Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby suburban rebel » Tue Apr 04, 2017 11:05 pm

Kockalone wrote:
suburban rebel wrote:
Улични ратник! wrote:Dva lika isprozivala njih 200 a ovi ništa ahaha dovoljno bi bilo nas 30 ak sa foruma organizujemo neki kontra miting i malo lovimo studente,smem da garantujem da se ne bi usudili sledeći dan da izadju opet na ulice. :mrgreen:


Pun mi te je kurac vise, ako ces da lovis studente slobodno se javi na PM.
A braca iz NS su popili malo vise i zahtevaju radikalizaciju protesta 8-)

Добро си ти нашао да глумиш нервозу и прозиваш момчића од 18 година. Стварно си мудочудовиште :lol:

Prvo, nemam pojma koliko godina ima, kao ni bilo ko sa foruma. Drugo, ako je vec spreman za akcijanje I ako toliko peni I preti, nacicemo nekog njegovih godina. A ako si ti dovoljno star ili bilo ko sa foruma ko podrzava ovog gmaza sto nas jase I jebavao bi mater kakvim takvim demonstrantima moze se da se javi na istu adresu

Пађене
Posts: 33
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:14 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Пађене » Tue Apr 04, 2017 11:11 pm

За мене су сви ти ликови ИНДИЈАНЦИ, уствари сви су ми индијанци који не воле спорт и који не иду на утакмице. У групу Индијанаца не улази једино родбина, свештенство, и женске. Имам своје друштво своје људе и то је то све остало мрш.
Са тим људима сам био на 10 протеста до сада где је било срања и где није а требало је. Сад су нашли да излазе на улицу полупанци једни, где су били све ове године, који бре покрадени избори тај Индијанац је направио фирму од странке и ишибао све остале квази политичаре индијанце. Највећи Индијанци су из БГ, то су ти хипстери индијанци, клинци индијанци, фемино идијанци, пензоси индијанци, индијанци са центра итд. Еј бре какав протест бре индијанчине је сте и прошле изборе имали протест око крађе па вас је индијанац пустио и ником ништа. Шта сад скупљају се индијанци да протествују а навијачи чекају да буде више масе као па је то онда то онда идемо и ми. Е курац више!
Овај пут јебите се без нас, имамо своје приче своје људе сутра опет кад дође онај седи индијанац па после њега опет неки нови овај индијанац ми ћемо опет да мрзимо мурију, да будемо проблем број 1 у држави. Оће доћи и водитељка индијанац па са њом да идемо? Само проверени људи око себе удрићемо на цариград ако треба ал то кад дође индијанац из русије да каже за европске више не рокамо.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby навијај » Tue Apr 04, 2017 11:12 pm

Nexon wrote:Лоповчине са РТС неће реч да кажу о протестима. Сутра у 18 се треба скупити испред Скупштине само због корумпираног РТС и да се тамо оде.


ok brt

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... ltata.html

Nexon
Posts: 2411
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Tue Apr 04, 2017 11:13 pm

Е, тако већ може али да се појави у Дневнику. О томе сам говорио.
Ено вучићеви таблоиди говоре како су бивши припадници јсо организатори а нису. Истина је да има свачега. Дакле лагао си навијај.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby навијај » Tue Apr 04, 2017 11:14 pm

Био сам али лажем како је јер ме плаћа снс по објави

Nexon
Posts: 2411
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Tue Apr 04, 2017 11:19 pm

навијај wrote:Био сам али лажем како је јер ме плаћа снс по објави


Како ти коментаришеш да вучићеви таблоиди тврде да иза протеста стоје и неки бивши припадници "црвених беретки"? Је л то лаж или није?

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby DRINK » Tue Apr 04, 2017 11:21 pm

Да је излазност минимум 80% ови протести би имали смисла, али пошто изађе људи толико колико изађе, а АВ одува на изборима 9 људи који ЗАЈЕДНО немају колико и он, онда стварно нема ту шта да се прича.
Видим малопре пишу ''и СНС би послао своје студенте, ал људи преко 50 година не могу дуго да шетају'' али ти људи знају да изврше своју грађанску дужност, он има своје гласаче, он има своје људи са којима манипулише, то су старији људи, лаковерни, права маса за манипулисање и са њима може да ради шта хоће, има и новинаре, има све осим оних 45% људи који су остали код куће на дан избора, дакле није проблем у њему, проблем је у људима.
А ови што су у фазону ''изашо бих ја ал немам за кога да гласам'' и што су на дан избора остали код куће не знам шта хоће сад од њега, од ових протеста?

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby навијај » Tue Apr 04, 2017 11:21 pm

Никад чуо то ал мош мислити педерови таблоиди, стоји јанковић или јеремија нема треће, подржао јанко, локални фронт, маркс21, не давимо београд и двери

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Чомбе » Tue Apr 04, 2017 11:22 pm

Nexon wrote:Лоповчине са РТС неће реч да кажу о протестима. Сутра у 18 се треба скупити испред Скупштине само због корумпираног РТС и да се тамо оде.




Ал ти не можеш мораш у централу да куцаш коментаре.

Земунац
Posts: 21
Joined: Mon Apr 03, 2017 11:16 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Земунац » Tue Apr 04, 2017 11:31 pm

навијај wrote:Био сам али лажем како је јер ме плаћа снс по објави


Da si bio ne bi lagao ovde ljude da nije bilo murije, kada je bilo 200 inspektora, i žandarmerija u Pionirskom parku. Prvo si rekao da sve sa protesta treba pobiti, sad je već malo zajebanije, jer se skapiralo da ima i ozbiljnijih ljudi tamo. Drž se ti svojih 10 drugara i čekajte da se ovo završi pa na mig Aleksandra Vučića idite lepite sličice soroševim devojčicama na vrata. Izduvali ste ga kod navijača, duvate ga i kod patriotskih organizacija, drž te se vi Vučića, flajera i interneta.

Na protestu mix svega i svačega, srpske zastave, če zastava, kokarde i četnička zastava, Marš na drinu, baklje, bubnjevi, navijačka atmosfera, ludi Teša, naravno pre svega studenti, hipsteri, aktivisti političkih partija ali bez obeležja, staro i mlado.

Svaka čast svima što su iskulirali medjusobne nesuglasice, bilo je dobro i dokle god je taj mix zarad višeg cilja, ima nade za nas, makar malo.

Nexon
Posts: 2411
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Tue Apr 04, 2017 11:34 pm

навијај wrote:Никад чуо то ал мош мислити педерови таблоиди, стоји јанковић или јеремија нема треће, подржао јанко, локални фронт, маркс21, не давимо београд и двери


Кажу Вучићеви таблоиди да су се ујединле црвене беретке и жутка патка због Вучића
хаххаха

Мени је јасно да он покушава да огади протест људима али немој да ми продајеш те приче. Протест је последица што више не могу да се слушају бароније док лоповлук цвета.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Tue Apr 04, 2017 11:43 pm

Земунац wrote:Svaka čast svima što su iskulirali medjusobne nesuglasice, bilo je dobro i dokle god je taj mix zarad višeg cilja, ima nade za nas, makar malo.

:!: :!: :!: :!:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby навијај » Tue Apr 04, 2017 11:45 pm

Земунац wrote:
навијај wrote:Био сам али лажем како је јер ме плаћа снс по објави


Da si bio ne bi lagao ovde ljude da nije bilo murije, kada je bilo 200 inspektora, i žandarmerija u Pionirskom parku. Prvo si rekao da sve sa protesta treba pobiti, sad je već malo zajebanije, jer se skapiralo da ima i ozbiljnijih ljudi tamo. Drž se ti svojih 10 drugara i čekajte da se ovo završi pa na mig Aleksandra Vučića idite lepite sličice soroševim devojčicama na vrata. Izduvali ste ga kod navijača, duvate ga i kod patriotskih organizacija, drž te se vi Vučića, flajera i interneta.


Инспектора је било али мурије да прати колону ни 1 а на толку масу треба 5 кордона, више жандара буде кад пензионери протестују за Грачаницу. Код Андрићевог венца где на сваком протесту буде кордон нема никог лик најопуштеније дошо до врата и залепио налепницу

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Tue Apr 04, 2017 11:49 pm

https://www.facebook.com/jecapigi/posts ... 4725755914
:lol: :lol: :lol:

apelujem da ove kojekakve zavetnice prestanu da apeluju

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby B.Centrale » Tue Apr 04, 2017 11:50 pm

Ne znam kakvo naopako govedo moras da budes pa da kenjas o tome sto su ljudi izasli na ulicu? Jbg, da se ne lazemo, krao ili ne, Vuciceva pobeda je bila ubedljiva, usudjujem se da kazem i cista kao suza. I bez mrtvih, vaskrslih, jos nerodjenih, opozicija moze da mu popusi kurac. Tako to ide s demokratskim tekovinama, a sami smo ih birali. Bas kao i njega. Sasvim je druga stvar sto neko ima pravo kad mu dune kurac da izadje na ulicu i iskaze nezadovoljstvo, i cenim da je upravo to sto je cilj ovih protesta. Mene licno boli kurac koji cia vatikan stoji na celu kolone, to ionako ne interesuje 99.8% ljudi koji su napolju, niti ce to ikada saznati, oni za sebe imaju sasvim zdravu pricu i sasvim konkretne razloge. Lose se zivi, sve je korumpirano, lazu nas i obmanjuju svakodnevno, medijski mrak, teror i represija, nije li dovoljno? I sad se tu nadje neki kurton cija je intimna duznost da raskrinka pedere, hipstere i narkomane, a sve to dok sedi na svom dvosedu s laptopom na kolenima.... Nasisas mi se kurca, i ti i tvoja politika. Jebo te Vucic u dupe
bologna centrale

Nexon
Posts: 2411
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Tue Apr 04, 2017 11:52 pm


fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby fedayn82 » Wed Apr 05, 2017 12:37 am

SMRT TIRANINU!!!
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby B.Centrale » Wed Apr 05, 2017 12:44 am

SMRT TIRANINU!!!!
bologna centrale

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Gazda Drki » Wed Apr 05, 2017 12:45 am

Image

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Moskri » Wed Apr 05, 2017 12:51 am

Image


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 85 guests