Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Sun Apr 02, 2017 11:42 pm

ух

прво, ја да сам вучић, па ЈАО шта бих нам радио! уместо грба србије бих ставио свој курац! срушио бих тиршову и институт за мајку и дете и направио споменик од 300 метара, такође свој курац са променом устава тако да се грађани морају клањати курцу три пута дневно. ставио бих рецимо свог бураза за премијера србије. чисто спрдње ради

е, а сад назад у реалност...мада ни ово горе не звучи толико нереално.

кад се подвуча црта, сабере и одузме све, помножи, извуче троструки интеграл, па све под корен, добија се следећи резултат:

3 МИЛИОНА ЉУДИ У СРБИЈИ ЖИВИ ДО ЈАЈА! ТОЛИКО ЖИВИ ДО ЈАЈА ДА ИХ ТА ИСТА ЈАЈА БОЛЕ ДА МРДНУ СВОЈА ЈАЈА ДО ИЗБОРНОГ МЕСТА И НАЦРТАЈУ КУРАЦ СА СВОЈИМ ЈАЈИМА НА ЛИСТИЋУ И ТИМЕ ПОВЕЋАЈУ ИЗЛАЗНОСТ НА ИЗБОРИМА!


сваки пут у наредних ПЕТ ГОДИНА када чујете на трибини човека поред себе како виче "вучићу педеру/шећеру/издајниче! љубазно приупитајте господина да ли је 2. априла 2017. године изашао на изборе. ако није, реците му да уместо вучићу педеру виче ______ (своје име) педеру.

а ви се убијте анализирајући да ли је бели или црни или рози на зелене туфне утицао на то да се пери, мики и жики смање гласови. ако дозволиш себи да ти лик у вуненим чарапама и фејсбук/твитер кампањом узме гласове, озбиљно треба да се запиташ за који се красни курац бавиш политиком. није битан редослед, али било кул да објасниш своје бивствовање на политичкој сцени прво себи у огледалу, а онда и људима око себе.

толико.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Hunter_S._Thompson » Sun Apr 02, 2017 11:51 pm

Сви смо ваљда знали да ће Вучић имати минимум 1.800.000 гласова... мене је бринуло да сви остали неће скупити заједно толико, што се на крају и десило. Он са по муке има 1,9м а са цимањем и својим СНСовцима по локалима који функционишу као нека пирамидална превара лагано ових 2 милиона, и то се јебига и очекивало. Што неко рече, у 2 сата кад су објавили излазност видело се да овај иде лагано преко 50%...
Раднички 1967

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Sun Apr 02, 2017 11:59 pm

и да, заборавих.

једина странка која ће да збаци снс са власти је снс. остатак нема ни промил шанси.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Kibiców » Mon Apr 03, 2017 12:06 am

Dacic ce biti premijer.
Dodik vise vremena u Srbiji nego u RS.
KKCZ osvaja Evroligu, FKCZ ulazi u Ligu Sampion.

edit: dajte snimak Belog sa N1 kad oni iza padaju

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Vinz » Mon Apr 03, 2017 12:15 am

Kako su nas trubači ispoštovali sa pesmom u izbornom štabu :)

Послато са HTC Desire 510 уз помоћ Тапатока

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Apr 03, 2017 12:44 am

Image

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Mon Apr 03, 2017 12:50 am

интересантно, али проценат опада како пролази време и како се све више бирачких места обрађује

30% обрађених бирачких места, 51.89% ;)
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Apr 03, 2017 12:53 am

pa da, i ja pratim ovde https://www.izbori.live/

piše da su izvor kontrolori SJ, pa ne znam koliko su relevantni ovi rezultati, videćemo šta će RIK da kaže

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Mon Apr 03, 2017 12:55 am

било ми је чудно што је овај полупијан рекао да је победио...ау не смем ни да замислим какав би то био хаос да после овакве еуфорије на крају ипак буде 2. круг.

терза фазон 2-1 "снсовци, шта сте се растрчали толико!" :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Apr 03, 2017 12:57 am

Stamat pokidao u Čajetini, ima preko 50% :mrgreen:

bilo bi sjajno, meni je i delovao nekako pogubljeno na konferenciji, videćemo šta je na kraju
i prošle godine su prve brojke bile deprimirajuće, pa se posle ispostavilo da je u stvari bolje nego 2014.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Apr 03, 2017 12:58 am

Odakle stize to umanjenje procenta? Jel se Jankovic jos nije obracao?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Apr 03, 2017 1:01 am

broje sve glasove i dalje, tek su 30% prebrojali
Janković se obratio i proglasio pobedu pristojne Srbije, rekavši da neće nikome ništa da čestita dok ne izađu zvanični rezultati

al bi bilo do jaja da bude kao sa Simovićevim peharom :mrgreen:

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ђексара » Mon Apr 03, 2017 1:06 am

RIK


Image

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Apr 03, 2017 1:08 am

Rodjo nemojte nas loziti bezveze, treba spavati veceras. :mrgreen:

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Gazda Drki » Mon Apr 03, 2017 2:52 am

Улични ратник! wrote:Nisam za Vučića ali mi je drago da je retard beli popušio kurac,svako ko je glasao za tog degenerika nek ode na posmatranje...


Image

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Mon Apr 03, 2017 6:57 am

Rođaci wrote:Stamat pokidao u Čajetini, ima preko 50% :mrgreen:

bilo bi sjajno, meni je i delovao nekako pogubljeno na konferenciji, videćemo šta je na kraju
i prošle godine su prve brojke bile deprimirajuće, pa se posle ispostavilo da je u stvari bolje nego 2014.

60% u Cajetini,uz izlaznost od 70%.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby фикрета » Mon Apr 03, 2017 7:02 am

Занемарујем тактику wrote:
фикрета wrote:od veceras mi nece biti zao nikog vise ko u srbiji umre od bede i zbog bede
glasao si narode,izabrao si ga,znaci dobro ti je,umri u bedi

cujem i neki vatromet slavi beograd.lepo i sa srecom

a ovaj sto prdi protiv belog je nebitan lik
da ima obraza i on i njegov bosko oboje bi nestali
boskic sa politicke scene a ovaj sa interneta

Зашто би Бошко требао да нестане са политичке сцене? И за кога си ти гласао?

kada u razmaku od 2 sata gostujes na dve tv emisije,jedna na rtv vojvodina a druga na n1
i indenticni tekst ponovis,koji si naucio napamet
od a do s
trebas da se zapitas da li si kadar za to za sta se kandidujes
pri tome godinama se lozis na visoku politiku i dodje imagionarni lik sa fejsa i uzme onoliko glasova koliko ti nisi uzeo za sve ukupno bavljenje politikom
a to koga sam zakruzio,to je moja stvar ni mene realno ne zanima koga si ti zaokruzio
al u 100 marke da moj kandidat ima 110 hiljada glasova vise od tvog

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bomba » Mon Apr 03, 2017 7:17 am

Pa sto onda internet ekipa pljuje narod u Srbiji da je glup i da im dobro ide u zivotu??? Onda su jos veci ti debili sto su glasali za Belog...Jer eto da ih pitas zasto,rekli bi ti-to je do jaja.Mi smo buntovnici,lik sprda masu i te fore,ludujemo po fejsbuku,pisemo svi AVE,pa mozda dobijemo koji lajk.A gospodar se smeje i zna gde treba da udara.Zato je i oduvao sve..Sve je znao tacno kako ce biti.A ovde se ljudi prze kao osetio je nemoc ovo ono..

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Mon Apr 03, 2017 7:19 am

kopriva wrote:Ne znam sto ste besni na Boska, pa pola Srbije nije glasalo. Valjda treba da ste besni na narod?

Apsolutno. Najveci poraz danas... i svih prethodnih izbora. Nisam besan sto se desilo nesto sto smo svi manje vise ocekivali, besan sam sto 45% ljudi je zombirano i apsolutno im je sve jedno. Fascinantno mi je sto ce pronaci 1001 razlog zasto ne glasati ni za jednog kandidata od ponudjenih, jer eto "svi su isti" , " ne vidim kako ce MENI biti bolje " itd. Kolektivna svest nam je u kurcu. Pa da dodje neki xy sutra za predsednika i ukine Farmu, Parove i sve rijalitije , i to bih video kao mali stepenik na bolje. Dzabe, svi sve znaju, i ciji je ko covek, i ko za koga radi. A kad ih pitas, ok ako su svi isti, sta tacno znas o npr. Stamatovicu (taman pojasni meni kome je on da nije Tizle totalna nepoznanica!) - i dobijes odg, pa iskreno nisam ni cuo za njega. Znaci opravdanja samom sebi, da se lakse spava. Lepo kazes, bice isto ako ne i gore, i postedis sebe cimanja i tog straha od nepoznatog. Nista im ne znaci ni sto Sreder dodje na godisnjicu bombardovanja, neee Radule je onakav, Jankovic je ovakav, Bosko je poceo da fura pro-zapadne firzure, Stamat je bio u stranci koja podrzava SNS.. onda pitas, ok genije, ko je po tebi idealan kandidat koji bi tebe velicanstvenog i nepogresivog zadovoljio ? naravno odgovora nema. Zombiran narod. Umesto lepo glasas za nekog ko nije bio vlast do sad, a ne deluje ko totalni kreten, pa ako se i on ispostavi kao sranje - nema problema, brutalna kazna u vidu glasanja za opet neke nove ljude na sledecim izborima. Ne, najbolje da nam bivsi ministar informisanja kod Slobe koga je ovaj narod rusio bude alfa i omega, kao i Slobin potrcko ruku uz ruku s njim. Bas veliko razocaranje.
Da jos napomenem, da su se svim silama trudili nas iz dijaspore da sjebu za glasanje sa tim da su prijave bile do 11. marta (i to ne moze elektronski, 21. vek !) i naravno niko ziv nije preneo tu vest ili je bila tamo negde zabacena. I to je rezultovalo da je bilo prijavljeno 11.600 glasaca iz dijaspore, a ima nas minimum 2 miliona napolju.
EDIT: da cestitam i Stamatovicu, bas malo znam o njemu (preko Tizle uglavnom kao sto rekoh vec) al ocigledno da ljudi koji su vise upoznati s njegovim radom, tj ljudi iz opstine Cajetina, imaju puno poverenje u njega. Jedina lepa stvar danas. Al dzabe, kad ima toliko ljudi koji za njega nisu ni culi, al znaju da je isti kao i "svi drugi".

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Istok » Mon Apr 03, 2017 7:48 am

Sta drugo ocekivati od naroda koji je potpisivao peticije da Kasandru puste iz zatvora?!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests