksa cija je zena Pravoslavka i velik borac za Kosovo u sastavu Srbije stvar sve vise ima smisla, a tek sad kad cujemo da mu se cerka od uvek lozila na Vlade Divca zbog cega nikad nije placao reket mafiji dok je igrao u Sharlotu. Kurir je konacno na tragu necemu velikom.


Није баш све тако једноставно. Тачно је да су Де Ниро (Мајкл Корлеоне), Том Хенкс и Клуни уз Готија српски играчи, Клуни је чак усликан како запишава кваку на једној шиптарској пекари у северном Ел Еју, али је наш ДБ спречио да те фотке изађу у јавност да Клуни не би изгубио улогу у И Ару, али је ипак после њега у ту серију улетеo хрватски играч (Горан Вишњић), Траволта није лик од поверења, довољно је да попије две три па да запева Томпсона, то је Дан Тана потврдио, и да је чак пред Де Ниром рекао да је Земун Хрватска, па му је овај пришио шамарчину, пред Шарлиз Терон и Џесиком Албом. Мало је познато и да Вин Дизел већ 10 година тајно летује на Борском језеру, он је човек од поверења, ако крене срање он ће први улетети за нас.


На све то не треба заборавити пок. Мајкл Џексона који је захваљујући Лепом Мићи са којим је проводио време у Недођији снимио албум са српским народним и четничким песмама.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Tue May 17, 2016 4:21 pm

Има и слика Џордана где позира са Звездином заставом, што је добио на некој текми, не сећам се да л је био Бадњевац или ОФК-а, био с неком "браћом"

http://www.nbaserbia.com/vesti/11164/rodjeni-delija-majkl-dzordan-u-sobi-cuva-grb-crvene-zvezde-foto



Мислим да не претерујем кад кажем да што се тиче црначких банди у УСА не би требало да бринемо, скочиће за нас ако затреба. Проблем је што су они посвађани између себе.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue May 17, 2016 4:24 pm

Kockalone wrote:Црна Гора је имала 10так људи који су погинули од бомбардовања и неку мању материјалну штету и то свиђело се то нама или не највише захваљујући Милу.

Не бих да неко помисли да је волим НАТО, него једноставно га сматрам за нужно зло. Сјутра да Мило каже нећемо у НАТО американци би дигли шиптаре на побуну, као што су недавно направили у Македонији. Ја сам свјестан да смо ми мала марионетска држава као и све у региону и стварно не видим што би ми ишли мимо читавог свијета и глумили неке борце за правду у свијету.


Добро је док се Мило не плаши српске побуне. Свакако проблема нема док је овај несрећник на власти код нас. И пазите да се не преварите у калкулацијама ко ће да вас штити, Грузини и они са запада Украјине се преварили на спремност западних војника да гину за њих.
Last edited by Nexon on Tue May 17, 2016 4:32 pm, edited 1 time in total.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue May 17, 2016 4:30 pm

Погледајте шта ти западни злотвори раде Вучићу, погледајте ову мученичку фотографију

Image

Александар Вучић са амбасадорима САД, Британије, Француске, Немачке и Италије разговарао о "реформама и будућности Србије"


Какви проклетници, у средину га ставили да га стискају као мошнице. Види се да је Вучићу мученички тешко, што се види и на лицу, на сваки начин покушава да се одупре

Румунија: Србија учествује у војној вежби САД и Велике Британије усред заоштравања односа САД и Русије поводом анти-ракетног штита


Ето, шта човек мора да ради због злотвора...Хоће на ништа да га направе.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Tue May 17, 2016 4:39 pm

Ма не могу му ништа. Колико год да га јебу, он после позове Слину, Вулина, Гашу, и другаре, па се прво једно пола сата дере на њих, па онда позове камере, па се још једно пола сата дере на нас преко тв-а, па мало плаче, па буде ганут, па доживи катарзу и каже нам да ће све бити у реду јер он је ту, и сутрадан је као нов, може опет да скаче с телефоном кад га СкАт позове, чмар му девичански.

Сила је то, има муда, Срби му то неће опростити. :(
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Tue May 17, 2016 9:04 pm

Nexon wrote:
Kockalone wrote:Црна Гора је имала 10так људи који су погинули од бомбардовања и неку мању материјалну штету и то свиђело се то нама или не највише захваљујући Милу.

Не бих да неко помисли да је волим НАТО, него једноставно га сматрам за нужно зло. Сјутра да Мило каже нећемо у НАТО американци би дигли шиптаре на побуну, као што су недавно направили у Македонији. Ја сам свјестан да смо ми мала марионетска држава као и све у региону и стварно не видим што би ми ишли мимо читавог свијета и глумили неке борце за правду у свијету.


Добро је док се Мило не плаши српске побуне. Свакако проблема нема док је овај несрећник на власти код нас. И пазите да се не преварите у калкулацијама ко ће да вас штити, Грузини и они са запада Украјине се преварили на спремност западних војника да гину за њих.


НАТО је у окружењу свуда око нас, па бих се ја водио оном ''ђе сви Турци, ту и мали Мујо''. А ако се ситуација у глобалним размјерама знатно промијени, лако ћемо се прешалтати, није проблем никакав. Таква су времена, ваља бити флексибилан :mrgreen:


User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Tue May 17, 2016 10:08 pm

Image



а ви браћо срби, заједно самном, јурите прасиће по шумама за 1. мај уместо да јуримо своја права на улицама. ако не...онда немојте заборавити за следећи 1. мај да на роштиљ понесете пелене за одрасле.

живи били.

умало да заборавим, аутору и сваком другом који је на било који начин учествовао у састављању ове "рекламе" искрено желим да му мајка, ћерка и сестра буду стручна и јефтина радна снага на улицама европе. јебем ли им маму по сред пичке ја лично.

поздравчић
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Вести

Postby blatnjavi » Wed May 18, 2016 6:39 am

ultrastito wrote:а ви браћо срби, заједно самном, јурите прасиће по шумама за 1. мај уместо да јуримо своја права на улицама. ако не...онда немојте заборавити за следећи 1. мај да на роштиљ понесете пелене за одрасле.

живи били.


Која права и којим улицама? До кад више да мањина изиграва герилу по улицама док убедљива већина гласа за колонијалну управу?

Око 80 посто изашлих је гласало за жвалавог, коферчета, ДС, чедицу, бориса и остале ол-стар легенде... Сад нек уживају благодети својих пулена. Ову клетву сто си бацио ја прослеђујем на све њих са жељом да успут сви поцркају. Марва одвратна, срамота ме да идем улицом.

1. мај не славим, прасићи се јуре евентуално 6. и то само по авлији, не по шуми. :mrgreen:
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed May 18, 2016 8:53 am

Kockalone wrote:НАТО је у окружењу свуда око нас, па бих се ја водио оном ''ђе сви Турци, ту и мали Мујо''. А ако се ситуација у глобалним размјерама знатно промијени, лако ћемо се прешалтати, није проблем никакав. Таква су времена, ваља бити флексибилан :mrgreen:


Од..

Image

..до..

Image

Дуг пут пређосте, јурећи недостижни идеал малога Мује. Ал' ' ако се ситуација у глобалним размјерама знатно промијени, лако ћете се прешалтати, није проблем никакав.'

Image
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Tatanka
Posts: 22
Joined: Thu May 12, 2016 9:30 am

Re: Вести

Postby Tatanka » Wed May 18, 2016 9:37 am

Kockalone wrote:НАТО је у окружењу свуда око нас, па бих се ја водио оном ''ђе сви Турци, ту и мали Мујо''. А ако се ситуација у глобалним размјерама знатно промијени, лако ћемо се прешалтати, није проблем никакав. Таква су времена, ваља бити флексибилан :mrgreen:


I onima 1914. godine je Austrougarska mogla biti nuzno zlo pa nije, isto tako je moglo biti i '41 pa opet nije. Zamisli kontradiktornost, dicis se Mojkovackom bitkom a onda si raspolozen da se saltas kako vjetar dune. Stid i sram.

User avatar
MARKER
Posts: 745
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Wed May 18, 2016 8:45 pm


reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Вести

Postby reziser » Wed May 18, 2016 8:52 pm

Kockalone wrote:
Nexon wrote:
Kockalone wrote:Црна Гора је имала 10так људи који су погинули од бомбардовања и неку мању материјалну штету и то свиђело се то нама или не највише захваљујући Милу.

Не бих да неко помисли да је волим НАТО, него једноставно га сматрам за нужно зло. Сјутра да Мило каже нећемо у НАТО американци би дигли шиптаре на побуну, као што су недавно направили у Македонији. Ја сам свјестан да смо ми мала марионетска држава као и све у региону и стварно не видим што би ми ишли мимо читавог свијета и глумили неке борце за правду у свијету.


Добро је док се Мило не плаши српске побуне. Свакако проблема нема док је овај несрећник на власти код нас. И пазите да се не преварите у калкулацијама ко ће да вас штити, Грузини и они са запада Украјине се преварили на спремност западних војника да гину за њих.


НАТО је у окружењу свуда око нас, па бих се ја водио оном ''ђе сви Турци, ту и мали Мујо''. А ако се ситуација у глобалним размјерама знатно промијени, лако ћемо се прешалтати, није проблем никакав. Таква су времена, ваља бити флексибилан :mrgreen:


Ајде не брукај се...замисли да су се тим руководили јунаци са Вучјег Дола,Фундине,Мојковца...заузми слободарски став и не посустај,немој да се себе стидиш за коју годину.Свако добро.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Thu May 19, 2016 4:10 pm

Sto bi se on stideo bilo cega, razmislja isto kao i ostali kamenjari.
Често одем до на село

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu May 19, 2016 6:13 pm

СНС је међутим, била доминантна у кампањи са 61 процентом удела оглашавања на ТВ, далеко иза ње су СПС са 20 одсто, СРС, седам одсто, ДС и коалиција ЛДП-СДС-ЛСВ са по пет одсто и два одсто удела у ТВ оглашавању имала је коалиција Двери-ДСС.


Image

Дакле, најскупљи део кампање. Интересантно, СРС трошила пуно иако није имала буџетско финансирање, ван Скупштине су били. Више су потрошили од странака са скупшитнским представницима.
Иначе, Радуловића нема јер је њега гурао СНС, у нади да ће повући 1 или 2 листе испод цензуса. Сада креће тарапана,

KO SU RADULOVIĆEVI POSLANICI? Kumovi, astrolozi, crna magija i kreatorke mapa uma

Image

9. Crna magija

Na devetom mestu nalazi se izvesna Aleksandra Čabraja.
Čabraja se privatno bavi astrologijom i proricanjem sudbine.


Само делић.

User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Thu May 19, 2016 6:54 pm

Tatanka wrote:
Kockalone wrote:НАТО је у окружењу свуда око нас, па бих се ја водио оном ''ђе сви Турци, ту и мали Мујо''. А ако се ситуација у глобалним размјерама знатно промијени, лако ћемо се прешалтати, није проблем никакав. Таква су времена, ваља бити флексибилан :mrgreen:


I onima 1914. godine je Austrougarska mogla biti nuzno zlo pa nije, isto tako je moglo biti i '41 pa opet nije. Zamisli kontradiktornost, dicis se Mojkovackom bitkom a onda si raspolozen da se saltas kako vjetar dune. Stid i sram.


Јашта, Момчило Ђујић умјесто што је сарађивао са италијанима да би сачувао народ од сигурног нестанка требао је и на италијане да крене, само што би онда било питање би ли српског увета остало тамо. Иста ствар је са Павлом Ђуришићем. Повиновао се италијанима и њемцима, добијао неке повластице од њих, али исто тако штитио народ од муслиманских и шиптарских кољача. Ал добро, требао је да крене и на ове прве, само не знам шта би се онда десило са народом на сјеверу ЦГ?

У данашње вријеме кад постоји доступност информација и кад знаш каква је сила нато треба Црна Гора од 600 хиљада становника, са све 2000 војника да се бори за правду у свијету? Као да друге земље у свијету нијесу свјесне шта је нато и за шта служи, него смо ми најпаметнији па смо једини сконтали :lol:

User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Thu May 19, 2016 6:57 pm

1958 wrote:Sto bi se on stideo bilo cega, razmislja isto kao i ostali kamenjari.


Само се ти пудеру не јављај. Замисли одеш на трибину, глумиш неког нацисту, а живиш у блокове које су ти комунисти саградили :D

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Вести

Postby blatnjavi » Thu May 19, 2016 9:53 pm

Имам три кера, два су различита а један је исти.

Barra Brava
Posts: 91
Joined: Thu Mar 17, 2016 4:36 am

Re: Вести

Postby Barra Brava » Thu May 19, 2016 11:21 pm

Kockalone wrote:Јашта, Момчило Ђујић умјесто што је сарађивао са италијанима да би сачувао народ од сигурног нестанка требао је и на италијане да крене, само што би онда било питање би ли српског увета остало тамо. Иста ствар је са Павлом Ђуришићем. Повиновао се италијанима и њемцима, добијао неке повластице од њих, али исто тако штитио народ од муслиманских и шиптарских кољача. Ал добро, требао је да крене и на ове прве, само не знам шта би се онда десило са народом на сјеверу ЦГ?

У данашње вријеме кад постоји доступност информација и кад знаш каква је сила нато треба Црна Гора од 600 хиљада становника, са све 2000 војника да се бори за правду у свијету? Као да друге земље у свијету нијесу свјесне шта је нато и за шта служи, него смо ми најпаметнији па смо једини сконтали :lol:


Није ти баш добра компарација прика..Није овде реч о томе да ЦГ треба да крене у рат против нато,може се бити и војно неутралан.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests