Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Душевна болница

Postby B.Centrale » Tue Oct 10, 2017 4:59 pm

Brdja wrote:U poslednje vreme upoznajem dosta Rusa i u principu ne volim da generalizujem ali trenutno su mi broj jedan po pitanju nekulture, nevaspitanja, lošeg ponašanja... Sve u svemu, odvratni. Nisam upoznao jednog jedinog Rusa da možeš da kažeš za njega da je ok čovek. Muško, žensko, staro mlado, svi su isti. Ne kažem da ih nema normalnih ali ja nisam sreo niti upoznao.



Ja sam upravo na odmoru i susedna vrata do mene u nekoj gajbi su dva momka iz Rostova. Sjajni momci, nisu otvorili flasu vodke ili vina, ujutru napravili caj, a da me nisu ponudili. Dve noci zaredom smo sedeli do ranih jutarnjih sati, ultra fini, pristojni ljudi, kad god riba i ja odemo pre njih na kunt, ne sede u dnevnom boravku i max se utisaju. Bukvalno nemam nijednu jedinu zamerku, dogovorili smo se i da dodju kod mene u BG krajem novembra, druzenje je s njima i vise nego gotivno.
Tako da moje iskustvo ovog casa nema apsolutno nikakvih dodirnih tacaka s Brdjinim. Sve je to individualno
bologna centrale

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Tue Oct 10, 2017 5:22 pm

Ja pričam o ljudima koji dođu na odmor, ne o onima koji odu da žive negde.
B Centrale, jesi li van Srbije na odmoru? Ne znam, možda ovde kod nas samo neki šabani dolaze dok kulturni idu u neke druge zemlje :D Šalu na stranu, upoznao sam sigurno nekih tridesetak Rusa u poslednjih par meseci i samo je jedna devojka znala engleski, ostali ništa sem ruskog nisu znali. Da se opet vratim na ponašanje, retko sam viđao takvu nekulturu.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Душевна болница

Postby B.Centrale » Tue Oct 10, 2017 5:32 pm

Mi pricamo ruski i engleski, malo ovo malo ono. Jedan ne zna nista, drugi zna sasvim korektno. U Gruziji sam
bologna centrale

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Tue Oct 10, 2017 5:41 pm

Tebe je poslao Kokeza sa koferčetom juče? :D
A za Ruse, pričao sam sa par ljudi koji su ih takođe upoznali da vidim jel to samo moje mišljenje i svi se slažu sa mnom tj svi delimo isto mišljenje.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Tue Oct 10, 2017 5:55 pm


Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Душевна болница

Postby Vinz » Tue Oct 10, 2017 8:20 pm

У пичку...

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Душевна болница

Postby Србохолик » Tue Oct 10, 2017 8:27 pm

Крваву

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Душевна болница

Postby santamarija » Tue Oct 10, 2017 8:27 pm

Rođaci wrote:http://mondo.rs/a1047511/Info/Srbija/Erdogan-na-Kalemegdanu.html

majku vam jebem mrtvu

Zalosno...

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Душевна болница

Postby јахач магле » Tue Oct 10, 2017 8:39 pm

Image
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Tue Oct 10, 2017 8:46 pm

gde god se ovaj turski govnar pojavljivao po Evropi, svuda su ga dočekivali protesti
nama jebali majku 350 godina, maloumnici ga čekaju i skandiraju mu

Симпатизер
Posts: 4
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:46 pm

Re: Душевна болница

Postby Симпатизер » Tue Oct 10, 2017 9:10 pm

Brdja wrote:U poslednje vreme upoznajem dosta Rusa i u principu ne volim da generalizujem ali trenutno su mi broj jedan po pitanju nekulture, nevaspitanja, lošeg ponašanja... Sve u svemu, odvratni. Nisam upoznao jednog jedinog Rusa da možeš da kažeš za njega da je ok čovek. Muško, žensko, staro mlado, svi su isti. Ne kažem da ih nema normalnih ali ja nisam sreo niti upoznao.
Znaci ipak nisi to ti bio u Becu sa salom Cukarickog i okacio rusku zastavu na mrezu...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Tue Oct 10, 2017 9:11 pm

Zbog čega bih ja kačio rusku zastavu? Ako ću kačiti neku zastavu to je srpska.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Tue Oct 10, 2017 10:27 pm

odgledah veceras 10ak minuta emisije upitnik

brate, svaka cast onom obradovicu svega mi. kako je lik izdrzao celu emisiju, a da ne zavali samarcinu onom gremlinu iz ss-a ja ne znam.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Душевна болница

Postby penzos » Tue Oct 10, 2017 10:31 pm

Rođaci wrote:http://mondo.rs/a1047511/Info/Srbija/Erdogan-na-Kalemegdanu.html

Jao, zamisli...slučajni prolaznici koji u velikom broju, u toku prepodneva jednog radnog dana, šetaju beogradskom tvrđavom (i ljubaznošću naše vlasti nije im ometano kretanje tuda gde prolaze strane delegacije, iako se saobraćaj zaustavi i grad parališe za svakog nikogovića koji dolazi) i spontanim, maratonskim aplauzom pozdravljaju našeg iskrenog i vekovnog prijatelja. Kako dirljiva slika.

Ps
Kako isekoše Boška Obradovića u upitniku lebtejebo, pa mora čovek da se iznervira, bez obzira na političko opredeljenje.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Tue Oct 10, 2017 11:16 pm

penzos wrote:Kako isekoše Boška Obradovića u upitniku lebtejebo, pa mora čovek da se iznervira, bez obzira na političko opredeljenje.


upravo

apsolutno je nebitno iz koje je stranke. onakvo ponasanje, ja ne znam...i ona zena iz ds-a cini mi se da je popila isto od ovog gremlina. ne'm pojma, ja bih izasao u sred emisije. al dobro, bar voditeljka ima silikonjare :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Душевна болница

Postby lost&found » Wed Oct 11, 2017 12:21 am

ima li gde na netu da se pogleda to o cemu pisete?

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Oct 11, 2017 12:33 am

"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Wed Oct 11, 2017 1:30 am

:lol: :lol:
Dacic pevao Erdoganu na turskom ... hahahahaah A u brateeeee :lol: :lol:

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2922 ... plaudirala
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Душевна болница

Postby lost&found » Wed Oct 11, 2017 1:43 am

ultrastito wrote:zbog voditeljke pitas? :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=v0XdwGIWq7w

ma neeee :mrgreen:
EDIT: Hvala!

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Душевна болница

Postby Ultra Sarma » Wed Oct 11, 2017 2:36 am

Turska je odustala od neoosmanske politike odnosno koncepta strategiske dubine odlaskom Davatoglua koji je bio tvorac tih pogubnih ideja. Posle neuspelog puca Turska totalno menja svoju spoljnu politiku urusavajuci do maksimuma odnose sa SAD. Erdogan sada nema izbora nego mora da slusa Putina i oni sad saradjuju veoma uspesno bukvalno u svim poljima. Da nije on promenio pricu, u Siriji bi recimo totalno druga prica bila, on drzi sad dobar deo tih grupa po strani dok se resavaju ovi dosta radikalniji. Pa sporazum o izgradnji onih nuklearnih reaktora. Kupovina s400 a nato clanica. Turski tok.. al morao je da se odrekne Davatoglua i njegove politike. Oni ce za nas uvek biti prljavi i odvratni Turci ali sada iz saradnje sa njima mozemo dosta da izvucemo. Mi ne mozemo da saradjujemo samo sa prijateljskim zemljama, jer mi ni nemamo prijateljske zemlje. Mozda njih par na celoj planeti. Mislite da smo ga docekali sa kamenicama da bi bolje prosli? Il da nije dolazio uopste, imali bi vece koristi? Erdogan nije mutav i sad mora da slusa i da se ne mesa u zone ruskog uticaja(i ako su ovde zapadnjaci najuticajniji idalje) i dok je on licno na vlasti ne treba imati strah od Turaka nego treba tih nekoliko godina iskoristiti i npr napraviti taj gasovod.. ekonomija je jedno i tu treba dobro razmisliti pre nego sto pocnu da rade emocije.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests