Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Wed Apr 05, 2017 6:14 pm

Konkretno ja sam glasao za Boska, puko je na izborima sa 2%, presmesno. I lik ladno izadje uvece i kaze trazim ponistavanje izbora zbog neustavnog glasanja na Kosmetu...i sad se ja pitam

1. koliki kredibilitet ima covek koji ima 2% da zahteva ponistavanje izbora>?
2. da li je neustavno glasanje na Kosmetu bilo nepoznato dan, nedelju dana, mesec dana, godinama pre tih izbora?

I dolazim do zakljucka:

1. Kad osvojis 2% glasova nemas krediblitet, nego moras da se bar malo smiris i zapusis sam sebi usta, pritom lika je u Cacku rodnom mestu njegovom, i gradu gde su Dveri uvek imali najvise podrske prosli izbori cini mi se 22% , dosao do podrske od 7%, gde su ispred njega bili ne samo Vucic, nego i Jankovic i Jeremic i Preletacevic.

2. Pristao si da ucestvujes u neustavnim izborima, zato nemas pravo kad su ti rezultati takvi kakvi su da ides oko i govoris o tome.

Dakle ocigledno nas vuku za nos i jebu u mozak.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Wed Apr 05, 2017 6:18 pm

Upravo, revolucija protiv SNS - moze ! al vodjena pravim motivima, a ne histerijom - dakle Vucic kad sledeci put nesto slaze, ponizi Srbiju kao sa Srederom, to nek bude inicijalna kapisla. Verujem da se dosta vas i samo smejalo protestima protiv Trampa u Americi, ovde se po meni slicna stvar desava.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby niko » Wed Apr 05, 2017 6:19 pm

i to je tacno, znali su, mozda su se nadali da ce ipak da ga izduva na izborima, otkud znam...
imamo priliku, kad se vec pokrenula kakva takva masa, da PROBAMO da uradimo nesto, ne razumem zasto vam toliko smetaju ovi protesti.

izgubljeni&nadjeni, samo jednog znam koji nije glasao jer nije bio za vikend u zemlji, jos jedan mi je rekao da nije, ali mislim da jeste glasao za vodju, nego ga sramota da kaze.
Last edited by niko on Wed Apr 05, 2017 6:22 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Wed Apr 05, 2017 6:21 pm

je l' vi shvatate da čovek i svi oko njega lažu čim zinu? da do medija ne može da dopre niko normalan?

Tramp je imao tri TV duela sa Hilari, koliko je imao ovaj naš?
dovodio roditelje kod Marića idiota i to je kampanja

samo nek se bune ljudi


da ne pominjem javljanje ovakvih debila

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1247544

Zaharova kaže da u Moskvi smatraju da „demokratska i prijateljska Srbija“ ima sve neophodne mogućnosti za realizaciju građanskih prava, uključujući slobodu govora i okupljanja.



pokenjam im se po smatranju baš
Last edited by Rođaci on Wed Apr 05, 2017 6:22 pm, edited 1 time in total.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bunt » Wed Apr 05, 2017 6:22 pm

Zato što nema radničke klase.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Wed Apr 05, 2017 6:23 pm

niko wrote:i to je tacno, znali su, mozda su se nadali da ce ipak da ga izduva na izborima, otkud znam...
imamo priliku, kad se vec pokrenula kakva takva masa, da PROBAMO da uradimo nesto, ne razumem zasto vam toliko smetaju ovi protesti.


Konkretno meni smeta

1. Sto umem sam da mislim i sto kad stavim prst na celo, ne vidim poentu protesta POSLE izbora na kojima je Vucic skoro pa neverovatno pobedio sve odreda ubedljivo da ubedljivije ne moze biti.

2. Smetaju mi poruke skupa "Gotov je" "Puko je" jer tri dana posle izbora na kojima je uzeo toliko glasova je to PRESMESNO.

3. Smeta mi sto vidim kakvi ljudi podrzavaju proteste, sto vidjam poznate face na njima i sto sam siguran da nisu SPONTANI.

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Gazda Drki » Wed Apr 05, 2017 6:28 pm

Rdjavom kurcu i dlaka smeta

Ima na fb kurir prenos uzivo, pun kurac botova u komentarima, vecina stariji od 40g

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Wed Apr 05, 2017 6:34 pm

@Rodjaci, niko

Moje misljenje - koje apsolutno ne zelim nikom da namecem! - je da se nepotrebno rasipa energija u ovom momentu, kad je Vucic obrisao patos s nama. Iz razloga sto mislim da ne stoji cvrst motiv iza protesta, smatram da ce se sami od sebe ugusiti brzo, i onda ce se i sami ljudi zapitati isto pitanje - za sta smo protestvovali. Zar nije bolje da se saceka novi kiks velikog vodje (pitanje je vremena), i posto su ocigledno ljudi napaljeni, nek se tad izadje na ulice, i siguran sam da ce u tom slucaju to povuci i nekog navijaca, i nekog "obicnog" coveka koji je sad kad je Vucic ubedljivo pobedio skeptican povodom protesta ? Ali pitanje je da li ce ljudima koji su sad protestovali, i nista ne bude od toga, doci opet na neke sledece proteste - na to mislim kad kazem rasipanje energije.

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Gazda Drki » Wed Apr 05, 2017 6:35 pm

Image

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby niko » Wed Apr 05, 2017 6:36 pm

i ja sam siguran da nisu spontani, nema trika da se narod skupi sam od sebe, ali polako pocinju ljudi iz iskrenih pobuda da dolaze i zato treba svi da izadjemo i odbranimo te proteste od bilo cijeg svojatanja.
koji god politicar da se pojavi, treba ga oterati.

ovo sto tebi i jos mnogima odavde smetaju hipsteri, metalci, reperi, dizelasi, sta da vam kazem, to su nasi sunarodnici, morate da se pomirite sa time, nevezano za protest, ne valja vam takav pogled na svet.

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Blackadder » Wed Apr 05, 2017 6:38 pm

Al si zamrljao sliku skolski ;)

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Wed Apr 05, 2017 6:38 pm

Ivan Ninic, clan RIK-a iz mislim Dosta je bilo. Objavio je za svaki prigovor.

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Gazda Drki » Wed Apr 05, 2017 6:41 pm

Blackadder wrote:Al si zamrljao sliku skolski ;)


Nije moja, ja se ne krijem :D Malo pre jedan peva ZEko lopove i da uzmes kup uefa robija te ceka duga

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Wed Apr 05, 2017 6:44 pm

niko wrote:i ja sam siguran da nisu spontani, nema trika da se narod skupi sam od sebe, ali polako pocinju ljudi iz iskrenih pobuda da dolaze i zato treba svi da izadjemo i odbranimo te proteste od bilo cijeg svojatanja.
koji god politicar da se pojavi, treba ga oterati.

ovo sto tebi i jos mnogima odavde smetaju hipsteri, metalci, reperi, dizelasi, sta da vam kazem, to su nasi sunarodnici, morate da se pomirite sa time, nevezano za protest, ne valja vam takav pogled na svet.

meni hipsteri i ostali ne smetaju toliko, da nam je to najveci problem u drzavi, pa da pevamo. Smeta mi Vucic, sns i ta bagra. ALI , svi smo ovde pljuvali patkica proteste , jer su finansirani od ko zna koga, a oni su cak bili iz kolko-tolko prave pobude (rusenje u Savamali). Ovde i sam kazes da mislis da je ovo od nekoga vodjeno, pa mi nije jasno sto nisi bio na patkarskim protestima, koji po meni imaju veci legitimitet od ovih, jer su makar vodjeni iz nekog ociglednog kiksa vlasti ? Ako si bio i na tim protestima, onda prastaj.
Jesu politicari govna, al ocigledno neko treba da vodi zemlju - nazalost moramo da porcenimo ko je najmanje govno. Ovim protestima, iako se srusi Vucic, sta je dalji plan ? ko posle njega ?

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Futurama » Wed Apr 05, 2017 6:45 pm

brucelee wrote:Konkretno ja sam glasao za Boska, puko je na izborima sa 2%, presmesno. I lik ladno izadje uvece i kaze trazim ponistavanje izbora zbog neustavnog glasanja na Kosmetu...i sad se ja pitam

1. koliki kredibilitet ima covek koji ima 2% da zahteva ponistavanje izbora>?
2. da li je neustavno glasanje na Kosmetu bilo nepoznato dan, nedelju dana, mesec dana, godinama pre tih izbora?

I dolazim do zakljucka:

1. Kad osvojis 2% glasova nemas krediblitet, nego moras da se bar malo smiris i zapusis sam sebi usta, pritom lika je u Cacku rodnom mestu njegovom, i gradu gde su Dveri uvek imali najvise podrske prosli izbori cini mi se 22% , dosao do podrske od 7%, gde su ispred njega bili ne samo Vucic, nego i Jankovic i Jeremic i Preletacevic.

2. Pristao si da ucestvujes u neustavnim izborima, zato nemas pravo kad su ti rezultati takvi kakvi su da ides oko i govoris o tome.

Dakle ocigledno nas vuku za nos i jebu u mozak.


Ти мислиш да су избори били фер и да није било неправилности ? Нећу спомињати предизборну кампању и све злоупотребе јавног сектора, окупиране медије...
И да ли грађани имају праву да искажу неслагање са актуелном ситуацијом ?

Слажем се да је опозиција требала да бојкотује овакве изборе.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby niko » Wed Apr 05, 2017 6:51 pm

ako se srusi, da se srede biracki spiskovi, pa na nove izbore, pa opet i opet i opet dok se ne utuvi politicarima u glavu da treba da odgovaraju za svoja zlodela.
nisam iz Beograda pa nisam setao sa patkama, ali nije bas isto to sto poredis, tu je bilo jasno ko je organizator, odmah su se viorile pederske zastave i pevale komunjarske pesme. sad ces ti da kazes kao ja da su nam i to sunarodnici, i jesu, ali su tu bili ogromna vecina takvi likovi, a ovde kako vidim ima svega, od Cheove zastave do kokarde.

CrazySupporter
Posts: 38
Joined: Sun Jan 31, 2016 3:35 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby CrazySupporter » Wed Apr 05, 2017 6:58 pm

Rođaci wrote:
CrazySupporter wrote:A sta je sustina protesta?



pobuna protiv debila koji hrane narod govnima

eno NS je izašao sa konkretnim zahtevima


Procitao sam zahteve...znaci ako se smeni par jadnika iz vrha RIK-a, sa RTS-a i Maja Gojkovic to je to? Nece narod vise biti hranjen govnima?

Sasvim slucajno i totalno spontano se narod pobunio, izasao na ulice u vise gradova zemlje, naravno totalno nekoordinisano i uzviknuo "dosta nam je Alekovih govana"...samo sto sve to neodoljivo smrdi na zuta i NVO govna zar ne? Sada su paravan RIK i RTS, a pre toga je bila Savamala...

Sve je to vec vidjeno i to ne tako davno...i sve bih ja to razumeo da se ne radi o Srbima...narodu koji je toliko puta preveden zedan preko vode...

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Wed Apr 05, 2017 7:01 pm

niko wrote:ako se srusi, da se srede biracki spiskovi, pa na nove izbore, pa opet i opet i opet dok se ne utuvi politicarima u glavu da treba da odgovaraju za svoja zlodela.

Moze ! ako tako misle i svi ljudi na skupu, to je vec korak unapred. (nisam sarkastican, ironican, cinican)

niko wrote:nisam iz Beograda pa nisam setao sa patkama, ali nije bas isto to sto poredis, tu je bilo jasno ko je organizator, odmah su se viorile pederske zastave i pevale komunjarske pesme. sad ces ti da kazes kao ja da su nam i to sunarodnici, i jesu, ali su tu bili ogromna vecina takvi likovi, a ovde kako vidim ima svega, od Cheove zastave do kokarde.

Pa ok, al obzirom da je povod bio OK (bar oficijalni) , mogli su i to da preuzmu mic po mic normalni ljudi, kao sto je i ovo krenulo od hipstera, pa sad ima svega i svacega. Al kod ovih protesta ne postoji taj faktor X da namami i ostale ljude da se prikljuce.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Wed Apr 05, 2017 7:16 pm

Stream https://www.facebook.com/dw.srpski/vide ... 1183538646

@Blackadder odgovorio sam ti gore.



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests