Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Sat Apr 29, 2017 10:29 pm

Mislio sam da je u 10. Hvala.

User avatar
Пирамида
Posts: 52
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:10 am
Location: Нови Сад

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Пирамида » Sun Apr 30, 2017 12:03 am

Само је на тренутак спустио руке :D Баш добар меч, био сам убеђен да је Џошуа изгубио снагу после шесте рунде, али онај аперкат је решио меч.
Офсајд слепче!

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sun Apr 30, 2017 12:29 am

Матор је Кличко, 41 година. Владао је преко деценије.
Могао га је добити али онда је морао рескирати више после 6 рунде када је оборио обојеног али он никада није претерано рескирао и увек је ушао на сигурицу. Тако је и сада ишао на бодове са директима и опструкцијом али му се заломи један аперкат и године га повукоше доле.

User avatar
Пирамида
Posts: 52
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:10 am
Location: Нови Сад

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Пирамида » Sun Apr 30, 2017 12:37 am

Управо тако, али све време држи леву руку горе, а десна спремна за директ или кроше који увек могу да реше меч. У току меча га је Џошуа мало провоцирао али по завршетку је испао сасвим коректан.
Офсајд слепче!

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby blatnjavi » Sun Apr 30, 2017 12:39 am

Ај овде да напишем ипак се ради о спорту а овај бокс ме подсети...

Скоро сам наишао на један занимљив спорт, у ствари откровење за мене :mrgreen:

Калчо Сторико или Калчо Фиорентино се зове. Настао у Фиренци у 16. веку. Претеча му је нека слична римска игра. Изгледа да је то колективни спорт који је најближи тучи, правој шорки. Сличан је рагбију само што се играчи које не интересује лопта туку засебно до миле воље, припаљују се мушки :D

Ако неко зна нешто више нека пише, ево како то изгледа:



Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Sun Apr 30, 2017 12:54 am

Nexon wrote:Матор је Кличко, 41 година. Владао је преко деценије.
Могао га је добити али онда је морао рескирати више после 6 рунде када је оборио обојеног али он никада није претерано рескирао и увек је ушао на сигурицу. Тако је и сада ишао на бодове са директима и опструкцијом али му се заломи један аперкат и године га повукоше доле.

Ипак си реднек у души, какав курчев русофил. Свака част Џошуи, милина је увек видети Кличка на поду.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Sun Apr 30, 2017 1:07 am

Џошуа у петој рунди кренуо у извиђање, видео да може озбиљно уздрмати Кличка, али се у размени удараца уморио, плус га је озбиљно уздрмао један десни директ, Кличко је кренуо у контра напад, Џошуа неколико пута био на ивици да изгуби, али ипак се консолидовао, чекао последње 2 рунде да опет крене у напад, па шта буде, и био је аперкат. Кличко после издржаног напада из 5. и 6. рунде мислио да мирно приведе меч крају, и вероватно добије на поене. Колико год Кличкова политичка активност била љигава, опет ми је некако дражи словенски борац од црнца, мада је Џошуа показа и муда а и стрпљење и памет да прегура најтежи период меча, тако да је заслужено победио.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Sun Apr 30, 2017 1:11 am

Занемарујем тактику wrote:Џошуа у петој рунди кренуо у извиђање, видео да може озбиљно уздрмати Кличка, али се у размени удараца уморио, плус га је озбиљно уздрмао један десни директ, Кличко је кренуо у контра напад, Џошуа неколико пута био на ивици да изгуби, али ипак се консолидовао, чекао последње 2 рунде да опет крене у напад, па шта буде, и био је аперкат. Кличко после издржаног напада из 5. и 6. рунде мислио да мирно приведе меч крају, и вероватно добије на поене. Колико год Кличкова политичка активност била љигава, опет ми је некако дражи словенски борац од црнца, мада је Џошуа показа и муда а и стрпљење и памет да прегура најтежи период меча, тако да је заслужено победио.

Ово ко да кажеш хрват ми дражи од црнца, стока фашистичка изгубила и тоето.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Sun Apr 30, 2017 1:13 am

Moskri wrote:[Ово ко да кажеш хрват ми дражи од црнца, стока фашистичка изгубила и тоето.

Шта си ти овде? Контролор навијања? Стока империјалистичка победила, под империјалистичком заставом. Шта ако тако гледамо?
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Sun Apr 30, 2017 1:46 am

Momak iz Votforda pobedio , tako ja gledam, za razliku od tebe i ovog što još koristi izraz obojeni kao da smo u Americi 1955.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Sun Apr 30, 2017 1:57 am

Moskri wrote:Momak iz Votforda pobedio , tako ja gledam, za razliku od tebe i ovog što još koristi izraz obojeni kao da smo u Americi 1955.

OK, твоје је право како ћеш да гледаш. Као што је и моје право да одлучим за кога навијам, а да ти не дежураш овде и лепиш етикете. Искрено заболе ме и за Кличка и за Џошуу, погледао сам мало квалитетне макљаже и то је то.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sun Apr 30, 2017 10:40 am

Moskri wrote:
Nexon wrote:Матор је Кличко, 41 година. Владао је преко деценије.
Могао га је добити али онда је морао рескирати више после 6 рунде када је оборио обојеног али он никада није претерано рескирао и увек је ушао на сигурицу. Тако је и сада ишао на бодове са директима и опструкцијом али му се заломи један аперкат и године га повукоше доле.

Ипак си реднек у души, какав курчев русофил. Свака част Џошуи, милина је увек видети Кличка на поду.




Although American activist Martin Luther King Jr. used the term Citizens of color in 1963, the phrase in its current meaning did not catch on until the late 1970s. In the late 20th century, the term person of color was introduced in the United States in order to counter the condescension implied by the terms non-white and minority, and racial justice activists in the U.S., influenced by radical theorists such as Frantz Fanon, popularized it at this time. By the late 1980s and early 1990s, it was in wide circulation


Image

О, јеа.



Да се још мало изнервираш, али наука не лаже.

Black I.Q. scores rise with socioeconomic status, but the Black/White difference remains.

Image

Оу, јеа

Реално говорећи, један смарач попут Кличка никада не би могао да доминира у тешкој категорији преко 10 година да маса његових опонената нису обојени са својом чувеном памећу. Реално је тако колеге, немојте се љутити на чињенице, бројке не лажу.



PS

За Кличка си у праву што се тиче његове говнарске позиције. Човек који није боксовао у сопственој земљи јер му швабе плаћају далеко боље.
Тешко гоовно од човека невезано од онога како се односи према Русији, Украјини, Чаду или Аргентини. Небитно.

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Sun Apr 30, 2017 11:32 am

Nije tebi lako...

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sun Apr 30, 2017 11:45 am

Добро, испао си тупаст са својим коментаром о обојенима, који је политички коректан израз, то ћу ти опростити.
Да се вратимо на бокс.
Па је л реално да смарач попут Кличка, који више рва него ли боксује, може да влада преко 10 година?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Sun Apr 30, 2017 11:48 am

teorije o genetskoj uslovljenosti koeficijenta inteligencije/predodređenosti za vršenje krivičnih dela itd itd su teška budalaština, davno dokazano

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sun Apr 30, 2017 12:00 pm

Доказано да коосоки(Јапан, Кина, Кореја, Вијетнам) имају највећу интелигенију у просеку. Затим следе белци и на крају црнци. То говоре хиљаду пута понољени тестови. О томе се не прича јавно јер није политички коректно али зато када погледаш САД тим на Математичким олимпијадама све ти постане јасно, као и разултате истих олимпијада. Као један пример.
Можеш читати извештаје American Psychological Association који ради истраживања на ту тему деценијама.
Постоји чак и нека еволутивна објашњења да људи који су кренули из Афирке у Европу и Азију(Америке су насељене из Азије касније) мешали са неандренталцима за разлику до Афирке и да европљани и азијати носе пар % неандреталског наслеђа за разлику од Африканаца. Питање је колико је то истина.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sun Apr 30, 2017 12:45 pm

Узгред, Москри, немој да клонеш духом. То што је просек такав не значи да твој обојени пријатељ није паметни од тебе-јесте, немој да бринеш. Међу црнцима има паметних ово је само просек који каже да ће на просеку од рецимо 100 поена имати највише косооких затим белаца и на трећем месту црнаца. То је други разлог, после политичке коректности, зашто се то не уопштава јер можеш погрешити код појединачног случаја.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Tilt » Sun Apr 30, 2017 12:47 pm

Nexone da skratimo priču: ako iq laže, kurac ne laže :)

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Istok » Sun Apr 30, 2017 2:26 pm

C.zvezda - Vojvodina 1 kvota 1,12 kvota na 2 14,00 :D :D

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Ђексара » Sun Apr 30, 2017 3:40 pm

Daj kvote na vas i Napredak :)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 87 guests